VII Cross Czwórki

Dąbrowa Górnicza, Polska
30.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamów Rafał - Bieg15km / M30 POL Tychy Brak

Zapłacone

2. Bagińska Dorota - NW / K POL Sławków Sławkowskie Włóczykije

Zapłacone

3. Balicka Anna - Bieg15km / K30 POL Poraj Leśny Konik

Niezapłacone

4. Bednarczyk Magdalena - Bieg15km / K30 POL Będzin

Niezapłacone

5. Białek Aleksandra - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

6. Białek Artur - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

7. Bielecka Katarzyna - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

8. Bień Ilona - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

9. Bień Mariusz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

10. Bień Natalia - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

11. Błaut Magdalena - Bieg 8km / K POL Olkusz Antrans Bis Olkusz

Zapłacone

12. Bogucka Kamila - Bieg 8km / K POL Katowice

Niezapłacone

13. Brzeziński Błażej - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

14. Bucka Monika - NW / K POL Katowice

Zapłacone

15. Bugajski Artur - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza JaBieGam

Zapłacone

16. Bujok Tomasz - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

17. Burakowska Małgorzata - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

18. Buźniak Masza - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

19. Cabaj Przemysław - Bieg15km / M30 POL Jaworzno Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

20. Chodakowski Dariusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

21. Citak Jerzy - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

22. Cyrus Bogdan - NW / M POL Strzebiń Silesia Nordic Team

Niezapłacone

23. Czaj Artur - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Wydziaruni

Zapłacone

24. Czapla Ewelina - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

25. Czechowski Damian - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

26. Czerw Magdalena - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

27. Czerwik Jakub - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

28. Darsicka-Mączka Roksana - NW / K POLSKA Piekary Śląskie

Zapłacone

29. Data Paweł - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

30. Dębicka Katarzyna - Bieg15km / K30 POL Kraków Wild Dogs Team

Zapłacone

31. Delewska Anna - Bieg15km / K50 POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

32. Delkowski Aleksander - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - Bieg15km / K16 POL Chorzów Parkrun Dog Team

Niezapłacone

34. Duliban Joanna - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec Spontan Speed

Niezapłacone

35. Dulka-Kita Małgorzata - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

36. Działowski Dariusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

37. Dziuk Joanna - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

38. Emerling Wojciech - Bieg15km / M30 POL Katowice

Zapłacone

39. Gajewska Isabela - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

40. Gajewska Izabela - Bieg 8km / K POL Gliwice 4th Section

Zapłacone

41. Gajewska Magdalena - NW / K POL Katowice

Niezapłacone

42. Gajewski Irek - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

43. Gajewski Jacek - Bieg15km / M50 POL Gliwice 4th Section

Zapłacone

44. Garbat Michał - Bieg15km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

45. Garbat Ryszard - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

46. Gardyński Paweł - Bieg15km / M16 POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

47. Gil Iwona - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

48. Glaba Krzysztof - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

49. Głąb Małgorzata - NW / K POL Łazy

Zapłacone

50. Głąbik Marcin - Bieg15km / M30 POL Chorzów

Zapłacone

51. Głowacz Kamil - Bieg15km / M16 POL Jaworzno Wkurw_Team

Zapłacone

52. Górnik Jerzy - NW / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

53. Grabarczyk Mariusz - Bieg15km / M50 POL Bedzin

Niezapłacone

54. Greń-Nocentini Joanna - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

55. Grochowicz Krystian - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

56. Grzmielewski Maciej - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

57. Hajda Marek - Bieg15km / M50 POL Ptakowice

Zapłacone

58. Hajduk Barbara - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

59. Hajduk Piotr - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

60. Hanak Rafał - Bieg 8km / M POL Psary

Zapłacone

61. Herman Anna - Bieg 8km / K POL Siemianowice Śląskie 1976

Niezapłacone

62. Hrabia Łukasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

63. Hyla Dariusz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Cafemobil Team

Niezapłacone

64. Imiołek Zuzia - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

65. Jabłonka Mariusz - Bieg 8km / M POL Mysłowice DZIADY OCR

Niezapłacone

66. Jabłoński Adam - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Ottima Plus

Zapłacone

67. Jabłoński Marek - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Ottima Plus

Zapłacone

68. Jach Jolanta - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

69. Jakubowski Mariusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

70. Jamiński Adam - Bieg15km / M16 POL Tychy adamjaminski.pl

Niezapłacone

71. Jamróz Kamil - Bieg15km / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

72. Jarszak Sebastian - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

73. Jastrzębska-Szymonek Gabriela - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

74. Jaworska Anna - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza URBAŃCZYK DZIADU TEAM

Zapłacone

75. Jaworska Anna - Bieg15km / K30 POL Starachowice

Zapłacone

76. Jaworski Łukasz - NW / M POL Wysoka Kswt

Niezapłacone

77. Jurczenko Marcin - Bieg15km / M30 POL Kraków Itmbw Kraków

Niezapłacone

78. Jureczek Piotr - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

79. Kania Igor - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

80. Kania Jan - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

81. Kania Jolanta - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

82. Kania Krzysztof - NW / M POL Wojkowice Kościelne

Zapłacone

83. Kania Paweł - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain SQUAD

Zapłacone

84. Kaniowski Piotr - Bieg 8km / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię

Niezapłacone

85. Karcz Dorota - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

86. Kasperczyk Joanna - NW / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

87. Kasprzyk Justyna - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

88. Kępiński Artur - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

89. Kistela Krystian - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

90. Klim Katarzyna - Bieg15km / K30 POL Poznań

Niezapłacone

91. Kluska-Wnuk Anna - NW / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

92. Kłysko Mariola - NW / K POL Wierbka

Zapłacone

93. Knap Damian - Bieg15km / M30 POL Czeladź

Niezapłacone

94. Koniec Mariusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

95. Korczyński Tomasz - Bieg15km / M16 POL Świętochłowice Srtg Katowice

Niezapłacone

96. Korniczuk Kamila - Bieg15km / K16 POL Sosnowiec 1991

Niezapłacone

97. Korzus Paweł - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Lubię Burpeesy

Zapłacone

98. Kosmala Sebastian - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

99. Kotarba Katarzyna - Bieg 8km / K POL Sosnowiec MIRAZ RACE TEAM

Zapłacone

100. Kotłowski Paweł - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Jabiegam

Zapłacone

101. Kozieł Jeremiasz - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

102. Krainski Piotr - NW / M POL Czeladź Czeladz Biega

Zapłacone

103. Krajewska-Paluch Ewa - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia

Zapłacone

104. Kryczek Piotr - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Gym El Toro Running Team

Zapłacone

105. Krząpa Łukasz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

106. Krzystofek Monika - Bieg 8km / K POL Chorzów Saint Gobain-Squad

Zapłacone

107. Księżopolski Mariusz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

108. Kubaczka-Ligenza Sylwia - Bieg 8km / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

109. Kubasiewicz Bartosz - Bieg 8km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

110. Kucharska Klaudia - Bieg15km / K16 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

111. Kucharska-Kielan Urszula - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza Najprzóg Bugaj

Zapłacone

112. Kukiełka Adam - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec

Zapłacone

113. Kula Jarosław - Bieg15km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

114. Kułaczewski Krzysztof - Bieg15km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

115. Kułakowska Monika - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza w pogoni za duchem

Zapłacone

116. Kułakowski Grzegorz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

117. Kuna Kasia - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

118. Kurtyka Agnieszka - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza Trenujtriathlon.pl

Niezapłacone

119. Kuźniak Joanna - Bieg15km / K30 POL Ryczów

Niezapłacone

120. Lachchodakowska Marta - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

121. Latacz Norbert - Bieg 8km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

122. Latos Edyta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

123. Leitner Rafał - Bieg15km / M16 POL Rybnik

Zapłacone

124. Litwinczuk Aneta - Bieg 8km / K POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

125. Litwinczuk Gabriel - Bieg15km / M30 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

126. Ludwikowska Paulina - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

127. Ludwikowski Przemysław - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

128. Łoszajć Justyna - NW / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

129. Łukaszewska Agnieszka - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

130. Łukaszewski Marcin - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

131. Maciejewska Monika - NW / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

132. Mądrzyk Daniel - Bieg15km / M30 POL Kraków

Zapłacone

133. Mądrzyk Ewelina - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

134. Majewski Łukasz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

135. Majewski Przemysław - Bieg15km / M30 POL Chruszczobród Pogoria Morsuje

Zapłacone

136. Malczyk Anna - NW / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

137. Malinowski Adrian - Bieg 8km / M POL Będzin #czeladzbiega

Niezapłacone

138. Małka Irena - NW / K POL Gliwice

Niezapłacone

139. Małka Marian - NW / M POL Gliwice

Niezapłacone

140. Marczewski Tomasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

141. Materka Paulina - Bieg 8km / K POL Sosnowiec City Fitness Sosnowiec

Niezapłacone

142. Materny Anna - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

143. Matuszek Jacek - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Euroglas Team

Zapłacone

144. Mazan Justyna - Bieg 8km / K POL Twardowice

Niezapłacone

145. Mazur Jakub - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

146. Michalski Piotr - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Najprzud Bugaj

Zapłacone

147. Mormul Przemek - Bieg15km / M30 POL Wysoka Panalpina

Zapłacone

148. Mrożek Zbigniew - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Brak

Zapłacone

149. Mucha Michał - Bieg15km / M30 POL Siemianowice

Zapłacone

150. Musialik Jan - Bieg15km / M30 POL Zabrze Pro-Windows Alu &Glass Design TEAM Tarnowskie Góry

Zapłacone

151. Nagas Pawel - Bieg15km / M30 POL Myslowice Lubie Burpees’Y

Zapłacone

152. Nagło Piotr - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Solvere Team

Zapłacone

153. Nalepa Rysiek - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

154. Nalepka Ewa - Bieg15km / K30 POLSKA Sosnowiec Biegam Przez Góry

Zapłacone

155. Noga Łukasz - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

156. Nowacki Michał - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Robim Co Możem

Niezapłacone

157. Nowak Agnieszka - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

158. Nowak Borys - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Brak

Zapłacone

159. Nowak Krzysztof - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

160. Oboz Paweł - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Urodzeni Biegacze

Zapłacone

161. Olejnik Adam - Bieg15km / M16 POL Katowice

Zapłacone

162. Ościłowicz Ewa - NW / K POL Sosnowiec Mosir Sosnowiec

Niezapłacone

163. Osika Damian - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

164. Owczarz Irena - NW / K POL Czeladź #czelzdźbiega

Niezapłacone

165. Pakuła Paweł - Bieg15km / M30 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

166. Paluch Daniel - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

167. Pawłowski Tomasz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

168. Pęczak Tomasz - Bieg15km / M16 POL Ogrodzieniec

Zapłacone

169. Pelle Laszlo - Bieg15km / M30 HUN Dabrowa Gornicza Huncutek

Niezapłacone

170. Pełka Tomasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Pozytywnie Zakręceni/aktywna Dąbrowa

Niezapłacone

171. Piątek Mateusz - Bieg15km / M16 POL Bukowno HERCOG RUNNING TEAM

Zapłacone

172. Piotrowski Maciej - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

173. Piskorz Agnieszka - Bieg 8km / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

174. Pobiedzińska Karolina - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

175. Podkowa Tomasz - Bieg15km / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

176. Podlejska Karina - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

177. Polczyk Miroslaw - Bieg15km / M50 POL Katowice

Zapłacone

178. Powązka-Nabiałek Aleksandra - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

179. Probierz Paweł - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

180. Przybył Anna - Bieg15km / K16 POL Łazy

Zapłacone

181. Przyłucki Grzegorz - Bieg15km / M50 POL Preczów 10 Stopień Żasilania

Niezapłacone

182. Pszczoła Marcin - Bieg15km / M30 POL Będzin

Zapłacone

183. Pudlik Paweł - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

184. Rosak-Szyrocka Joanna - Bieg 8km / K POL Częstochowa 1979

Niezapłacone

185. Roskosz Rafał - Bieg15km / M30 POL Tarnowskie Góry Pro-Window Alu &Glass Desing TEAM Tarnowskie Góry

Zapłacone

186. Różewicz Dariusz - Bieg15km / M50 POL Tychy PANCE

Zapłacone

187. Różewicz Ewa - Bieg15km / K50 POL Tychy PANCE

Zapłacone

188. Rutka Mariola - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

189. Rutka Piotr - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

190. Rybak Adam - Bieg15km / M30 POL Zawiercie

Zapłacone

191. Rzeszowski Sergiusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

192. Sąkol Anna - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

193. Sarota Mariola - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

194. Sarota Sylwester - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

195. Sitko Sylwester - Bieg15km / M30 POL Preczów

Zapłacone

196. Ślęk Aneta - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

197. Ślęk Aneta - Bieg15km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

198. Ślusarczyk Piotr - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowe

Niezapłacone

199. Sobierajski Rudolf - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

200. Sokół Marian - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Dziady Ocr-Rada

Niezapłacone

201. Sopel Aniela - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

202. Sopel Zygmunt - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

203. Sowula Weronika - Bieg 8km / K POL Brzeszcze

Zapłacone

204. Staroń Magdalena - NW / K POL Siewierz

Niezapłacone

205. Staroń Małgorzata - NW / K POL Mikołów

Zapłacone

206. Stasiński Tomasz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

207. Stefański Zbigniew - Bieg15km / M30 POL Libiąż Hebel

Zapłacone

208. Stodolski Mateusz - Bieg15km / M30 POL Chełm Śląski Brembo

Niezapłacone

209. Stromczynski Maciej - Bieg15km / M50 POL Zabrze

Zapłacone

210. Struk Agnieszka - Bieg15km / K30 POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

211. Struzik Agata - Bieg 8km / K POL Sosnowiec Srtg Katowice

Niezapłacone

212. Supernak Monika - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

213. Synal Marta - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

214. Sypek Damian - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

215. Szaleniec Patrycja - Bieg 8km / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

216. Szaleniec Sebastian - Bieg 8km / M POL Będzin Będzin Górą

Niezapłacone

217. Szatniewska Agnieszka - Bieg15km / K30 POL Będzin Owocowa Kraina

Zapłacone

218. Szczęsna Marta - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

219. Szczęśniak Krzysztof - Bieg15km / M30 POL Pilica Ks-Architektura

Niezapłacone

220. Szczeszak Tomasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Zapłacone

221. Szczygiel Marek - NW / M POL Zawiercie Grupa JuraPL

Zapłacone

222. Szczygieł Michał - Bieg15km / M30 POL Czeladź #NOTmyWARCHIEF

Zapłacone

223. Sztajer Bartek - Bieg15km / M30 POL Będzin Lubię Burpeesy

Zapłacone

224. Szymański Jerzy - Bieg15km / M30 POL Kraków Wild Dogs Team

Zapłacone

225. Szymonek Piotr - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

226. Szymusik Maja - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

227. Szymusik Tomasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

228. Szyszka Bożena - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

229. Tomalik Anna - Bieg 8km / K POL Sarnów

Zapłacone

230. Uczestnik anonimowy - Bieg15km / M30 POL Grodno LUBIĘ burpeesy

Zapłacone

231. Trzaska Paweł - Bieg15km / M30 POL Dabrowa Gornicza

Niezapłacone

232. Turek Rafał - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Owocowa Kraina

Zapłacone

233. Ujma Krzysztof - Bieg15km / M30 POL Wręczyca Wielka Aktywna Wręczyca

Zapłacone

234. Wach Elżbieta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

235. Wach Kamila - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

236. Walnik Tomasz - Bieg 8km / M POL Łazy Grupa Jura

Zapłacone

237. Wawrzoła Antoni - Bieg15km / M50 POL Siemianowice Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

238. Wiśniewska Marzanna - NW / K POL Zabrze

Zapłacone

239. Wiśniewski Paweł - Bieg15km / M30 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

240. Wiśniewski Sławomir - NW / M POL Zabrze

Zapłacone

241. Witek Kamil - Bieg15km / M16 POL Falmirowice Husaria Race Team

Niezapłacone

242. Wojdyło Dominik - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

243. Wojtaś Bartosz - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

244. Wojtaś Eugeniusz - Bieg15km / M50 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

245. Wower Maria - NW / K POL Katowice Csc Adventure Academy

Niezapłacone

246. Woźniak Anna - Bieg 8km / K POL Bytom

Niezapłacone

247. Wróblewska Karolina - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice

Zapłacone

248. Wypysiński Daniel - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Niezapłacone

249. Żak Arkadiusz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

250. Zarychta Agnieszka - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

251. Zdancewicz Anna - Bieg15km / K30 POL Katowice

Niezapłacone

252. Zielińska Agata - Bieg 8km / K POL Częstochowa

Niezapłacone

253. Zielińska Grażyna - NW / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Niezapłacone

254. Zobek Edward - NW / M POL Sosnowiec Osoba Niepełnosprawna

Zapłacone

255. Żurawiecki Maciej - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Żryj pełnią życia

Zapłacone

256. Żurawiecki Marcin - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Żryj Pełnią Życia

Zapłacone

257. Żurawiecki Michał - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Żyryj pełnią życia.

Zapłacone

258. Zych Wioleta - Bieg15km / K30 POL Preczów

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU