Masakrator Bobrowniki

Rogoźnik Zalew 1, Młyńska, Dobieszowice, Polska
17.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiak Edyta - F4 / K POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

2. Barańska-Dyszy Anna - F5 / K POL Siemonia

Zapłacone

3. Bator Damian - F3 / M POL Katowice Harpagan Beast

Zapłacone

4. Bednarz Marcin - F5 / M POL Radlin Runpatola

Zapłacone

5. Bialik Tomasz - F2 / M POL Jastrzębie Zdrój

Brak miejsc

6. Bialojanska Klaudia - F2 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

7. Bielecka Katarzyna - F6 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

8. Bielich Adrian - F2 / M POL Rybnik Alko team Rybnik

Zapłacone

9. Bieniek Agata - F3 / K POL Świętochłowice Socios Silesia

Zapłacone

10. Bieniek Natalia - F6 / K POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy - F3 / K POL Chorzów SOCIOS SILESIA

Brak miejsc

12. Bieniek Sebastian - F3 / M POL Świętochłowice Socios Silesia

Zapłacone

13. Bies Mateusz - F2 / M POL Osiek

Zapłacone

14. Błachut Artur - F4 / M POL Jaworzno

Zapłacone

15. Błaszczak Damian - F4 / M POL Babicha

Zapłacone

16. Błaszczak Sławek - F4 / M POL Mielec

Zapłacone

17. Bochenek Dawid - F2 / M POL Wojkowice Kościelne Harpagan Beasts

Zapłacone

18. Bogusz Magdalena - F5 / K POL Warszawa Run Mad Region

Zapłacone

19. Boksa Anna - F3 / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

20. Boksa Bartłomiej - F3 / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

21. Borek Monika - Elita / K POL Chrzanów

Zapłacone

22. Boryczka Szymon - F3 / M POL Miedzyrzecze

Zapłacone

23. Bremer Adam - F3 / M POL Bytom

Zapłacone

24. Brózda Karol - F2 / M POL Osiek

Zapłacone

25. Uczestnik anonimowy - F2 / M POL Rybnik Alko Team Rybnik

Zapłacone

26. Bugański Damian - Elita / M POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

27. Burnus Beata - F3 / K POL Kraków

Zapłacone

28. Byczek Izabela - F5 / K POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

29. Ceglarski Adrian - F4 / M POL Jejkowice .

Brak miejsc

30. Chmielorz Donata - Elita / K POL Lędziny Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

31. Chmielorz Józef - Elita / M POL Lędziny Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

32. Chojna Zygmunt - Elita / M POL Piekary Śląskie SOCIOS SILESIA
33. Cholajda Monika - F3 / K POL Golkowice

Zapłacone

34. Cholajda Roman - F3 / M POL Golkowice

Zapłacone

35. Chrobok Michał - F5 / M POL Gołkowice RunPatola

Zapłacone

36. Ciepiela Jan - Elita / M POL Gródków Lubię Burpeesy
37. Cieśla Damian - F3 / M POL Bobrowniki

Zapłacone

38. Ciochoń Agnieszka - F2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

39. Cyprian Dominik - F6 / M POL Tarnowskie Góry
40. Cyprian Dominik - Elita / M POL Tarnowskie Góry
41. Czerech Łukasz - F6 / M POL Będzin

Zapłacone

42. Dąbrowny Łukasz - F5 / M POL Zielona Góra Biegające Dziki

Zapłacone

43. Dąbrowski Daniel - F5 / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

44. Dąbrowski Krzysztof - Elita / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA
45. Danecki Maciek - F4 / M POL Rogoźnik

Zapłacone

46. Danek Natalia - F2 / K POL Bielsko-Biała

Brak miejsc

47. Derkacz Mariusz - F5 / M DEU Kerpen Husaria Race Team

Zapłacone

48. Diakonow Grzegorz - F4 / M POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

49. Dolata Krzysztof - Elita / M POL Gliwice SOCIOS SILESIA
50. Dominek Grzegorz - F2 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

51. Drogosz Damian - Elita / M POL Czechowice-Dziedzice Aktywna Pszczyna

Zapłacone

52. Drost Dawid - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecemy durs

Zapłacone

53. Dworniczak Tomasz - F3 / M POL Ruda Śląska Socios Silesia

Brak miejsc

54. Dyda Ewelina - F5 / K POL Gliwice JW 4115

Zapłacone

55. Dyląg Rafał - Elita / M POL Skoczów

Zapłacone

56. Dyląg Sebastian - Elita / M POL Tychy

Zapłacone

57. Dyszy Grzegorz - F3 / M POL Bobrowniki

Brak miejsc

58. Dźwigalska Monika - F5 / K POL Zandek

Zapłacone

59. Fabia Janusz - F3 / M POL Racibórz Mieszko

Brak miejsc

60. Fabian Marcel - Elita / M POL Pyskowice SOCIOS SILESIA
61. Fatalski Mariusz - F4 / M POL Cieszyn

Zapłacone

62. Filip Bartosz - Elita / M POL Nowy Sącz Socios Silesia
63. Fisior Michał - F3 / M POL Dobieszowice

Zapłacone

64. Frączek Anna - Elita / K POL Radzionków
65. Frączek Zbigniew - F3 / M POL Wilcza

Zapłacone

66. Frydrych Patryk - F2 / M POL Pszów Runpatola

Zapłacone

67. Gabruś Iwona - F4 / K POL Czerwionka Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

68. Gądek Karolina - F5 / K POL Rybnik

Zapłacone

69. Gajewska Justyna - F2 / K POL Piekary Śląskie

Zapłacone

70. Gamza Barbara - F4 / K POL Czerwonka Leszczyny PĘDZĄCE ŻÓŁWIE IMI

Zapłacone

71. Gawlik Anita - F5 / K POL Kraków Team DORIS Kraków

Zapłacone

72. Giemza Michał - Elita / M POL Jelenia Góra

Zapłacone

73. Gilga Tomasz - Elita / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

74. Głogowski Kamil - F3 / M POL Bobrowniki Śledziki

Zapłacone

75. Gmur Michał - F5 / M POL Niedoradz Biegające Dziki

Zapłacone

76. Górecki Adam - F3 / M POL Racibórz Mieszko

Brak miejsc

77. Grabiańska Katarzyna - F2 / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

78. Grabiański Tomasz - F2 / M POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

79. Uczestnik anonimowy - F2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

80. Granowska Aga - F3 / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

81. Granowski Dawid - F3 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

82. Grudniok Damian - Elita / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team
83. Uczestnik anonimowy - F4 / M POL Żory

Zapłacone

84. Hałat Grzegorz - F2 / M POL Osiek

Zapłacone

85. Handzlik Artur - F3 / M POL Kęty

Zapłacone

86. Hauke Iwona - F4 / K POL Siemonia Bobry Wolking

Zapłacone

87. Hernik Justyna - F4 / K POL Rogoźnik

Zapłacone

88. Holewa Grzegorz - F6 / M POL Radzionków
89. Iwanecki Jarosław - F4 / M POL Orzesze Świry Stela

Zapłacone

90. Jakubowski Kamil - Elita / M POL Czerwionka-Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM
91. Jarmundowicz Michał - F4 / M POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

92. Jarno Anna - Elita / K POL Trzebinia

Zapłacone

93. Jarno Anna - F3 / K POL Trzebinia

Brak miejsc

94. Jarząbek Dawid - Elita / M POL Szczerbice Socios Silesia
95. Jaskólski Piotr - F2 / M POL Chorzów Carbon OCR Resing Team

Brak miejsc

96. Jędrszczyk Urszula - F6 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

97. Jędrszczyk Urszula - F3 / K POL Sosnowiec

Brak miejsc

98. Jeleń Michał - Elita / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

99. Kacprzak Krystian - F4 / M POL Zebrzydowice

Zapłacone

100. Kaczmarczyk Krzysztof - F5 / M POL Bytom

Brak miejsc

101. Kaczmarek Agnieszka - F5 / K POL Gliwice JW 4115

Zapłacone

102. Kaczmarek Jacek - Elita / M POL Czerwionka Leszczyny GRUBIORZE LOTAJOM
103. Kaczor Łukasz - F3 / M POL Krakow

Zapłacone

104. Kaczor Łukasz - F3 / M POL Kraków

Brak miejsc

105. Kaczwiński Paweł - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

106. Kaleta Karolina - F5 / K POL Kraków Team Doris Kraków

Zapłacone

107. Kałkowska Karolina - Elita / K POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

108. Kałuża Agata - F6 / K POL Rybnik RMKS Rybnik sekcja lekkoatletyczna
109. Kałuża Agata - F3 / K POL Rybnik RMKS Rybnik sekcja lekkoatletyczna

Brak miejsc

110. Kamińska Dorota - Elita / K POL Jastrzebie Zdrój Grubiorze Lotajom

Zapłacone

111. Kamiński Zbigniew - Elita / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom
112. Kapel Bogusia - F4 / K POL Mielec

Zapłacone

113. Karelus Agnieszka - F3 / K POL Chełmek

Zapłacone

114. Kasznik Mietek - F3 / M POL Kraków KKM KALORYFER

Zapłacone

115. Katarzyna Kafka - F4 / K POL Cieszyn

Zapłacone

116. Kędzior Tomasz - F4 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

117. Kempista Justyna - F5 / K POL Kraków

Zapłacone

118. Kiecka Dawid - F6 / M POL Orzesze

Zapłacone

119. Kiecka Ewelina - F6 / K POL Orzesze

Zapłacone

120. Kierat Joanna - F2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

121. Kierońska Agata - F5 / K POL Zielona Górra Biegające Dziki

Brak miejsc

122. Kieś Michał - F5 / M POL Rydułtowy RUN MAD REGION

Zapłacone

123. Kilian Jarosław - F4 / M POL Jejkowice

Brak miejsc

124. Kmieciak Bogdan - F5 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

125. Kmiecik Justyna - F3 / K POL Rybnik Kmiecik Team

Brak miejsc

126. Kmiecik Marcin - F3 / M POL Żory Malutki Team

Brak miejsc

127. Koba Urszula - F2 / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

128. Kocot Patryk - F3 / M POL Dobieszowice

Zapłacone

129. Koenig Krzysztof - F5 / M POL Katowice ProfiAutoTeam

Brak miejsc

130. Koenig Krzysztof - F3 / M POL Katowice ProfiAutoTeam

Brak miejsc

131. Kolasińska Monika - F5 / K POL Gliwice STG Katowice

Brak miejsc

132. Kołodziej Artur - F5 / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

133. Komarnicki Tomasz - Elita / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

134. Koniec Mariusz - Elita / M POL Dąbrowa Górnicza Sparta Running Rage

Zapłacone

135. Kosmala Sebastian - F6 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

136. Krawczyk Jakub - F5 / M POL Rogoznik

Brak miejsc

137. Krawczyk Wojciech - F2 / M POL Piekary Slaskie WOPR Piekary Slaskie

Zapłacone

138. Kremmydas Evangelos - F6 / M POL Kakow

Zapłacone

139. Kroczek Tomasz - F4 / M POL Wielowieś Wielowiejskie Dogi

Zapłacone

140. Król Piotr - Elita / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

141. Krukowska Monika - F2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

142. Kruszek Małgorzata - F2 / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

143. Kubiak Wojciech - F4 / M POL Pogwizdów

Zapłacone

144. Kubica Arek - F6 / M POL Gliwice STG KATOWICE
145. Kubica Arek - F5 / M POL Gliwice STG KATOWICE

Brak miejsc

146. Kuchta Anna - Elita / K POL Trzebinia-Bolęcin
147. Kuligowska Agata - F6 / K POL Żory MIRAZ RACE TEAM
148. Kulik Krzysztof - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

149. Kulisa Patrycja - F6 / K POL Siemianowice Śląskie Lokomotiv Moskwa
150. Kuś Paweł - F5 / M POL Ligota RUN MAD REGION

Zapłacone

151. Kuś Tomasz - F5 / M POL Ligota RUN MAD REGION

Zapłacone

152. Kwiador Artur - F6 / M POL Gliwice Wataha

Zapłacone

153. Kwieciński Michał - F5 / M POL Będzin Sparta Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

154. Lach Krzysztof - F3 / M POL Jaworzno Harpagan beast

Brak miejsc

155. Lachowicz Izabela - F4 / K POL Rybnik-Boguszowice Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

156. Leiszner Izabela - Elita / K POL Bytom Husaria Race Team
157. Lerch Andrzej - F2 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

158. Lewicki Leszek - F6 / M POL Siemonia Leon run
159. Libera Klaudia - F3 / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

160. Ligęza Bartosz - F3 / M POL Rogoźnik Śledziki

Zapłacone

161. Lis Piotr - F5 / M POL Kraków Team Doris Krakow

Brak miejsc

162. Lisowski Konrad - F5 / M POL Zielona Góra Biegające Dziki

Brak miejsc

163. Luleczka Przemysław - F3 / M POL Rydułtowy

Brak miejsc

164. Łącki Wojciech - Elita / M POL Ruda Śląska Grubiorze Lotajom

Zapłacone

165. Łapiński Maksymilian - Elita / M POL Piekary Śląskie Ul Generała Ziętka Żaden

Zapłacone

166. Uczestnik anonimowy - F4 / M POL Żory

Zapłacone

167. Łyczko Ewelina - F2 / K POL Kozy

Zapłacone

168. Machura Ania - F3 / K POL Jaworzno HARPAGAN BEAST

Brak miejsc

169. Maciejewski Łukasz - F6 / M POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

170. Uczestnik anonimowy - F3 / M POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Brak miejsc

171. Macińska Estera - F2 / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

172. Malgrab Łukasz - F2 / M POL Rydułtowy Bwm

Zapłacone

173. Maliszewski Dariusz - F5 / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

174. Małota Iwona - F3 / K POL Zendek Wataha Team

Zapłacone

175. Małyjurek Rafał - Elita / M POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

176. Markowicz Ewelina - Elita / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

177. Marszalik Stanisław - F2 / M POL Katowice Zimnokrwiści

Brak miejsc

178. Maślanka Staniław - F2 / M POL Rzeszów

Zapłacone

179. Masny-Jarmundowicz Marta - F4 / K POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

180. Matusik Adam - Elita / M POL Jejkowice GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

181. Matys Aleksandra - F6 / K POL Częstochowa SOCIOS SILESIA

Zapłacone

182. Uczestnik anonimowy - F4 / M POL Mielec

Zapłacone

183. Mazur Damian - F4 / M POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

184. Mazur Monika - F3 / K POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

185. Mendrak Magdalena - F3 / K POL Bobrowniki Wataha Team

Zapłacone

186. Michalczyk Amelia - F4 / K POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

187. Michalczyk Karolina - F4 / K POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

188. Mieszczok-Paszenda Anna - F4 / K POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

189. Mika Anna - F3 / K POL Chełmek

Zapłacone

190. Mizielinski Mariusz - F2 / M POL Sosnowiec Crossfit Sosnowiec

Zapłacone

191. Myszka Krzysztof - F5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

192. Nakonieczny Sebastian - F3 / M POL Knurów

Zapłacone

193. Nalepka Paweł - Elita / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

194. Nazim Tadeusz - F3 / M POL Skawina KKM Kaloryfer

Zapłacone

195. Niedbała Bożena - F2 / K POL Łańcut

Zapłacone

196. Niedźwiecki Paweł - F5 / M POL Piekary Śląskie Ochotnicza Straż Pożarna w Kotuszowie

Zapłacone

197. Nieszczesny Kamil - F2 / M POL Rogów

Zapłacone

198. Niezgoda Marcin - F2 / M POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

199. Nowak Łukasz - Elita / M POL Sudołek Husaria Race Team
200. Nowak Marcin - F3 / M POL Dobieszowice

Zapłacone

201. Nowok Michał - Elita / M POL Ruda Śląska CARBON OCR Racing Team
202. Obuchowski Damian - F6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

203. Obuchowski Robert - F6 / M POL Dąbrowa Górnicza Leader Fox Mtb Team
204. Okniński Konrad - F3 / M POL Kraków Kkm Kaloryfer

Zapłacone

205. Olkuska Anna - F5 / K POL Kraków Team Doris Kraków

Zapłacone

206. Opiołka Krzysztof - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Brak miejsc

207. Uczestnik anonimowy - F2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

208. Ostaszewski Piotr - F2 / M POL Dąbrowa Górnicza Sparta Crossfit Rage

Zapłacone

209. Palion Marcin - F3 / M POL Jaworzno HARPAGAN BEAST

Brak miejsc

210. Papaja Tomasz - F5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Brak miejsc

211. Pasieka Ewa - F3 / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

212. Uczestnik anonimowy - F6 / M POL Bogunice

Zapłacone

213. Pawełoszek Olaf - Elita / M POL Radlin

Zapłacone

214. Pawlicka Judyta - F2 / K POL Rybnik

Zapłacone

215. Pawlicki Paweł - F2 / M POL Rybnik

Zapłacone

216. Pelka Piotr - F3 / M POL Radzionkow

Zapłacone

217. Pezda Magdalena - Elita / K POL Sosnowiec

Zapłacone

218. Pidanty Łukasz - F5 / M POL Jastrzębie Zdrój Madyrun

Zapłacone

219. Piega Kuba - F6 / M POL Sosnowiec
220. Piesiura Krzysztof - Elita / M POL Wisła Wielka SOCIOS SILESIA
221. Pięta Paweł - F4 / M POL Ołpiny

Zapłacone

222. Pietroszek Krzysztof - F4 / M POL Hażlach

Zapłacone

223. Pilśniak Piotr - Elita / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

224. Pipa Mateusz - F3 / M POL Opole

Zapłacone

225. Plasticman Mario - F2 / M POL Sosnowiec Crossfit Sosnowiec

Brak miejsc

226. Plaza Aga - F5 / K POL Orzech

Zapłacone

227. Pomrenke Łukasz - F6 / M POL Katowice Katowicki Klub Morsów Arktyka

Zapłacone

228. Popek Jakub - F4 / M POL Cieszyn

Zapłacone

229. Porwit-Wójcik Dorota - F5 / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Brak miejsc

230. Porwit-Wójcik Dorota - F2 / K POL Sosnowiec Spontan speed

Brak miejsc

231. Potysz Ewelina - F2 / K POL Wodzisław Śląski

Brak miejsc

232. Probst Aleksandra - F5 / K POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

233. Prucia Katarzyna - F5 / K POL Węgrzce Team Doris Kraków

Zapłacone

234. Prządka Rafał - F3 / M POL Żory

Zapłacone

235. Przybyłek Grzegorz - F4 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

236. Przybyłek Iwona - F4 / K POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

237. Przybysz Tomasz - F5 / M POL Orzech

Zapłacone

238. Pszczoła Joanna - F5 / K POL Kraków TEAM DORIS KRAKÓW

Zapłacone

239. Pustkowski Wojciech - F2 / M POL Tczew Wyzwanie90dni

Brak miejsc

240. Pyka Daniel - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durś

Zapłacone

241. Uczestnik anonimowy - F3 / M POL Zendek

Zapłacone

242. Pyzalski Wojciech - F3 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

243. Radoła Marcin - F2 / M POL Katowice Stg Katowice

Zapłacone

244. Rapacz Sebastian - F3 / M POL Katowice Harpagan Beast

Zapłacone

245. Rogóż Kamil - F2 / M POL Będzin Przekoty

Zapłacone

246. Romik Łukasz - F3 / M POL Rogoźnik Śledziki

Zapłacone

247. Rosa Arkadiusz - F2 / M POL Katowice Stg-Katowice

Zapłacone

248. Rosiak Sebastian - F3 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

249. Różycka Marta - F5 / K POL Warszawa RUN MAD REGION

Zapłacone

250. Różycka-Pustkowska Basia - F2 / K POL Tczew Wyzwanie90dni

Brak miejsc

251. Rudzki Jakub - F6 / M POL Bytom Strefa Byków

Zapłacone

252. Rudzki Michał - F6 / M POL Bytom Strefa Byków

Zapłacone

253. Russova Yana - F5 / K POL Kraków Team Doris Kraków

Zapłacone

254. Rusznica Szymon - F4 / M POL Cieszyn

Zapłacone

255. Rydzewska Emilia - F5 / K POL Kraków Team Doris Kraków

Brak miejsc

256. Rygiel Grzegorz - F4 / M POL Ligota szwagry team

Zapłacone

257. Rzeźniczek Klaudia - Elita / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

258. Schutz Maksymilian - F4 / M POL Wielowieś Wielowiejskie Dogi

Zapłacone

259. Schutz Mateusz - F4 / M POL Wielowieś Wielowiejskie Dogi

Zapłacone

260. Sikora Piotrek - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecemy durs

Zapłacone

261. Sikora Rafał - F2 / M POL Piekary Śląskie Lecemy durs

Zapłacone

262. Skorupa Adam - F5 / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

263. Skurzok Pawel - F4 / M POL Koniakow

Zapłacone

264. Słodzińska Magdalena - F5 / K POL Jastrzębie Zdrój Madyrun

Zapłacone

265. Sokół Marian - Elita / M POL Dąbrowa Górnicza DZIADY OCR RADA
266. Sołtysik Zdzisława - F4 / K POL Rybnik Pędzące Żółwie IMI

Zapłacone

267. Soppa Tomasz - F3 / M POL Opole

Zapłacone

268. Sosz Anna - F3 / K POL Szczejkowice

Zapłacone

269. Sosz Sebastian - F3 / M POL Szczejkowice

Zapłacone

270. Sroka Małgorzata - F4 / K POL Twardowice Bobry Wolking

Zapłacone

271. Stach Wojciech - F2 / M POL Sosnowiec

Brak miejsc

272. Staroń Jakub - F6 / M POL Siemianowice Śląskie LOKOMOTIW MOSKWA

Zapłacone

273. Starzycki Przemysław - F3 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

274. Stefan Grzegorz - Elita / M POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team
275. Stefan Grzegorz - F4 / M POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team

Brak miejsc

276. Stefanowski Rafał - F5 / M POL Zielona Góra Biegające Dziki

Brak miejsc

277. Stefanska-Wylezek Slawomira - F2 / K POL Wojkowice

Zapłacone

278. Stolarski Kamil - F5 / M POL Rybnik Husaria Race Team

Zapłacone

279. Surówka Konrad - F3 / M POL Mogilany KKM KALORYFER

Zapłacone

280. Surówka Mirosław - F3 / M POL Mogilany KKM KALORYFER

Zapłacone

281. Surówka Wioleta - F3 / K POL Mogilany KKM KALORYFER

Zapłacone

282. Świadek Wojciech - F2 / M POL Psary

Zapłacone

283. Świątek Rafał - Elita / M POL Wodzisław Śląski
284. Świątek Tomasz - Elita / M POL Wodzisław Śląski Biegacze Ściemniacze
285. Szadyko Monika - Elita / K POL Tarnowskie Góry Encierro Strefa Byków

Zapłacone

286. Szafran Jakub - Elita / M POL Jastrzębie Zdrój Piękni i bestie

Zapłacone

287. Szczendzina Mariusz - F5 / M POL Zabrze MarioxTeam

Zapłacone

288. Szczepanik Dorota - F5 / K POL Kraków Team Doris Kraków

Zapłacone

289. Szczepanowski Damian - F2 / M POL Ruda Śląska Lecemy durs

Zapłacone

290. Szczypa Patryk - Elita / M POL Gródków

Zapłacone

291. Szendzielorz Patryk - F4 / M POL Czechowice-Dziedzice Szwagry Team

Zapłacone

292. Szewczyk Monika - F3 / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

293. Szwedo Artur - F5 / M POL Jaworzno

Zapłacone

294. Tkocz Irena - F5 / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

295. Tkocz Piotr - F5 / M POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

296. Tokarz Joanna - F2 / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

297. Torbus Marcin - F6 / M POL Twardowice

Zapłacone

298. Trąba Ania - F2 / K POL Bielsko-Biała ASC TEAM

Zapłacone

299. Trefon Beniamin - F5 / M POL Bobrowniki Profi Pato Team

Brak miejsc

300. Trela Oliwia - F6 / K POL Bytom

Zapłacone

301. Trela Oliwia - F2 / K POL Bytom

Brak miejsc

302. Trela Sławomir - F5 / M POL Bytom

Zapłacone

303. Trela Sławomir - F2 / M POL Bytom

Brak miejsc

304. Trojak Dawid - F2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Brak miejsc

305. Trojak Marcin - F2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Brak miejsc

306. Trojan Patryk - F4 / M POL Cieszyn

Zapłacone

307. Trybuś Kamil - F2 / M POL Rybnik

Zapłacone

308. Trzos Daria - F4 / K POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

309. Tukaj Piotr - F4 / M POL Jaworzno

Zapłacone

310. Uchto Urszula - F2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

311. Urbańczyk Wojciech - F2 / M POL Osiek

Zapłacone

312. Uszkiewicz Michał - F2 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

313. Uczestnik anonimowy - F4 / M POL Pogwizdów

Zapłacone

314. Walski Arek - F4 / M POL Borki Nizińskie

Zapłacone

315. Warecki Wojciech - F6 / M POL Piekary Śląskie
316. Wasiuta Sebastian - F5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

317. Wicherek Mateusz - F5 / M POL Mikołów

Zapłacone

318. Widuch Ryszard - F6 / M POL Rybnik

Zapłacone

319. Wieczorek Klaudia - F2 / K POL Jastrzębie-Zdrój Alko team rybnik

Zapłacone

320. Wieczorek Radek - F3 / M POL Sosnowiec

Brak miejsc

321. Wilczewski Rafał - F3 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

322. Wirkus Łukasz - F5 / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

323. Wisla Iwona - F4 / K POL Zamarski

Zapłacone

324. Wiśniewski Mikołaj - F3 / M POL Racibórz Team Marudy

Zapłacone

325. Wisniowski Miroslaw - F5 / M POL Krakow Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowr

Zapłacone

326. Wójcik Mateusz - Elita / M POL Gaszowice
327. Wojtasiński Dawid - F6 / M POL Siemianowice Śląskie Lokomotiw Moskwa

Zapłacone

328. Woźniak Jacek - Elita / M POL Rybnik Pixonet
329. Wróblewski Szymon - F3 / M POL Dobieszowice Wataha Team

Zapłacone

330. Wrożyna Adam - F5 / M POL Rybnik Kamień Biega

Brak miejsc

331. Wszołek Katarzyna - F2 / K POL Bytom

Zapłacone

332. Wtorek Ilona - F2 / K POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

333. Wykurz Liliana - F2 / K POL Wojkowice

Brak miejsc

334. Wylężek Mateusz - F2 / M POL Nakło Śląskie

Zapłacone

335. Wypukoł Jakub - Elita / M POL Katowice SOCIOS SILESIA
336. Wyrobek Dawid - F4 / M POL Książenice

Zapłacone

337. Wyrobek Rafal - F4 / M POL Książenice

Zapłacone

338. Wyskiel Milena - F5 / K POL Warszawa

Zapłacone

339. Zandecka Magdalena - F2 / K POL Dąbrowa Górnicza Sparta Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

340. Zbroszczyk Damian - Elita / M POL Rybnik Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

341. Żelech Grzegorz - F4 / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

342. Ziarkowski Miroslaw - F3 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Brak miejsc

343. Ziółkowska Katarzyna - Elita / K POL Chrzanów

Zapłacone

344. Zwoliński Marcin - F2 / M POL Dobieszowice Lecymy Durś

Zapłacone

345. Zwolonski Michał - F5 / M POL Kraków Team Doris Kraków

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU