MASAKRATOR RYBNIK czyli Masakryczny Utopiec Rybnicki

Księdza Emila Szramka 11, Rybnik, Polska
13.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiak Edyta - Fala 2 / K POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

2. Andrzejewski Wojciech - Fala 3 / M POL Łódź

Zapłacone

3. Antosik Michalina - Fala 4 / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

4. Asztemborski Przemysław - Elita / M POL Jastrzębie-Zdrój DobryMoment.com

Niezapłacone

5. Badura Artur - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

6. Baluch Dawid - Fala 2 / M POL Radlin

Zapłacone

7. Bałdyga Daniel - Elita / M POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

8. Baranowski Artur - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

9. Baranska Anna - Fala 7 / K POL Rybnik

Zapłacone

10. Barnabas Natalia - Fala 6 / K POL Rybnik

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

12. Bator Damian - Fala 7 / M POL Katowice

Zapłacone

13. Bedka Daria - Fala 5 / K POL Jastrzębie Zdrój Iniemamocni

Zapłacone

14. Bednarz Marcin - Fala 2 / M POL Radlin Runpatola

Niezapłacone

15. Bembenek Patrycja - Fala 2 / K POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

16. Bernat Katarzyna - Fala 3 / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

17. Berync Fabian - Elita / M POL Bytom Husaria Race Team

Zapłacone

18. Bialik Tomasz - Fala 6 / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

19. Białas Bartosz - Fala 2 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

20. Bielich Adrian - Fala 2 / M POL Rybnik Alko team

Zapłacone

21. Binek Witek - Fala 4 / M POL Goleszów Morsy Skoczów

Zapłacone

22. Błąkała Damian - Elita / M POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

23. Błędowski Tomasz - Fala 2 / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

24. Bogacz Marcin - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

25. Boksa Anna - Fala 3 / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

26. Boksa Bartłomiej - Fala 3 / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

27. Borawska Magdalena - Fala 3 / K POL Jastrzebie Zdroj

Zapłacone

28. Borowski Jarek - Fala 6 / M POL Brzeszcze

Zapłacone

29. Boryczka Szymon - Fala 7 / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

30. Brachaczek Michalina - Fala 7 / K POL Leszna Górna

Zapłacone

31. Bralich Justyna - Fala 5 / K POL Stanowice Tenneco Silesia

Zapłacone

32. Brejnak Agnieszka - Fala 7 / K POL Rybnik

Zapłacone

33. Brzezinka Grzegorz - Fala 2 / M POL Rybnik Dziki z Kamienia

Zapłacone

34. Brzezinka Jakub - Fala 2 / M POL Rybnik Dziki z Kamienia

Zapłacone

35. Brzezinka Mariusz - Fala 4 / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

36. Brzezinka Marta - Fala 2 / K POL Rybnik Dziki z Kamienia

Zapłacone

37. Buczak Łukasz - Fala 2 / M POL Rybnik Alko Team Rybnik

Zapłacone

38. Bujak Marcin - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

39. Burzyńska Żaneta - Fala 2 / K POL Wodzisław Śląski Cross Sport

Zapłacone

40. Ceglarski Adrian - Fala 5 / M POL Jejkowice

Zapłacone

41. Cholajda Monika - Fala 5 / K POL Golkowice

Zapłacone

42. Cholajda Roman - Fala 5 / M POL Golkowice Obok Jastrzebia Zdroj

Zapłacone

43. Chrobok Michał - Fala 2 / M POL Rybnik RunPatola

Zapłacone

44. Chudzik Jonasz - Fala 7 / M POL Rybnik Aktywni team

Zapłacone

45. Cielecka Ilona - Fala 7 / K POL Rybnik

Zapłacone

46. Cielecki Paweł - Fala 7 / M POL Rybnik

Zapłacone

47. Ciołek Kasia - Fala 5 / K POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

48. Cudo Szymon - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

49. Czech Bartłomiej - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

50. Czogała Marcin - Fala 5 / M POL Szczerbice

Zapłacone

51. Dąbrowski Daniel - Fala 7 / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

52. Dąbrowski Krzysztof - Fala 6 / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

53. Damian Błąkała - Elita / M POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

54. Danek Natalia - Fala 6 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

55. Depta Michał - Elita / M POL Racibórz

Niezapłacone

56. Deszczka Robert - Fala 6 / M POL Jejkowice

Zapłacone

57. Dewor Marek - Fala 2 / M POL Rybnik Opel active team

Zapłacone

58. Diakonow Grzegorz - Fala 3 / M POL Czerwionka-Leszczyny Pędzący żółwie IMI

Zapłacone

59. Długosz Paweł - Elita / M POL Siemianowice Husaria Race Team

Zapłacone

60. Dobias Mariusz - Fala 2 / M POL Rybnik

Zapłacone

61. Dolata Krzysztof - Elita / M POL Gliwice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

62. Domagalski Mariusz - Fala 3 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

63. Domagalski Mariusz - Fala 3 / M POL Ruda Śląska

Niezapłacone

64. Doman Łukasz - Fala 6 / M POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

65. Dominek Grzegorz - Fala 6 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

66. Drogosz Damian - Elita / M POL Czechowice-Dziedzice Aktywna Pszczyna

Zapłacone

67. Drost Dawid - Fala 7 / M POL Piekary Śląskie Piekary

Niezapłacone

68. Droździk Artur - Fala 4 / M POL Bielsko-Biała Morsy Skoczów

Zapłacone

69. Duda Michał - Fala 4 / M POL Skoczów Morsy skoczow

Niezapłacone

70. Dyda Ewelina - Fala 4 / K POL Gliwice JW 4115

Zapłacone

71. Dziurok Adam - Fala 2 / M POL Wodzisław Śląski CrossSport

Zapłacone

72. Fabia Janusz - Fala 2 / M POL Racibórz Mieszko

Zapłacone

73. Falkiewicz Michał - Elita / M POL Czerwionka FitnessExpres

Zapłacone

74. Filusz Kamil - Fala 2 / M POL Rybnik

Zapłacone

75. Folwarczny Szymon - Fala 2 / M POL Rybnik

Zapłacone

76. Fra Pio - Fala 7 / M POL Rybnik

Zapłacone

77. Frączek Zbigniew - Fala 5 / M POL Wilcza

Zapłacone

78. Franek Agata - Fala 3 / K POL Wodzisław Ślaski

Zapłacone

79. Fryc Jerzy - Fala 4 / M POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

80. Frydrych Patryk - Fala 2 / M POL Pszów RunPatola

Zapłacone

81. Gabryś Adrian - Fala 7 / M POL Cieszyn

Zapłacone

82. Gądek Karolina - Fala 7 / K POL Rybnik

Zapłacone

83. Gałek Mariusz - Fala 5 / M POL Staszów Tauron Team

Zapłacone

84. Gałuszka Mateusz - Fala 4 / M POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

85. Gamoń Karolina - Fala 4 / K POL Rybnik

Niezapłacone

86. Gamza Barbara - Fala 3 / K POL Czerwonka Leszczyny PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Zapłacone

87. Gancarz Mateusz - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

88. Gawliczek Gracjan - Fala 5 / M POL Rydułtowy

Zapłacone

89. Gdowska Barbara - Fala 2 / K POL Gliwice Spasione Miśki

Zapłacone

90. Gdowski Slawomir - Fala 2 / M POL Gliwice Spasione Miśki

Zapłacone

91. Gilga Tomasz - Elita / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

92. Glasman Arkadiusz - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

93. Główczak Grzegorz - Fala 2 / M POL Bojanów Eko-Okna Runners

Zapłacone

94. Golec Jarosław - Fala 6 / M POL Gliwice STG Gliwice

Zapłacone

95. Uczestnik anonimowy - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

96. Goły Dagmara - Fala 3 / K POL Czyżowice Fit Active Studio

Zapłacone

97. Goraus Krzysztof - Fala 7 / M POL Rybnik

Niezapłacone

98. Gorczewski Maciej - Fala 6 / M POL Gliwice STG Gliwice

Zapłacone

99. Górecki Adam - Fala 2 / M POL Racibórz Mieszko

Zapłacone

100. Górecki Wojciech - Fala 3 / M POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

101. Górniak Adam - Fala 7 / M POL Łódź KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

102. Górniak Jeremiasz - Fala 3 / M POL Jaworzno KB mckis Jaworzno

Zapłacone

103. Gostomski Bartosz - Elita / M POL Rybnik

Zapłacone

104. Gotowiecka Anna - Fala 5 / K POL Rybnik

Niezapłacone

105. Grabiańska Katarzyna - Fala 2 / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

106. Grabiec Justyna - Fala 6 / K POL Racibórz

Zapłacone

107. Grabowski Tomasz - Fala 2 / M POL Radlin Cross Sport

Zapłacone

108. Uczestnik anonimowy - Fala 7 / K POL Gliwice

Zapłacone

109. Groborz Anita - Fala 7 / K POL Rybnik

Zapłacone

110. Groborz Anna - Fala 3 / K POL Wodzisław Śląski FitActive Studio

Zapłacone

111. Groborz Kinga - Fala 3 / K POL Rybnik

Niezapłacone

112. Groborz Mariusz - Fala 5 / M POL Rybnik Aloys

Niezapłacone

113. Groborz Wiktoria - Fala 7 / K POL Rybnik

Zapłacone

114. Grochowski Jarosław - Fala 3 / M POL Rzuchow

Zapłacone

115. Groszek Alicja - Fala 6 / K POL Jastrzębie

Zapłacone

116. Groszek Mariusz - Fala 6 / M POL Jastrzębie

Zapłacone

117. Gruszka Michalina - Fala 2 / K POL Rybnik

Niezapłacone

118. Grzegorzyca Damian - Elita / M POL Rybnik Antidotum

Zapłacone

119. Grzegorzyca Jarosław - Fala 4 / M POL Jejkowice

Zapłacone

120. Gucik Piotr - Elita / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

121. Guzdek Tomasz - Elita / M POL Bytom Straż Pożarna Bytom

Niezapłacone

122. Halfar Łukasz - Fala 7 / M POL Bełk

Zapłacone

123. Han Marcin - Fala 2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

124. Handzlik Artur - Fala 2 / M POL Kęty

Zapłacone

125. Hanusek Piotr - Fala 4 / M POL Rybnik CrossFit Black Bround

Zapłacone

126. Heliosz Agnieszka - Fala 3 / K PHL Krostoszowice InterAktywni

Zapłacone

127. Uczestnik anonimowy - Fala 3 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

128. Hojka Ewa - Fala 3 / K POL Wodzisław Śląski FitActive Studio

Zapłacone

129. Hojka Tomasz - Fala 3 / M POL Wodzisław Śląski FitActive Studio

Zapłacone

130. Holeczek Damian - Elita / M POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

131. Holeczki Renata - Fala 4 / K POL Rybnik

Niezapłacone

132. Holewa Michał - Fala 4 / M POL Rybnik Academia Gorila

Zapłacone

133. Holona Maciej - Elita / M POL Rydultowy forma wodzisław

Zapłacone

134. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Rydultowy amator

Zapłacone

135. Hrubesz Pawel - Fala 3 / M POL Żory

Zapłacone

136. Huptys Krystian - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

137. Iwanecki Jarosław - Fala 2 / M POL Orzesze

Zapłacone

138. Jabłońska Julia - Fala 2 / K POL Rybnik

Zapłacone

139. Jakubowski Kamil - Elita / M POL Czerwionka-Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

140. Jamroz Katarzyna - Fala 7 / K POL Wola Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

141. Janas Dawid - Fala 4 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

142. Janicki Arkadiusz - Elita / M POL Strzelce Opolskie Niezrzeszony

Zapłacone

143. Jarczok Agnieszka - Fala 3 / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

144. Jarząbek Dawid - Elita / M POL Szczerbice Socios Silesia

Zapłacone

145. Jarzabek Monika - Fala 5 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

146. Jasiak Marcin - Fala 2 / M POL Lubomia

Zapłacone

147. Jasiński Damian - Fala 3 / M POL Rybnik OLD-BOY

Zapłacone

148. Jasiński Miłosz - Fala 3 / M POL Rybnik Pasiu X-Tream

Niezapłacone

149. Jurczyk Damian - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

150. Uczestnik anonimowy - Fala 5 / K POL Rybnik

Niezapłacone

151. Juszczuk Waldemar - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

152. Kaczmarek Agnieszka - Fala 4 / K POL Wodzisław Śląski JW 4115

Zapłacone

153. Kaczmarek Jacek - Elita / M POL Czerwionka Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

154. Kajstura Tomasz - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

155. Kajzar Ewa - Fala 4 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

156. Kałkowska Karolina - Fala 4 / K POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

157. Kałuża Agata - Fala 6 / K POL Rybnik RMKS Rybnik sekcja lekkoatletyczna

Zapłacone

158. Kamińska Dorota - Elita / K POL Jastrzebie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

159. Kamiński Zbigniew - Elita / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Zapłacone

160. Kantorosińska Anna - Fala 3 / K POL Mysłowice

Zapłacone

161. Kasperczyk Marta - Fala 7 / K POL Mikołów

Zapłacone

162. Kaszuba Michał - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

163. Kawarski Jarosław - Elita / M POL Rybnik Hajer z Jankowic

Niezapłacone

164. Kazimierczak Jan - Fala 2 / M POL Radlin

Zapłacone

165. Kędzior Tomasz - Fala 4 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

166. Kęsik Marcin - Fala 3 / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

167. Kierat Joanna - Fala 5 / K POL Piekary Slaskiw

Zapłacone

168. Kilian Jarosław - Fala 5 / M POL Jejkowice

Zapłacone

169. Kita Szymon - Fala 4 / M POL Zwonowice

Zapłacone

170. Klejnowska Katarzyna - Elita / K POL Gliwice SOCIOS SILESIA

Zapłacone

171. Klejnowski Mateusz - Elita / M POL Gliwice SOCIOS SILESIA

Zapłacone

172. Klonowski Kamil - Elita / M POL Łaziska Górne Husaria Race Team

Niezapłacone

173. Kłaczek Krzysio - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

174. Kłodziński Dariusz - Fala 2 / M POL Dzbańce Osiedle Eko-Okna Runners

Niezapłacone

175. Uczestnik anonimowy - Fala 5 / K POL Rybnik

Zapłacone

176. Kmieciak Bogdan - Fala 2 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

177. Uczestnik anonimowy - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

178. Kmieciak Szymon - Fala 2 / M POL Radlin RunPatola

Niezapłacone

179. Kmiecik Justyna - Fala 5 / K POL Rybnik Malutki Team

Zapłacone

180. Kmiecik Marcin - Fala 5 / M POL Rybnik Malutki team

Zapłacone

181. Knapczyk Bartosz - Fala 3 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

182. Kocur Łukasz - Fala 4 / M POL Cieszyn Morsy Skoczow

Zapłacone

183. Koczy Artur - Fala 2 / M POL Godow

Niezapłacone

184. Koenig Patryk - Elita / M POL Raciborz Eko -Okna Runners

Zapłacone

185. Kolarczyk Dorota - Fala 3 / K POL Wodzisław Śląski FitActive Studio

Niezapłacone

186. Kolasińska Monika - Fala 7 / K POL Gliwice STG Katowice

Zapłacone

187. Kołodziej Artur - Fala 7 / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

188. Komaniecka Pati - Fala 4 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

189. Komaniecki Łukasz - Elita / M POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

190. Komarnicki Tomasz - Elita / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

191. Koniec Mariusz - Elita / M POL Dąbrowa Górnicza BezTimuTim

Zapłacone

192. Konieczny Piotr - Fala 3 / M POL Rybnik OLD-BOY

Zapłacone

193. Uczestnik anonimowy - Fala 3 / M POL Orzesze

Zapłacone

194. Kost Krystian - Fala 5 / M POL Tychy

Zapłacone

195. Kostorz Agnieszka - Elita / K POL Rybnik

Niezapłacone

196. Kostorz Janusz - Elita / M POL Rybnik

Niezapłacone

197. Kot Katarzyna - Fala 3 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Niezapłacone

198. Kot Sebastian - Fala 3 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Niezapłacone

199. Kotajny Oriana - Elita / K POL Rybnik

Zapłacone

200. Kowal Łukasz - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

201. Kowalczyk Krzysztof - Fala 5 / M POL Żytna

Zapłacone

202. Kowol Arkadiusz - Fala 2 / M POL Wodzisław Śląski Biegacze ściemniacze

Niezapłacone

203. Kozik Radek - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

204. Krakowczyk Karolina - Fala 3 / K POL Gołkowice

Zapłacone

205. Kroczek Przemysław - Fala 6 / M POL Zebrzydowice

Zapłacone

206. Król Piotr - Elita / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

207. Król Wojtek - Fala 5 / M POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

208. Kruk Krzysztof - Fala 6 / M POL Gliwice STG Gliwice

Zapłacone

209. Krukowska Monika - Fala 5 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

210. Kruszec Lesław - Fala 5 / M POL Będzin

Zapłacone

211. Kruszek Małgorzata - Fala 2 / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

212. Krybus Artur - Elita / M POL Racibórz eko-okna runners

Zapłacone

213. Krysiak Bartosz - Fala 7 / M POL Pawłowice

Zapłacone

214. Uczestnik anonimowy - Elita / K POL Świerklany

Zapłacone

215. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Świerklany

Zapłacone

216. Krzystała Paweł - Fala 3 / M POL Czerwionka

Zapłacone

217. Krzyżowski Grzegorz - Elita / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Zapłacone

218. Kubica Arek - Fala 7 / M POL Gliwice SRTG

Zapłacone

219. Kubica Ilona - Fala 3 / K POL Zwonowice

Niezapłacone

220. Kubica Wojciech - Fala 4 / M POL Zwonowice

Niezapłacone

221. Kucharczak Krzysztof - Fala 6 / M POL Rydułtowy

Zapłacone

222. Kufieta Ewelina - Fala 3 / K POL Wodzislaw Slaski

Zapłacone

223. Kufieta Ewelina - Fala 3 / K POL Wodzislaw Slaski

Niezapłacone

224. Kuligowska Agata - Fala 2 / K POL Żory MIRAZ RACE TEAM

Zapłacone

225. Kuligowska Małgorzata - Fala 5 / K POL Rybnik

Zapłacone

226. Kułaj Michał - Fala 4 / M POL Rybnik

Niezapłacone

227. Kurzydym Patryk - Fala 6 / M POL Racibórz

Zapłacone

228. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Rybnik

Niezapłacone

229. Lasota Iza - Fala 6 / K POL Rybnik

Zapłacone

230. Lebioda Marcin - Elita / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

231. Leiszner Izabela - Elita / K POL Bytom Husaria Race Team

Zapłacone

232. Lerch Andrzej - Fala 3 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

233. Libera Klaudia - Fala 7 / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

234. Lis Grzegorz - Elita / M POL Racibórz

Zapłacone

235. Uczestnik anonimowy - Fala 6 / M POL Bojszów

Zapłacone

236. Lisowski Adam - Elita / M POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

237. Lisowski Grzegorz - Elita / M POL Świętochłowie SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

238. Litwin Katarzyna - Fala 4 / K POL Częstochowa

Niezapłacone

239. Lokaj Stefania - Fala 4 / K POL Rybnik

Zapłacone

240. Lupa Jarosław - Fala 3 / M POL Syrynia

Zapłacone

241. Łatka Dorota - Elita / K POL Żory

Zapłacone

242. Łatka Maciek - Elita / M POL Żory

Zapłacone

243. Uczestnik anonimowy - Fala 4 / M POL Żory

Niezapłacone

244. Ławnicka Anna - Elita / K POL Piekary Śląskie KDP MORS Bytom

Niezapłacone

245. Łódtka Przemysław - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

246. Łukasik Sylwia - Elita / K POL Kraków

Zapłacone

247. Łyczko Ewelina - Fala 6 / K POL Kozy

Zapłacone

248. Łyżwiński Bartosz - Fala 6 / M POL Rybnik

Niezapłacone

249. Macek Anna - Fala 3 / K POL Mikolow Crosfit blackground

Niezapłacone

250. Macek Malgorzata - Fala 3 / K POL Radin Blackground

Niezapłacone

251. Macura-Targosz Sylwia - Fala 5 / K POL Ochaby Wielkie

Zapłacone

252. Uczestnik anonimowy - Fala 5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

253. Magiera Stanisław - Fala 6 / M POL Kalety

Zapłacone

254. Malgrab Łukasz - Fala 2 / M POL Rydułtowy #bwm

Zapłacone

255. Malik Alicja - Fala 3 / K POL Bełk

Zapłacone

256. Maliszewski Dariusz - Fala 7 / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

257. Małyjurek Ola - Elita / K POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

258. Małyjurek Rafał - Elita / M POL Jaworzynka

Zapłacone

259. Małysa Marcin - Elita / M POL Chorzów Vege runners

Zapłacone

260. Mandrysz Klaudia - Fala 6 / K POL Łuków Śląski

Zapłacone

261. Marciak Grzegorz - Elita / M POL Rybnik

Zapłacone

262. Markiewicz Andrzej - Fala 3 / M POL Rybnik OLD-BOY

Zapłacone

263. Masny-Jarmundowicz Marta - Fala 3 / K POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

264. Matusiak Dawid - Fala 2 / M POL Rybnik

Zapłacone

265. Matusiak Sebastian - Fala 2 / M POL Warszawa

Zapłacone

266. Matusik Adam - Elita / M POL Jejkowice Grubiorze lotajom

Zapłacone

267. Mendel Beata - Fala 2 / K POL Orzesze Miraz Race Team

Niezapłacone

268. Merkel Katarzyna - Fala 6 / K POL Rybnik

Niezapłacone

269. Michalak Paulina - Fala 7 / K POL Racibórz

Zapłacone

270. Micinska Anna - Fala 4 / K POL Chorzów

Zapłacone

271. Miciński Andrzej - Fala 5 / M POL Chorzów

Zapłacone

272. Miciński Paweł - Fala 5 / M POL Chorzów

Zapłacone

273. Miczek Michał - Elita / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

274. Mierzwa Aleksander - Elita / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

275. Misiak Katarzyna - Fala 7 / K POL Rudy

Zapłacone

276. Mitręga Rafał - Elita / M POL Rydułtowy

Zapłacone

277. Modlińska Paulina - Fala 3 / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

278. Musiolik Bartosz - Fala 5 / M POL Zwonowice

Zapłacone

279. Myśliwiec Kacper - Fala 2 / M POL Wodzisław Śląski RunPatola

Zapłacone

280. Myszka Krzysztof - Fala 6 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

281. Nakonieczny Sebastian - Fala 5 / M POL Knurów

Zapłacone

282. Nalepka Paweł - Elita / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

283. Nguyen Dorota - Fala 2 / K POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

284. Nieszczesny Kamil - Fala 2 / M POL Rogów

Zapłacone

285. Nowak Łukasz - Elita / M POL Sudołek Husaria Race Team

Zapłacone

286. Nowak Tadeusz - Fala 4 / M POL Katowice Runanywhere

Zapłacone

287. Nyrek Adam - Fala 4 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

288. Ogaza Anna - Fala 7 / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

289. Ogrodowicz Jacek - Fala 2 / M POL Żory Ale ... o co biega?

Zapłacone

290. Okniński Konrad - Fala 3 / M POL Kraków Krakowski Klub Morsów Kaloryfer

Zapłacone

291. Oleś Kasia - Fala 4 / K POL Rybnik

Zapłacone

292. Olszewski Wawrzyniec - Fala 4 / M POL Rybnik

Niezapłacone

293. Ołubek Robert - Fala 6 / M POL Żory Hrmax Żory

Niezapłacone

294. Palarz Małgorzata - Fala 4 / K POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

295. Palarz Michał - Fala 4 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

296. Uczestnik anonimowy - Fala 7 / M POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

297. Paliga Łukasz - Fala 7 / M POL Pszów

Zapłacone

298. Panowski Wojtek - Fala 6 / M POL Rajcza

Zapłacone

299. Papaj Łukasz - Fala 4 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

300. Pasieka Ewa - Fala 3 / K POL Krakow

Zapłacone

301. Patas Tomasz - Fala 3 / M POL Rybnik Gym-Fit Patas

Zapłacone

302. Pawelczyk Józef - Elita / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

303. Pawełoszek Olaf - Elita / M POL Radlin

Zapłacone

304. Pawlicka Judyta - Fala 6 / K POL Rybnik

Zapłacone

305. Pawlicki Pawel - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

306. Pelka Mariusz - Fala 4 / M POL Rybnik-Stodoły Decathlon

Zapłacone

307. Pelka Patrycja - Fala 4 / K POL Zwonowice Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

308. Pezda Magdalena - Elita / K POL Sosnowiec

Zapłacone

309. Pich Janeta - Fala 2 / K POL Rybnik

Zapłacone

310. Pidanty Łukasz - Elita / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

311. Piecha Filip - Fala 5 / M POL Rybnik

Niezapłacone

312. Piecha Katarzyna - Fala 5 / K POL Rybnik

Zapłacone

313. Pierchała Mirosław - Fala 7 / M POL Rybnik

Zapłacone

314. Pierzga Martyna - Fala 4 / K POL Rybnik

Niezapłacone

315. Piesiura Krzysztof - Elita / M POL Wisła Wielka SOCIOS SILESIA

Zapłacone

316. Pietrasz Krzysztof - Fala 2 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

317. Pietroń Monika - Elita / K POL Kraków BezTimuTeam

Zapłacone

318. Pilśniak Piotr - Elita / M POL Wodzisław Śląski Fit Aktive Studio

Zapłacone

319. Pinoczek Mariusz - Fala 7 / M POL Rybnik

Zapłacone

320. Pinoczek Wiktoria - Fala 7 / K POL Rybnik

Zapłacone

321. Piontek Mieczyslaw - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

322. Pipa Mateusz - Fala 7 / M POL Opole

Zapłacone

323. Uczestnik anonimowy - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

324. Piwońska Adriana - Fala 3 / K POL Podbucze # InterAktywni Krostoszowice

Zapłacone

325. Piwoński Marcin - Fala 3 / M POL Podbucze #InterAktywni Krostoszowice

Niezapłacone

326. Płanica Aleksandra - Fala 2 / K POL Rybnik

Zapłacone

327. Płaza Marcin - Fala 2 / M POL Ochaby Wielkie

Zapłacone

328. Pompa Marek - Elita / M POL Rybnik

Niezapłacone

329. Pompa Marek - Elita / M POL Rybnik

Niezapłacone

330. Pomrenke Łukasz - Elita / M POL Katowice Katowicki Klub Morsów Arktyka

Zapłacone

331. Potrawa Paweł - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

332. Potysz Ewelina - Fala 6 / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

333. Probst Aleksandra - Fala 7 / K POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

334. Prosół Michał - Fala 5 / M POL Wodzisław Śląski BOLI MNIE KOLANO TEAM

Zapłacone

335. Przybyła Adam - Fala 7 / M POL Rudy

Niezapłacone

336. Przygoda Kamil - Fala 6 / M POL Jejkowice

Zapłacone

337. Ptak Karolina - Fala 5 / K POL Bełk

Zapłacone

338. Pudełko Dariusz - Fala 2 / M POL Kozłów Opel Activ Team

Niezapłacone

339. Pyszny Jakub - Elita / M POL Rybnik Studio Energia Team

Zapłacone

340. Pytlarz Wojtek - Elita / M POL Bielsko-Biała Goniacka Team

Niezapłacone

341. Radoła Marcin - Fala 4 / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

342. Radziejewski Paweł - Fala 2 / M POL Warszawa

Zapłacone

343. Rapacz Sebastian - Fala 7 / M POL Katowice Harpagan Beast

Zapłacone

344. Rogóż Kamil - Fala 2 / M POL Będzin Przekoty

Zapłacone

345. Rosa Arkadiusz - Fala 4 / M POL Katowice STG-KATOWICE

Zapłacone

346. Różański Piotr - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

347. Różycka-Pustkowska Basia - Fala 6 / K POL Tczew Wyzwanie90dni

Niezapłacone

348. Uczestnik anonimowy - Fala 6 / M POL Ligota Szwagry tam

Zapłacone

349. Rytel Krzysztof - Fala 6 / M POL Jastrzębie

Zapłacone

350. Sandomierska Anita - Fala 2 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Niezapłacone

351. Sarnecki Artur - Fala 7 / M POL Piekary Śląskie Piekary

Zapłacone

352. Seliga Paweł - Fala 7 / M POL Gliwice Biegaj Z Trenerami Gliwice

Zapłacone

353. Sendek Katarzyna - Elita / K POL Klimontów

Zapłacone

354. Siemianowska Olga - Elita / K POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

355. Sikora Marek - Fala 2 / M POL Opole EX TEAM OPOLE

Niezapłacone

356. Sikora Piotrek - Fala 7 / M POL Piekary Śląskie Piekary

Zapłacone

357. Sikora Rafał - Fala 7 / M POL Piekary Śląskie Piekary

Zapłacone

358. Siwanowicz Justyna - Fala 5 / K POL Rybnik DecathlonRybnikPrzyjaciele

Zapłacone

359. Skoczylas Jerzy - Fala 7 / M POL Kraków 1980

Niezapłacone

360. Skoczylas Jerzy - Fala 5 / M POL Kraków Wkurw_Team

Niezapłacone

361. Skorupa Adam - Fala 2 / M POL Zabrze Miraz Race Team

Niezapłacone

362. Skrzyński Janusz - Elita / M POL Rybnik

Zapłacone

363. Slisz Kamil - Fala 3 / M POL Rybnik CrossFit Blackground

Zapłacone

364. Śliwa Jan - Fala 6 / M POL Kornowac

Zapłacone

365. Śliwa Kacper - Fala 6 / M POL Kornowac

Zapłacone

366. Śliwa Monika - Fala 6 / K POL Kornowac

Zapłacone

367. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Bełk

Niezapłacone

368. Sładkowski Przemysław - Fala 7 / M POL Rybnik

Zapłacone

369. Słodzińska Magdalena - Fala 2 / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

370. Słupik Tomasz - Fala 4 / M POL Orzesze CrossFit Black Ground

Niezapłacone

371. Smiecinski Dominik - Fala 6 / M POL Gliwice Spartanrace trainin group gliwice

Niezapłacone

372. Smyczek Łukasz - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

373. Sobik Aneta - Fala 3 / K POL Rybnik

Zapłacone

374. Sobik Sebastian - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

375. Sołtysik Maciej - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

376. Sołtysik Zdzisława - Fala 2 / K POL Rybnik IMI

Zapłacone

377. Soon Adam - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

378. Soppa Tomasz - Fala 7 / M POL Opole Legion Dzików

Zapłacone

379. Stachurski Michał - Elita / M POL Klimontów Husaria Race Team

Zapłacone

380. Uczestnik anonimowy - Fala 7 / K POL Książenice

Zapłacone

381. Starczewski Adam - Elita / M POL Bytom

Zapłacone

382. Stasikowski Łukasz - Fala 4 / M POL Gołkowice

Zapłacone

383. Uczestnik anonimowy - Fala 2 / K POL Rybnik CPJ TEAM

Zapłacone

384. Stawarczyk Krystian - Fala 2 / M POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

385. Stęchły Dżesika - Fala 3 / K POL Wodzisław Śląski

Niezapłacone

386. Stefan Grzegorz - Fala 5 / M POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team

Niezapłacone

387. Stefanska-Wylezek Slawomira - Fala 4 / K POL Wojkowice

Zapłacone

388. Stolarski Kamil - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

389. Stychno Ewa - Fala 6 / K POL Rybnik

Zapłacone

390. Stychno Mikołaj - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

391. Styga Ania - Fala 5 / K POL Rybnik

Niezapłacone

392. Suszka Zbigniew - Fala 3 / M POL Bytom

Niezapłacone

393. Świątek Tomasz - Elita / M POL Wodzisław Śląski Biegacze ściemniacze

Zapłacone

394. Sychowicz Katarzyna - Fala 6 / K POL Opole

Zapłacone

395. Szady Barbara - Elita / K POL Żory

Zapłacone

396. Szafran Jakub - Fala 6 / M POL Jastrzębie Zdrój Piękni i bestie

Zapłacone

397. Szczerba Jacek - Fala 5 / M POL Gorlice

Niezapłacone

398. Szczeszak Tomasz - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza EWSASZ TEAM FOREVER

Niezapłacone

399. Szefer Wojciech - Fala 5 / M POL Jejkowice

Zapłacone

400. Szeliga Łukasz - Fala 6 / M POL Radlin

Zapłacone

401. Szendzielorz Patryk - Fala 6 / M POL Czechowice-Dziedzice Szwagry Team

Zapłacone

402. Szewczyk Jacek - Fala 5 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

403. Szewczyk Jacek - Fala 4 / M POL Rybnik Obsługa Aktywni

Zapłacone

404. Szewczyk Krzysztof - Fala 3 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

405. Szewczyk Michał - Fala 3 / M POL Krostoszowice

Zapłacone

406. Szewczyk Monika - Fala 3 / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

407. Szkatuła Jadwiga - Fala 6 / K POL Turza Śląska Wkurw_team

Zapłacone

408. Szklanny Łukasz - Fala 4 / M POL Gliwice HellWood Gliwice

Zapłacone

409. Szpada Arkadiusz - Fala 7 / M POL Knurów

Zapłacone

410. Szpada Monika - Fala 7 / K POL Knurów

Zapłacone

411. Targosz Wojciech - Fala 5 / M POL Ochaby Wielkie

Zapłacone

412. Tokarz Daro - Fala 2 / M POL Dabrowa

Zapłacone

413. Tomczyk Paweł - Fala 2 / M POL Piła Kościelecka

Zapłacone

414. Torbicki Łukasz - Elita / M POL Rybnik

Zapłacone

415. Torma Zsolt - Fala 4 / M POL Świętochłowice

Zapłacone

416. Trąba Ania - Fala 6 / K POL Bielsko-Biała ASC TEAM

Zapłacone

417. Trela Oliwia - Fala 4 / K POL Bytom

Zapłacone

418. Trela Sławomir - Fala 4 / M POL Bytom

Zapłacone

419. Trojak Marcin - Fala 2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

420. Trybuś Kamil - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

421. Trzos Daria - Fala 3 / K POL Czerwionka-Leszczyny PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Zapłacone

422. Tukaj Piotr - Fala 3 / M POL Jaworzno

Zapłacone

423. Tytko Dawid - Fala 4 / M POL Pszów

Zapłacone

424. Uherek Marcin - Fala 2 / M POL Pszow CrossSport

Niezapłacone

425. Ulanowski Michał - Elita / M POL Gliwice X-team Special Forces

Zapłacone

426. Walczak Monika - Fala 3 / K POL Rydułtowy

Zapłacone

427. Waligóra Agata - Fala 5 / K POL Imielin Carbon OCR Racing Team

Niezapłacone

428. Wasiuta Sebastian - Fala 6 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

429. Wegner Jacek - Fala 5 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

430. Wejkowska Marzena - Fala 5 / K POL Rybnik

Zapłacone

431. Wicherek Mateusz - Fala 7 / M POL Mikołów

Zapłacone

432. Widuch Ryszard - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

433. Wieczorek Klaudia - Fala 2 / K POL Jastrzębie-Zdrój Alko Team Rybnik

Niezapłacone

434. Wielowiejski Jacek - Fala 4 / M POL Rybnik AMATOR EMERYT

Niezapłacone

435. Wierzchowski Romek - Fala 2 / M POL Rybnik

Niezapłacone

436. Więsek Judyta - Fala 5 / K POL Jastrzebie-Zdrój INIEMAMOCNI

Zapłacone

437. Więsek Robert - Fala 5 / M POL Jastrzebie-Zdrój INIEMAMOCNI

Zapłacone

438. Więzik Jacek - Fala 7 / M POL Witkowice Kogucik50 +

Niezapłacone

439. Więzik Jacek - Fala 7 / M POL Witkowice Kogucik50 +

Niezapłacone

440. Wilczewski Rafał - Fala 7 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

441. Winczura Agata - Fala 2 / K POL Dzierżysław Eko-Okna Runners

Zapłacone

442. Wiśniewski Mikołaj - Fala 2 / M POL Racibórz Team Marudy

Zapłacone

443. Wiśniowski Mirosław - Fala 6 / M POL Kraków Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe

Zapłacone

444. Witkoś Patryk - Fala 7 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

445. Włodarczyk Jan - Elita / M POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

446. Włosiński Łukasz - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

447. Wodecka Aleksandra - Fala 7 / K POL Świerklany

Niezapłacone

448. Uczestnik anonimowy - Fala 5 / M POL Gaszowice

Zapłacone

449. Wójtowicz Tomasz - Fala 4 / M POL Katowice

Zapłacone

450. Wollny Kamil - Fala 4 / M POL Kornice Eko-Okna Runners

Zapłacone

451. Woźniak Jacek - Elita / M POL Rybnik Pxonet

Zapłacone

452. Wróblewska Zuzanna - Fala 6 / K POL Rybnik

Zapłacone

453. Wrożyna Adam - Fala 3 / M POL Rybnik PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Zapłacone

454. Wrzosok Iwona - Fala 4 / K POL Zwonowice Decathlon Rybnik i przyjaciele

Zapłacone

455. Wrzosok Krystian - Fala 4 / M POL Zwonowice

Zapłacone

456. Wszołek Katarzyna - Fala 4 / K POL Bytom

Zapłacone

457. Wtorek Ilona - Fala 5 / K POL Będzin Carbon

Niezapłacone

458. Wylężek Mateusz - Fala 4 / M POL Nakło Śląskie Body Line

Zapłacone

459. Wyrobek Dawid - Fala 3 / M POL Książenice

Zapłacone

460. Uczestnik anonimowy - Fala 4 / M POL Żory

Niezapłacone

461. Zabielski Jacek - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

462. Zaborska Magdalena - Fala 2 / K POL Rybnik

Niezapłacone

463. Zarzeczny Marcin - Fala 3 / M POL Pawłowice Husaria Race Team

Zapłacone

464. Zbroszczyk Damian - Elita / M POL Rybnik Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

465. Zdziebło Marcin - Elita / M POL Zory

Niezapłacone

466. Żelech Grzegorz - Elita / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

467. Uczestnik anonimowy - Fala 7 / M POL Dobieszowice

Niezapłacone

468. Ziarkowski Mirosław - Fala 4 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

469. Zimny Ireneusz - Fala 5 / M POL Rybnik decathlon rybnik przyjaciele

Zapłacone

470. Zimny Marzena - Fala 4 / K POL Rybnik

Zapłacone

471. Zimny Michał - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU