Legendarny Bieg Wyzwania 90 dni – Edycja 2018 Masakrator

Tor motocrossowy - Biały Kościół, ul. Krakowska 186, 32-089 Wielka Wieś
23.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Aksamitowska Irena - Fala 2 / K POL Legionowo Bialy orzeł

Zapłacone

2. Baginski Mateusz - Fala 1 / M POL Suwałki

Zapłacone

3. Bała Bartłomiej - Fala 1 / M POL Opole

Niezapłacone

4. Biedrzycki Daniel - Fala 6 / M POL Warszawa

Zapłacone

5. Bielawski Dariusz - Fala 1 / M POL Edynburg

Niezapłacone

6. Bonisławski Wojciech - Fala 1 / M POL Gdańsk

Zapłacone

7. Bugno Bartłomiej - Fala 2 / M POL Gorlice

Zapłacone

8. Bury Piotr - Fala 1 / M POL Kończyce Małe

Zapłacone

9. Bury Sławomir - Fala 1 / M POL Bażanowice

Zapłacone

10. Bykowska Beata - Fala 1 / K NLD Schildwolde

Zapłacone

11. Bykowski Marcin - Fala 1 / M NLD Schildwolde

Zapłacone

12. Chajdacki Artur - Fala 1 / M POL Warszawa

Zapłacone

13. Chmiel Maria - Fala 2 / K POL Szamotuły

Zapłacone

14. Chorążak Marta - Fala 2 / K POL Rybnik

Zapłacone

15. Chorzepa Kamil - Fala 6 / M POL Łańcut wyzwanie 90

Zapłacone

16. Ciesielska Monika - Fala 4 / K POL Strzałkowo

Zapłacone

17. Cisek Agata - Fala 1 / K POL Gdańsk

Zapłacone

18. Czaderna Marcin - Fala 2 / M GBR Hounslow

Zapłacone

19. Daniluk Zbigniew - Fala 1 / M POL Cicibór Duży

Niezapłacone

20. Delekta Patryk - Fala 1 / M POL Ostrów Wielkopolski Miraz Race Team

Zapłacone

21. Demski Tomek - Fala 1 / M POL Kozy

Zapłacone

22. Dereń Barbara - Fala 1 / K POL Wrocław Wyzwanie90dni

Zapłacone

23. Dworek Damian - Fala 2 / M POL Poznan

Zapłacone

24. Dyląg Mikołaj - Fala 6 / M POL Kraków Serwujemy Emocje

Zapłacone

25. Furmanek Kamila - Fala 5 / K DEU Berlin

Zapłacone

26. Gąbka Łukasz - Fala 2 / M POL Kosarzew

Niezapłacone

27. Gajda Jolanta - Fala 2 / K POL Wałbrzych

Zapłacone

28. Gajos Jan - Fala 1 / M POL Kraków

Niezapłacone

29. Gierus Radek - Fala 1 / M POL Jaworów Wyzwanie90dni

Zapłacone

30. Goodwill Emily - Fala 2 / K GBR Nottingham Wyzwanie 90 dni

Zapłacone

31. Goodwill Harry - Fala 2 / M GBR Nottingham Wyzwanie 90 dni

Zapłacone

32. Górski Marcin - Fala 2 / M POL Dębica

Zapłacone

33. Grabowska Patrycja - Fala 2 / K POL Zakopane W90 Grupa Sympatykow

Zapłacone

34. Grad Katarzyna - Fala 6 / K POL Wałbrzych

Zapłacone

35. Grębska-Bodzęta Agata - Fala 3 / K POL Trzebinia

Zapłacone

36. Helewski Rafal - Fala 1 / M GBR Aberdeen

Zapłacone

37. Huzarewicz Henryk - Fala 1 / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Niezapłacone

38. Iwaniec Karol - Fala 1 / M DEU Hamburg

Zapłacone

39. Iwiński Piotr - Fala 1 / M POL Rusiec

Zapłacone

40. Jabłońska Małgorzata - Fala 2 / K POL Jędrzejów

Zapłacone

41. Jacek Natalia - Fala 6 / K POL Chorzów Miraz Race Team

Zapłacone

42. Jaszczyńska Magdalenastefania - Fala 1 / K IRL Dublin Irlandia Wyzwanie 90 Dni

Zapłacone

43. Jędrzejczyk Krzysztof - Fala 3 / M POL Radomsko

Zapłacone

44. Jurek Andrzej - Fala 4 / M POL Harbutowice

Zapłacone

45. Kaczorowski Karol - Fala 1 / M POL Rybnik

Zapłacone

46. Kaczyńska Magdalena - Fala 2 / K POL Nasielsk Orzeł biały

Zapłacone

47. Kalita Jakub - Fala 1 / M POL Ostrowiec Świętokrzyski Ostrobiec

Zapłacone

48. Kampa Grzegorz - Fala 4 / M POL Warszawa

Zapłacone

49. Kapała Aleksandra - Fala 1 / K POL Świebodzin

Zapłacone

50. Karalus Dominik - Fala 1 / M POL Skierniewice

Niezapłacone

51. Kobylarz Joanna - Fala 1 / K POL Radom

Zapłacone

52. Kobylinski Grzegorz - Fala 2 / M GBR Batley

Zapłacone

53. Kondracka Joanna - Fala 1 / K POL Gdańsk

Niezapłacone

54. Koper Bartosz - Fala 2 / M POL Kozuchow

Zapłacone

55. Kornak Dawid - Fala 1 / M POL Bielsko-Biała Biegam bo Lubie Bielsko-Biała

Niezapłacone

56. Kostrzewa Mateusz - Fala 1 / M POL Żelazków

Zapłacone

57. Kowalczyk Krzysztof - Fala 6 / M DEU Hamburg

Zapłacone

58. Kozłowski Kamil - Fala 6 / M POL Zambrów

Zapłacone

59. Krawetkowska Emilia - Fala 1 / K POL Wroclaw

Zapłacone

60. Krawetkowski Michal - Fala 1 / M POL Wroclaw

Zapłacone

61. Król Piotr - Fala 6 / M POL Gdynia

Zapłacone

62. Kubów Andrzej - Fala 1 / M POL Niemodlin

Zapłacone

63. Kucharski Adam - Fala 1 / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

64. Kułaj Konrad - Fala 1 / M POL Bibice

Zapłacone

65. Kurasz Jarosław - Fala 1 / M POL Tarnawka

Zapłacone

66. Kurczyna Łukasz - Fala 2 / M POL Głogów

Zapłacone

67. Kuś Tomasz - Fala 6 / M POL Świętochłowice Miraz Race Team

Zapłacone

68. Kusiuk Wojciech - Fala 1 / M POL Gołdap

Zapłacone

69. Kwiatek Malgorzata - Fala 1 / K POL Żukczyn

Zapłacone

70. Lemańczyk Natalia - Fala 2 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

71. Leszczyński Sławomir - Fala 4 / M POL Nowy Wisnicz

Niezapłacone

72. Litwin Tomasz - Fala 2 / M IRL Gorey

Zapłacone

73. Madej Mariusz - Fala 2 / M POL Lipnica W90 :D

Zapłacone

74. Majstrowicz Barbara - Fala 2 / K POL Porąbka

Zapłacone

75. Melgwa Hanna - Fala 1 / K GBR London

Zapłacone

76. Michałowski Filip - Fala 2 / M POL Drezdenko

Zapłacone

77. Miłek Katarzyna - Fala 2 / K POL Szamotuły

Zapłacone

78. Mitręga Tadeusz - Fala 6 / M POL Wałbrzych

Niezapłacone

79. Mleczko Adam - Fala 2 / M POL Poznań

Zapłacone

80. Mowinska Marzena - Fala 1 / K POL Nowe Miasto Lubawskie

Zapłacone

81. Naturalny Ariel - Fala 1 / M POL Ksawerów

Zapłacone

82. Niedźwiedź Kamil - Fala 1 / M POL Kożuchów

Zapłacone

83. Niewiadomski Michał - Fala 1 / M NLD Hoogeznad

Zapłacone

84. Nowak Maciej - Fala 6 / M POL Kraków SerwujemyEmocje

Zapłacone

85. Nowak Małgorzata - Fala 2 / K POL Pniewo Wyzwanie90dni grupa VIP

Zapłacone

86. Nowak-Cichoń Monika - Fala 2 / K POL Opole

Zapłacone

87. Nowakowski Tomasz - Fala 2 / M POL Częstochowa Wyzwanie 90 dni

Zapłacone

88. Osak Krzysztof - Fala 6 / M POL Siedlce

Zapłacone

89. Osowska Malgorzata - Fala 2 / K POL Grabina Wyzwanie90dni

Zapłacone

90. Owsiak Beata - Fala 6 / K POL Wałbrzych

Niezapłacone

91. Paszkowski Krzysztof - Fala 1 / M IRL Kiltimagh

Zapłacone

92. Pater Grazyna - Fala 4 / K POL Starachowice

Zapłacone

93. Petniak Kamil - Fala 1 / M POL Jedlnia Letnisko

Zapłacone

94. Piatczyc Przemysław - Fala 1 / M POL Kołczygłowy Wyzwanie 90 Dni

Zapłacone

95. Piesiak Mariusz - Fala 6 / M POL Kodeń

Zapłacone

96. Poznańska Anna - Fala 3 / K POL Radzionków

Niezapłacone

97. Radecki Rafal - Fala 1 / M FRA Vincennes

Zapłacone

98. Uczestnik anonimowy - Fala 6 / M POL Skarżysko-Kamienna

Zapłacone

99. Rakoczy Rafał - Fala 1 / M POL Tychy

Niezapłacone

100. Raniszewski Patryk - Fala 1 / M GBR Edinburgh

Zapłacone

101. Rudek Marcin - Fala 1 / M POL Większyce

Zapłacone

102. Rybak Tomasz - Fala 2 / M POL Żarki Letnisko

Zapłacone

103. Sanik Damian - Fala 1 / M NLD Zwanenburg

Niezapłacone

104. Sikorski Wacław - Fala 3 / M POL Ustanów

Niezapłacone

105. Skuta Tomasz - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Niezapłacone

106. Sourek Robert - Fala 2 / M ESP Massalfasar

Zapłacone

107. Sowa Maciej - Fala 1 / M GBR London

Zapłacone

108. Svensson Anita - Fala 1 / K DNK Kopenhaga Wyzwanie 90 dni

Zapłacone

109. Szczepanska Joanna - Fala 1 / K SWE Hollviken Wyzwanie90dni

Zapłacone

110. Szczepanski Toni - Fala 1 / M SWE Hollviken

Zapłacone

111. Szczerba Robert - Fala 2 / M POL Gołdap W90

Niezapłacone

112. Szczerbowicz Malgorzata - Fala 1 / K NLD Nieuw-Vennep

Zapłacone

113. Szulecki Marek - Fala 2 / M DEU Kiel

Niezapłacone

114. Tomaszewski Marcin - Fala 2 / M POL Bytów WYZWANIE 90DNI

Zapłacone

115. Trocki Jacek - Fala 2 / M POL Tuczno

Niezapłacone

116. Tyszko Rafal - Fala 5 / M POL Ostrów Wlkp

Zapłacone

117. Waśniowski Bartłomiej - Fala 1 / M POL Krakow Wyzwanie 90 dni

Niezapłacone

118. Wenderska Marta - Fala 1 / K POL Gdańsk

Zapłacone

119. Wesselius David - Fala 1 / M POL Goszczanów

Zapłacone

120. Widlińska Kasia - Fala 1 / K POL Radłów

Zapłacone

121. Wieckowska Anna - Fala 1 / K POL Stalowa Wola

Niezapłacone

122. Wierzbicki Artur - Fala 2 / M NLD Rotterdam

Zapłacone

123. Witek Kamil - Fala 2 / M POL Kraków Wyzwanie90dni

Niezapłacone

124. Wołoszczuk Beata - Fala 1 / K POL Kłodzko

Zapłacone

125. Wydurski Dawid - Fala 2 / M POL Iłowo-Osada

Zapłacone

126. Wygaś Sylwia - Fala 6 / K POL Grabie SerwujemyEmocje

Zapłacone

127. Zagozda Marzena - Fala 2 / K POL Świerklaniec

Zapłacone

128. Zajac Wojciech - Fala 1 / M POL Kłoda

Zapłacone

129. Zawalich Lukasz - Fala 1 / M POL West Bromwich W90:)

Zapłacone

130. Zawistowicz Katarzyna - Fala 2 / K POL Brzesko wyzwanie 90

Zapłacone

131. Zawistowicz Mariusz - Fala 2 / M POL Brzesko wyzwanie 90

Zapłacone

132. Zielonka Tomasz - Fala 3 / M POL Łódź

Zapłacone

133. Ziemiński Piotr - Fala 1 / M POL Wrocław NEXT FUTURE CODE

Niezapłacone

134. Żyłka Artur - Fala 2 / M POL Zebrzydowice

Zapłacone

135. Żyłka Artur - Fala 1 / M POL Zebrzydowice

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU