MORS MASAKRATOR

Dąbrowa Górnicza, Polska
20.01.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Piotr - Fala 5 / M POL Łódź Morsy Łódź

Niezapłacone

2. Adamiak Edyta - Fala 6 / K POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

3. Adamiec-Trutwin Krzysztof - Fala 5 / M POL Chorzów Klub Aktywnych Rodzin

Niezapłacone

4. Adamowska Joanna - Fala 5 / K POL Olkusz Team Roxane

Zapłacone

5. Aksamit Ewelina - Fala 4 / K POL Mysłowice Mysłowic Klub Biegaczy No.i

Zapłacone

6. Aronik Hania - Fala 7 / K POL Myslowice

Zapłacone

7. Badura Barbara - Fala 6 / K Dąbrowa Górnicza #wspólniedladg

Zapłacone

8. Balcer Dawid - Fala 5 / M POL Bytom

Zapłacone

9. Baluta Ann - Fala 4 / K POL Kraków

Niezapłacone

10. Bałos Liliana - Fala 5 / K POL Pszów Love Story

Zapłacone

11. Banaś Dawid - Fala 2 / M POL Bytom Tropiciele Przygód

Zapłacone

12. Banaś Kamila - Fala 2 / K POL Bytom Tropiciele Przygód

Zapłacone

13. Barczyk Oskar - Fala 3 / M POL Witkowice Strefa Fitness

Zapłacone

14. Bazylewicz Paweł - Fala 6 / M POL Czeladź

Zapłacone

15. Bednarz Marcin - Fala 6 / M POL Radlin

Zapłacone

16. Beigert-Kielar Barbara - Fala 1 / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

17. Berliński Tomasz - Fala 5 / M Olkusz Team Roxane

Niezapłacone

18. Białas Bartosz - Fala 6 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

19. Bieńkowski Robert - Fala 2 / M POL Pyskowice Socios Silesia

Niezapłacone

20. Bieszczad Kamil - Fala 3 / M POL Świętochłowice Sekcja Morsowania I Lodowego Pływania Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

21. Bilski Jarek - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

22. Binienda Agnieszka - Fala 1 / K POL Zabrze Świętochłowicki Klub Morsow Harciole

Zapłacone

23. Błaszczyk Zuzanna - Fala 2 / K POL Przyszowice Run Ciach Ciach

Zapłacone

24. Bober Aleksandra - Fala 1 / K POL Siemianowice Śląskie Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

25. Bochra Paweł - Fala 3 / M POL Sosnowiec Kołczu Team

Zapłacone

26. Bogucki Łukasz - Fala 3 / M Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

27. Borecki Damian - Fala 5 / M POL Hutka Ngb Klobuck

Niezapłacone

28. Borkowski Przemysław - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

29. Boroń Klaudia - Fala 2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

30. Boroń Przemysław - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

31. Borowicz Grzegorz - Fala 2 / M POL Toruń Toruńskie Morsy

Zapłacone

32. Borowski Szymon - Fala 4 / M POL Katowice Decathlon Team Katowice Dąbrówka

Zapłacone

33. Brandys Aneta - Fala 7 / K POL Tychy Perfekt Bieg

Zapłacone

34. Brauntsch Marek - Fala 1 / M POL Goczałkowice-Zdrój

Zapłacone

35. Brończyk Kinga - Fala 7 / K POL Częstochowa

Zapłacone

36. Buchenfeld Weronika - Fala 6 / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

37. Bucka Monika - Fala 2 / K POL Katowice

Zapłacone

38. Budzisz Aleksandra - Fala 3 / K POL Katowice

Zapłacone

39. Bugajski Artur - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Jabiegam

Niezapłacone

40. Bujak Agnieszka - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

41. Bujak Angelina - Fala 1 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

42. Burski Piotr - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Kocham Biegać

Zapłacone

43. Całus Adrian - Fala 5 / M POL Osiny

Zapłacone

44. Chachuła Ryszard - Fala 2 / M POL Zdzieszowice Morsy Na Koksie

Niezapłacone

45. Chmielarz Grzesiek - Fala 1 / M POL Katowice Pato Kato Running Team

Niezapłacone

46. Chmielewski Patryk - Fala 3 / M POL Mysłowice Bushi No Nasake Dojo

Zapłacone

47. Choroba Damian - Fala 2 / M POL Bytom

Zapłacone

48. Chrobasik Adam - Fala 6 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

49. Chrobasik Monika - Fala 6 / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

50. Chromik Szymon - Fala 6 / M POL Będzin

Zapłacone

51. Chrzanowski Czesław - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

52. Chytry-Buchta Małgorzata - Fala 1 / K POL Świętochlowice Harciole

Zapłacone

53. Cieślik Łukasz - Fala 2 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Niezapłacone

54. Cieślik Marcin - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Niezapłacone

55. Cioch Michał - Fala 7 / M POL Poczesna

Zapłacone

56. Ćwikła Kinga - Fala 2 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

57. Cyprian Dominik - Fala 7 / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

58. Czaj Artur - Fala 5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

59. Czeladzka Nina - Fala 6 / K POL Olkusz

Zapłacone

60. Cziba Anna - Fala 4 / K POL Szymiszów Decathlon Team Dąbrówka

Zapłacone

61. Czubiliński Michał - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

62. Długajczyk Adrian - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

63. Dobosz Przemysław - Fala 5 / M POL Częstochowa

Zapłacone

64. Droździk Artur - Fala 5 / M POL Bielsko-Biała Morsy Skoczów

Zapłacone

65. Dudek Arkadiusz - Fala 5 / M POL Będzin Cielska Będzin:)

Zapłacone

66. Dudek Arkadiusz - Fala 1 / M POL Będzin

Niezapłacone

67. Dudziński Krzysztof - Fala 5 / M POL Będzin Sks Łagisza

Zapłacone

68. Dutkiewicz Tomasz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoriamorsuje

Zapłacone

69. Dybich Kamil - Fala 6 / M Dąbrowa Górnicza #wspólniedladg

Zapłacone

70. Dziano Łukasz - Fala 4 / M POL Siemianowice Śląskie Mk Team

Zapłacone

71. Dziczek Mateusz - Fala 5 / M POL Katowice Alko-Team

Zapłacone

72. Fabiańka Katarzyna - Fala 2 / K POL Zdzieszowice Morsy Na Koksie

Zapłacone

73. Fiedor Tomasz - Fala 1 / M POL Koniaków Husaria Race Team

Niezapłacone

74. Filipowicz Ziemowit - Fala 7 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

75. Fiszer Rafał - Fala 3 / M POL Gmina Rędziny Strefa Cross Częstochowa

Zapłacone

76. Florek Michał - Fala 4 / M POL Kraków Jw2771

Zapłacone

77. Formela Piotr - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

78. Frąckiewicz Paweł - Fala 1 / M POL Bukowno

Niezapłacone

79. Frankowski Grzegorz - Fala 1 / M POL Chorzów Harciole Świętochłowicki Klub Morsa

Zapłacone

80. Fryc Jerzy - Fala 6 / M POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

81. Gaj Rafał - Fala 3 / M POL Chrzanów Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

82. Gałuszka Mateusz - Fala 4 / M POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

83. Ganszczyk Jakub - Fala 5 / M POL Katowice

Zapłacone

84. Garus Michał - Fala 1 / M POL Siemianowice Śląskie Decathlon Team Katowice Dąbrówka

Niezapłacone

85. Gasiński Alan - Fala 1 / M POL Wrocław Orki Z Majorki

Zapłacone

86. Gawlik Jarosław - Fala 2 / M POL Zabrze Run Ciach Ciach

Zapłacone

87. Gazurek Kacper - Fala 1 / M POL Ustroń Xrunners

Zapłacone

88. Glenc Rafal - Fala 5 / M POL Pszow Love Story

Zapłacone

89. Glica Paweł - Fala 1 / M POL Rogoźnik Morsy Z Chechła Rodem

Zapłacone

90. Gmyrek Wojciech - Fala 1 / M POL Ruda Sl Swietochlowicki Klub Morsow Harciole

Zapłacone

91. Gocałek Wiesław - Fala 1 / M POL Tychy

Niezapłacone

92. Golda Mateusz - Fala 5 / M POL Mierzęcice

Zapłacone

93. Goliński Dominik - Fala 5 / M POL Częstochowa

Zapłacone

94. Golonka Igor - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

95. Gorlińska Angelika - Fala 4 / K POL Leszczyny

Zapłacone

96. Grabiańska Katarzyna - Fala 7 / K POL Katowice

Zapłacone

97. Grabowski Artur - Fala 5 / M POL Katowice Alkoteam

Zapłacone

98. Grabowski Tomasz - Fala 5 / M POL Radlin Crosssport

Zapłacone

99. Greń-Nocentini Joanna - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

100. Grodoń Piotr - Fala 4 / M POL Myslowice Husaria Race Team

Zapłacone

101. Gros Dawid - Fala 1 / M POL Gliwice Speed Force Runners

Zapłacone

102. Grycko Adam - Fala 6 / M POL Niegowonice

Zapłacone

103. Grycko Szczepan - Fala 6 / M POL Niegowonice

Zapłacone

104. Grzela Krystian - Fala 4 / M POL Żory

Zapłacone

105. Grzelak Rozalia - Fala 7 / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

106. Gurzęda Angelika - Fala 4 / K POL Będzin

Zapłacone

107. Guzdek Tomasz - Fala 5 / M POL Bytom Psp Bytom

Zapłacone

108. Hajduk Magdalena - Fala 4 / K POL Czeladź Strong House

Zapłacone

109. Hajduk Magdalena - Fala 4 / K POL Czeladź Strong House

Niezapłacone

110. Hamerla Agnieszka - Fala 4 / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

111. Han Marcin - Fala 4 / M POL Myslowice

Zapłacone

112. Han Patrycja - Fala 4 / K POL Mysłowice

Zapłacone

113. Hanslik Aleksandra - Fala 1 / K POL Ruda Śląska Harciole

Zapłacone

114. Haręża Agnieszka - Fala 3 / K POL Niegowoniczki Gun Monkey

Zapłacone

115. Haręża Damian - Fala 3 / M POL Niegowoniczki Gun Monkey

Zapłacone

116. Hercka Krzysztof - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

117. Hoła Karol - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

118. Huzarewicz Henryk - Fala 4 / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

119. Iwański Marcin - Fala 1 / M POL Katowice Harciole Świętochłowice

Zapłacone

120. Jabłecki Robert - Fala 4 / M POL Cieszyn

Zapłacone

121. Jabłonka Mariusz - Fala 2 / M POL Mysłowice Bravehearts Legionowo

Niezapłacone

122. Jadasz Adam - Fala 6 / M POL Mikołów

Zapłacone

123. Jagiełka Rafał - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

124. Jakubowska Katarzyna - Fala 6 / K POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

125. Jakubowski Mariusz - Fala 5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

126. Jakubowski Paweł - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

127. Janczyk Edyta - Fala 7 / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

128. Janecka Agnieszka - Fala 5 / K POL Kraków Kkm Kaloryfer

Zapłacone

129. Janecka Zuzanna - Fala 6 / K POL Katowice

Zapłacone

130. Janecki Adam - Fala 5 / M POL Kraków Abm

Zapłacone

131. Janik Ilona - Fala 6 / K POL Chybie Świry Stela

Zapłacone

132. Jankowska Martyna - Fala 4 / K POL Ełk Decathlon Team Dąbrówka

Zapłacone

133. Jarosz Michał - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

134. Jarszak Sebastian - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

135. Jaskólski Marcin - Fala 3 / M POL Wrocław Happyfeetteam

Niezapłacone

136. Jęczmionka Szymon - Fala 5 / M POL Pszów

Zapłacone

137. Jędrzejewska Beata - Fala 1 / K POL Bytom Świętochłowicki Klub Morsow Harciole

Zapłacone

138. Jeleń Marek - Fala 3 / M POL Trzebinia Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

139. Jendichovska Danka - Fala 7 / K SVK Presov Maras Team

Zapłacone

140. Jojko Tomasz - Fala 7 / M POL Bełk

Zapłacone

141. Jordan Patrycja - Fala 4 / K POL Rybnik

Zapłacone

142. Juniak Sławomir - Fala 6 / M POL Olkusz

Zapłacone

143. Kaczmarczyk Sebastian - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

144. Kaczmarek Krystian - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

145. Kaczmarzyk Kamil - Fala 3 / M POL Biała Strefa Fitness

Zapłacone

146. Kaja Robert - Fala 5 / M POL Wieluń Wieluń Biega

Zapłacone

147. Kaleta Rafal - Fala 1 / M POL Bobrowniki Morsy Z Chechla Rodem

Zapłacone

148. Kalinowska Monika - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

149. Kałkowska Karolina - Fala 6 / K Poznań

Zapłacone

150. Kamiński Zbigniew - Fala 1 / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

151. Kania Marek - Fala 1 / M POL Olkusz Morsy Balaton

Zapłacone

152. Kaniowski Piotr - Fala 3 / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię

Zapłacone

153. Karut Krzysztof - Fala 5 / M POL Wodzisław Śląski Klub Morsów 'kra'

Zapłacone

154. Karwowska Beata - Fala 3 / K POL Zgierz Łódzkie Morsy

Zapłacone

155. Kawalec Krzysztof - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

156. Kazimirski Robert - Fala 6 / M Dąbrowa Górnicza #wspólniedladg

Zapłacone

157. Kędzior Tomasz - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

158. Kiełbasa Patrycja - Fala 1 / K POL Chełmek Xrunners

Zapłacone

159. Kijak Olimpia - Fala 7 / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

160. Kijak Sebastian - Fala 7 / M POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

161. Klimas Patrycja - Fala 2 / K POL Sosnowiec Gym El Torro

Zapłacone

162. Kluska-Wnuk Anna - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

163. Kocot Paweł - Fala 3 / M POL Libiąz Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

164. Kokoszyńska Izabela - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

165. Kokot Tomasz - Fala 1 / M POL Ruda Śląska Harciole

Zapłacone

166. Kolarczyk Remigiusz - Fala 1 / M POL Świętochłowice Harciole

Zapłacone

167. Kolarczyk Remigiusz - Fala 2 / M POL Świętochłowice Harciole

Niezapłacone

168. Kołacz Aleksander - Fala 4 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

169. Kołacz Aleksander - Fala 4 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

170. Komander Mariusz - Fala 6 / M POL Mysłowice

Zapłacone

171. Komarnicki Tomasz - Fala 1 / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

172. Koniec Mariusz - Fala 4 / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

173. Konieczny Maciej - Fala 1 / M POL Siemianowice Ślaskie Pogoria Morsuje

Zapłacone

174. Konieczny Sandra - Fala 4 / K POL Zdzieszowice Morsy Na Koksie

Niezapłacone

175. Koperski Konrad - Fala 6 / M POL Katowice

Zapłacone

176. Kopiec Przemyslaw - Fala 4 / M POL Tychy

Zapłacone

177. Korzec Marcin - Fala 4 / M POL Marcinów

Zapłacone

178. Kosędka Izabela - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

179. Kossakowska Aleksandra - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

180. Kotas Patrycja - Fala 5 / K POL Katowice Mk Team

Zapłacone

181. Kotlowski Arkadiusz - Fala 5 / M POL Zdzieszowice Cardio-Sport Scott Mtb Team

Niezapłacone

182. Kotrys Michał - Fala 1 / M POL Skoczów Xrunners

Niezapłacone

183. Kowalczyk Maciej - Fala 1 / M POL Sosnowiwc Gym El Toro

Niezapłacone

184. Kowalik Dorota - Fala 3 / K POL Rędziny

Zapłacone

185. Kowalik Ewa - Fala 7 / K POL Katowice

Niezapłacone

186. Kowalski Tomasz - Fala 6 / M Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

187. Kowalski Zbigniew - Fala 5 / M POL Tarnowskie Góry 5.pułk Chemiczny

Niezapłacone

188. Koza Agata - Fala 1 / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

189. Koza Robert - Fala 1 / M POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

190. Kozłowski Krzysztof - Fala 6 / M POL Zabrze Socios Silesia

Niezapłacone

191. Krainski Piotr - Fala 5 / M POL Czeladź

Zapłacone

192. Kręgiel Bartłomiej - Fala 3 / M POL Bytom ...

Niezapłacone

193. Krenzel Krzysztof - Fala 6 / M POL Katowice

Zapłacone

194. Krętosz Michał - Fala 4 / M POL Leszczyny

Zapłacone

195. Król Kamil - Fala 1 / M POL Mysłowice Socios Silesia

Niezapłacone

196. Król Piotr - Fala 1 / M POL Rybnik Socios Silesia

Niezapłacone

197. Królikowski Jacek - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

198. Królikowski Paweł - Fala 3 / M POL Sosnowiec Kołczu Team

Zapłacone

199. Krzymowski Dariusz - Fala 1 / M POL Chorzów Batory Harciole Świętochlowice

Zapłacone

200. Krzyżanowski Sławomir - Fala 3 / M POL Częstochowa Strefa Fitness

Niezapłacone

201. Kubasiewicz Bartosz - Fala 6 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

202. Kubiczek Radosław - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

203. Kubik Jarosław - Fala 2 / M POL Jaworzno Mysłowicki Klub Biegacza Nr1

Zapłacone

204. Kucharuk Grzegorz - Fala 5 / M POL Biała Podlaska Bialski Klub Morsa

Niezapłacone

205. Kukuła Anna - Fala 6 / K POL Tychy Żaden

Niezapłacone

206. Kula Bartek - Fala 1 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

207. Kula Emil - Fala 5 / M POL Katowice

Niezapłacone

208. Kulaga Sebastian - Fala 6 / M POL Myslowice

Zapłacone

209. Kulpa Dominik - Fala 1 / M POL Pielgrzymka

Zapłacone

210. Kunka Sonia - Fala 1 / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

211. Kuziemski Patryk - Fala 1 / M POL Wrocław Orki Z Majorki

Zapłacone

212. Kuźnik Rafał - Fala 2 / M POL Katowice

Zapłacone

213. Kwapisz Tomasz - Fala 4 / M POL Świerklany

Zapłacone

214. Kwiador Artur - Fala 1 / M POL Gliwice Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

215. Kwiatek Magdalena - Fala 1 / K POL Kraków

Zapłacone

216. Lach-Kowalska Sonia - Fala 6 / K POL Kalety

Zapłacone

217. Ladra Tomasz - Fala 4 / M POL Wrocław Bez Klubu

Zapłacone

218. Lebioda Adam - Fala 6 / M POL Katowice Wujek Biega Katowice

Zapłacone

219. Leśniak Dariusz - Fala 4 / M POL Będzin Decathlon Team Katowice Dąbrówka

Zapłacone

220. Lewandowski Marcin - Fala 1 / M POL Opole Decathlon Team Opole

Niezapłacone

221. Ligęza Adam - Fala 7 / M POL Częstochowa

Zapłacone

222. Lisowski Adam - Fala 1 / M POL Mysłowice Socios Silesia

Zapłacone

223. Luboń Jarek - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

224. Lubowiecki Andrzej - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

225. Łaptos Agata - Fala 3 / K POL Młoszowa Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

226. Macholc Bartosz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

227. Macholc Piotr - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Żółwik

Niezapłacone

228. Maciążek Marcin - Fala 2 / M POL Będzin Cfo

Zapłacone

229. Macijewicz Zbigniew - Fala 4 / M POL Elbląg

Niezapłacone

230. Madej Elżbieta - Fala 2 / K POL Łódź

Zapłacone

231. Magdziński Wojciech - Fala 5 / M POL Racibórz

Zapłacone

232. Majewski Przemysław - Fala 2 / M POL Chruszczobród

Zapłacone

233. Malara Michał - Fala 2 / M POL Sosnowiec Dziki Gang

Zapłacone

234. Maras Ladislav - Fala 7 / M SVK Presov Maras Team

Zapłacone

235. Markowicz Ewelina - Fala 5 / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

236. Marmurowicz Krystian - Fala 1 / M POL Katowice Harciole

Zapłacone

237. Maruszczyk Marcin - Fala 3 / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

238. Matera Kinga - Fala 1 / K POL Wysoka

Niezapłacone

239. Matuć Aleksandra - Fala 5 / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

240. Matuć Dariusz - Fala 5 / M POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

241. Matysek Daniel - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Dziki Wodne

Zapłacone

242. Mendakiewicz Paweł - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicz Kocham Biegać

Zapłacone

243. Mentlewicz Sylwia - Fala 5 / K Olkusz Team Roxanne

Zapłacone

244. Michalski Rafal - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

245. Michalski Sebastian - Fala 4 / M POL Będzin Srtg Katowice

Niezapłacone

246. Milkowski Jan - Fala 1 / M POL Świętochlowice Świętochłowickie Harciole.

Zapłacone

247. Mirecki Ireneusz - Fala 1 / M POL Bobrowniki Morsy Z Chechła Rodem

Zapłacone

248. Mirowski Radosław - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

249. Mitręga Przemysław - Fala 3 / M POL Płoki Aktywne Płoki / Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

250. Mnich Hubert - Fala 2 / M POL Świętoszów Fat Runner

Zapłacone

251. Mojsym Krzysztof - Fala 3 / M POL Chorzów

Zapłacone

252. Mołdrzyk Kinga - Fala 1 / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

253. Monowicz Bogdan - Fala 5 / M POL Wodzisław Śląski Kra Mors

Niezapłacone

254. Mroczek Przemysław - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

255. Nadolna Aleksandra - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza Hdg

Niezapłacone

256. Nędza Jacek - Fala 5 / M POL Podole Żyworódka Jeziorowa

Zapłacone

257. Nędza Tomasz - Fala 5 / M POL Podole-Górowa Żyworódka Jeziorowa

Zapłacone

258. Niedzielczyk Jolanta - Fala 3 / K POL Chrzanów Morsy Balaton

Zapłacone

259. Nocentini Pierangelo - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

260. Nowak Joanna - Fala 5 / K POL Kraków

Zapłacone

261. Nowak Rafał - Fala 1 / M POL Sosnowiec Salve-Reditum

Zapłacone

262. Nowakowski Bartosz - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

263. Nowakowski Karol - Fala 3 / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

264. Nycek Monika - Fala 1 / K POL Świętochłowice Harciole

Zapłacone

265. Nykiel Artur - Fala 1 / M POL Mysłowice Socios Silesia

Niezapłacone

266. Nykiel Mariusz - Fala 1 / M POL Mysłowice Socios Silesia

Niezapłacone

267. Ochenduszko Grzegorz - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

268. Odoszewski Roman - Fala 6 / M POL Gliwice Oasis Sport Team

Niezapłacone

269. Ogaza Anna - Fala 4 / K POL Siemianowice Śląskie Husaria Race Team

Zapłacone

270. Ogon Betina - Fala 1 / K POL Siemianowice Śląskie Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

271. Okniński Konrad - Fala 4 / M POL Kraków Kkm Kaloryfer

Zapłacone

272. Olejniczak Robert - Fala 5 / M POL Łódź

Niezapłacone

273. Oleksiuk Zenon - Fala 4 / M POL Kraków Kkm Kaloryfer

Zapłacone

274. Orkwiszewska Ola - Fala 4 / K POL Bieruń Tta Bieruń

Zapłacone

275. Orzechowski Adam - Fala 2 / M POL Myslowice Mysłowicki Klub Biegacza No.1

Zapłacone

276. Oślizło Tomasz - Fala 1 / M POL Gorzyce Xrunners

Zapłacone

277. Ostrowska Agnieszka - Fala 1 / K POL Olkusz Morsy Balaton

Zapłacone

278. Ostrowski Maciej - Fala 1 / M POL Knurów Socios Silesia

Zapłacone

279. Ostrowski Paweł - Fala 1 / M POL Olkusz Morsy Balaton

Niezapłacone

280. Osuchowski Artur - Fala 3 / M POL Częstochowa Strefa Fitness

Niezapłacone

281. Owczarek Tomasz - Fala 3 / M POL Czestochowa

Zapłacone

282. Pajda Arleta - Fala 5 / K POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

283. Pajszczyk Paweł - Fala 2 / M POL Konstantynów Łódzkie Morsy

Niezapłacone

284. Pakuła Paweł - Fala 4 / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

285. Pałasiński Adrian - Fala 3 / M POL Bytom

Niezapłacone

286. Pasternak Natalia - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

287. Pasternak Patryk - Fala 3 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

288. Pawiński Paweł - Fala 4 / M POL Zdzieszowice Morsy Na Koksie

Niezapłacone

289. Pawlak Grzegorz - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

290. Paździerko Paweł - Fala 5 / M POL Kraków Swd Team

Zapłacone

291. Pęczkowski Przemysław - Fala 3 / M POL Sosnowiec Kołczu Team

Zapłacone

292. Pępek Michał - Fala 6 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

293. Piech Alicja - Fala 1 / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsa Harciole

Zapłacone

294. Piechota Sylwester - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

295. Piekarski Tomasz - Fala 4 / M POL Katowice

Zapłacone

296. Pietraszek Ewa - Fala 1 / K POL Chorzów Harciole

Zapłacone

297. Pilsyk Bartłomiej - Fala 4 / M POL Bielsko-Biała Morsy Bielsko-Biała

Niezapłacone

298. Pilszek Marek - Fala 4 / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

299. Piłko Marcin - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Kocham Biegać

Zapłacone

300. Pinoczek Mariusz - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

301. Pinoczek Wiktoria - Fala 3 / K POL Rybnik

Zapłacone

302. Piórkowski Przemysław - Fala 4 / M POL Będzin

Niezapłacone

303. Piotrowicz Małgorzata - Fala 3 / K POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

304. Pluszczyk Marcin - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

305. Płachta Aneta - Fala 4 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

306. Płachta Łukasz - Fala 4 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

307. Płocieniak Krzysztof - Fala 6 / M POL Mikołów

Zapłacone

308. Podsiadlo Pawel - Fala 5 / M POL Mierzęcice

Zapłacone

309. Poloczek Dawid - Fala 2 / M POL Ruda Śląska Alpha Collective

Zapłacone

310. Pomrenke Łukasz - Fala 6 / M POL Katowice Katowicki Klub Morsów "arktyka"

Zapłacone

311. Pośpiech Krzysztof - Fala 1 / M POL Górzyce Xrunners

Zapłacone

312. Pośpiech Krzysztof - Fala 4 / M POL Gorzyce Xrunners

Niezapłacone

313. Prochowska Sylwia - Fala 1 / K POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

314. Przywarka Rafał - Fala 1 / M POL Świętochłowice Harciole Świętochłowicki Klub Morsa

Zapłacone

315. Purgoł Adam - Fala 3 / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

316. Pydzik Marcin - Fala 5 / M POL Częstochowa

Zapłacone

317. Pyrek Marcin - Fala 5 / M Ruda Śląska Rugby Club Ruda Śląska

Zapłacone

318. Radoła Marcin - Fala 4 / M POL Katowice

Zapłacone

319. Radwanek Rafał - Fala 4 / M POL Brzezie Husaria Race Team

Niezapłacone

320. Rakoczy Rafał - Fala 6 / M POL Tychy

Zapłacone

321. Ratajczak Paulina - Fala 4 / K POL Opole

Niezapłacone

322. Róg Bartosz - Fala 6 / M POL Myślenice Morsy Myślenice

Niezapłacone

323. Romański Paweł - Fala 3 / M POL Trzebinia Mors Balaton

Zapłacone

324. Rosa Arkadiusz - Fala 4 / M POL Katowice

Zapłacone

325. Rosiek Anna - Fala 5 / K POL Podole-Górowa Żyworódka

Zapłacone

326. Rosiek Jakub - Fala 5 / M POL Podole-Górowa Żyworódka

Zapłacone

327. Rożdżyńska Maja - Fala 2 / K POL Niegowoniczki

Zapłacone

328. Rozwadowski Rafał - Fala 4 / M POL Będzin Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

329. Rudolf Dariusz - Fala 5 / M POL Zabrze

Zapłacone

330. Rumas Paweł - Fala 7 / M POL Poczesna

Zapłacone

331. Rydelek Mariusz - Fala 4 / M POL Katowice Decathlon Team

Zapłacone

332. Schabiński Maciej - Fala 1 / M POL Bartkowa-Posadowa Żyworódka Jeziorowa

Niezapłacone

333. Sendel Joanna - Fala 3 / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

334. Seręga Anna - Fala 3 / K POL Bolęcin Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

335. Siegert Joanna - Fala 6 / K POL Zabrze Socios Silesia

Niezapłacone

336. Simsak Klaudia - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

337. Sitarska Agnieszka - Fala 1 / K POL Ruda Śląska Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

338. Sitko Sylwester - Fala 2 / M POL Preczów

Zapłacone

339. Siwy Krzysztof - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

340. Skiba Dominik - Fala 1 / M POL Sędziszów Małopolski -

Zapłacone

341. Skoczylas Jerzy - Fala 6 / M POL Kraków Wkurw_Team

Niezapłacone

342. Skolik Damian - Fala 1 / M POL Swietochlowice Harciole

Zapłacone

343. Skrężyna Jakub - Fala 2 / M POL Rudno Dolne

Niezapłacone

344. Skurzyńska Kaja - Fala 1 / K POL Chorzów

Niezapłacone

345. Skuta Artur - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Rkidm

Zapłacone

346. Skutnik Rafał - Fala 2 / M POL Mysłowice W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

347. Smaczyński Dariusz - Fala 2 / M Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

348. Smolik Sławomir - Fala 4 / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

349. Smyczek-Tryka Małgorzata - Fala 5 / K POL Skoczów

Zapłacone

350. Snopek Karolina - Fala 3 / K POL Niegowonice

Zapłacone

351. Sobanek Maciej - Fala 3 / M POL Trzebinia Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

352. Sobota Marcin - Fala 4 / M POL Sosnowiec Latacze Ostrowy

Zapłacone

353. Sokół Marian - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Factory&fitnes

Zapłacone

354. Spała Aleksandra - Fala 7 / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

355. Sproska Kornelia - Fala 1 / K POL Bytom Harciole Świętochłowicki Klub Morsa

Zapłacone

356. Stana Maria - Fala 7 / K POL Książenice

Zapłacone

357. Stanek Kinga - Fala 5 / K POL Jaroszowiec Team Roxanne

Zapłacone

358. Stanisz Krzysztof - Fala 7 / M POL Piekary Sl

Zapłacone

359. Starczynowska Anna - Fala 2 / K POL Sosnowiec Gym El Toro

Zapłacone

360. Strzemiński Marcin - Fala 5 / M POL Preczów Husaria Race Team

Zapłacone

361. Sudoł Katarzyna - Fala 3 / K POL Chrzanów Morsy Balaton

Zapłacone

362. Synowiec Józef - Fala 1 / M POL Zabrze Harciole

Zapłacone

363. Szadyko Monika - Fala 1 / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

364. Szatkowska Anna - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

365. Szczęsna-Sobczyk Marlena - Fala 6 / K Dąbrowa Górnicza #wspólniedladg

Niezapłacone

366. Szczeszak Tomasz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Zapłacone

367. Szerszeń Barbara - Fala 1 / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsa Harciole

Zapłacone

368. Szkup Rafał - Fala 5 / M POL Bielsko-Biała Morsy Skoczów

Niezapłacone

369. Szmajduch Beata - Fala 1 / K POL Bełk

Zapłacone

370. Szojda Małgorzata - Fala 2 / K POL Katowice Run Ciach Ciach

Zapłacone

371. Szołtysek Brajan - Fala 3 / M POL Świętochłowice Sekcja Morsowania I Lodowego Pływania Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

372. Szołtysek Tomasz - Fala 2 / M POL Chorzów

Zapłacone

373. Szyma Michal - Fala 7 / M POL Poczesna

Zapłacone

374. Szymańska Ewa - Fala 3 / K POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

375. Szymura Szymon - Fala 1 / M POL Orzesze Peppa Run

Zapłacone

376. Szyroki Henryk - Fala 1 / M POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

377. Talarczyk Marzena - Fala 2 / K POL Łącko Łąckorun

Niezapłacone

378. Tlałka Andrzej - Fala 3 / M POL Chrzanów Morsy Balator

Zapłacone

379. Tomaszkiewicz Jacek - Fala 4 / M POL Będzin

Zapłacone

380. Tomaszkiewicz Magdalena - Fala 4 / K POL Będzin

Zapłacone

381. Trojak Marcin - Fala 4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

382. Trojak Marcin - Fala 2 / M POL Mysłowice No.1

Niezapłacone

383. Tronowski Michał - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Dziki Wodne

Zapłacone

384. Tronowski Michał - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Dziki Wodne

Niezapłacone

385. Tryka Sebastian - Fala 5 / M POL Skoczów

Zapłacone

386. Trzeciecka Magdalena - Fala 3 / K POL Łódź

Zapłacone

387. Tuszyńska Grzegorz - Fala 6 / M POL Katowice

Zapłacone

388. Tybon Łukasz - Fala 7 / M POL Jaworzno

Zapłacone

389. Uherek Marcin - Fala 5 / M POL Pszow

Zapłacone

390. Unuczek Tomek - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Klub Biegacza Pwc Sdc

Zapłacone

391. Urbanowicz Maksym - Fala 2 / M POL Kraków

Zapłacone

392. Wabik Krzysztof - Fala 4 / M POL Wojkowice Koscielne

Zapłacone

393. Wacławska Izabela - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

394. Walczak Michał - Fala 6 / M POL Czeladź Pogoria Morsuje

Zapłacone

395. Walkowiak Jacek - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

396. Walkowiak Natalia - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

397. Walukiewicz Przemysław - Fala 4 / M POL Tychy

Zapłacone

398. Wałęsiak Patrycja - Fala 6 / K POL Sosnowiec Power Training

Zapłacone

399. Warlewski Piotr - Fala 1 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

400. Warlewski Piotr - Fala 1 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

401. Warso Kamil - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

402. Warso Wojtek - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

403. Wartalski Dariusz - Fala 3 / M POL Chrzanów Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

404. Wawrzynczok Adrian - Fala 4 / M POL Chorzów

Niezapłacone

405. Wencel Mariusz - Fala 3 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

406. Wesoły Tomasz - Fala 1 / M POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

407. Wicher Grzegorz - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

408. Wicherek Mateusz - Fala 6 / M POL Mikołów

Zapłacone

409. Widuch Ryszard - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

410. Wieczorek Arkadiusz - Fala 7 / M POL Żory Wieczne Młodzieniaszki

Zapłacone

411. Wilczek Lukasz - Fala 7 / M POL Cieszyn

Niezapłacone

412. Wilczek Lukasz - Fala 4 / M POL Cieszyn Mordo Bicie

Zapłacone

413. Wizner Czesław - Fala 4 / M POL Mysłowice Ipa Katowice Viii

Zapłacone

414. Wlaźlak Damian - Fala 4 / M POL Pabianice

Niezapłacone

415. Wojas Jakub - Fala 6 / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

416. Wojtasik Ewelina - Fala 4 / K POL Tychy

Zapłacone

417. Wojtasiński Robert - Fala 5 / M POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa-Morsy Z Chechła Rodem

Zapłacone

418. Wolny Agnieszka - Fala 3 / K POL Świętochłowice

Zapłacone

419. Wysłuch Iza - Fala 1 / K POL Skoczów

Zapłacone

420. Zabawa Małgorzata - Fala 2 / K POL Chorzów

Zapłacone

421. Zając Maciej - Fala 1 / M POL Kraków

Zapłacone

422. Zawisza Beata - Fala 1 / K POL Świętochłowice Harciole Świętochłowice

Zapłacone

423. Zbroszczyk Damian - Fala 4 / M POL Rybnik Husaria Race Team

Zapłacone

424. Zębala Kamil - Fala 1 / M POL Ciepłowody

Niezapłacone

425. Żebrowska Matylda - Fala 4 / K POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.i

Zapłacone

426. Żuterek Daniel - Fala 7 / M POL Żory Lili Team

Zapłacone

427. Zwardoń Marcin - Fala 1 / M POL Opole

Zapłacone

428. Zych Wioleta - Fala 2 / K POL Preczów

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU