I Borgońka Cross

Hażlach, Polska
10.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamus Katarzyna - B12 / K40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Niezapłacone

2. Balcarek Magdalena - B12 / K40 POL Poomia

Niezapłacone

3. Barcik Witold - B12 / M18 POL Szczawnica

Zapłacone

4. Baszczyński Brunon - B12 / M40 POL Hażlach

Zapłacone

5. Bierski Jan - B12 / M40 POL Pogwizdow Pogwizdow

Zapłacone

6. Błaszczak Łukasz - B12 / M18 POL Bierna

Zapłacone

7. Bojdys Jarosław - B12 / M18 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

8. Brandys Michał - B12 / M18 POL Pawłowice Biegiem Przez Góry

Zapłacone

9. Bujok Grzegorz - B12 / M18 POL Ustroń Superbieganie

Zapłacone

10. Burda Marek - B12 / M40 POL Brenna

Niezapłacone

11. Burek Gabriela - B12 / K18 POL Pawłowice Śląskie RUNTEAM PAWŁOWICE

Zapłacone

12. Buryba Jacek - B12 / M18 POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

13. Cher-Kożdoń Beata - B12 / K40 POL Cieszyn

Niezapłacone

14. Chrapkiewicz Michał - B12 / M18 POL Cieszyn Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

15. Cichy Krzysztof - B12 / M40 POL Górki Wielkie Opony Serafinowski

Niezapłacone

16. Cieslar Kasia - B12 / K18 POL Ustroń

Niezapłacone

17. Cieślar Marcin - B12 / M18 POL Pogwizdów

Niezapłacone

18. Czudek Szymon - B12 / M18 POL Skoczów

Niezapłacone

19. Czyż Leonarda - B12 / K40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

20. Fojcik Asia - B12 / K40 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

21. Folwarczny Marek - B12 / M18 POL Hażlach

Zapłacone

22. Franek Marcin - B12 / M40 POL Cieszyn AMDG

Zapłacone

23. Gawlas Dominik - B12 / M18 POL Cieszyn

Niezapłacone

24. Greń Dorota - B12 / K18 POL Ustroń Olza Cieszyn

Niezapłacone

25. Grucel Damian - B12 / M18 POL Jastrzębie-Zdrój Ks M.E.T.A.

Zapłacone

26. Grześ Krzysztof - B12 / M40 POL Zebrzydowice

Zapłacone

27. Hajto Dominik - B12 / M18 POL Chybie Biegiem przez Chybie

Niezapłacone

28. Haratyk Kamil - B12 / M18 POL Hażlach

Zapłacone

29. Holona Bożena - B12 / K40 POL Cieszyn

Zapłacone

30. Holubek Piotr - B12 / M18 POL Hażlach IKONA biega

Niezapłacone

31. Jakubas Grzegorz - B12 / M18 POL Bielsko-Biała BB Runners

Niezapłacone

32. Juraszek Andrzej - B12 / M18 POL Ustroń

Zapłacone

33. Juzof Arek - B12 / M40 POL Pogwizdów

Niezapłacone

34. Kawecki Stanisław - B12 / M40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

35. Kędzior Dorota - B12 / K18 POL Rudnik

Zapłacone

36. Kędzior Jarek - B12 / M40 POL Rudnik

Zapłacone

37. Klappholz Adriana - B12 / K40 POL Cieszyn Biegiem Przez Chybie

Niezapłacone

38. Knyps Adam - B12 / M40 POL Skoczów Opony Serafinowski

Niezapłacone

39. Kopiec Arkadiusz - B12 / M40 POL Skrzyszów

Zapłacone

40. Kopiec ( Pluta) Izabela - B12 / K18 POL Skrzyszów Inter Rope Team

Zapłacone

41. Kostka Sebastian - B12 / M40 POL Cieszyn

Niezapłacone

42. Kowalska Kinga - B12 / K40 POL Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

43. Kowalski Janusz - B12 / M40 POL Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

44. Kożdoń-Cher Jakub - B12 / M18 POL

Niezapłacone

45. Uczestnik anonimowy - B12 / M40 POL Hażlach Amator

Zapłacone

46. Uczestnik anonimowy - B12 / M40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Niezapłacone

47. Kubica Marcin - B12 / M18 POL Bielsko-Biała Inov-8 Team

Zapłacone

48. Kuczera Sylwia - B12 / K18 POL Cieszyn

Zapłacone

49. Kula Radosław - B12 / M18 POL Hażlach

Zapłacone

50. Kusy Rafał - B12 / M40 POL Międzyświeć Olza Cieszyn

Zapłacone

51. Lebiedzik Sławomir - B12 / M18 POL Skoczów

Niezapłacone

52. Lilla Piotr - B12 / M18 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

53. Łukaszczuk Mariusz - B12 / M18 POL Knurów

Zapłacone

54. Machej Agata - B12 / K18 POL Rudnik

Zapłacone

55. Machej Remigiusz - B12 / M18 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

56. Maciążek Jakub - B12 / M18 POL Cieszyn

Zapłacone

57. Madzia Daria - B12 / K18 POL Dzięgielów

Niezapłacone

58. Maniszewska Dorota - B12 / K40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

59. Maslanka Marcin - B12 / M18 POL Pawlowice

Niezapłacone

60. Mazgaj Dawid - B12 / M18 POL Chybie Biegiem przez Chybie

Niezapłacone

61. Mikołajek Kamil - B12 / M18 POL Wilkowice hells_runner

Zapłacone

62. Mily Janusz - B12 / M18 POL Hazlach

Zapłacone

63. Misiak Bartosz - B12 / M18 POL Cesky Tesin Alpin Sport Team

Zapłacone

64. Nowak Mateusz - B12 / M18 POL Górki Wielkie

Niezapłacone

65. Olszar Bartłomiej - B12 / M18 POL Pogwizdów

Zapłacone

66. Olszewski Jarosław - B12 / M18 POL Kozy Bimber Squad

Niezapłacone

67. Orawski Robert - B12 / M40 POL Skoczów MIKI

Zapłacone

68. Osetek Paweł - B12 / M18 POL Pszów Radlinioki w biegu

Niezapłacone

69. Osiejewski Marcin - B12 / M18 POL Wilkowice

Zapłacone

70. Pawelczyk Józef - B12 / M40 POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

71. Pośpiech Krzysztof - B12 / M18 POL Gorzyce Barbarian Race

Niezapłacone

72. Prasoł Zbigniew - B12 / M40 POL Rybnik Saint-Gobain Squad

Zapłacone

73. Prochaska Bartosz - B12 / M40 POL Cieszyn Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie

Zapłacone

74. Protzner Tomasz - B12 / M40 POL Bielsko

Niezapłacone

75. Pustówka Arkadiusz - B12 / M40 POL Hażlach Olza Cieszyn

Niezapłacone

76. Reinert Aleksandra - B12 / K40 POL Pszczyna

Niezapłacone

77. Rozmus Marzena - B12 / K40 POL Bojszowy Nowe Świerczyniec Running

Zapłacone

78. Sawicki Marek - B12 / M18 POL Radziechowy

Zapłacone

79. Sipiera Tomasz - B12 / M40 POL Giebułtów

Niezapłacone

80. Skrzyński Janusz - B12 / M18 POL Rybnik

Niezapłacone

81. Skuta Tomasz - B12 / M40 POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Niezapłacone

82. Stebel Piotr - B12 / M40 POL Skoczów

Niezapłacone

83. Święs Wojciech - B12 / M18 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

84. Szczurek Marcin - B12 / M18 POL Skoczów

Niezapłacone

85. Szczypka Krzysztof - B12 / M40 POL Cieszyn AMDG

Zapłacone

86. Szczyrbowski Michał - B12 / M18 POL Rybnik TurboKilla

Zapłacone

87. Szlauer Małgorzata - B12 / K18 POL Cieszyn TotalFreak

Niezapłacone

88. Szubarski Krzysztof - B12 / M40 POL Pogwizdów Parkrun / Olza Cieszyn

Niezapłacone

89. Targosz Piotr - B12 / M40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

90. Tochowicz Bartosz - B12 / M40 POL Goleszów Olza Cieszyn

Zapłacone

91. Treściński Robert - B12 / M40 POL Rybnik

Zapłacone

92. Tyczyńska Małgorzata - B12 / K40 POL Pogwizdów SZYBKIE ŻÓŁWIE

Niezapłacone

93. Ubda Łukasz - B12 / M18 POL Cieszyn MDM NT TEAM

Zapłacone

94. Wacławik Ewa - B12 / K40 POL Bąków Fantastic Team

Zapłacone

95. Walek Łukasz - B12 / M18 POL Hażlach

Niezapłacone

96. Wereszczyński Kamil - B12 / M18 POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

97. Wiącek Paweł - B12 / M40 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

98. Widuch Jarek - B12 / M18 POL Pewel Ślemieńska

Zapłacone

99. Wisełka Zbigniew - B12 / M40 POL Dębowiec OLZA Cieszyn

Niezapłacone

100. Wita Krzysztof - B12 / M18 POL Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

101. Wojtaszewska Sabina - B12 / K18 POL Racibórz Bbl Racibórz

Niezapłacone

102. Woźnica Adrian - B12 / M18 POL Woźniki Grupa Nomax

Niezapłacone

103. Wróbel Tomasz - B12 / M40 POL Goleszów MKS-R Centrum Dziengielów

Niezapłacone

104. Wysłuch Iza - B12 / K18 POL Skoczów Barbarian Race

Niezapłacone

105. Ząber Łukasz - B12 / M18 POL Ustroń

Niezapłacone

106. Zebik Grażyna - B12 / K40 POL Cieszyn

Niezapłacone

107. Zieliński Rafał - B12 / M18 POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

108. Zrąbkowski Szymon - B12 / M18 POL Hażlach

Niezapłacone

109. Uczestnik anonimowy - B12 / M18 POL Hażlach

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU