VII Bieg Walentynkowy - Indywidualnie

Hala Widowiskowo- Sportowa „Centrum”, Aleja Róż, Dąbrowa Górnicza, Polska
18.02.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Adam - BIEG_IND / M POL Dąbie Bbl

Zapłacone

2. Adamczyk Marcin - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Bike Atelier

Niezapłacone

3. Adamowski Zbigniew - BIEG_IND / M POL Myszków

Zapłacone

4. Adamski Mateusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

5. Andraczek Tomasz - BIEG_IND / M POL Piekaryśląskie Lecymy Durs

Zapłacone

6. Arbelska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

7. Bącalska Monika - BIEG_IND / K POL Czeladź

Zapłacone

8. Bączek Marzena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

9. Bagińska Dorota - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczykije

Zapłacone

10. Bagniewski Michał - NW_IND / M POL Bytom

Zapłacone

11. Bąk Jan - NW_IND / M POL Sosnowiec Rogaczówek

Zapłacone

12. Bałtarowicz Artur - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

13. Bargieła Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

14. Barglik Piotr - BIEG_IND / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

15. Bartas Agnieszka - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

16. Bartos Damian - NW_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

17. Bartosik Monika - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

18. Bartosik Sebastian - BIEG_IND / M POL Wodzisław Śląski Krs Morsy.pl

Zapłacone

19. Bartosińska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Dzik Z Duszą Sarenki

Zapłacone

20. Basąg Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Wydziaruni

Zapłacone

21. Bednarczyk Magdalena - NW_IND / K POL Będzin

Niezapłacone

22. Białas Bartosz - BIEG_IND / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

23. Biełanowicz Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

24. Bień Natalia - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

25. Biernacka Teresa - BIEG_IND / K POL Mikołów Miraz Race Team

Zapłacone

26. Bigos Grzegorz - BIEG_IND / M POL Jaworzno Grammi

Zapłacone

27. Bijak Adam - BIEG_IND / M POL Mstów

Zapłacone

28. Błasiak Jacek - BIEG_IND / M POL Radzionków Smoleń Biega

Zapłacone

29. Błaszczyk Adrian - NW_IND / M POL Częstochowa Leśne Ludki

Zapłacone

30. Boba Monika - BIEG_IND / K POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

31. Boba Piotr - BIEG_IND / M POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

32. Bochenek Wojciech - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

33. Bojczuk Władysław - NW_IND / M POL Brzeszcze Bez

Niezapłacone

34. Bojur Renata - BIEG_IND / K POL Częstochowa

Zapłacone

35. Borcz Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Zagłębie Dąbrowskie

Zapłacone

36. Boroń Przemysław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

37. Boroń Tomek - BIEG_IND / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

38. Brandys Aneta - BIEG_IND / K POL Tychy Parkrun Tychy

Niezapłacone

39. Brodzińska Kamila - BIEG_IND / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

40. Brudel Zbigniew - NW_IND / M POL Katowice Tkkf Czarni

Zapłacone

41. Bryła Paweł - BIEG_IND / M POL Myszków

Zapłacone

42. Bryś Maciej - BIEG_IND / M POL Zawiercie

Zapłacone

43. Brzdęk Anita - BIEG_IND / K POL Zawiercie Zawiercie Biega, Grupa Jura Pl, Lesni Olimpijczycy

Zapłacone

44. Brzezińska Anna - BIEG_IND / K POL Wolbrom

Zapłacone

45. Brzeziński Damian - BIEG_IND / M POL Wysoka Wysoka

Zapłacone

46. Bucka Monika - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

47. Bujak Angelina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

48. Bujok Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

49. Bulica Rafał - BIEG_IND / M POL Dabrowa Gornicza Brembo

Zapłacone

50. Burakowska Małgorzata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

51. Burliga Marzena - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

52. Bury Lidia - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

53. Carski Łukasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

54. Cebo Marta - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Się Nie Przejdzie"

Zapłacone

55. Cesarz Justyna - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

56. Cesarz Katarzyna - BIEG_IND / K POL Myszków

Zapłacone

57. Chaba Artur - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza 1997

Zapłacone

58. Chlewicka Magdalena - BIEG_IND / K POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

59. Chowaniec Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu

Zapłacone

60. Chrzanowski Czesław - NW_IND / M POL Sosnowiec Mysłowicki Klub Biegacza No.i

Zapłacone

61. Chuderska Izabela - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

62. Chwałek Agnieszka - BIEG_IND / K POL Bestwina Skazaninasukces.pl

Zapłacone

63. Ciask Martyna - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

64. Cieśla Anna - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

65. Ciołek Łukasz - BIEG_IND / M POL Będzin Brembo

Zapłacone

66. Cis Adam - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Aś Sosnowiec

Zapłacone

67. Cis Monika - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

68. Ciszewska Anna - NW_IND / K POL Skałka Grupa Jura.pl

Zapłacone

69. Ciszewska Ewelina - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

70. Ciszewska Karolina - BIEG_IND / K POL Bełchatów Turbo Team

Zapłacone

71. Ciszewska Violetta - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

72. Cupiał Aneta - NW_IND / K POL Katowice

Zapłacone

73. Cupiał Artur - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

74. Ćwikła Irena - BIEG_IND / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

75. Czado Artur - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

76. Czaj Artur - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Wydziaruni

Zapłacone

77. Czapla Ewelina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fitmodelarnia

Zapłacone

78. Czarny Patrycja - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

79. Czernik Anna - BIEG_IND / K POL Tychy

Niezapłacone

80. Czernik Piotr - BIEG_IND / M POL Tychy

Niezapłacone

81. Czerwik Jakub - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

82. Czopek Małgorzata - NW_IND / K POL Skałka Grupa Jura

Zapłacone

83. Czub Jarosław - NW_IND / M POL Sosnowiec Czubclub

Zapłacone

84. Czubala Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

85. Czyżewska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Częstochowa Ngb Kłobuck

Zapłacone

86. Dąbrowiak Marcin - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

87. Dąbrowiecka Agata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

88. Damięcka Magda - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

89. Darska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Zawiercie

Zapłacone

90. Dębska Eleonora - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

91. Dędek Gerard - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

92. Delambert Bartosz - BIEG_IND / M POL Będzin Crossfit Sparta Rage

Zapłacone

93. Delewska Dalia - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Mks-Mos Płomień Sosnowiec / Reebok Run Crew

Zapłacone

94. Długołęcki Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

95. Długosz Dariusz - NW_IND / M POL Mikołów

Zapłacone

96. Długosz Ewa - BIEG_IND / K POL Mikołów Sts Biegaton

Zapłacone

97. Dmochowska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Radzionków Wataha Team

Zapłacone

98. Domańska-Grzona Sabina - BIEG_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

99. Domin Krystyna - NW_IND / K POL Siemianowice Śląskie Mk Team Siemianowice Śląskie

Zapłacone

100. Donajska Dobrawa - NW_IND / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

101. Dorobisz Magdalena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

102. Dors Grzegorz - NW_IND / M POL Janów Rtb Tracker Podkowa Janów

Zapłacone

103. Dors Łukasz - NW_IND / M POL Janów Rtb Tracker Podkowa Janów

Zapłacone

104. Dragan Damian - BIEG_IND / M POL Galewice Wieluń Biega

Niezapłacone

105. Drobniak Katarzyna - BIEG_IND / K POL Kraków Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Niezapłacone

106. Duda Anna - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

107. Dudziak Ryszard - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

108. Duliban Joanna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Zapłacone

109. Duśko Daniel - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Bikehead Team

Niezapłacone

110. Dutkiewicz Izabela - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

111. Dydziak Iwona - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

112. Dymek Adrian - BIEG_IND / M POL Będzin A-Team

Niezapłacone

113. Dynia Krystian - BIEG_IND / M POL Jastrzębie Zdrój RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

114. Działowski Dariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

115. Dzienniak-Pulina Daniela - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

116. Dziki Marek - BIEG_IND / M POL Rogoźnik Farmabrain Run

Zapłacone

117. Dziwiec-Guzik Justyna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

118. Eisler Anna - BIEG_IND / K POL Cięcina Ski Rent Szczyrk

Zapłacone

119. Eisler Tomasz - BIEG_IND / M POL Cięcina Ski Rent Szczyrk

Zapłacone

120. Ejbin Justyna - BIEG_IND / K POL Krupski Młyn Nitroerg

Niezapłacone

121. Fajer Dorota - NW_IND / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Zapłacone

122. Fiałkowska Bożena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

123. Filek Adrian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

124. Filipiak Ewelina - BIEG_IND / K POL Orzesze

Zapłacone

125. Florek Michał - BIEG_IND / M POL Kraków Jw 2771

Zapłacone

126. Foks Agnieszka - BIEG_IND / K POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

127. Foks Anna - BIEG_IND / K POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

128. Foks Damian - BIEG_IND / M POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

129. Folta Renata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

130. Furman Sylwia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

131. Fus Julia - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

132. Gaj Monika - BIEG_IND / K POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

133. Gajewska Monika - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fitmodelarnia

Zapłacone

134. Gajewski Szymon - BIEG_IND / M POL Toporowice Ostra Góra 351

Zapłacone

135. Gamrat Jolanta - NW_IND / K POL Jangrot

Zapłacone

136. Gancarczyk Klaudia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

137. Garbat Ryszard - NW_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

138. Gardyński Paweł - BIEG_IND / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

139. Garncarz Michał - BIEG_IND / M POL Sosnowiec A-Team

Niezapłacone

140. Gąsior Anetta - BIEG_IND / K POL Sadowie

Zapłacone

141. Gąsior Katarzyna - BIEG_IND / K POL Pawłowice

Niezapłacone

142. Gawron Ewelina - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

143. Gęborska Anna - NW_IND / K POL Malinowice

Zapłacone

144. Gęborski Mateusz - BIEG_IND / M POL Malinowice

Zapłacone

145. Gembala Eugeniusz - NW_IND / M POL Bełk

Zapłacone

146. Gembala Violetta - NW_IND / K POL Bełk

Zapłacone

147. Gibas Amanda - BIEG_IND / K POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Niezapłacone

148. Giełżyńska Angelika - BIEG_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

149. Gierczak Piotr - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Wolnobieg Sosnowiec

Niezapłacone

150. Gierwatowski Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

151. Gil Marcin - BIEG_IND / M POL Cynków

Niezapłacone

152. Glaba Krzysztof - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

153. Glanowska Grażyna - NW_IND / K POL Sławków Włóczykije Samo Się Nie Przejdzie

Zapłacone

154. Głąb Małgorzata - NW_IND / K POL Łazy

Zapłacone

155. Gładki Magdalena - NW_IND / K POL Pszczyna Włóczy-Kijki

Zapłacone

156. Głód Anna - BIEG_IND / K POL Częstochowa

Zapłacone

157. Goc Edyta - BIEG_IND / K POL Myszków

Zapłacone

158. Gogolin Jerzy - BIEG_IND / M POL Zabrze Parkrun Katowice

Zapłacone

159. Gołda Martyna - BIEG_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

160. Gołda Milena - BIEG_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

161. Górnik Jerzy - NW_IND / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

162. Gorus Anna - BIEG_IND / K POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

163. Grabowska Anna - NW_IND / K POL Bytom Bobry Walking

Zapłacone

164. Grabowska Sylwia - BIEG_IND / K POL Katowice Uks Orzeł Katowice

Zapłacone

165. Grzegrzółka Patryk - BIEG_IND / M POL Konin

Zapłacone

166. Grzelec Grażyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

167. Guzik Justyna - BIEG_IND / K POL Gołaczewy Wolbrom Team

Zapłacone

168. Gwioździk Sławek - BIEG_IND / M POL Katowice Natalczywi Biegacze

Zapłacone

169. Gwizdała Anna - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

170. Haas Natalia - BIEG_IND / K POL Zawiercie

Zapłacone

171. Habryn Renata - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

172. Hajduk-Dołba Monika - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Sie Nie Przejdzie"

Zapłacone

173. Haładus Marcin - BIEG_IND / M POL Miłość Brembo

Zapłacone

174. Hanf Ania - BIEG_IND / K POL Bieruń Chwalisz Czy Nie Chwalisz Lotej Z Nami

Zapłacone

175. Hauke Iwona - NW_IND / K POL Siemonia Bobry Walking

Zapłacone

176. Hejak Dariusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

177. Hulist Grzegorz - NW_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

178. Imiołek Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Pilchowice Ed-Cert Run

Zapłacone

179. Izak Gabriela - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

180. Jabłonka Mariusz - BIEG_IND / M POL Mysłowice Bravehearts Legionowo

Niezapłacone

181. Jabłoński Adam - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Ottima Plus

Zapłacone

182. Jabłoński Marek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Ottima Plus

Zapłacone

183. Jach Jolanta - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

184. Jagodzińska Magdalena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Spontan Speed

Zapłacone

185. Jakubowski Mariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

186. Jamróz Kamil - BIEG_IND / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

187. Jankowski Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

188. Janocha Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

189. Janoszka Irena - NW_IND / K POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

190. Janus Krzysztof - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

191. Janusz Barbara - BIEG_IND / K POL Kaniów

Zapłacone

192. Janusz Tomasz - BIEG_IND / M POL Kaniów Azs Awf Katowice

Zapłacone

193. Jarawka Natalia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Natalczywi Biegacze

Zapłacone

194. Jas Przemysław - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

195. Jasica Mateusz - BIEG_IND / M POL Sławków Mks Sławków

Zapłacone

196. Jaworski Krzysztof - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

197. Jędruś Olgierd - BIEG_IND / M POL Mysłowice

Zapłacone

198. Jordan Aneta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

199. Jura Aleksandra - BIEG_IND / K POL Będzin

Niezapłacone

200. Jureczek Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

201. Jureczka Marcin - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

202. Jureczko Joanna - BIEG_IND / K POL Bytom Btm Runners

Zapłacone

203. Jureczko Rafal - BIEG_IND / M POL Olkusz Olkuszbiega

Niezapłacone

204. Kacuga Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

205. Kaczkiewicz Agnieszka - BIEG_IND / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

206. Kaczkiewicz Damian - BIEG_IND / M POL Glgliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

207. Kaczmarczyk Magdalena - BIEG_IND / K POL Pawłowice Runteam

Niezapłacone

208. Kajca Mirosław - NW_IND / M POL Łaziska Górne Łaziskie Karlusy

Zapłacone

209. Kaleta-Kolanko Beata - NW_IND / K POL Świętochłowice

Zapłacone

210. Kalisz Aneta - NW_IND / K POL Bytom 1976

Zapłacone

211. Kała Dagmara - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

212. Kałczuga Magdalena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

213. Kamińska Beata - NW_IND / K POL Myszków Myszków Biega, Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Zapłacone

214. Kamińska Joanna - BIEG_IND / K POL Kraków

Zapłacone

215. Kamiński Zbigniew - NW_IND / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

216. Kamionka Jacek - BIEG_IND / M POL Kolbark Paskambiega

Zapłacone

217. Kandziora Janusz - BIEG_IND / M POL Świętochłowice

Zapłacone

218. Kania Krzysztof - BIEG_IND / M POL Wojkowice Kościelne

Zapłacone

219. Karczmarek Tomek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

220. Kasprowski Radosław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Ghostbikers

Zapłacone

221. Kasza Iwona - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

222. Kaszuba-Śmieja Małgorzata - BIEG_IND / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

223. Kawulak Kazimierz - BIEG_IND / M POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

224. Kaźmierczak Monika - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

225. Kędra Dariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

226. Kędzierska Izabela - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fitmodelarnia

Zapłacone

227. Kędzior Przemysław - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

228. Kieres Aleksandra - NW_IND / K POL Dąbrowa Gornicza

Zapłacone

229. Kleinert Bozena - NW_IND / K POL Piekary Sl Lecymy Durś

Zapłacone

230. Klejnot Katarzyna - BIEG_IND / K POL Niegowonice

Niezapłacone

231. Klosa Marta - BIEG_IND / K POL Katowice Natalczywi Biegacze

Zapłacone

232. Kluska-Wnuk Anna - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

233. Kmera Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain-Squad

Niezapłacone

234. Kmera Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain-Squad

Zapłacone

235. Knol Agnieszka - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

236. Kocot Adam - BIEG_IND / M POL Bytom

Zapłacone

237. Kolarczyk Kamila - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

238. Kołek Patryk - NW_IND / M POL Janów Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

239. Kołodziejczyk Damian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

240. Konderak Angelika - BIEG_IND / K POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

241. Koniec Mariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

242. Konieczna Barbara - NW_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

243. Kopeć Mateusz - BIEG_IND / M POL Ryczówek

Zapłacone

244. Kopij Maciej - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

245. Kopta Jerzy - BIEG_IND / M POL Kraków Cwałujące Dziadki

Zapłacone

246. Kościelniak Józef - BIEG_IND / M POL Łaziska Górne

Zapłacone

247. Kosiński Dominik - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain Squad

Zapłacone

248. Kostrzewski Mateusz - BIEG_IND / M POL Myszków

Zapłacone

249. Kotnis Bogusław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Rfc Active Team

Zapłacone

250. Kotowicz Bernadetta - BIEG_IND / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

251. Kowalczyk Paweł - NW_IND / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Niezapłacone

252. Kowalska Kinga - BIEG_IND / K POL Dabrowa Gornicza Centrum Formy

Zapłacone

253. Kowalska Milena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

254. Kowalska Patrycja - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

255. Kozieł Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

256. Kozij-Gulińska Barbara - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

257. Kozik Rafał - BIEG_IND / M POL Janów Kabex Lks Podkowa

Zapłacone

258. Kozikowska Sylwia - BIEG_IND / K POL Olkusz

Niezapłacone

259. Kozok Małgorzata - BIEG_IND / K POL Łaziska Górne Sts Biegaton Mikołow

Zapłacone

260. Kożuch Agnieszka - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

261. Krainski Piotr - NW_IND / M POL Czeladź

Zapłacone

262. Krasnodębski Robert - BIEG_IND / M POL Bytom

Zapłacone

263. Krawczyk Dawid - BIEG_IND / M POL Wiesiółka Biegaj Z Bananem

Zapłacone

264. Kreft Sylwia - BIEG_IND / K POL Bytom

Zapłacone

265. Kret Ewa - BIEG_IND / K POL Myszkow

Zapłacone

266. Król Krzysztof - BIEG_IND / M POL Będzin Mouse In House

Zapłacone

267. Krupa Krzysztof - BIEG_IND / M POL Siemianowice Slaskie Amator

Zapłacone

268. Kryczek Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

269. Kryczek Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Gym El Toro Running Team

Zapłacone

270. Krzak Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

271. Krzak Małgorzata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

272. Krzysztowczyk Joanna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Kiwka Biega

Zapłacone

273. Kubaczka-Ligenza Sylwia - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

274. Kubiak Edyta - BIEG_IND / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

275. Kubicka Brygida - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

276. Kubisa Bartosz - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

277. Kuc Zbigniew - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

278. Kucharski Damian - BIEG_IND / M POL Bełchatów Turbo Team

Zapłacone

279. Kucypera Teresa - NW_IND / K POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Łazęgi

Zapłacone

280. Kukiełka Adam - NW_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

281. Kumiega Joanna - BIEG_IND / K POL Mysłowice Wkurw_Team

Zapłacone

282. Kuna Agnieszka - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

283. Kuraś Łukasz - BIEG_IND / M POL Siewierz Fast Foot Team

Zapłacone

284. Kuraś Mateusz - BIEG_IND / M POL Siewierz Fast Foot Team

Zapłacone

285. Kurek Edward - NW_IND / M POL Katowice Mosir Czeladz

Zapłacone

286. Kurtyka Agnieszka - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Trenujtriathlon.pl

Zapłacone

287. Kwestorowski Bartosz - BIEG_IND / M POL Zabrze Running Performance

Zapłacone

288. Kwiatoń Patrycja - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

289. Kwiecińska Danuta - NW_IND / K POL Będzin

Zapłacone

290. Kwieciński Donat - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

291. Langer Maksym - BIEG_IND / M POL Bytom

Zapłacone

292. Laskowski Sebastian - BIEG_IND / M POL Gliwice Kataguruma Gliwice

Niezapłacone

293. Lasota Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

294. Legomiński Werner - BIEG_IND / M POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

295. Lerch Bożena - BIEG_IND / K POL Jastrzębie-Zdrój RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

296. Lerch Maria - BIEG_IND / K POL Jastrzębie-Zdrój RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

297. Leski Józef - NW_IND / M POL Zawiercie Grupa Jura.pl

Zapłacone

298. Lewandowska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

299. Lewandowski Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

300. Ligęza Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

301. Liszka Konrad - BIEG_IND / M POL Podlipie

Zapłacone

302. Litwinczuk Gabriel - BIEG_IND / M POL Klucze Olkuszbiega.pl

Niezapłacone

303. Lorens Malwina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

304. Lubas Kalina - BIEG_IND / K POL Tąpkowice

Zapłacone

305. Lubczyk Ewa - NW_IND / K POL Bytom Bobry Walking

Zapłacone

306. Luboń Jarek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Sparta Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

307. Luboń Kalina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Zapłacone

308. Luboń Łukasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Zapłacone

309. Lux Joanna - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

310. Łopatka Kazimierz - NW_IND / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

311. Łoszajć Justyna - NW_IND / K POL Sosnowiec Czubclub

Zapłacone

312. Łukasik Zbigniew - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

313. Łukaszek Monika - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

314. Łyczak Jolanta - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

315. Łyczko Barbara - NW_IND / K POL Mysłowice

Zapłacone

316. Łydka Waldemar - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

317. Macherzyński Krystian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

318. Macholc Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Żółwik

Zapłacone

319. Maciaszczyk Monika - BIEG_IND / K POL Chorzów

Zapłacone

320. Mączka Krystian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

321. Madej Gabriela - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

322. Madej Tomasz - BIEG_IND / M POL Tychy

Zapłacone

323. Madejczyk Lzabela - NW_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

324. Magiera Ewelina - BIEG_IND / K POL Imielin Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami

Zapłacone

325. Mai-Matacz Sabina - BIEG_IND / K POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

326. Majewski Andrzej - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

327. Makosz Barbara - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

328. Malczyk Anna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

329. Malec Katarzyna - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

330. Malinowska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

331. Malska Janina - BIEG_IND / K POL Olkusz Jkla Jawor

Zapłacone

332. Małka Marian - NW_IND / M POL Gliwice

Niezapłacone

333. Mańka Wojciech - BIEG_IND / M POL Chorzów Parchowiny

Zapłacone

334. Marcinkowska Beata - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

335. Marczak Ewelina - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

336. Markowicz Ewelina - BIEG_IND / K POL Katowice Profi Auto Team

Niezapłacone

337. Marszałek Monika - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

338. Maryniak Wojciech - BIEG_IND / M POL Gliwice

Zapłacone

339. Masłoń Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

340. Materny Anna - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

341. Matuszek Jacek - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

342. Mazan Justyna - BIEG_IND / K POL Twardowice

Zapłacone

343. Mazur Krzysztof - BIEG_IND / M POL Częstochowa

Zapłacone

344. Mendel Beata - BIEG_IND / K POL Orzesze Studio Fitness Beata Mendel

Zapłacone

345. Mętlak Małgorzata - BIEG_IND / K POL Zawiercie Ks.victoria Zawiercie

Zapłacone

346. Michalak Agnieszka - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

347. Michalik Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

348. Michalska Beata - NW_IND / K POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Łazęgi

Zapłacone

349. Michalska-Ćwiek Joanna - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

350. Michalski Grzegorz - BIEG_IND / M POL Lędziny

Niezapłacone

351. Michniewicz Tadeusz - BIEG_IND / M POL Knurów Niezrzeszony

Zapłacone

352. Mielnik Andrzej - BIEG_IND / M POL Myszków Leśne Ludki Żarki Letnisko

Zapłacone

353. Mika Barbara - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipanakijach

Zapłacone

354. Mikołajczyk Małgorzata - BIEG_IND / K POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

355. Mikołajczyk Mirosław - BIEG_IND / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

356. Mikołajek Marzena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Decathlon Sosnowiec

Zapłacone

357. Mikoś Agnieszka - NW_IND / K POL Łaziska Górne Cuda Na Kijach

Zapłacone

358. Miśta Przemysław - BIEG_IND / M POL Myszków

Zapłacone

359. Misztal Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Pod Syriuszem Team

Niezapłacone

360. Moliński Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

361. Morzonek Maria - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

362. Mrożek Zbigniew - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brak

Zapłacone

363. Mroziński Mateusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

364. Mroziński Mateusz - NW_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

365. Mucha Michal - BIEG_IND / M POL Siemianowice

Zapłacone

366. Mueller Helena - NW_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durs

Niezapłacone

367. Muskała Mateusz - NW_IND / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

368. Nabrdalik Paweł - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

369. Nalepa Rysiek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

370. Nawacka Ewelina - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

371. Nawrocka Danuta - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordic Team

Zapłacone

372. Nawrocki Adam - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

373. Nawrot-Kaczmarczyk Violetta - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Kiwka Biega

Zapłacone

374. Nędzyński Robert - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Arcellormittal

Niezapłacone

375. Niepsuj Marcin - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

376. Noszczyk Michał - BIEG_IND / M POL Myszków Życie Częstochowy Team

Zapłacone

377. Nowak Agnieszka - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

378. Nowak Agnieszka - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

379. Nowak Grzegorz - NW_IND / M POL Czeladz Tkkf Saturn Czeladz

Zapłacone

380. Nowak Iwona - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

381. Nowak Joanna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

382. Nowak Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

383. Nowak Kinga - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

384. Nowak Krzysztof - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

385. Nowak Radosław - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

386. Nowak-Gomułka Agnieszka - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

387. Oboz Paweł - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Urodzeni Biegacze

Zapłacone

388. Odrobina Patrycja - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Fit Story

Zapłacone

389. Okrajni Przemek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

390. Olejnik Rafał - BIEG_IND / M POL Chorzów Wataha Team

Zapłacone

391. Oleszek Magdalena - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

392. Olszenko Andrzej - BIEG_IND / M POL Będzin Abb

Zapłacone

393. Opuchlik Aleksandra - BIEG_IND / K POL Studzienice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

394. Opuchlik Tomasz - BIEG_IND / M POL Studzienice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

395. Orlikowska Aldona - BIEG_IND / K POL Gliwice

Zapłacone

396. Osada Edyta - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

397. Owczarz Irena - NW_IND / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

398. Ożarowska Danuta - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

399. Ozimek Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

400. Pająk Grażyna - NW_IND / K POL Goczałkowice Włóczy-Kijki

Zapłacone

401. Pala-Skrzypczyk Danuta - NW_IND / K POL Złoty Potok Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

402. Pałachniuk Przemysław - BIEG_IND / M POL Starczów Kamieniec Ząbkowicki

Zapłacone

403. Pałyga Agnieszka - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Parkrun Katowice

Zapłacone

404. Panek Agata - BIEG_IND / K POL Zawiercie Jura.pl

Zapłacone

405. Partyka Teresa - NW_IND / K POL Brzeg Wesoły Borsuk Team

Zapłacone

406. Paś Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

407. Pasek Rafał - BIEG_IND / M POL Wojkowice Paski

Zapłacone

408. Pasieka Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

409. Paszewski Zbigniew - BIEG_IND / M POL Czestochowa Leśne Ludki

Zapłacone

410. Pawlak-Kosno Marta - BIEG_IND / K POL Sławków

Zapłacone

411. Pawlak-Wojtal Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

412. Pawlik Tatiana - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

413. Pecyna Barbara - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

414. Pendolski Franciszek - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

415. Piasecka-Wszoła Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Pani

Niezapłacone

416. Piątek Ewa - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

417. Piekarczyk Joanna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

418. Pieniążek Katarzyna - BIEG_IND / K POL Czeladź

Zapłacone

419. Pierlak Piotr - BIEG_IND / M POL Sopotnia Wielka

Zapłacone

420. Pietruszka Przemysław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Wydziaruni

Zapłacone

421. Pietryga Anna - BIEG_IND / K POL Bytom Wataha Team

Zapłacone

422. Pietrzyk Aleksandra - BIEG_IND / K POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

423. Pietrzyk Angelika - NW_IND / K POL Janów

Zapłacone

424. Piguła Krzysztof - NW_IND / M POL Łódź

Zapłacone

425. Piórkowski Przemysław - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

426. Piotrowski Mieczysław - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

427. Pirańska Aleksandra - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

428. Piskorz Agnieszka - BIEG_IND / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

429. Platen Jerry - BIEG_IND / M POL Bytom Pl@10

Zapłacone

430. Png Suseł Alek - BIEG_IND / M POL Mikołów

Niezapłacone

431. Pobiedzińska Karolina - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

432. Podgórska-Golińska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Mierzęcice Brak

Zapłacone

433. Podkowa Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

434. Polaczek Adam - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

435. Polaczek Tomasz - BIEG_IND / M POL Bojszowy Tta Bieruń

Niezapłacone

436. Polak Łukasz - BIEG_IND / M POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

437. Połoński Andrzej - BIEG_IND / M POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

438. Popiela Mirosław - BIEG_IND / M POL Strzelce Opolskie Fitbull Team

Niezapłacone

439. Popielewicz Karolina - BIEG_IND / K POL Mikołów Metal Serwis Sport Team

Zapłacone

440. Popielewicz Marek - BIEG_IND / M POL Katowice Metal Serwis Sport Team

Zapłacone

441. Porwit-Wójcik Dorota - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Zapłacone

442. Powązka-Nabiałek Aleksandra - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fit Modelarnia

Zapłacone

443. Presnal Agnieszka - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

444. Probierz Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

445. Proc Andrzej - BIEG_IND / M POL Balin Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

446. Przechrzta Sylwia - NW_IND / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

447. Przybylska Magdalena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

448. Przybylski Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę !

Zapłacone

449. Przybyła Klaudia - BIEG_IND / K POL Skałbania

Niezapłacone

450. Przybyła Violetta - BIEG_IND / K POL Tychy Parkrun Tychy

Niezapłacone

451. Przyłucka Grażyna - BIEG_IND / K POL Preczów Grammi

Zapłacone

452. Przyłucki Grzegorz - BIEG_IND / M POL Preczów

Zapłacone

453. Pszczoła Marcin - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

454. Puchała Ewelina - BIEG_IND / K POL Katowice Da Vinci Team Sp. Z O.o.

Zapłacone

455. Purc Paweł - BIEG_IND / M POL Sławków Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

456. Purc Sylwia - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Się Nie Przejdzie"

Zapłacone

457. Pyka Robert - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Olimpus Fitness Club

Zapłacone

458. Pytel Janusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Biegacz Górski

Niezapłacone

459. Racinowski Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

460. Raczyńska Aleksandra - NW_IND / K POL Chorzów Stadion Ślaski

Zapłacone

461. Rajczyk Wlodzimierz - BIEG_IND / M POL Żarki Letnisko Leśne Ludki Żarki Letnisko

Zapłacone

462. Rakoczy Rafał - BIEG_IND / M POL Tychy

Niezapłacone

463. Randak Marek - BIEG_IND / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

464. Ratajczyk Beata - BIEG_IND / K POL Zabrze

Niezapłacone

465. Rawicz-Grotowska Jowita - BIEG_IND / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

466. Rawicz-Grotowski Rafał - BIEG_IND / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

467. Robakowski Robert - BIEG_IND / M POL Myszków

Niezapłacone

468. Rodak Agnieszka - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

469. Rogala Artur - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Właśnie Zostałem Tatą Jasia!!!!

Zapłacone

470. Rogalski Mariusz - NW_IND / M POL Siemianianowice Śląskie

Zapłacone

471. Romańśka Klaudia - BIEG_IND / K POL Dabrowa Górnicza Bebecha Team

Zapłacone

472. Rosak-Szyrocka Joanna - BIEG_IND / K POL Częstochowa 1979

Niezapłacone

473. Rosner Krzysztof - BIEG_IND / M POL Gostyń

Niezapłacone

474. Rost Beata - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

475. Różanka Weronika - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Bolero Team

Zapłacone

476. Rudy Malwina - BIEG_IND / K POL Łazy

Zapłacone

477. Rup Wieslaw - BIEG_IND / M POL Wojkowice Brak

Zapłacone

478. Ruszkiewicz Marcin - BIEG_IND / M POL Katowice Buyers’ World

Zapłacone

479. Rutka Mariola - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

480. Rutka Piotr - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

481. Ryglewicz Tomasz - BIEG_IND / M POL Katowice Night Runners

Niezapłacone

482. Rygulski Andrzej - NW_IND / M POL Łaziska Górne Łaziskie Karlusy

Zapłacone

483. Rzemińska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

484. Rzepka Michał - BIEG_IND / M POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

485. Rzepka Piotr - BIEG_IND / M POL Świętochłowice Sportowy Świr

Zapłacone

486. Sala Andrzej - NW_IND / M POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Niezapłacone

487. Saternus Iwona - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

488. Seliga Paweł - BIEG_IND / M POL Gliwice Biegaj Z Trenerami Gliwice

Zapłacone

489. Sersisko Dagmara - BIEG_IND / K POL Zabrze Sas

Zapłacone

490. Seweryn Jacek - BIEG_IND / M POL Mysłowice

Niezapłacone

491. Siara-Sańpruch Ewa - BIEG_IND / K POL Mysłowice

Zapłacone

492. Sikora Marek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

493. Sikora-Kańczuga Sylwia - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

494. Simlat Anna - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

495. Siudy Przemysław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

496. Siwczyk Grażyna - NW_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

497. Siwy Karolina - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

498. Siwy Krzysztof - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

499. Skiba Marcin - BIEG_IND / M POL Będzin Tauron Ciepło

Zapłacone

500. Skotniczna Anita - BIEG_IND / K POL Tenczynek

Zapłacone

501. Skowronek Anna - BIEG_IND / K POL Kraków

Niezapłacone

502. Skrzypiec Włodzimierz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

503. Skubek Marta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

504. Skuta Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Niezapłacone

505. Ślęk Aneta - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

506. Ślęzak Ewelina - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

507. Ślusarczyk Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowe

Zapłacone

508. Słaboń Mariusz - BIEG_IND / M POL Zarzecze Kiwk-A Biega

Zapłacone

509. Słomiany Ryszard - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

510. Słupianek Paweł - NW_IND / M POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

511. Śmieja Joanna - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

512. Smoczyński Maciej - BIEG_IND / M POL Mikołów Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

513. Smolak Kasia - BIEG_IND / K POL Katowice Natalczywi Biegacze

Zapłacone

514. Smoll Mariola - BIEG_IND / K POL Krupski Młyn Nitroerg

Niezapłacone

515. Sobierajski Rudolf - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

516. Sobolewska Beata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

517. Socha Marek - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

518. Socha Przemysław - BIEG_IND / M POL Dąbie Bbl

Zapłacone

519. Sodowski Marek - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

520. Sojka Małgorzata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

521. Sokół-Oleś Ewelina - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

522. Solik Krystyna - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

523. Solik Krzysztof - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

524. Sopel Aniela - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

525. Sopel Zygmunt - NW_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

526. Sowińska Olga - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

527. Sówka Mateusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

528. Sroka Małgorzata - NW_IND / K POL Twardowice Bobry Wolking

Zapłacone

529. Sroślak Andrzej - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

530. Stalmach Damian - BIEG_IND / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

531. Stanek Bartłomiej - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

532. Stanek Marta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

533. Stąpor Sławomir - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Tauron

Zapłacone

534. Staroń Magdalena - NW_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

535. Staroń Marlena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

536. Stasiński Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

537. Staszkiewicz Damian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain Squad

Zapłacone

538. Stawska Joanna - BIEG_IND / K POL Gliwice Biegaj Z Trenerami

Zapłacone

539. Stellmach Ewa - NW_IND / K POL Zabrze

Niezapłacone

540. Stelmaszczuk Damian - BIEG_IND / M POL Gliwice

Zapłacone

541. Stodolski Mateusz - BIEG_IND / M POL Chełm Śląski Brembo

Zapłacone

542. Stolarczyk Aleksandra - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

543. Stolarczyk Krystyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

544. Stolorz Katarzyna - BIEG_IND / K POL Tychy

Niezapłacone

545. Strączek Grzegorz - BIEG_IND / M POL Siemianowice

Zapłacone

546. Struzik Agata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

547. Struzik Damian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

548. Struzik Robert - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

549. Stuchlik Marek - BIEG_IND / M POL Jarząbkowice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

550. Sularz Agnieszka - BIEG_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

551. Swałtek-Kostuch Magdalena - NW_IND / K POL Katowice Kiwka Biega

Zapłacone

552. Świątek Rafał - BIEG_IND / M POL Czeladź

Zapłacone

553. Świędrych Marek - BIEG_IND / M POL Czermna Brembo

Zapłacone

554. Sypek Grzegorz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Fitbull Team

Zapłacone

555. Szajbel Joanna - BIEG_IND / K POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

556. Szaleniec Patrycja - BIEG_IND / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

557. Szaleniec Sebastian - BIEG_IND / M POL Będzin Będzin Team

Zapłacone

558. Szatanik Monika - BIEG_IND / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

559. Szczepańska Anna - NW_IND / K POL Bytom Sucha Góra

Zapłacone

560. Szczepanski Andrzej - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

561. Szczepański Krzysztof - BIEG_IND / M POL Będzin Niezrzeszony

Zapłacone

562. Szczepański Rafał - BIEG_IND / M POL Bytom Opel Active Team

Zapłacone

563. Szczepański Tomasz - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

564. Szczęsna Edyta - BIEG_IND / K POL Czechowice-Dziedzice Rytm Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

565. Szczęsna Marta - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

566. Szczęsna Marta - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

567. Szczęśniak Małgorzata - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

568. Szczeszak Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Niezapłacone

569. Szczurek Lena - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

570. Szczygiel Marek - NW_IND / M POL Zawiercie Grupa Jurapl

Zapłacone

571. Szefer Michał - BIEG_IND / M POL Rydułtowy

Zapłacone

572. Szeląg Olga - BIEG_IND / K POL Czeladź

Zapłacone

573. Szer Daniel - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

574. Szewczyk Jolanta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

575. Szewczyk Marek - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

576. Szkarlat Anna - BIEG_IND / K POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

577. Szlachta Grzegorz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

578. Szmit Jerzy - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

579. Szojda Paulina - BIEG_IND / K POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

580. Szurlej-Weglarz Ewa - BIEG_IND / K POL Olkusz Buyers' World

Zapłacone

581. Szwej Dorota - NW_IND / K Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

582. Szydło Kamil - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

583. Szymańska Monika - BIEG_IND / K POL Krakow

Zapłacone

584. Szymański Mariusz - BIEG_IND / M POL Rokitno Szlacheckie

Niezapłacone

585. Szymański Sławomir - BIEG_IND / M POL Bełchatów Turbo Team

Zapłacone

586. Szymkowski Krzysztof - BIEG_IND / M POL Czestochowa

Zapłacone

587. Szymusik Maja - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fit Modelarnia

Zapłacone

588. Tamiola Grazyna - NW_IND / K POL Katowice Stadion Śląski

Zapłacone

589. Teszner Adrian - BIEG_IND / M POL Mizerów RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

590. Thomalla Bogdan - NW_IND / M POL Zabrze Silesia Nordic Team

Zapłacone

591. Tokarz Joanna - NW_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

592. Tomaszewska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Bełchatów Turbo Team

Zapłacone

593. Tomczak Jacek - BIEG_IND / M POL Katowice Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać

Niezapłacone

594. Tomczyk Elżbieta - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Się Nie Przejdzie"

Zapłacone

595. Tomczyk Piotr - BIEG_IND / M POL Będzin

Niezapłacone

596. Tomeczek Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

597. Toporek Henryk - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie Evogym

Zapłacone

598. Trojak Marcin - NW_IND / M POL Mysłowice

Zapłacone

599. Trzewiczek Martyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Kiwka Biega

Zapłacone

600. Tuchowska Anna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

601. Tylutki Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

602. Urbanek Barbara - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

603. Urbaniak Izabela - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

604. Urbańska Mariola - BIEG_IND / K POL Świerklaniec

Zapłacone

605. Urych Łukasz - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

606. Wach Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

607. Wach Kamila - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

608. Wadowska Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

609. Wajzer Lucja - NW_IND / K POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Zapłacone

610. Waloch Karolina - BIEG_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

611. Waluś Sandra - BIEG_IND / K POL Międzybrodzie Bialskie Miraz Race Team

Zapłacone

612. Warzocha Danuta - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

613. Wątroba Agnieszka - NW_IND / K POL Libiąż Nordic Walking Luz Libiąż

Zapłacone

614. Wawrzyniak Mariola - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

615. Węgler Zbigniew - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Latacze Ostrowy Górnicze

Zapłacone

616. Widurska Magda - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

617. Więczkowski Piotr - BIEG_IND / M POL Katowice W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

618. Wieczorel Radosław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

619. Wieszała Marzena - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

620. Wilczak Małgorzata - NW_IND / K POL Libiąż Luz Libiąż

Zapłacone

621. Wilk Agnieszka - BIEG_IND / K POL Łazy

Zapłacone

622. Wilk Anna - BIEG_IND / K POL Katowice Kiwka Biega

Zapłacone

623. Winiarczyk-Jadach Beata - BIEG_IND / K POL Kraków Beawin@wp.pl

Zapłacone

624. Wiśniowska Mirella - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

625. Włodarczyk Rafał - NW_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

626. Wojciechowska Aneta - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

627. Wojciechowski Tadeusz - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordik Team

Zapłacone

628. Wójcik Anna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Drużyna Ing

Zapłacone

629. Wójcik Dariusz - BIEG_IND / M POL Żory Żory

Zapłacone

630. Wójcik Dawid - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Arue Capoeira Polska

Zapłacone

631. Wójcik Katarzyna - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

632. Wójcik Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

633. Wojdyla Agata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec .

Niezapłacone

634. Wojdyło Dominik - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

635. Wojtaś Bartosz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

636. Wojtaś Eugeniusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

637. Wojtoń Łukasz - BIEG_IND / M POL Kraków

Zapłacone

638. Wolsza Łukasz - BIEG_IND / M POL Bucze

Zapłacone

639. Wolsza Sabina - BIEG_IND / K POL Bucze

Zapłacone

640. Wosińska Helena - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

641. Woźniak Anna - BIEG_IND / K POL Bytom

Niezapłacone

642. Woźniak Piotr - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain Squad

Zapłacone

643. Wrucińska Dorota - NW_IND / K POL Radzionków Wataha Team

Zapłacone

644. Wruciński Adam - NW_IND / M POL Radzionków Wataha Team

Zapłacone

645. Wtorek Ilona - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

646. Wypysińska Ewa - NW_IND / K POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

647. Wypysiński Daniel - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

648. Wyrzgoł Rafał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

649. Zachciał Dagmara - BIEG_IND / K POL Wojkowice

Zapłacone

650. Zając Iwona - BIEG_IND / K POL Sławków Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

651. Zając Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

652. Zając Michał - BIEG_IND / M POL Sławków ......

Zapłacone

653. Żak Arkadiusz - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

654. Żal Katarzyna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fitmodelarnia

Zapłacone

655. Załuska Aleksandra - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

656. Zamojska Iwona - BIEG_IND / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

657. Zandecka Magdalena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Sparta Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

658. Zaradna-Szymańska Iwona - NW_IND / K POL Siemianowice Śląskie Mk Team

Zapłacone

659. Zarzeczna Marlena - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

660. Zawadzki Damian - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

661. Zemczak Sara - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

662. Zięba Aleksander - BIEG_IND / M POL Strzyżowice Gmina Psary

Niezapłacone

663. Zieba Anna - BIEG_IND / K POL Kietrz Dar Bud-Team

Niezapłacone

664. Zięba Łukasz - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

665. Zielińska Agata - BIEG_IND / K POL Częstochowa

Niezapłacone

666. Zielińska Grażyna - NW_IND / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Zapłacone

667. Zieliński Sebastian - BIEG_IND / M POL Zabrze

Zapłacone

668. Zielonka Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

669. Zielonka Roman - BIEG_IND / M POL Blachownia Brembo

Zapłacone

670. Zielonka Wiesław - BIEG_IND / M POL Katowice Coveris-Polska

Zapłacone

671. Ziętek Ewa - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

672. Żłobicka Agnieszka - BIEG_IND / K POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

673. Zobek Edward - NW_IND / M POL Sosnowiec Osoba Niepełnosprawna

Zapłacone

674. Zobek Wojciech - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

675. Żuchowicz Elżbieta - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Dabrowa Nordic Team

Niezapłacone

676. Żurek Tomasz - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

677. Zydek Ewa - NW_IND / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU