VIII SZÓSTKA POGORII - NW

Dąbrowa Górnicza, Polska
06.05.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antosiewicz Bogusława - NW / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

2. Antosik Michalina - NW / K POL Ruda Śląska

Niezapłacone

3. Arendt Zdzisław - NW / M POL Katowice Stowarzeszenie Zakątek Dankowo

Zapłacone

4. Bagińska Dorota - NW / K POL Sławków Sławkowskie Włóczykije

Zapłacone

5. Bagniewski Michał - NW / M POL Bytom

Zapłacone

6. Bajor Rafał - NW / M POL Żory Rebellion Of Free Runners

Niezapłacone

7. Balin Elwira - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

8. Bałtarowicz Artur - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

9. Barchanowska Lucyna - NW / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

10. Baruch Henryka - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

11. Baruch Włodzimierz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

12. Batoryna Aleksander - NW / M POL Będzin

Niezapłacone

13. Bielecka Katarzyna - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

14. Bień Ilona - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

15. Brzezińska Ewa - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

16. Bujoczek Ewa - NW / K POL Bytom

Niezapłacone

17. Czempik Kornelia - NW / K POL Chorzów Stadion Śląski

Zapłacone

18. Czerw Magdalena - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

19. Czub Jarosław - NW / M POL Sosnowiec Czubclub

Zapłacone

20. Dąbrowiak Adriana - NW / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

21. Dębska Eleonora - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

22. Domin Krystyna - NW / K POL Siemianowice Mk Team

Zapłacone

23. Gajewska Magdalena - NW / K POL Katowice

Zapłacone

24. Gałek Mariusz - NW / M POL Staszów Tauron Team

Niezapłacone

25. Gałęziok Adrian - NW / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Niezapłacone

26. Garbat Bożena - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

27. Garbat Ryszard - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

28. Głąb Małgorzata - NW / K POL Łazy

Zapłacone

29. Gładki Magdalena - NW / K POL Pszczyna Włóczy-Kijki

Niezapłacone

30. Górniak Adam - NW / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

31. Grabowski Dariusz - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

32. Gramatyka Mateusz - NW / M POL Turza Kswt

Niezapłacone

33. Hauke Iwona - NW / K POL Siemonia Bobry Walking

Zapłacone

34. Hauke Iwona - NW / K POL Siemonia Bobry Walking

Niezapłacone

35. Herman Anna - NW / K POL Siemianowice Śląskie Runonline Team

Niezapłacone

36. Horzela Małgorzata - NW / K POL Mikołów Cuda Na Kijach

Niezapłacone

37. Inglant Krystyna - NW / K POL Chorzów Stadion Śląski

Zapłacone

38. Jach Jolanta - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

39. Janik Bogusław - NW / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

40. Janik Marzenna - NW / K POL Siemianowice Śląskie Stadion Śląski

Niezapłacone

41. Jaworski Łukasz - NW / M POL Wysoka Kswt

Niezapłacone

42. Jordan Aneta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

43. Kaczmarczyk Irena - NW / K POL Katowice Stadion Slaski

Niezapłacone

44. Kaleta Anna - NW / K POL Świętochłowice

Niezapłacone

45. Kaleta-Kolanko Beata - NW / K POL Świętochłowice

Zapłacone

46. Kalisz Aneta - NW / K POL Bytom

Zapłacone

47. Kałużna Anna - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

48. Kamionka Jacek - NW / M POL Olkusz Paskambiega

Niezapłacone

49. Kamionka Kamil - NW / M POL Olkusz Paskambiega

Niezapłacone

50. Kania Ryszard - NW / M POL Kuźnica Podleśna

Zapłacone

51. Kaniowska Małgorzata - NW / K POL Łazy Biegam Bo Lubię

Zapłacone

52. Kasza Iwona - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

53. Kieca Henryk - NW / M POL Olkusz

Niezapłacone

54. Kluska-Wnuk Anna - NW / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

55. Kłysko Mariola - NW / K POL Wierbka

Zapłacone

56. Koczubiej Zofia - NW / K POL Sosnowiec LEFT FREE

Zapłacone

57. Kolarczyk Joanna - NW / K POL Chorzow Stadion Śląski

Zapłacone

58. Kosmala Sebastian - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

59. Kowalczyk Joanna - NW / K POL Kraków

Zapłacone

60. Kowalczyk Tadeusz - NW / M POL Kraków

Niezapłacone

61. Kowalik Dawid - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

62. Krainski Piotr - NW / M POL Czeladź Czeladz Biega

Zapłacone

63. Kręgiel Paweł - NW / M POL Sosnowiec 100% Zagłębie

Niezapłacone

64. Kubica Agata - NW / K POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Łazęgi

Niezapłacone

65. Kurtyka Agnieszka - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

66. Latos Edyta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

67. Leski Józef - NW / M POL Zawiercie Jura

Zapłacone

68. Liszka Marzena - NW / K POL Podlipie

Zapłacone

69. Łaba-Szymura Małgorzata - NW / K POL Będzin RUNHOGS Tychy

Zapłacone

70. Łączyk Barbara - NW / K POL Czeladź

Zapłacone

71. Łączyk Jerzy - NW / M POL Czeladź

Zapłacone

72. Łoszajć Justyna - NW / K POL Sosnowiec Czubclub

Zapłacone

73. Majchrzyk Dorota - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

74. Malczyk Anna - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

75. Małka Irena - NW / K POL Gliwice

Zapłacone

76. Małka Marian - NW / M POL Gliwice

Zapłacone

77. Materny Anna - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

78. Matuszek Jacek - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Euroglas Team

Zapłacone

79. Mazan Justyna - NW / K POL Twardowice

Zapłacone

80. Mól Wioletta - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

81. Motylewski Michał - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

82. Muskała Mateusz - NW / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

83. Nowak Agnieszka - NW / K POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

84. Nowak Agnieszka - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

85. Nowak Borys - NW / M POL Sosnowiec Brak

Zapłacone

86. Ościłowicz Ewa - NW / K POL Sosnowiec Mosir Sosnowiec

Niezapłacone

87. Owczarczyk Łukasz - NW / M POL Dabrowa Górnicza

Zapłacone

88. Pająk Grażyna - NW / K POL Goczałkowice Włóczy-Kijki

Niezapłacone

89. Pająk Michał - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

90. Paśnikowska Agnieszka - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

91. Pastusiak Kraina - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

92. Patocka Marta - NW / K POL Działoszyn Viking Nordic Team Częstochowa

Zapłacone

93. Pietroszek Rafał - NW / M POL Strumień AktywnaPszczyna.pl

Niezapłacone

94. Podsiadło Marcin - NW / M POL Mysłowice Boombarr

Zapłacone

95. Pokorny Agnieszka - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

96. Polaczek Marta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

97. Poniatowska Aleksandra - NW / K POL Katowice

Zapłacone

98. Prabucki Rafał - NW / M POL Opole Azs Uo Opole

Niezapłacone

99. Przybulewska Adriana - NW / K POL Będzin

Niezapłacone

100. Purc Sylwia - NW / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Sie Nie Przejdzie"

Zapłacone

101. Rutka Mariola - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

102. Rutka Piotr - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

103. Sala Andrzej - NW / M POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Niezapłacone

104. Saracka Ewelina - NW / K POL Katowice

Niezapłacone

105. Sikora Paweł - NW / M POL Będzin

Niezapłacone

106. Sikora Renata - NW / K POL Czeladź

Niezapłacone

107. Skotniczna Bożena - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

108. Słupianek Paweł - NW / M POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

109. Sobolewski Tomasz - NW / M POL Olkusz

Niezapłacone

110. Sokół Marian - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Dziady Ocr-Rada

Niezapłacone

111. Sopel Aniela - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

112. Sopel Zygmunt - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

113. Sroka Małgorzata - NW / K POL Twardowice Bobry Wolking

Zapłacone

114. Stalmach Damian - NW / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

115. Staroń Magdalena - NW / K POL Siewierz

Niezapłacone

116. Staroń Magdalena - NW / K POL Siewierz

Zapłacone

117. Staroń Małgorzata - NW / K POL Mikołów

Zapłacone

118. Szczygiel Marek - NW / M POL Zawiercie Grupa Jurapl

Zapłacone

119. Szrobarczyk Małgorzata - NW / K POL Karchowice Ofiary Kamieńca

Zapłacone

120. Szymczewski Włodzimierz - NW / M POL Świętochłowice

Zapłacone

121. Trautmann Bogusława - NW / K POL Zbroslawice Ofiary Kamieńca

Niezapłacone

122. Urgacz Paweł - NW / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

123. Wach Elżbieta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

124. Wach Jacek - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

125. Wajzer Lucja - NW / K POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Niezapłacone

126. Wołoszczuk Grzegorz - NW / M POL Zawiercie

Zapłacone

127. Żak Arkadiusz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

128. Zaradna-Szymańska Iwona - NW / K POL Siemianowice Śląskie Mk Team

Zapłacone

129. Zarzeczna Marlena - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

130. Zdejszy Magdalena - NW / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

131. Zielińska Grażyna - NW / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Zapłacone

132. Zielonka Andrzej - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

133. Zielonka Ilona - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

134. Zobek Edward - NW / M POL Sosnowiec Osoba Niepełnosprawna

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU