Mors Masakrator

Bracka, Wodzisław Śląski, Polska
01.02.2020

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamus Janusz - F2 / M POL Osiek Osiek Biega
2. Aksamit Ewelina - F3 / K POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowic

Zapłacone

3. Bałaziński Paweł - F3 / M POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

4. Banasiak Anna - F5 / K POL Ustroń

Zapłacone

5. Barczyk Oskar - F5 / M POL Witkowice Xtreme Fitness
6. Bednarz Marcin - F2 / M POL Radlin Runpatola

Zapłacone

7. Bernacki Krzysztof - F2 / M POL Rybnik BOLI MNIE KOLANO TEAM

Zapłacone

8. Białojańska-Ozajst Klaudia - F2 / K POL Bielsko Biała Enka
9. Bielich Adrian - F3 / M POL Rybnik Alko team Rybnik

Zapłacone

10. Bieniasz Bogusław - Elita / M POL Orzesze Deaf

Zapłacone

11. Binek Witek - F5 / M POL Goleszów Morsy Skoczów
12. Błaszczyk Szymon - F3 / M POL Łaziska Górne Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

13. Bombor Antonina - Elita / K POL Rybnik Energia Rybnik
14. Brejnak Agnieszka - Elita / K POL Rybnik FitMore Rybnik
15. Brejza Kamil - F2 / M POL Wodzisław Slaski Wieczne młodzieniaszki
16. Brończyk Kinga - F5 / K POL Czestochowa Decathlon Poczesna
17. Uczestnik anonimowy - F4 / M POL Rybnik Alko team Rybnik
18. Bury Małgorzata - F5 / K POL Zambrow
19. Chmielorz Donata - Elita / K POL Lędziny Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

20. Chmielorz Józef - Elita / M POL Lędziny Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

21. Chrobok Michał - F3 / M POL Gołkowice RunPatola

Zapłacone

22. Cieślik Rafał - F2 / M POL Wodzisław Śląski
23. Cysarz Jakub - Elita / M POL Poznań

Zapłacone

24. Dąbrowski Michał - F2 / M POL Rybnik
25. Dolata Krzysztof - Elita / M POL Gliwice SOCIOS SILESIA
26. Drelichowska Anna - F2 / K POL Wrocław ŻWIRU TEAM
27. Drost Dawid - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

28. Droździk Artur - F5 / M POL Bielsko-Biała Morsy Skoczów

Zapłacone

29. Duda Michał - F5 / M POL Skoczów Morsy skoczów
30. Dziedzic Bogdan - F3 / M POL Imielin MORS HUBERTUS MYSŁOWICE

Zapłacone

31. Dzierżęga Łukasz - F2 / M POL Wodziskaw Śląski

Zapłacone

32. Figura Wojciech - F2 / M POL Brzezinka Studio Energia

Zapłacone

33. Filusz Dawid - F2 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
34. Filusz Kamil - F3 / M POL Rybnik CrossFit Black Ground

Zapłacone

35. Frydrych Patryk - Elita / M POL Pszów

Zapłacone

36. Furgalski Grzegorz - F2 / M POL Rębielice Królewskie

Zapłacone

37. Gilner Mariusz - F3 / M POL Sosnowiec TelegilixTeam
38. Głowacz Grzegorz - Elita / M POL Czarny Dunajec
39. Głowacz Rafał - Elita / M POL Czarny Dunajec
40. Gnaś Anna - F5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

41. Górnaś Ania - F2 / K POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
42. Grabiańska Katarzyna - F3 / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

43. Grabiański Tomasz - F3 / M POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

44. Gruba Andy Andrzej - Elita / M POL Wodzisław Śląski DEAF

Zapłacone

45. Grzesica Agnieszka - F3 / K POL Siemianowice Śląskie Mors hubertus Mysłowice

Zapłacone

46. Guzdek Tomasz - Elita / M POL Bytom Psp Bytom
47. Gwóźdź Roman - F3 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

48. Hilaszek Marzena - F5 / K POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

49. Hołomek Michał - F2 / M POL Czyżowice
50. Huculak Monika - F5 / K POL Międzyrzecze Górne Morsy Skoczów

Zapłacone

51. Jacheć Jarosław - F2 / M POL Opole KB Odra Opole
52. Jacoszek Marta - F5 / K POL Chorzów
53. Jakubas Joanna - F5 / K POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

54. Jarosz Jolanta - F3 / K POL Mysłowice Jaworzno Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

55. Jasiak Artur - Elita / M POL Wodzisław Slaski
56. Kacprzak Bogumiła - F5 / K POL Zgierz SNG WILD DUCKS
57. Kaczwiński Paweł - F2 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

58. Kamińska Dorota - Elita / K POL Jastrzębie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

59. Kamiński Marcin - Elita / M POL Jastrzębie Zdrój Grubiorze Lotajom
60. Kamiński Zbigniew - Elita / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom
61. Kamyczek Adam - F3 / M POL Bąków DZIADY OCR

Zapłacone

62. Kędzior Tomasz - F5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

63. Kierat Joanna - F2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

64. Kmieciak Bogdan - F3 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

65. Koenig Patryk - Elita / M POL Racibórz EkoOkna Runners
66. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom
67. Koniec Mariusz - Elita / M POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team
68. Korduła Michał - F3 / M POL Rybnik Studio Energia Rybnik

Zapłacone

69. Kornas Szymon - Elita / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

70. Korzeń Krzysztof - F3 / M POL Rybnik Studio Energia Team

Zapłacone

71. Koziak Agnieszka - F2 / K POL Opole KB ODRA OPOLE
72. Kozłowska Joanna - F3 / K POL Kończyce Małe

Zapłacone

73. Kozłowski Krzysztof - F3 / M POL Kończyce Małe

Zapłacone

74. Krukowska Monika - F2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

75. Krukowski Rafał - F2 / M POL Sosnowiec
76. Kulik Krzysztof - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

77. Kulisa Patrycja - F2 / K POL Siemianowice Śląskie Lokomotiw Moskwa
78. Kurtyka Przemysław - F2 / M POL Łaziska
79. Kuźnik Rafał - Elita / M POL Katowice
80. Kwapisz Remigiusz - F3 / M POL Rybnik Studio Energia

Zapłacone

81. Lapczyk Jacek - Elita / M POL Marklowice Górne Sci górscy entuzjasci

Zapłacone

82. Lizurek Agnieszka - F2 / K POL Orzech MDT

Zapłacone

83. Machlański Łukasz - F4 / M POL Rybnik
84. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Ruda Śląska
85. Malgrab Łukasz - F3 / M POL Rydułtowy AKTYWNI RYDUŁTOWY

Zapłacone

86. Malgrab Łukasz - F3 / M POL Rydułtowy GRUBIORZELOTAJOM
87. Markowicz Ewelina - Elita / K POL Katowice Ślunskie Dziki

Zapłacone

88. Marszalik Stanisław - F2 / M POL Katowice Zimnokrwiści

Zapłacone

89. Marszolik Angela - F2 / K POL Rybnik Studio Energia Team

Zapłacone

90. Marszolik Kacper - F2 / M POL Rybnik studio energia team

Zapłacone

91. Matusik Adam - Elita / M POL Jejkowice Grubiorze lotajom

Zapłacone

92. Medoń Krzysztof - F3 / M POL Wodzisław Śląski
93. Medoń Natalia - F3 / K POL Wodzisław Śląski
94. Menżyk Joanna - F3 / K POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

95. Moksik Jan - Elita / M POL Rybnik FitMore Rybnik

Zapłacone

96. Moś Iwona - F2 / K POL Katowice
97. Musialik Sabina - F3 / K POL Piekary Sl Lecymy Durś

Zapłacone

98. Musiolik Mateusz - F2 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
99. Uczestnik anonimowy - F3 / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

100. Narwojsz Arkadiusz - F2 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

101. Nieszczesny Kamil - Elita / M POL Rogów

Zapłacone

102. Ogłaza Joanna - F4 / K POL Katowice
103. Olbrych Monika - F3 / K POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

104. Oleś Aleksander - F2 / M POL Świętochłowice

Zapłacone

105. Orzyszek Roksana - F2 / K POL Rydułtowy
106. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Pszów RADLINIOKI W BIEGU
107. Osetek Paweł - Elita / M POL Pszów Radlinioki w Biegu

Zapłacone

108. Owczarzak Karolina - F2 / K POL Suszec
109. Palka Jurand - Elita / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

110. Papaja Tomasz - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

111. Pastuszka Artur - F2 / M POL Bieruń RUN STUNT

Zapłacone

112. Pawelczyk Józef - Elita / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

113. Pawlik-Niedziela Sandra - F3 / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem/ Biegowa kuźnia
114. Pawłowska Dorota - F3 / K POL Rybnik Studio Energia Team Rybnik
115. Pawłowski Maciej - F3 / M POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

116. Pękała Marcin - F2 / M POL Wodzisław Slaski Wieczne Mlodzieniaszki
117. Pieła Szymon - Elita / M POL Rydułtowy
118. Pietrasz Krzysztof - F3 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

119. Piotrowski Adam - Elita / M POL Rybnik Fit More Rybnik

Zapłacone

120. Plutka Wojciech - F3 / M POL Rydułtowy Aktywni Rydułtowy
121. Podskarbi Krzysztof - F5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów
122. Prosół Michał - F2 / M POL Wodzisław Śląski Boli mnie kolano team

Zapłacone

123. Przybysz Paweł - F3 / M POL Jastrzębie Zdrój Carbon OCR Racing Team
124. Przyrowska Joanna - F3 / K POL Strzebiń
125. Pyka Daniel - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durś

Zapłacone

126. Pyszny Mariusz - Elita / M POL Rybnik

Zapłacone

127. Pytlarz Wojtek - Elita / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

128. Radoła Marcin - F2 / M POL Katowice Rmf4Rt Gladiators

Zapłacone

129. Rduch Adrian - F3 / M POL Wodzisław Śląski
130. Rduch Łukasz - F2 / M POL Wodzisław Śląski
131. Rosa Arkadiusz - F2 / M POL Katowice Rmf4Rt Gladiators

Zapłacone

132. Rozmyślak-Gajda Patrycja - Elita / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

133. Rozy Nina - F2 / K POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

134. Rzymanek Piotr - F2 / M POL Żory

Zapłacone

135. Sawczuk Andrzej - F3 / M POL Lubliniec

Zapłacone

136. Sikora Arek - F5 / M POL Skoczów Skoczowskie Morsy

Zapłacone

137. Sikora Arek - F5 / M POL Skoczów Skoczowskie Morsy
138. Sikora Michal - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

139. Uczestnik anonimowy - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durś
140. Sikora Piotrek - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

141. Sikora Rafal - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

142. Skiepko Jan - F5 / M POL Jastrzębie-Zdrój osiedle STASZICA

Zapłacone

143. Skrabel Artur - F2 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

144. Skrzyński Janusz - Elita / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy razem

Zapłacone

145. Skrzyszowski Janusz - Elita / M POL Gorzyczki Rzuć Palenie i Biegaj!
146. Skupień Lech - Elita / M POL Rydułtowy FitMore Rybnik

Zapłacone

147. Skupień Przemysław - F3 / M POL Marklowice ERIGO

Zapłacone

148. Skutnik Rafał - F3 / M POL Mysłowice NO.I

Zapłacone

149. Śledzikowski Michał - F5 / M POL Częstochowa
150. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Bełk Ex Team

Zapłacone

151. Smyczek-Tryka Małgorzata - F5 / K POL Cieszyn Morsy Skoczów

Zapłacone

152. Śnieżko-Błocki Błażej - Elita / M POL Zabrze
153. Sokół Marian - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza DZIADY OCR RADA
154. Uczestnik anonimowy - F5 / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

155. Stokłosa Klaudia - F5 / K POL Goleszów Morsy skoczów
156. Stolarski Kamil - F2 / M POL Rybnik Husaria Race Team
157. Świątek Tomasz - Elita / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

158. Szatkowska Agnieszka - F3 / K POL Ligota
159. Szczendzina Mariusz - F3 / M POL Zabrze MarioxTeam

Zapłacone

160. Szymańska Ewa - F3 / K POL Sosnowiec
161. Tiahnybok Paweł - Elita / M POL Kalety Spartan Team
162. Tokarz Joanna - F3 / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

163. Tomczyk Magdalena - F5 / K POL Panki
164. Trąba Ania - F2 / K POL Bielsko-Biała ENKA TEAM
165. Trojak Dawid - F2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

166. Trojak Marcin - F2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

167. Tryka Sebastian - F5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

168. Twardoch Robert - F2 / M POL Siemianowice Śląskie Lokomotiw Moskwa

Zapłacone

169. Ulfik Karolina - F3 / K POL Strzebiń
170. Urbański Grzegorz - F2 / M POL Świdnica ŻWIRU TEAM
171. Wach Marek - F3 / M POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

172. Wardenga Michalina - F2 / K POL Jejkowice STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
173. Wąsek Dawid - F2 / M POL Sosnowiec Patola Rządzi
174. Wątroba-Pawlus Bogusław - F2 / M POL Wodzisław Śląski
175. Wicherek Mateusz - F3 / M POL Mikołów

Zapłacone

176. Wieczorek Arkadiusz - F2 / M POL Żory Wieczne Młodzieniaszki

Zapłacone

177. Wiekiera Patrycja - F5 / K POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

178. Wilczek Lukasz - F2 / M POL Cieszyn Gladiators 4rmf
179. Wiśniewska Arleta - F2 / K POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
180. Wiśniewska Justyna - F5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

181. Włodarczyk Jan - Elita / M POL Kraków
182. Wnuczek Marek - F5 / M POL Czestochowa
183. Wójcik Ryszard - Elita / M POL Kozy

Zapłacone

184. Wojtasiński Dawid - F2 / M POL Siemianowice Śląskie Lokomotiw Moskwa

Zapłacone

185. Woźnica Rafał - F3 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

186. Zamecki Radosław - F2 / M POL Warszawa

Zapłacone

187. Zawadzki Bartosz - F2 / M POL Tarnowskie Góry MDT

Zapłacone

188. Zbroszczyk Damian - Elita / M POL Rybnik Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

189. Zbroszczyk Roksana - F4 / K POL Rybnik Carbon Ocr Racing Team
190. Żebrowska Matylda - F3 / K POL Mysłowice MORS HUBERTUS MYSŁOWICE
191. Zegrocki Mariusz - F3 / M POL Chobienice Studio Energia Rybnik

Zapłacone

192. Ziarkowska Agnieszka - F2 / K POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

193. Ziarkowski Mirosław - F2 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

194. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Opole eXteam

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU