II Tyski Bieg Morsów - MOKRE MAJTKI

Paprocany, Tychy, Polska
17.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Anczykowski Nikodem - MM / M POL Tychy Tyskie Sinice
2. Artur Lewinski - MM / M POL Kaniów Czechowicki klub morsa

Zapłacone

3. Bartosik Aneta - MM / K POL Mysłowice

Zapłacone

4. Boksa Anna - MM / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

5. Boksa Bartłomiej - MM / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

6. Boroń Tomek - MM / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

7. Brzoska Jacek - MM / M POL Ruda Slaska Harciole
8. Cetnarska Magdalena - MM / K POL Sosnowiec

Zapłacone

9. Cholewiński Paweł - MM / M POL Chorzów Harciole

Zapłacone

10. Chorąży Magda - MM / K POL Katowice ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB MORSOW HARCIOLE e

Zapłacone

11. Chrobok Michał - MM / M POL Gołkowice RunPatola

Zapłacone

12. Cudak Anna - MM / K POL Sosnowiec
13. Drąg Grzegorz - MM / M POL Tychy Biegnę byle dobiec

Zapłacone

14. Elbin-Cupendiuk Iwona - MM / K POL Tychy Tyskie Morsy
15. Fidor Michał - MM / M POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

16. Filipek Dariusz - MM / M POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

17. Furtok Lidia - MM / K POL Pszczyna Pszczyńskie Morsy BOSAKI

Zapłacone

18. Garbicz Krzysztof - MM / M POL Katowice Gajdzika team
19. Gocałek Wiesłąw - MM / M POL Tychy byle do przodu MW

Zapłacone

20. Grabiańska Katarzyna - MM / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

21. Grudniok Damian - MM / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

22. Gruszka Kamil - MM / M POL Jaworzno Ice Fever - Lodowa Gorączka

Zapłacone

23. Handzlik Artur - MM / M POL Kęty

Zapłacone

24. Holeczek Marcin - MM / M POL Chorzów Born Tu Bi Lotac

Zapłacone

25. Horbacz Dariusz - MM / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

26. Jabłonka Mariusz - MM / M POL Mysłowice DZIADY OCR
27. Jamroz Katarzyna - MM / K POL Wola Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

28. Januszka Urszula - MM / K POL Kłobuck Ngb Kłobuck/ Morsujacy Kłobuck

Zapłacone

29. Jeleń Michał - MM / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

30. Juraszczyk Adam - MM / M POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

31. Kaczwiński Paweł - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

32. Kalinowska Jolanta - MM / K POL Bielsko-Biała
33. Kandora Arkadiusz - MM / M POL Tychy Lake Runners

Zapłacone

34. Kiszka-Maziarczuk Berenika - MM / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole / Lecymy Durś

Zapłacone

35. Kmieciak Bogdan - MM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

36. Kmieciak Grażyna - MM / K POL Radlin RunPatola

Zapłacone

37. Kołodziej Barbara - MM / K POL Pszczyna Pszczyńskie Morsy BOSAKI

Zapłacone

38. Kołodziej Bogusław - MM / M POL Pszczyna Pszczyńskie Morsy BOSAKI

Zapłacone

39. Kowalczyk Andrzej - MM / M POL Tychy Sportowa Perspektywa

Zapłacone

40. Król Wojciech - MM / M POL Rybnik Klub Dzika

Zapłacone

41. Leszczyńska Aleksandra - MM / K POL Zabrze
42. Litwiński Sławomir - MM / M POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

43. Łaptuch Grzegorz - MM / M POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

44. Łyczko Ewelina - MM / K POL Kozy ENKA Team

Zapłacone

45. Macholc Bartek - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

46. Maniak Grzegorz - MM / M POL Wrocław Wrocławskie Morsy

Zapłacone

47. Uczestnik anonimowy - MM / M POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

48. Morawska Aleksandra - MM / K POL Sosnowiec Pogoria Morsuje
49. Muchowska Maria - MM / K POL Tychy byle do przodu MW

Zapłacone

50. Nazim Tadeusz - MM / M POL Skawina KKM Kaloryfer

Zapłacone

51. Nechling Paulina - MM / K POL Rybnik Kra Wodzisław Śląski

Zapłacone

52. Nowak Michał - MM / M POL Jaworzno

Zapłacone

53. Ochenduszko Grzegorz - MM / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

54. Okniński Konrad - MM / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

55. Ozajst Klaudia - MM / K POL Bielsko Biała Enka

Zapłacone

56. Panek Agnieszka - MM / K POL Bieruń Tyskie Sinice

Zapłacone

57. Parafiński Grzegorz - MM / M POL Tychy

Zapłacone

58. Pasternak Patryk - MM / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje
59. Pidanty Łukasz - MM / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

60. Piękosz Magdalena - MM / K POL Tarnów
61. Pietrasz Krzysztof - MM / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

62. Płóciennik Zofia - MM / K POL Tychy
63. Prokop Elżbieta - MM / K POL Gliwice Biegaj z trenerami

Zapłacone

64. Przygoda Sylwia - MM / K POL Tychy KRA

Zapłacone

65. Redziak Izabela - MM / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

66. Redziak Robert - MM / M POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

67. Rybak Remigiusz - MM / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

68. Rybak Tomasz - MM / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

69. Rydz Piotr - MM / M POL Tychy Tychy

Zapłacone

70. Rzewuska Sylwia - MM / K POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

71. Seifert Mariusz - MM / M POL Mysłowice Rozbiegane Mysłowice

Zapłacone

72. Skorupski Piotr - MM / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

73. Skowrońska Aldona - MM / K POL Kraków Kaloryfer
74. Śledź Iwona - MM / K POL Świętochłowice

Zapłacone

75. Śleziona Piotr - MM / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

76. Słodzińska Magdalena - MM / K POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

77. Słupianek Paweł - MM / M POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

78. Śmitkowski Bartłomiej - MM / M POL Jaworzno Sofixy Strachu

Zapłacone

79. Sosz Ania - MM / K POL Szczejkowice

Zapłacone

80. Stroczyński Paweł - MM / M POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

81. Szewczyk Monika - MM / K POL Kraków KKM KALORYFER

Zapłacone

82. Szmatłoch Iwona - MM / K POL Chorzów Batory Śląsk Runners

Zapłacone

83. Szotek Marek - MM / M POL Wodzislaw KRA

Zapłacone

84. Szydłowski Waldemar - MM / M POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

85. Tiahnybok Paweł - MM / M POL Kalety Socios Silesia
86. Tomczyk Ewa - MM / K POL Tychy ELMAX Team

Zapłacone

87. Trąba Ania - MM / K POL Bielsko-Biała ENKA TEAM

Zapłacone

88. Wajdzik Małgorzata - MM / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

89. Walczyk Andrzej - MM / M POL Kraków KKM Kalaryfer

Zapłacone

90. Waligóra Agata - MM / K POL Imielin Carbon OCR Racing Team
91. Wieczorek Katarzyna - MM / K POL Będzin PTSE

Zapłacone

92. Zubel Michał - MM / M POL Oświęcim Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU