MASAKRYCZNE WALENTYNKI

Siemianowice Śląskie, Polska
16.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Uczestnik anonimowy - Fala 3 / M POL Nysa

Zapłacone

2. Adam Łukasz - Fala 3 / M POL Katowice

Zapłacone

3. Aleksandrowicz Artur - Fala 2 / M POL Chorzów

Zapłacone

4. Białas Bartosz - Fala 2 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

5. Biegańska Joanna - Pary II / K POL Ruda Śląska CITYFIT CHORZÓW

Niezapłacone

6. Bielecka Katarzyna - Pary I / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

7. Bieniek Sebastiam - Fala 1 / M POL Chorzów SOCIOS SILESIQ

Zapłacone

8. Bieszczad Kamil - Pary II / M POL Świętochłowice Rugby Ruda Śląska

Zapłacone

9. Binienda Agnieszka - Pary I / K POL Zabrze Harciole

Zapłacone

10. Borchert Marcin - Fala 2 / M POL Świetochlowice PEPPA RUN

Zapłacone

11. Boryczka Szymon - Pary I / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

12. Brzezinka Mariusz - Fala 1 / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

13. Brzoska Jacek - Fala 3 / M POL Ruda Slaska Klub Morsów Harciole Świętochłowice

Niezapłacone

14. Bucki Adam - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

15. Bucki Bartosz - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

16. Budzik Krzysztof - Fala 1 / M POL Katowice Karate Fitness

Zapłacone

17. Chojna Zygmunt - Fala 1 / M POL Piekary Śląskie SOCIOS SILESIA

Zapłacone

18. Cholewiński Paweł - Fala 2 / M POL Chorzów Harciole

Zapłacone

19. Chomczyk Michał - Pary II / M POL Siemianowice Śląsk runners

Zapłacone

20. Chorąży Magda - Fala 2 / K POL Katowice Harciole

Niezapłacone

21. Chytry-Buchta Małgorzata - Pary I / K POL Świętochlowice Harciole

Zapłacone

22. Ciesielska Magdalena - Fala 2 / K POL Katowice Gryfne dziołchy

Niezapłacone

23. Ciszowski Łukasz - Pary II / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

24. Dąbrowski Krzysztof - Fala 1 / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

25. Dendra Marcin - Pary I / M POL Chorzów CF Kuźnia Damiana

Zapłacone

26. Depczyńska Alicja - Fala 3 / K POL Bytom

Zapłacone

27. Długosz Paweł - Pary II / M POL Siemianowice Hussaria Race Team

Zapłacone

28. Doman Łukasz - Fala 2 / M POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

29. Duch Dawid - Fala 2 / M POL Mysłowice PwC SDC Runners Team

Zapłacone

30. Fryc Jerzy - Fala 3 / M POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

31. Gach Damian - Pary II / M POL Świętochłowice CITYFIT CHORZÓW

Zapłacone

32. Gajewska Monika - Pary II / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

33. Uczestnik anonimowy - Fala 2 / M POL Chorzów Harciole

Niezapłacone

34. Glogowska Katarzyna - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

35. Gmyrek Wojciech - Pary I / M POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

36. Gołas Patrycja - Pary II / K POL Jaworzno

Zapłacone

37. Grabiańska Katarzyna - Fala 2 / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

38. Grabiański Tomasz - Fala 2 / M POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

39. Grabowski Mateusz - Fala 1 / M POL Środa Śląska WATAHA

Niezapłacone

40. Grzebień Michał - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

41. Guzy Adrian - Fala 3 / M POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

42. Haber Patryk - Pary II / M POL Bytom SZTURM

Zapłacone

43. Han Marcin - Fala 2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

44. Haubner Anna - Fala 2 / K POL Bielsko-Biała Beskid Runners

Zapłacone

45. Horbacz Dariusz - Fala 2 / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

46. Huras Michał - Pary II / M POL Ruda Slaska CITYFIT CHORZÓW

Zapłacone

47. Jakubowski Mateusz - Fala 2 / M POL Aleksandria

Zapłacone

48. Janda Sebastian - Fala 2 / M POL Bielsko-Biała Beskid Runners

Zapłacone

49. Jankowska Becia - Fala 2 / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

50. Jasek Wiola - Pary I / K POL Zabrze Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

51. Jeleń Michał - Fala 1 / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

52. Jeromin Michał - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

53. Jokisz Krzysztof - Fala 2 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

54. Kałkowska Karolina - Pary I / K POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

55. Kamiński Zbigniew - Fala 1 / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

56. Kanafek Marek - Fala 2 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

57. Kazior Tomasz - Fala 1 / M POL Gliwice X-team Special Forces

Zapłacone

58. Kempny Paweł - Fala 1 / M POL Mikołów Viking Training Center

Zapłacone

59. Kicka Małgorzata - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

60. Kinel Agnieszka - Fala 2 / K POL Siemianowice Śląskie Kuźnia Damiana

Zapłacone

61. Kmita Zuzanna - Fala 2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

62. Kolarczyk Remigiusz - Pary I / M POL Świętochłowice Świętochłowicki klub morsów Harciole

Zapłacone

63. Kolasińska Monika - Pary I / K POL Gliwice Srtg Gliwice

Zapłacone

64. Koperski Konrad - Fala 3 / M POL Katowice

Zapłacone

65. Kot Katarzyna - Fala 2 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

66. Kot Sebastian - Fala 2 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

67. Krawczyk Pawel - Fala 2 / M POL Ruda Slaska Śląsk Runners

Zapłacone

68. Król Żaneta - Fala 2 / K POL Świętochłowice Kuźnia Damiana

Zapłacone

69. Krukowska Monika - Pary II / K POL Sosnowiec

Zapłacone

70. Kruszek Małgorzata - Pary I / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

71. Krysta Damian - Fala 2 / M POL Bielsko-Biała Beskid RUNNERS

Zapłacone

72. Krywult Mariusz - Fala 2 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

73. Kudliński Leszek - Fala 2 / M POL Lubliniec

Zapłacone

74. Kunka Sonia - Pary I / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

75. Kurka Kasia - Fala 2 / K POL Bytom Gryfne dziołchy

Niezapłacone

76. Kwiador Artur - Pary I / M POL Gliwice Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Niezapłacone

77. Uczestnik anonimowy - Fala 1 / M POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

78. Łyczko Ewelina - Pary II / K POL Kozy

Zapłacone

79. Macholc Bartosz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

80. Magnuszewska Izabela - Pary II / K POL Knurów BEBOKI

Niezapłacone

81. Maj Monika - Pary II / K POL Ruda Śląska CITIFIT CHORZÓW

Zapłacone

82. Majchrzak Sara - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

83. Majchrzyk Szymon - Pary II / M POL Chorzów CITYFIT CHORZÓW

Zapłacone

84. Malinowski Krzysztof - Pary II / M POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

85. Maliszewski Andrzej - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

86. Marczuk Tomasz - Pary I / M POL Świętochłowice

Zapłacone

87. Markowicz Ewelina - Fala 1 / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

88. Matusiak Dominika - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

89. Mazur Klaudia - Pary I / K POL Świętochłowicach Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

90. Mielczarek Mateusz - Fala 2 / POL Katowice

Zapłacone

91. Migaszewski Adrian - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

92. Milbrant Katarzyna - Fala 2 / K POL Ruda Śląska ADS Masna

Zapłacone

93. Mizgała Daniel - Fala 3 / M POL Mysłowice

Zapłacone

94. Mołdrzyk Kinga - Fala 2 / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

95. Morawiec Marek - Pary I / M POL Cieszyn Szakal Team

Zapłacone

96. Muszyński Krzysztof - Fala 2 / M POL Ruda Śląska PwC SDC Runners Team

Zapłacone

97. Nadolny Dawid - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

98. Nowak-Tetla Agnieszka - Fala 3 / K POL Sosnowiec Fitness Club 3 Żywioły

Zapłacone

99. Nycek Monika - Pary I / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

100. Ochodek-Bader Paulina - Pary II / K POL Jaworzno

Zapłacone

101. Ochwat Aleksandra - Fala 2 / K POL Katowice Ads Masna

Zapłacone

102. Olejnik Anna - Fala 2 / K POL Chorzów cross swiony

Zapłacone

103. Opiołka Krzysztof - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

104. Opiołka Mariusz - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

105. Orpel Milena - Pary II / K POL Katowice

Zapłacone

106. Pajestka Katarzyna - Pary II / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

107. Pałaży Nina - Fala 2 / K POL Świętochłowice PEPPA RUN

Zapłacone

108. Para Agnieszka - Fala 2 / K POL Chorzow

Zapłacone

109. Piesiura Krzysztof - Fala 1 / M POL Wisła Wielka SOCIOS SILESIA

Zapłacone

110. Pietraszek Ewa - Pary I / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole/WATAHA Śląsk

Zapłacone

111. Początek Maria - Fala 2 / K POL Gliwice KiZK

Zapłacone

112. Pojda Weronika - Pary I / K POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

113. Popczyk Olaf - Pary II / M POL Katowice

Zapłacone

114. Przywarka Rafał - Pary I / M POL Świętochłowice ŚKM Harciole

Zapłacone

115. Pytlarz Wojtek - Fala 3 / M POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

116. Pytlarz Wojtek - Fala 1 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

117. Pyzalski Wojciech - Pary II / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

118. Radoła Marcin - Fala 2 / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

119. Regiec Artur - Fala 3 / M POL Katowice

Zapłacone

120. Rekieć Kaja - Pary I / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

121. Rosa Arkadiusz - Fala 2 / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

122. Różycka-Pustkowska Basia - / POL Tczew Wyzwanie90dni

Bezpłatne

123. Serafin Klaudia - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Niezapłacone

124. Siudziński Dawid - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

125. Uczestnik anonimowy - Pary II / M POL Kraków Wkurw_team

Zapłacone

126. Skorek Patrycja - Pary II / K POL Sosnowiec Power Training

Niezapłacone

127. Skrzypek Łukasz - Fala 1 / M POL Bytom

Zapłacone

128. Ślusarek Sabina - Pary II / K POL Ruda Śląska Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

129. Uczestnik anonimowy - Pary I / M POL Kraków

Niezapłacone

130. Sokołowska Maria - Fala 2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

131. Sosz Ania - Pary II / K POL Szczejkowice

Zapłacone

132. Spalik Radosław - / POL Ruda Śląska

Bezpłatne

133. Stalmach Martyna - Pary II / K POL Lędziny

Zapłacone

134. Stefan Grzegorz - Fala 2 / M POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

135. Sypniewski Grzegorz - Pary II / M POL Jastrzebie-Zdrój

Niezapłacone

136. Szczendzina Mariusz - Fala 1 / M POL Zabrze

Zapłacone

137. Szczerba Tomasz - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

138. Szerszeń Barbara - Pary I / K POL Świętochłowice ŚKM HARCIOLE

Zapłacone

139. Szołtysek Brajan - Fala 2 / M POL Świętochłowice Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

140. Uczestnik anonimowy - Pary I / M POL Sosnowiec Szturm

Zapłacone

141. Szyroki Henryk - Fala 2 / M POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

142. Tochowicz Barbara - Fala 1 / K POL Michałowice Husaria Race team

Niezapłacone

143. Tomaszkiewicz Jacek - Fala 2 / M POL Będzin Zimnokrwiści

Niezapłacone

144. Trojak Dawid - Fala 2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

145. Trojak Marcin - Fala 2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

146. Trzeciak Arkadiusz - Fala 2 / M POL Świętochłowice

Zapłacone

147. Wachowski Jędrek - Pary II / M POL Lubliniec

Zapłacone

148. Wawrzyczek Weronika - Fala 3 / K POL Międzyrzecze Powoli do celu

Zapłacone

149. Węgliński Mateusz - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

150. Widło Damian - Fala 2 / M POL Libiąż Husaria Race Team

Zapłacone

151. Witkoś Patryk - Fala 2 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Niezapłacone

152. Włodarski Sebastian - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

153. Woźniak Anna - Pary I / K POL Bytom Świętochłowicki Klub Morsów HARCIOLE

Zapłacone

154. Wrońska-Szczerba Ewelina - Fala 2 / K POL Bedzin Husaria Race Team

Niezapłacone

155. Wtorek Ilona - Pary I / K POL Bedzin

Zapłacone

156. Zaprzałka Klaudia - Pary II / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

157. Zarzeczny Marcin - Pary I / M POL Pawłowice Husaria Race Team

Zapłacone

158. Zawadka Matuesz - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

159. Zawisza Beata - Pary I / K POL Świętochłowice Harciole

Zapłacone

160. Żelech Grzegorz - Fala 1 / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

161. Ziętek Marcin - Fala 1 / M POL Dzierżoniów

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU