Masakryczny Mikołaj

Osiek, Polska
15.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bernaś Kamil - MM / M POL Osiek

Zapłacone

2. Białas Bartosz - MM / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

3. Bielecka Katarzyna - MM / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

4. Błąkała Damian - MM / M POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

5. Boryczka Szymon - MM / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

6. Brzóska Katarzyna - MM / K POL Chrzanów Power Studio

Niezapłacone

7. Budzik Krzysztof - MM / M POL Katowice Karate Fitness

Zapłacone

8. Bunikowska Emilia - MM / K POL Kraków

Zapłacone

9. Bury Paweł - MM / M POL Oświęcim

Zapłacone

10. Byrtus Józef - MM / M POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

11. Chaieb Natalia - MM / K POL Cholerzyn Husaria Race Team

Niezapłacone

12. Chaieb Sebastian - MM / M POL Cholerzyn Husaria Race Team

Niezapłacone

13. Dąbrowski Krzysztof - MM / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

14. Dąbrowski Radek - MM / M POL Dębica OCR TEAM DĘBICA

Niezapłacone

15. Daniel Kamila - MM / K POL Radzionków MDT

Zapłacone

16. Długosz Paweł - MM / M POL Siemianowice Husaria Race Team

Zapłacone

17. Drogosz Damian - MM / M POL Czechowice-Dziedzice Crazy Runners

Zapłacone

18. Drost Dawid - MM / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

19. Dudek Karolina - MM / K POL Dębica Ocr team debica

Niezapłacone

20. Gorny Mikolaj - MM / M POL Ledziny

Niezapłacone

21. Gryboś Patrycja - MM / K POL Radzionków Mateo Dream Team

Zapłacone

22. Hałat Tomasz - MM / M POL Osiek 42 do szczęścia

Zapłacone

23. Han Marcin - MM / M POL Mysłowice zimnokrwiści

Zapłacone

24. Handy Samanta - MM / K POL Kęty

Zapłacone

25. Haubner Anna - MM / K POL Bielsko-Biała Beskid RUNNERS

Zapłacone

26. Horbacz Dariusz - MM / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

27. Izba Damian - MM / M POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

28. Jabłonka Mariusz - MM / M POL Mysłowice DZIADY OCR

Niezapłacone

29. Jałowiczor Michael - MM / M POL Jaworzynka

Zapłacone

30. Jałowiczor Szymon - MM / M POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

31. Janda Sebastian - MM / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

32. Janota Piotr - MM / M POL Bukowno

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Tarnów OCR TEAM DĘBICA

Niezapłacone

34. Jaskólski Piotr - MM / M POL Chorzów Beboki

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Katowice beboki

Zapłacone

36. Jeleń Michał - MM / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

37. Kaczwiński Paweł - MM / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

38. Kaleta Agnieszka - MM / K POL Brzeszcze PoWolidoCelu

Zapłacone

39. Kamiński Zbigniew - MM / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

40. Kędzior Krzysztof - MM / M POL Dębica Ocr Team Dębica

Niezapłacone

41. Kobyłecki Tomasz - MM / M POL Czechowice Dziedzice Husaria Race Team

Zapłacone

42. Koperski Konrad - MM / M POL Katowice

Zapłacone

43. Kosmala Sebastian - MM / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

44. Kubiczek Anna - MM / K POL Brzeszcze

Zapłacone

45. Kudliński Leszek - MM / M POL Lubliniec

Zapłacone

46. Kukla Agata - MM / K POL Brzeszcze PoWoli do celu

Zapłacone

47. Kuligowska Agata - MM / K POL Żory MIRAZ RACE TIME

Zapłacone

48. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

49. Lizurek Agnieszka - MM / K POL Orzech MDT

Zapłacone

50. Lubaś Anna - MM / K POL Andrychów

Zapłacone

51. Łacek Henryk - MM / M POL Jaworzynka

Zapłacone

52. Macholc Bartosz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

53. Maciejewska-Siwy Ela - MM / K POL Radzionków Mateo Dream Team

Zapłacone

54. Maciejewski Daniel - MM / M POL Miasteczko Śląskie Mateo Dream Team

Zapłacone

55. Madej Jakub - MM / M POL Brzeszcze

Zapłacone

56. Magnuszewska Izabela - MM / K POL Gliwice Beboki

Zapłacone

57. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Polanka Wielka

Zapłacone

58. Malinowski Krzysztof - MM / M POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

59. Małyjurek Ola - MM / K POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

60. Matuszczak Jakub - MM / M POL Puszczykowo Husaria Race Team

Zapłacone

61. Nadolski Piotr - MM / M POL Radzionków

Zapłacone

62. Nowak Łukasz - MM / M POL Sudołek Husaria

Zapłacone

63. Ogorzelec Katarzyna - MM / K POL Andrychow

Zapłacone

64. Olech Grzegorz - MM / M POL Kraków

Zapłacone

65. Olejniczak Patryk - MM / M POL Katowice

Zapłacone

66. Osadnik Magdalena - MM / K POL Orzech MDT

Zapłacone

67. Osadnik Rafał - MM / M POL Orzech MDT

Zapłacone

68. Pantera Daniel - MM / M POL Myślenice Husaria Race Team

Zapłacone

69. Papaja Tomasz - MM / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

70. Pękala Renata - MM / K POL Andrychów

Zapłacone

71. Pełka Aneta - MM / K POL Brzeszcze

Zapłacone

72. Piesiura Krzysztof - MM / M POL Wisła Wielka SOCIOS SILESIA

Zapłacone

73. Pietroń Monika - MM / K POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

74. Pilch Katarzyna - MM / K POL Siemianowice Śl

Niezapłacone

75. Pyka Daniel - MM / M POL Piekary Śląskie Lecymy durś

Zapłacone

76. Radoła Marcin - MM / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

77. Rosa Arkadiusz - MM / M POL Katowice Srtg Katowice

Zapłacone

78. Senkowska Dominika - MM / K POL Brzeszcze

Zapłacone

79. Sikora Michał - MM / M POL Piekary Śląskie Lecymy durś

Zapłacone

80. Sikora Piotrek - MM / M POL Piekary Śląskie Lecemy durs

Zapłacone

81. Sikora Rafal - MM / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

82. Simoni-Kramarz Alicja - MM / K POL Frydrychowice

Zapłacone

83. Siwy Artur - MM / M POL Radzionków Mateo Dream Team

Zapłacone

84. Skorek Patrycja - MM / K POL Sosnowiec Power Training

Zapłacone

85. Skorupa Adam - MM / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

86. Skowron Wojciech - MM / M POL Bobrowa OCR TEAM DĘBICA

Zapłacone

87. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Bełk

Zapłacone

88. Socha Hanna - MM / K POL Andrychów

Zapłacone

89. Sokół Marian - MM / M POL Dąbrowa Górnicza DZIADY OCR RADA

Zapłacone

90. Sosz Ania - MM / K POL Szczejkowice

Zapłacone

91. Sosz Sebastian - MM / M POL Szczejkowice

Zapłacone

92. Starzyk Sebastian - MM / M POL Tarnów OCR Team Dębica

Niezapłacone

93. Światowiec Adrian - MM / M POL Żyraków OCR TEAM DĘBICA

Niezapłacone

94. Szklarski Przemysław - MM / M POL Bytom Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

95. Szubert Mateusz - MM / M POL Oświęcim Życie Częstochowy Team

Zapłacone

96. Szymańska Izabela - MM / K POL Brzeszcze

Niezapłacone

97. Talaga Kamil - MM / M POL Katowice

Zapłacone

98. Tatara Michał - MM / M POL Andrychów

Zapłacone

99. Tiahnybok Paweł - MM / M POL Kalety Beboki

Zapłacone

100. Tochowicz Barbara - MM / K POL Michałowice

Zapłacone

101. Toczek Wioleta - MM / K POL Brzeszcze

Niezapłacone

102. Trojak Bernadetta - MM / K POL Mysłowice zimnokrwiści

Zapłacone

103. Trojak Marcin - MM / M POL Mysłowice zimnokrwiści

Zapłacone

104. Trojan Anna - MM / K POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

105. Tuszyński Dawid - MM / M POL Brzeszcze

Zapłacone

106. Wicherek Mateusz - MM / M POL Mikołów

Zapłacone

107. Widło Damian - MM / M POL Libiąż

Niezapłacone

108. Widuch Ryszard - MM / M POL Rybnik

Zapłacone

109. Wiencek Katarzyna - MM / K POL Bielsko-Biała POZYTYWNE BIELSKO

Zapłacone

110. Wiencek Marcin - MM / M POL Bielsko-Biała POZYTYWNE BIELSKO

Zapłacone

111. Wilczek Lukasz - MM / M POL Cieszyn

Niezapłacone

112. Wisniowski Miroslaw - MM / M POL Krakow Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowr

Niezapłacone

113. Włodarczyk Jan - MM / M POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

114. Wodka Dawid - MM / M POL Mielec WW Team

Niezapłacone

115. Zając Teresa - MM / K POL Radocza Ubiegające Zające

Zapłacone

116. Zawadzki Bartosz - MM / M POL Tarnowskie Góry MDT

Zapłacone

117. Żelech Grzegorz - MM / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

118. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU