VIII SZÓSTKA POGORII - Bieg Indywidualny na Czas

Dąbrowa Górnicza, Polska
06.05.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Daria - B / K POL Toporowice Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

2. Adamczyk Marcin - B / M POL Dabrowa Górnicza Bike Atelier

Zapłacone

3. Adamczyk Piotr - B / M POL Toporowice

Zapłacone

4. Adamus Katarzyna - B / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

5. Antosik Michalina - B / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

6. Bachowski Bartosz - B / M POL Będzin

Zapłacone

7. Badek Kinga - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

8. Bajor Aneta - B / K POL Żory Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

9. Bajor Rafał - B / M POL Żory Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

10. Banach Lidia - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

11. Banaś Dawid - B / M POL Bytom Tropiciele Przygód

Zapłacone

12. Baran Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę

Niezapłacone

13. Baranowski Mirosław - B / M POL Katowice

Zapłacone

14. Barglik Piotr - B / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

15. Batoryna Aleksander - B / M POL Będzin

Zapłacone

16. Będkowski Paweł - B / M POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

17. Benisz Wojciech - B / M POL Tarnowskie Góry Brt/srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

18. Białek Aleksandra - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

19. Białek Artur - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

20. Biały Erika - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

21. Bielecki Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

22. Biełanowicz Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

23. Bień Mariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

24. Bień Natalia - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

25. Bieńkowski Dawid - B / M POL Bytom Btm runners

Zapłacone

26. Biernat Mateusz - B / M POL Katowice

Zapłacone

27. Bittner Łukasz - B / M POL Mysłowice Team Papry 20

Zapłacone

28. Błasiak Artur - B / M POL Sławków

Zapłacone

29. Błaszczyszyn Łukasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

30. Błońska Aneta - B / K POL Będzin

Zapłacone

31. Boberek Grzegorz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Zapłacone

32. Bogdoł Marek - B / M POL Siemianowice Śląskie Drogadotokio.pl

Zapłacone

33. Bogucka Kamila - B / K POL Katowice

Niezapłacone

34. Bolęba Piotr - B / M POL Siemianowice Siemion

Zapłacone

35. Bomba Robert - B / M POL Będzin Banda Z Placu

Zapłacone

36. Borcz Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Zagłębie Dąbrowskie

Zapłacone

37. Boroń Tomek - B / M POL Tychy Runhogs Tychy

Niezapłacone

38. Brodzińska Kamila - B / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

39. Brzdęk Anita - B / K POL Zawiercie Zawiercie Biega, Grupa Jura Pl, Lesni Olimpijczycy

Niezapłacone

40. Brzeziecka Wioletta - B / K POL Chorzów Hajduki Lotajom

Zapłacone

41. Brzeziński Błażej - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

42. Bucka Monika - B / K POL Katowice

Zapłacone

43. Bucki Marcin - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

44. Bugajski Artur - B / M POL Dąbrowa Górnicza Jabiegam

Zapłacone

45. Bugajski Cezary - B / M POL Sosnowiec Elmonter_Oświetlenie

Zapłacone

46. Bujoczek Ewa - B / K POL Bytom

Niezapłacone

47. Bujok Tomasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

48. Bula Justyna - B / K POL Tychy

Niezapłacone

49. Buliński Przemysław - B / M POL Będzin

Zapłacone

50. Burakowska Małgorzata - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

51. Bury Lidia - B / K POL Będzin

Zapłacone

52. Cąkała Jakub - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

53. Caniboł Anna - B / K POL Gołkowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

54. Carski Łukasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

55. Cesarz Piotr - B / M POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

56. Chamluk Kinga - B / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

57. Chęciński Adrian - B / M POL Knurów

Zapłacone

58. Chmielewska Anna - B / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

59. Chodakowski Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

60. Chowaniec Anna - B / K POL Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu

Zapłacone

61. Chruściel Tomasz - B / M POL Będzin

Zapłacone

62. Chuderska Izabela - B / K POL Jaworzno

Zapłacone

63. Ciasto Sebastian - B / M POL Przezchlebie

Zapłacone

64. Ciastoń Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza CFO RUNNING TEAM

Zapłacone

65. Ciochoń Rafał - B / M POL Bytom Farmabrain Run

Zapłacone

66. Cyganik Piotr - B / M POL Chorzów Fc Cwaniaki

Niezapłacone

67. Czado Artur - B / M POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

68. Czaj Artur - B / M POL Dąbrowa Górnicza Wydziaruni

Zapłacone

69. Czaja Andrzej - B / M POL Niegowonice

Zapłacone

70. Czajor Kinga - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

71. Czapla Ewelina - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

72. Czapla Marcin - B / M POL Nowa Wieś Ostra Góra 351

Zapłacone

73. Czarnecki Kamil - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

74. Czech Arkadiusz - B / M POL Będzin

Zapłacone

75. Czechowski Damian - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

76. Czerwik Jakub - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

77. Czubala Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

78. Dąbrowiak Krzysztof - B / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

79. Dąbrowiak Marcin - B / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

80. Dąbrowiecka Agata - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

81. Darska Katarzyna - B / K POL Zawiercie Leśni Olimpijczycy

Niezapłacone

82. Długołęcki Arkadiusz - B / M POL Sosnowiec Saint-Gobain Squad

Zapłacone

83. Długosz Marek - B / M POL Chorzów

Zapłacone

84. Domańska-Grzona Sabina - B / K POL Zabrze

Zapłacone

85. Dorczak-Puchała Paulina - B / K POL Czeladź

Niezapłacone

86. Dorobisz Magdalena - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

87. Dróżdż Aleksandra - B / K POL Dąbrowa Górnicza Skowyrrny Team

Niezapłacone

88. Duda Anna - B / K POL Katowice

Zapłacone

89. Duda Łukasz - B / M POL Chorzów

Zapłacone

90. Dusza Karolina - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

91. Dutkiewicz Izabela - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

92. Dybowski Seweryn - B / M POL Chorzów

Zapłacone

93. Dydziak Iwona - B / K POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

94. Dymek Adrian - B / M POL Będzin A-Team

Zapłacone

95. Działowski Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

96. Dzienniak-Pulina Daniela - B / K POL Będzin

Niezapłacone

97. Dziki Marek - B / M POL Rogoźnik Farmabrain Run

Zapłacone

98. Dziuk Joanna - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

99. Dziwiec-Guzik Justyna - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

100. Eisler Anna - B / K POL Cięcina Sklepbiker.pl

Zapłacone

101. Eisler Tomasz - B / M POL Cięcina Sklepbiker.pl

Zapłacone

102. Famuła Anna - B / K POL Katowice Famuła Team

Zapłacone

103. Famuła Marek - B / M POL Katowice Famuła Team

Zapłacone

104. Filek Adrian - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

105. Florek Michał - B / M POL Kraków Jw 2771

Zapłacone

106. Florencka Magdalena - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

107. Florencki Kamil - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

108. Formicki Rafał - B / M POL Zawiercie Cks Budowlani Częstochowa

Zapłacone

109. Furman Sylwia - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

110. Fus Julia - B / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

111. Gądek Adam - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

112. Gajewska Renata - B / K POL Toporowice Ostra Góra 351

Zapłacone

113. Gajewski Irek - B / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

114. Gajewski Marek - B / M POL Katowice

Zapłacone

115. Gajewski Paweł - B / M POL Toporowice Ostra Góra 351

Zapłacone

116. Gałęziok Adrian - B / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

117. Gancarczyk Klaudia - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

118. Garbat Łukasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

119. Garbat Michał - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

120. Gardyński Paweł - B / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

121. Gardzińska Marta - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

122. Garncarz Michał - B / M POL Sosnowiec A-Team

Zapłacone

123. Garnek Andrzej - B / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

124. Gawdzis-Ornat Karina - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

125. Gawor Agata - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

126. Gawron Konrad - B / M POL Polska Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

127. Gembala Eugeniusz - B / M POL Bełk

Niezapłacone

128. Gembala Violetta - B / K POL Bełk

Niezapłacone

129. Gierszner Marcin - B / M POL Mysłowice Sunny Hill Project

Zapłacone

130. Gil Marcin - B / M POL Cynków

Niezapłacone

131. Glaba Krzysztof - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

132. Gliniecki Bartłomiej - B / M POL Jaworzno Kb Mckis Jaworzno

Niezapłacone

133. Gluzicki Lech - B / M POL Mysłowice

Zapłacone

134. Głowacka Karolina - B / K POL Częstochowa

Niezapłacone

135. Godlewski Bogdan - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

136. Gola Paulina - B / K POL Zawiercie A Team

Niezapłacone

137. Golf Krystian - B / M POL Chorzów Niezrzeszony

Zapłacone

138. Golonka Igor - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

139. Gołda Martyna - B / K POL Siewierz

Zapłacone

140. Gołda Milena - B / K POL Siewierz

Zapłacone

141. Góra Mateusz - B / M POL Będzin

Zapłacone

142. Gorgoń Bartosz - B / M POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Niezapłacone

143. Gorgoń Krzysztof - B / M POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Niezapłacone

144. Górski Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza LEADER FOX MTB TEAM

Niezapłacone

145. Górski Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

146. Grabowska Monika - B / K POL Sosnowiec Happy Feet

Zapłacone

147. Gregorczyk Marcin - B / M POL Mikołów Kia Etrans Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

148. Greif Genowefa - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

149. Greń-Nocentini Joanna - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

150. Grochowicz Krystian - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

151. Grzęda Michał - B / M POL Ruda Śląska Klub Biegowy Szuszarnia

Zapłacone

152. Grzelec Grażyna - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

153. Gwarda Łukasz - B / M POL Bytom

Zapłacone

154. Hajduk Barbara - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

155. Hajduk Piotr - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

156. Halman Tomasz - B / M POL Gliwice

Zapłacone

157. Hała Rafał - B / M POL Rokitno Szlachecki Shinkyokushin Sosnowiec

Zapłacone

158. Haładus Marcin - B / M POL Miłość Brembo

Zapłacone

159. Hamerla Agnieszka - B / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

160. Hanak Rafał - B / M POL Psary

Niezapłacone

161. Hardek Sylwester - B / M POL Będzin

Zapłacone

162. Helios Aleksandra - B / K POL Tychy

Zapłacone

163. Herman Anna - B / K POL Siemianowice Śląskie Runonline Team

Zapłacone

164. Hernik Krzysztof - B / M POL Mierzecice Ostra Góra 351

Zapłacone

165. Hernik Marta - B / K POL Nowa Wieś Ostra Góra 351

Niezapłacone

166. Hilgner Mariusz - B / M POL Bytom

Zapłacone

167. Hrabia Ewa - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

168. Hrabia Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

169. Hyla Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Cafemobil Team

Zapłacone

170. Jabłonka Mariusz - B / M POL Mysłowice Bravehearts Legionowo

Zapłacone

171. Jakubowski Mariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

172. Jamróz Kamil - B / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

173. Jankowska Becia - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

174. Jankowski Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

175. Janus Paweł - B / M POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

176. Jarek Adam - B / M POL Mysłowice

Niezapłacone

177. Jarek Agata - B / K POL Mysłowice

Niezapłacone

178. Jarosz Michał - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

179. Jasica Mateusz - B / M POL Sławków I Lo Dg

Niezapłacone

180. Jaskóła Basia - B / K POL Bytom

Zapłacone

181. Jaskóła Łukasz - B / M POL Bytom

Zapłacone

182. Jaworska Anna - B / K POL Dąbrowa Górnicza Urbańczyk Dziadu Team

Zapłacone

183. Jędryka Krzysztof - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

184. Jochimczyk Witek - B / M POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

185. Jurdziak Rafał - B / M POL Ruda Śląska Szuszarnia

Zapłacone

186. Jureczek Piotr - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

187. Jureczko Joanna - B / K POL Bytom Btm Runners

Zapłacone

188. Jurga Adam - B / M POL Olkusz Ks Olkusz

Niezapłacone

189. Kacuga Karolina - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

190. Kaleta Piotr - B / M POL Będzin Banda Z Placu

Niezapłacone

191. Kaliściak Ewa - B / K POL Czeladź

Zapłacone

192. Kaminski Mateusz - B / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

193. Kamiński Zbigniew - B / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

194. Kamionka Jacek - B / M POL Kolbark Paskambiega

Zapłacone

195. Kamionka Kamil - B / M POL Kolbark Paskambiega

Zapłacone

196. Kania Krzysztof - B / M POL Wojkowice Kościelne

Zapłacone

197. Kaniowski Piotr - B / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię

Zapłacone

198. Kantorosińska Anna - B / K POL Mysłowice

Zapłacone

199. Kapa Tomasz - B / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

200. Kapica Klaudia - B / K POL Siemianowice Śląskie Mk Team

Niezapłacone

201. Karasek Grzegorz - B / M POL Niegowonice

Zapłacone

202. Karasek Magdalena - B / K POL Niegowonice

Zapłacone

203. Karcz Marek - B / M POL Olkusz

Zapłacone

204. Kasprzyk Justyna - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

205. Kawczyński Krzysztof - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

206. Kędzierska Izabela - B / K POL Dąbrowagórnicza Fitmodelarnia

Zapłacone

207. Kędzior Przemysław - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

208. Kieca Henryk - B / M POL Olkusz

Zapłacone

209. Kijak Artur - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

210. Kistela Krystian - B / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

211. Kita Aleksander - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

212. Kleciek Sławomir - B / M POL Zawiercie Leśni Olimpijczycy

Niezapłacone

213. Klejnot Katarzyna - B / K POL Niegowonice

Niezapłacone

214. Klejszta Grzegorz - B / M POL Mysłowice #czeladzbiega

Zapłacone

215. Klim Katarzyna - B / K POL Poznań

Zapłacone

216. Klisowski Łukasz - B / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

217. Kłysko Kamil - B / M POL Wierbka

Zapłacone

218. Kmera Tomasz - B / M POL Sosnowiec Saint-Gobain-Squad

Niezapłacone

219. Knol Agnieszka - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

220. Koclęga Alicja - B / K POL Łazy

Zapłacone

221. Koclęga Marcin - B / M POL Łazy

Zapłacone

222. Kocot Patrycja - B / K POL Nowa Wieś Ostra Góra 351

Zapłacone

223. Kogut Joanna - B / K POL Katowice

Niezapłacone

224. Kokosza Grzegorz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

225. Kokosza Katarzyna - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

226. Kolarczyk Kamila - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

227. Kołodziej Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

228. Kołodziejczyk Jarosław - B / M POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

229. Konderak Angelika - B / K POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

230. Koniec Mariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

231. Konieczny Radosław - B / M POL Domaniewice

Zapłacone

232. Koperski Konrad - B / M POL Karowice

Zapłacone

233. Korczak Oliwia - B / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

234. Kordyś Adam - B / M POL Ruda Śląska Klub Biegowy Szuszarnia

Zapłacone

235. Korzeniowski Łukasz - B / M POL Sosnowiec Korzeń Biega

Zapłacone

236. Kościelny Emil - B / M POL Preczów

Niezapłacone

237. Kosiński Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

238. Kostrzewiński Łukasz - B / M POL Częstochowa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

239. Koszelorz Iwona - B / K POL Ruda Śląska Klub Biegowy Szuszarnia

Zapłacone

240. Kotarba Katarzyna - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

241. Kotlińska Barbara - B / K POL Sławniów

Zapłacone

242. Kotłowski Paweł - B / M POL Dąbrowa Górnicza Jabiegam

Zapłacone

243. Kotwicki Tomasz - B / M POL Zawiercie

Zapłacone

244. Kowacz Mateusz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

245. Kowalczyk Joanna - B / K POL Gliwice

Zapłacone

246. Kowalik Dawid - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

247. Kowalski Grzegorz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

248. Kowalski Przemyslaw - B / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

249. Kozak Adam - B / M POL Siemianowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

250. Kozak Janusz - B / M POL Zawiercie

Niezapłacone

251. Kozak Karina - B / K POL Zawiercie

Niezapłacone

252. Kozak Maciej - B / M POL Częstochowa

Niezapłacone

253. Kozera Anna - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

254. Kozera Krzysztof - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

255. Kozieł Jeremiasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Niezapłacone

256. Kozieł Mateusz - B / M POL Sosnowiec Pocancerowani

Zapłacone

257. Kozłowska Agnieszka - B / K POL Będzin Edycja Limitowana

Zapłacone

258. Kozłowski Robert - B / M POL Będzin Edycja Limitowana

Zapłacone

259. Kramarczyk Dariusz - B / M PCN Dabrowagornicza

Zapłacone

260. Krawczyk Łukasz - B / M POL Będzin

Zapłacone

261. Król Zbigniew - B / M POL Sławków Kingteam

Niezapłacone

262. Krupa Krzysztof - B / M POL Siemianowice Amator

Zapłacone

263. Kryczek Piotr - B / M POL Dąbrowa Górnicza Gym El Toro Running Team

Zapłacone

264. Krystek Bartłomiej - B / M POL Bedzin

Niezapłacone

265. Krząpa Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

266. Książek Grzegorz - B / M POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

267. Książek Janusz - B / M POL Mysłowice

Zapłacone

268. Księżopolski Mariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

269. Kubaczka-Ligenza Sylwia - B / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

270. Kubasiewicz Bartosz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

271. Kubasik Aneta - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

272. Kubik Dawid - B / M POL Goląsza Dolna

Niezapłacone

273. Kuc Zbigniew - B / M POL Dąbrowa Górnicza Run&drum

Zapłacone

274. Kukiełka Adam - B / M POL Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec

Zapłacone

275. Kulig Karolina - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

276. Kuliński Maciej - B / M POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Zapłacone

277. Kuźniak Agnieszka - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

278. Kwiatkowski Rafał - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

279. Lachchodakowska Marta - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

280. Langer Jacek - B / M POL Chorzów August Team

Zapłacone

281. Langer Katarzyna - B / K POL Chorzów August Team

Zapłacone

282. Laskowska Agnieszka - B / K POL Będzin

Zapłacone

283. Lassota-Bujak Mariola - B / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

284. Latacz Norbert - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

285. Lech Paweł - B / M POL Czeladź

Zapłacone

286. Leśniak Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza The Flash Is Coming

Zapłacone

287. Leśniewski Artur - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

288. Lichota Wojciech - B / M POL Skoczów Szostteam

Zapłacone

289. Lichtenberg Karina - B / K POL Dąbrowa Górnicza Rodzina Jest Najważniejsza

Zapłacone

290. Lichtenberg Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza Rodzina Jest Najważniejsza

Zapłacone

291. Liszka Konrad - B / M POL Podlipie

Zapłacone

292. Liszka Zbigniew - B / M POL Podlipie

Zapłacone

293. Litwinczuk Aneta - B / K POL Klucze

Niezapłacone

294. Litwinczuk Gabriel - B / M POL Klucze Olkuszbiega.pl

Niezapłacone

295. Litwiński Wojciech - B / M POL Piekary Śląskie Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

296. Lniany Beniamin - B / M POL Ruda Śląska Pobiega(L)Niany

Zapłacone

297. Luboń Kalina - B / K POL Dąbrowa Górnicza Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Niezapłacone

298. Lysko Mirosław - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

299. Łączniak Anna - B / K POL Katowice Biegamy Z Oszczepem

Zapłacone

300. Łączniak Piotr - B / M POL Katowice Biegamy Z Oszczepem

Zapłacone

301. Łagowski Paweł - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ficosa Team

Zapłacone

302. Ługowska Marzena - B / K POL Tychy Kieta

Zapłacone

303. Łukaszek Monika - B / K POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

304. Łukaszewska Agnieszka - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

305. Łukaszewski Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

306. Łukowiec Marlena - B / K POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

307. Macholc Bartosz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

308. Machula Damian - B / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

309. Machula Jakub - B / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

310. Maciąg Arkadiusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

311. Macias Małgorzata - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

312. Maciejewska Monika - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

313. Maciejewski Arkadiusz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

314. Mączka Krystian - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

315. Madejek Katarzyna - B / K POL Chrzanów

Zapłacone

316. Majewski Andrzej - B / M POL Kłodzko

Zapłacone

317. Majewski Przemysław - B / M POL Chruszczobród Pogoria Morsuje

Zapłacone

318. Malinowski Adrian - B / M POL Będzin

Zapłacone

319. Małek Melania - B / K POL Katowice

Zapłacone

320. Małka Bartosz - B / M POL Knurów

Niezapłacone

321. Małycha Artur - B / M POL Tychy Dla Jadwini

Zapłacone

322. Małysa Marcin - B / M POL Chorzów

Niezapłacone

323. Man Jakub - B / M POL Katowice

Zapłacone

324. Marcinkowska Beata - B / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

325. Marczak Natalia - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

326. Marczewski Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

327. Marszałek Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

328. Marzec Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team

Zapłacone

329. Maślanka Sławomir - B / M POL Kraków Eveslav

Zapłacone

330. Maszczyńska-Skalik Ania - B / K POL Tychy

Zapłacone

331. Matejek Paweł - B / M POL Katowice

Zapłacone

332. Matejek Weronika - B / K POL Katowice

Zapłacone

333. Matejek Wioletta - B / K POL Katowice

Niezapłacone

334. Matonia Szymon - B / M POL Siemianowice Śląskie Brak

Niezapłacone

335. Matwiejczuk Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

336. Mendewska Agnieszka - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

337. Mętlak Małgorzata - B / K POL Zawiercie Ks. Victoria Zawiercie

Zapłacone

338. Mętlak Michał - B / M POL Zawiercie

Zapłacone

339. Michalski Grzegorz - B / M POL Lędziny

Niezapłacone

340. Michniewicz Tadeusz - B / M POL Knurów Niezrzeszony

Zapłacone

341. Mitrega Anna - B / K POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

342. Mogielnicki Maciej - B / M POL Zabrze Oesrecords Team

Niezapłacone

343. Moń Sebastian - B / M POL Dąbrowa Górnicza Carbon Ocr Racing Team

Niezapłacone

344. Morawiecki Kacper - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

345. Motyka Sebastian - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

346. Motyl Artur - B / M POL Olkusz Olkusz

Niezapłacone

347. Motylewski Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

348. Mrożek Zbigniew - B / M POL Dąbrowa Górnicza Brak

Zapłacone

349. Mucha Krzysztof - B / M POL Olkusz Olkuszbiega.pl

Niezapłacone

350. Mucha Mateusz - B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

351. Mucha Michał - B / M POL Siemianowice

Zapłacone

352. Myca Paweł - B / M POL Wolbrom Wolbrom Team

Niezapłacone

353. Nabrdalik Paweł - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

354. Nagas Pawel - B / M POL Myslowice Lubie Burpees’Y

Zapłacone

355. Nagło Piotr - B / M POL Sosnowiec Solvere Team

Zapłacone

356. Naturalny Kamil - B / M POL Czeladź

Zapłacone

357. Nawrocki Adam - B / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

358. Nicpoń Arkadiusz - B / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

359. Niedziela Kamil - B / M POL Sosnowiec Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

360. Niepsuj Marcin - B / M POL Będzin

Zapłacone

361. Nowacki Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza Robim Co Możem

Niezapłacone

362. Nowak Katarzyna - B / K POL Żarki Biegaj Z Żarkami

Zapłacone

363. Nowak Mariusz - B / M POL Żarki Biegaj Z Żarkami

Zapłacone

364. Nowak Radek - B / M POL Będzin

Niezapłacone

365. Nowak Roman - B / M POL Chorzów

Zapłacone

366. Nowak Ryszard - B / M POL Sosnowiec LEFT FREE

Niezapłacone

367. Nowak Sebastian - B / M POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

368. Nowicki Tomasz - B / M POL Lędziny

Zapłacone

369. Ochenduszko Grzegorz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

370. Oczkowicz Przemysław - B / M POL Dąbrowa Górnicza Aktywuj Zdrowie

Niezapłacone

371. Olczyk Mateusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

372. Oleksiak Adrian - B / M POL Sosnowiec Diabły Sosnowiec

Niezapłacone

373. Olewińska Paulina - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

374. Olszewski Marek - B / M POL Sławków

Zapłacone

375. Opozda Jakub - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

376. Opuchlik Roman - B / M POL Świętochłowice Krolewskidystans.pl

Zapłacone

377. Opuchlik Tomasz - B / M POL Studzienice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

378. Osika Wioletta - B / K POL Olkusz

Niezapłacone

379. Ozdoba Marcin - B / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

380. Paliga Rafał - B / M POL Toporowice Ostra Góra 351

Zapłacone

381. Panek Agata - B / K POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Zapłacone

382. Pawęzowska Anna - B / K POL Będzin Będzin Górą

Niezapłacone

383. Pawłowski Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

384. Pecyna Barbara - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

385. Perlak Magdalena - B / K POL Katowice Kuźnia Triathlonu

Zapłacone

386. Pieniążek Katarzyna - B / K POL Czeladź

Zapłacone

387. Pietrasiak Daniel - B / M POL Sosnowiec Proforma Pietrasiak

Niezapłacone

388. Pietroszek Rafał - B / M POL Strumień AktywnaPszczyna.pl

Zapłacone

389. Pietruszka Przemysław - B / M POL Sosnowiec Wydziaruni

Zapłacone

390. Pilat Ksenia - B / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

391. Pilecki Piotr - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

392. Piłat Rafał - B / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

393. Piórkowski Przemysław - B / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

394. Piotrowska Magdalena - B / K POL Dąbrowa Górnicza Motointegrator

Zapłacone

395. Piotrowski Maciej - B / M POL Dąbrowa Górnicza Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

396. Piskorz Agnieszka - B / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

397. Placek Dawid - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ficosa Team

Zapłacone

398. Plaskacz Łukasz - B / M POL Chruszczobród

Zapłacone

399. Plich Andrzej - B / M POL Mysłowice No.1 Mysłwice

Zapłacone

400. Plucińska Edyta - B / K POL Sosnowiec Fuchs Oil Team

Zapłacone

401. Pluciński Paweł - B / M POL Sosnowiec Fuchs Oil Team

Zapłacone

402. Płaczek Anna - B / K POL Piekary Śląskie

Zapłacone

403. Pobiedzińska Karolina - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

404. Podkowa Tomasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

405. Pol Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Chatka Puchatka

Zapłacone

406. Polmański Leszek - B / M POL Katowice

Zapłacone

407. Połańska Katarzyna - B / K POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

408. Poniatowska Aleksandra - B / K POL Katowice

Zapłacone

409. Popielewicz Karolina - B / K POL Mikołów Metal Serwis Sport Team

Zapłacone

410. Popielewicz Marek - B / M POL Katowice Metal Serwis Sport Team

Zapłacone

411. Popielewicz Tomasz - B / M POL Bytom Metal Serwis Sport Team

Zapłacone

412. Potempska Patrycja - B / K POL Będzin

Niezapłacone

413. Powroźnik Krzysztof - B / M POL Chorzów Noga Łazi

Zapłacone

414. Prabucki Rafał - B / M POLSKA Opole Azs Uo Opole

Zapłacone

415. Pradel Rafał - B / M POL Chorzów Noga Łazi

Zapłacone

416. Przebinda Bogdan - B / M POL Wołowice

Zapłacone

417. Przebinda Renata - B / K POL Wołowice

Zapłacone

418. Przybylska Dorota - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

419. Przybylska Dorota - B / K POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

420. Przybylska Magdalena - B / K POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

421. Przybylski Andrzej - B / M POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

422. Przybylski Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

423. Przybyła Klaudia - B / K POL Skałbania

Zapłacone

424. Ptaś Jolanta - B / K POL Czeladź Mosir Tkkf Czeladź

Niezapłacone

425. Purc Paweł - B / M POL Sławków Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

426. Pyka Michał - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

427. Pyrek Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

428. Racinowski Piotr - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

429. Rał-Kulińska Dorota - B / K POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Zapłacone

430. Raś Agnieszka - B / K POL Kraków Walcze

Zapłacone

431. Rasała Joanna - B / K POL Bytom

Zapłacone

432. Rasała Piotr - B / M POL Bytom

Zapłacone

433. Redzik Sebastian - B / M POL Łaziska Górne

Zapłacone

434. Rekieć Kaja - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

435. Robakowski Robert - B / M POL Myszków Robaczki

Niezapłacone

436. Rojek Paweł - B / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

437. Rosak-Szyrocka Joanna - B / K POL Częstochowa Mielewczyk Running Team

Niezapłacone

438. Rosół Adrian - B / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

439. Różanka Weronika - B / K POL Będzin Bolero Team

Zapłacone

440. Rożdżyńska Maja - B / K POL Niegowoniczki

Zapłacone

441. Rybski Dawid - B / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

442. Rząsa Anna - B / K POL Sarnów Saint-Gobain Squad

Zapłacone

443. Rząsa Jarosław - B / M POL Sarnów

Zapłacone

444. Saganowski Marcin - B / M POL Tychy Ads Masna

Niezapłacone

445. Saracka Ewelina - B / K POL Katowice

Zapłacone

446. Saracka Katarzyna - B / K POL Katowice Giszowiec

Zapłacone

447. Sawecki Grzegorz - B / M POL Będzin

Zapłacone

448. Schabowicz Tomasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

449. Seliga Paweł - B / M POL Gliwice Biegaj Z Trenerami Gliwice

Zapłacone

450. Serwatka Karolina - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

451. Sielańczyk Małgorzata - B / K POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

452. Sitko Sylwester - B / M POL Preczów

Zapłacone

453. Siwek Tomasz - B / M POL Czeladź

Zapłacone

454. Siwy Karolina - B / K POL Będzin

Zapłacone

455. Skotniczny Ryszard - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

456. Skowroński Radosław - B / M POL Dabrowa Gornicza Skowyrrny Team

Niezapłacone

457. Skrzypczyk Aleksandra - B / K POL Przeczyce Ostra Góra 351

Zapłacone

458. Skuta Artur - B / M POL Jędrzejów Zimnokrwiści

Zapłacone

459. Skworc Grzegorz - B / M POL Siemianowice Ślaskie Cojabiegne

Zapłacone

460. Ślęk Aneta - B / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

461. Ślusarczyk Piotr - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowe

Zapłacone

462. Ślusarski Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

463. Słaboń Aleksandra - B / K POL Będzin

Zapłacone

464. Słomiany Ryszard - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

465. Smaczynski Dariusz - B / M POL Dabrowa Gornicza Srs Aktywna Dabrowa

Niezapłacone

466. Smiecinski Dominik - B / M POL Gliwice

Zapłacone

467. Smok Weronika - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

468. Smolik Sławomir - B / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

469. Sobczyk Dawid - B / M POL Brynek Gibkie Gizdy

Zapłacone

470. Sobierajski Rudolf - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

471. Sobkowiak Ewa - B / K POL Katowice

Niezapłacone

472. Sobolewski Tomasz - B / M POL Olkusz

Zapłacone

473. Socha Marek - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

474. Sochaj Artur - B / M POL Chruszczobród

Zapłacone

475. Sodowski Marek - B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

476. Sojka Piotr - B / M POL Bąków Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

477. Sokołowski Paweł - B / M POL Poręba

Zapłacone

478. Solik Krystyna - B / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

479. Sowa Sylwia - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

480. Sowula Marcin - B / M POL Olkusz W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

481. Spruch Dorota - B / K POL Sosnowiec-Jaworzno

Zapłacone

482. Spyra Krzysztof - B / M POL Zawiercie

Zapłacone

483. Sroka Małgorzata - B / K POL Twardowice Bobry Wolking

Niezapłacone

484. Stachurski Artur - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

485. Stalmach Damian - B / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Niezapłacone

486. Staroń Marek - B / M POLSKA Mikołów

Zapłacone

487. Stasiak Olga - B / K POL Będzin

Zapłacone

488. Stasierski Maciej - B / M POL Katowice

Zapłacone

489. Stasiński Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

490. Staszkiewicz Damian - B / M POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain Squad

Zapłacone

491. Stelmach Michał - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

492. Strączek Grzegorz - B / M POL Siemianowice

Zapłacone

493. Stroiński Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

494. Struk Agnieszka - B / K POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

495. Struzik Agata - B / K POL Sosnowiec Srtg Katowice

Niezapłacone

496. Struzik Damian - B / M POL Katowice

Zapłacone

497. Stuchlik Marek - B / M POL Jarząbkowice Aktywnapszczyna

Zapłacone

498. Studnik Jarosław - B / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

499. Sudara Robert - B / M POL Katowice

Zapłacone

500. Supernak Monika - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

501. Świeca Marcin - B / M POL Górki Wielkie

Zapłacone

502. Swoboda Anna - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

503. Syska Dominik - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

504. Szaleniec Patrycja - B / K POL Będzin Będzin Górą

Niezapłacone

505. Szaleniec Sebastian - B / M POL Będzin Będzin Team

Zapłacone

506. Szałański Łukasz - B / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

507. Szatniewska Agnieszka - B / K POL Będzin Owocowa Kraina

Zapłacone

508. Szczepanek Joanna - B / K POL Olkusz Olkuszbiega. Pl

Niezapłacone

509. Szczeszak Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Zapłacone

510. Szczygieł Michał - B / M POL Czeladź

Zapłacone

511. Szeląg Olga - B / K POL Czeladź

Zapłacone

512. Szer Daniel - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

513. Szewczyk Jacek - B / M POL Myszków

Zapłacone

514. Szewczyk Kasia - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

515. Szewczyk Marek - B / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

516. Szewczyk Paulina - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

517. Szewior Sebastian - B / M POL Katowice

Zapłacone

518. Szpada Arkadiusz - B / M POL Knurów

Zapłacone

519. Szpada Monika - B / K POL Knurów

Zapłacone

520. Szydłowska Sabina - B / K POL Chorzów August Team

Zapłacone

521. Szydłowski Piotr - B / M POL Chorzów August Team

Zapłacone

522. Szymanek Rafał - B / M POL Kraków Lamus Perłowy

Niezapłacone

523. Szymkowski Krzysztof - B / M POL Czestochowa

Zapłacone

524. Tatuś Sebastian - B / M POL Chorzów

Zapłacone

525. Tomczak Jacek - B / M POL Katowice Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać

Zapłacone

526. Trela Edyta - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

527. Turek Rafał - B / M POL Dąbrowa Górnicza Owocowa Kraina

Zapłacone

528. Tybor Aleksandra - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

529. Ujma Krzysztof - B / M POL Wręczyca Wielka Aktywna Wręczyca

Zapłacone

530. Venslauskas Dominika - B / K POL Tychy

Zapłacone

531. Wach Kamila - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

532. Walczak Karolina - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

533. Wałęsiak Patrycja - B / K POL Sosnowiec Power Training

Zapłacone

534. Warskakubiak Monika - B / K POL Sosnowiec Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

535. Warwas Robert - B / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

536. Wawrzyniak Paweł - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

537. Wiatr Krystian - B / M POL Tychy

Niezapłacone

538. Wiekieta Marek - B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

539. Wierzbicki Andrzej - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

540. Wierzbowski Jarosław - B / M POL Kraków

Zapłacone

541. Wieszała Marzena - B / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

542. Wilczyński Mariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

543. Winiarska Monika - B / K POL Żory RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

544. Wiśniewski Piotr - B / M POL Będzin Dynafit Tuttu.pl

Zapłacone

545. Witkowski Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Sumitomo Shi Fw

Zapłacone

546. Wojciechowska Aneta - B / K POL Będzin

Niezapłacone

547. Wojciechowski Marcin - B / M POL Będzin Promet-2

Niezapłacone

548. Wójcik Artur - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

549. Wójcik Dawid - B / M POL Dąbrowa Górnicza Arue Capoeira Polska

Zapłacone

550. Wójcik Natalia - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

551. Wojdanowska Małgorzata - B / K POL Tarnowskie Góry Lecymy Durś

Zapłacone

552. Wojdyla Agata - B / K POL Sosnowiec .

Niezapłacone

553. Wojdyło Dominik - B / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

554. Wojsa Grzegorz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

555. Wojsa Zdzisława - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

556. Wojtaś Bartosz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

557. Wojtaś Eugeniusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

558. Wolak Łukasz - B / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

559. Wolak-Wolska Aneta - B / K POL Będzin Wirusy

Zapłacone

560. Wolski Dominik - B / M POL Będzin Wirusy

Zapłacone

561. Wowry Grzegorz - B / M POL Cieszyn Wik

Zapłacone

562. Wowry Klaudiusz - B / M POL Cieszyn

Zapłacone

563. Woźniok Grażyna - B / K POL Piekary Śląskie

Zapłacone

564. Wręczycki Michał - B / M POL Truskolasy

Niezapłacone

565. Wróblewska Karolina - B / K POL Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice

Niezapłacone

566. Wszeborowska Izabela - B / K POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

567. Wszeborowski Krzysztof - B / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

568. Wydymański Sebastian - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

569. Wyrobiec Grzegorz - B / M POL Jaworzno Jkla Jawor

Niezapłacone

570. Wyrzgoł Rafał - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

571. Zając Iwona - B / K POL Sławków Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

572. Zapora Marek - B / M POL Sarnów W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

573. Zdrada Łukasz - B / M POL Zawiercie

Zapłacone

574. Zdziebko Ewelina - B / K POL Jerzmanowice

Zapłacone

575. Zdziebko Michał - B / M POL Jerzmanowice

Zapłacone

576. Ziaja Edyta - B / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

577. Ziarkowski Damian - B / M POL Częstochowa

Zapłacone

578. Zielińska Agata - B / K POL Częstochowa

Niezapłacone

579. Zobek Wojciech - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

580. Zub Łukasz - B / M POL Czeladź

Zapłacone

581. Żuchowicz Elżbieta - B / K POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordic Team

Zapłacone

582. Żurawiecki Maciej - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

583. Żurawiecki Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza Żryj Pełnią Życia

Zapłacone

584. Żurek Tomasz - B / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

585. Zych Małgorzata - B / K POL Preczów

Zapłacone

586. Zych Wioleta - B / K POL Preczów

Zapłacone

587. Życińska Karolina - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU