MASAKRATOR RYBNIK - KIDS

Księdza Emila Szramka 11, Rybnik, Polska
13.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Badaczewski Maksymilian - Dzieci2 / M POL Rybnik

Zapłacone

2. Białek Mikołaj - Dzieci1 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

3. Białek Zuzanna - Dzieci2 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

4. Brejnak Liliana - Dzieci2 / K POL Rybnik

Zapłacone

5. Brzezinka Kacper - Dzieci1 / M POL Rybnik

Zapłacone

6. Brzezinka Karol - Dzieci2 / M POL Rybnik

Zapłacone

7. Brzezinka Róża - Dzieci1 / K POL Rybnik

Zapłacone

8. Bujnowska Milena - Dzieci1 / K POL Rybnik

Zapłacone

9. Bujnowski Fabian - Dzieci3 / M POL Rybnik

Zapłacone

10. Ceglarska Nadine - Dzieci4 / K POL Jejkowice

Zapłacone

11. Chlewicka Anna - Dzieci3 / K POL Rybnik

Zapłacone

12. Uczestnik anonimowy - Dzieci3 / M POL Rybnik

Zapłacone

13. Chrobok Jakub - Dzieci1 / M POL Gołkowice RunPatola

Niezapłacone

14. Diakonow Nikola - Dzieci3 / K POL Czerwionka Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

15. Draga Krzysztof - Dzieci4 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

16. Draga Michał - Dzieci3 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

17. Gabruś Artur - Dzieci2 / M POL Czerwionka-Stanowice Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

18. Gamza Jakub - Dzieci1 / M POL Czerwonka Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

19. Gamza Lena - Dzieci3 / K POL Czerwonka Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

20. Grochowski Paweł - Dzieci2 / M POL Rzuchów

Zapłacone

21. Grzegorzyca Franciszek - Dzieci2 / M POL Rybnik

Zapłacone

22. Grzegorzyca Jakub - Dzieci3 / M POL Jajkowice

Zapłacone

23. Jańczak Alicja - Dzieci3 / K POL Rybnik

Zapłacone

24. Jarmundowicz Adam - Dzieci1 / M POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

25. Jarmundowicz Filip - Dzieci3 / M POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

26. Jędrzejewska Agata - Dzieci3 / K POL Bytom Wataha

Zapłacone

27. Jędrzejewska Beata - Dzieci4 / K POL Bytom Wataha

Zapłacone

28. Kaczmarek Tobiasz - Dzieci2 / M POL Czerwionka Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

29. Kajstura Maksymilian - Dzieci2 / M POL Rybnik

Zapłacone

30. Kolarczyk Szymon - Dzieci2 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

31. Kolorz Paulina - Dzieci4 / K POL Czerwionka Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

32. Kolorz Roksana - Dzieci3 / K POL Czerwionka Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

33. Król Kasjan - Dzieci2 / M POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

34. Uczestnik anonimowy - Dzieci4 / K POL Rybnik

Zapłacone

35. Kruk Radosław - Dzieci3 / M POL Gliwice STG Gliwice

Zapłacone

36. Krukowski Oliwier - Dzieci3 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

37. Kuligowski Oliwier - Dzieci3 / M POL Rybnik

Zapłacone

38. Uczestnik anonimowy - Dzieci2 / K POL Bojszów

Zapłacone

39. Lupa Emilia - Dzieci3 / K POL Syrynia

Zapłacone

40. Lupa Jakub - Dzieci1 / M POL Syrynia

Zapłacone

41. Madejczyk Piotr - Dzieci3 / M POL Rybnik brak

Niezapłacone

42. Matusik Maximilian - Dzieci3 / M POL Jejkowice

Zapłacone

43. Nieszporek Kacper - Dzieci2 / M POL Rybnik

Zapłacone

44. Ochojska Zosia - Dzieci1 / K POL Jejkowice

Zapłacone

45. Ochojski Emmanuel - Dzieci3 / M POL Jejkowice

Zapłacone

46. Pałka Bartosz - Dzieci3 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

47. Pałka Kacper - Dzieci4 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

48. Papaj Dylan - Dzieci2 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

49. Paszenda Aleksander - Dzieci2 / M POL Rybnik

Zapłacone

50. Paszenda Jakub - Dzieci4 / M POL Rybnik

Zapłacone

51. Pawela Emilia - Dzieci3 / K POL Rybnik Absortio Gym Rybnik

Zapłacone

52. Pepek Michał - Dzieci3 / M POL Żory

Zapłacone

53. Pepek Paweł - Dzieci1 / M POL Żory

Zapłacone

54. Uczestnik anonimowy - Dzieci3 / K POL Cieszyn

Niezapłacone

55. Pietrzak Antek - Dzieci1 / M POL Kęty

Niezapłacone

56. Płanica Kacper - Dzieci1 / M POL Rybnik

Zapłacone

57. Płanica Kajetan - Dzieci1 / M POL Rybnik

Zapłacone

58. Poterała Wiktor - Dzieci1 / M POL Żory

Zapłacone

59. Pytlarz Jagoda - Dzieci4 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

60. Rejdych Anna - Dzieci4 / K POL Jejkowice

Zapłacone

61. Rejdych Elżbieta - Dzieci1 / K POL Jejkowice

Zapłacone

62. Rosiński Kuba - Dzieci1 / M POL Jastrzebie-Zdrój INIEMAMOCNI

Zapłacone

63. Ryzinski Wojciech - Dzieci4 / M POL Rybnik

Zapłacone

64. Sandomierski Filip - Dzieci4 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik przyjaciele

Niezapłacone

65. Seletyn Ula - Dzieci4 / K POL Rybnik

Zapłacone

66. Skupień Alicja - Dzieci4 / K POL Gaszowice

Zapłacone

67. Sładkowska Emilia - Dzieci2 / K POL Rybnik

Zapłacone

68. Sołtysik Hanna - Dzieci3 / K POL Rybnik

Zapłacone

69. Stana Maja - Dzieci3 / K POL Książenice

Zapłacone

70. Szady Emil - Dzieci4 / M POL Żory

Zapłacone

71. Szefer Wojciech - Dzieci3 / M POL Jejkowice

Zapłacone

72. Szeja Ania - Dzieci3 / K POL Imielin Indianrunner

Zapłacone

73. Szymańska Lena - Dzieci2 / K POL Żory

Zapłacone

74. Targosz Norbert - Dzieci1 / M POL Ochaby Wielkie

Zapłacone

75. Trzos Szymon - Dzieci1 / M POL Czerwionka-Leszczyny PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Zapłacone

76. Uherek Damian - Dzieci3 / M POL Pszow

Zapłacone

77. Uczestnik anonimowy - Dzieci3 / M POL Leszczyny

Zapłacone

78. Wierzchowska Alicja - Dzieci1 / K POL Rybnik

Niezapłacone

79. Więsek Amelia - Dzieci2 / K POL Jastrzebie-Zdrój INIEMAMOCNI

Zapłacone

80. Uczestnik anonimowy - Dzieci3 / M POL Żory

Niezapłacone

81. Zabłocki Daniel - Dzieci3 / M POL Tychy

Zapłacone

82. Zbroszczyk Lena - Dzieci1 / K POL Rybnik Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

83. Żelech Dominika - Dzieci3 / K POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

84. Ziarkowska Pola - Dzieci3 / K POL Rybnik

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU