3. BIEG ŚLADAMI ŻUBRA

Ochotnicza Straż Pożarna, św. Jana Pawła II, Studzienice, Polska
28.12.2019

Wyniki

Bieg Żubra 12km 12 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto 6 km min/km km/h Czas końcowy
1
ZIĘBA Aleksander
Klub Sportowy Gminy Psary
5 POL Strzyżowice 00:22:30.80 3:47 15.79 00:45:23.60
2
RAJWA Roman
Bziegacze
71 POL Chybie 00:22:58.90 3:53 15.58 00:46:25.90
3
PASTOROWA Petra
426 CZE Ostrava 00:23:57.40 3:60 15.00 00:47:52.20
4
WYBRANIEC Michał
181 POL Bieruń 00:24:08.50 4:03 14.81 00:48:31.20
5
PRZYBYŁA Mateusz
Luxtorpeda Czerwionka/Inżynieria Biegania Team
54 POL Czerwionka-Leszczyny 00:24:12.60 4:04 14.81 00:48:37.70
6
POCZĄTKO Łukasz
Kęckie Harpagany
267 POL Kobiernice 00:24:01.50 4:05 14.63 00:48:55.60
7
OSTROWSKI Pawel
7 POL Tychy 00:24:03.60 4:05 14.63 00:48:57.50
8
DYMANUS Damian
Parkrun Chrzanów
64 POL Balin 00:24:42.20 4:06 14.63 00:49:06.60
9
CIERPIOŁ Andrzej
Sacky Runners
297 POL Jaworzno 00:24:47.60 4:10 14.46 00:49:52.50
10
SZEWCZYK Damian
Jejkowice biegaja
102 POL Jejkowice 00:25:00.30 4:11 14.29 00:50:06.50
11
DORIGHI Wojciech
Hrmax Żory
198 POL Żory 00:24:56.60 4:14 14.29 00:50:37.10
12
SZUSTER Wojciech
368 POL Pszczyna 00:25:45.50 4:14 14.12 00:50:42.60
13
MALINOWSKI Krzysztof
PoWoli do Celu
80 POL Gilowice 00:25:25.60 4:16 14.12 00:51:07.10
14
RESPONDEK Leszek
Husaria Race Team
165 POL Żory 00:25:39.60 4:17 13.95 00:51:22.20
15
ROEHRICH Krzysztof
15 POL Łąka 00:26:15.60 4:20 13.79 00:51:57.20
16
MARCINKOWSKI Bartosz
Sacky Runners
376 POL Jaworzno 00:25:28.80 4:21 13.79 00:52:00.40
17
BARON Tomasz
269 POL Bieruń 00:26:00.20 4:21 13.79 00:52:08.50
18
JAROMIN Błażej
Aktywna Pszczyna Runners Team
410 POL Rudołtowice 00:25:38.10 4:21 13.79 00:52:11.90
19
KASZUBA Łukasz
#czeladzbiega
202 POL Czeladź 00:26:07.20 4:25 13.64 00:52:55.60
20
WYROBIEC Grzegorz
JKLA Jawor
195 POL Jaworzno 00:27:02.10 4:25 13.64 00:52:56.90
21
LESZCZYŃSKI Mariusz
343 POL Gliwice 00:26:45.80 4:26 13.64 00:53:01.50
22
PIETYRA Grzegorz
130 POL Tychy 00:25:25.80 4:27 13.48 00:53:16.60
23
JĘDRZEJCZYK Łukasz
Coca Cola Runners
116 POL Mikołów 00:26:22.60 4:28 13.48 00:53:31.20
24
LICHOTA Paweł
Team Brzoza
253 POL Brzezinka 00:27:13.40 4:32 13.19 00:54:20.20
25
CHRAPKIEWICZ Jarosław
Aktywna Pszczyna Runners Team
78 POL Pszczyna 00:27:15.50 4:33 13.19 00:54:30.20
26
MYNARSKI Sylwester
Daleko Jeszcze?
287 POL Bielsko-Biała 00:27:24.70 4:33 13.19 00:54:34.10
27
MOSUR Mirosław
KOCHAM SŁODKIE
84 POL Wolbrom 00:26:35.40 4:34 13.19 00:54:39.80
28
GORCZYCKI Arkadiusz
Miechowicka Grupa Biegowa
411 POL Bytom 00:27:52.50 4:34 13.19 00:54:39.80
29
BORKOWSKI Andrzej
396 POL Orzesze 00:26:47.80 4:35 13.19 00:54:49.30
30
LITWIŃSKI Sławomir
Biegnę Byle Dobiec
117 POL Tychy 00:27:03.80 4:36 13.04 00:55:01.30
31
WOJCIECH Łukasz
127 POL Goczalkowice-Zdroj 00:27:00.80 4:36 13.04 00:55:08.70
32
BEBEROK Szymon
ProfiAutoTeam
238 POL Katowice 00:28:15.30 4:37 13.04 00:55:13.50
33
BLACHA Marek
Lady Pink
333 POL Jankowice 00:27:52.50 4:37 13.04 00:55:19.00
34
GARGULA Wojciech
GG Brothers
265 POL Katowice 00:27:10.70 4:37 13.04 00:55:20.10
35
ŻELECH Grzegorz
PoWoli do Celu
140 POL Wola 00:26:08.90 4:39 12.90 00:55:46.60
36
PODBIOŁ Zbigniew
Jankofans Myto
338 POL Jankowice 00:27:45.70 4:39 12.90 00:55:47.20
37
CZAPSKI Ryszard
204 POL Bielsko-Biała 00:27:33.90 4:40 12.90 00:55:54.90
38
KIEŁBASIŃSKI Arkadiusz
Aktywna Pszczyna Runners Team
308 POL Pszczyna 00:27:19.50 4:40 12.90 00:55:57.10
39
MAŁECKI Grzegorz
316 POL Tychy 00:27:58.70 4:41 12.90 00:56:02.80
40
TATAREK-KONIK Agnieszka
345 POL Czeladź 00:27:31.40 4:42 12.77 00:56:13.60
41
GÓRCZAK Andrzej
342 POL Goczałkowice-Zdrój 00:27:52.50 4:42 12.77 00:56:18.10
42
KRZCZUK Benedykt
212 POL Tychy 00:28:05.00 4:44 12.77 00:56:39.80
43
GAWEŁ Bogdan
Festiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój
147 POL Oświęcim-Zaborze 00:28:30.80 4:45 12.63 00:56:57.80
44
NIZLER Michal
Sleaford Town Runners
200 GBR Sleaford 00:28:18.90 4:45 12.63 00:56:58.00
45
SOJKA Wojciech
Patykiem pisane
20 POL Jankowice 00:27:57.50 4:46 12.63 00:57:04.20
46
SOBÓL Krzysztof
Patykiem Pisane 505
22 POL Jawiszowice 00:27:57.80 4:46 12.63 00:57:04.30
47
WOJCIECH Jarosław
PoWoli do Celu
136 POL Wola 00:28:35.00 4:47 12.63 00:57:14.40
48
BORYCZKA Szymon
PoWoli do celu
14 POL Miedzyrzecze 00:27:14.30 4:48 12.50 00:57:28.30
49
KOCHAN Rafał
Tc Kochan Rafał
81 POL Łąka 00:29:07.50 4:48 12.50 00:57:32.50
50
JAWOR Marcin
emjot tri team
358 POL Mysłowice 00:28:37.80 4:48 12.50 00:57:33.20
51
BIENIOSZEK Dariusz
Laski, Wino I Kasyno
162 POL Jankowice 00:28:51.40 4:49 12.50 00:57:37.60
52
FEDORÓW-SKUPIEŃ Agnieszka
Biegamy z oszczepem
409 POL Katowice 00:28:39.80 4:49 12.50 00:57:38.00
53
KRUSZEK Małgorzata
PrzekOtters
105 POL Katowice 00:28:45.90 4:49 12.50 00:57:40.50
54
GAWLAK Barbara
Aktywna Pszczyna Runners Team
96 POL Goczałkowice-Zdrój 00:38:27.10 4:50 12.50 00:57:48.90
55
WILKOWSKA Iwona
Extreme Team
65 POL Kędzierzyn-Koźle 00:28:57.40 4:50 12.37 00:57:55.00
56
HULIN Sebastian
Pałac Młodzieży Judo Katowice
251 POL Katowice 00:29:15.80 4:51 12.37 00:58:07.70
57
ZĘBALA Bartłomiej
Queucha Team
239 POL Katowice 00:29:32.30 4:52 12.37 00:58:12.60
58
STACEWICZ Przemyslaw
331 POL Studzienice 00:28:44.80 4:52 12.37 00:58:16.50
59
FOJCIK-PUSTELNIK Karolina
Hónym do mety
109 POL Ustroń 00:29:34.80 4:52 12.37 00:58:17.20
60
KOWALSKI Jacek
RUNHOGS Tychy
275 POL Tychy 00:29:35.50 4:52 12.37 00:58:21.20
61
NOWAK Marcin
Real Madryt / Pszczyna biega
185 POL Pszczyna 00:28:48.60 4:52 12.37 00:58:22.60
62
KONDZIELNIK Magdalena
Aktywna Pszczyna Runners Team
433 POL Pszczyna 00:28:57.50 4:53 12.37 00:58:29.10
63
URGACZ Mirosław
386 POL Cieszyn 00:29:47.30 4:53 12.24 00:58:33.40
64
KURZELA Jakub
Aktywna Pszczyna Runners Team
50 POL Świętochłowice 00:28:51.40 4:55 12.24 00:58:52.00
65
DRĄG Grzegorz
Biegnę Byle Dobiec
207 POL Tychy 00:28:58.60 4:55 12.24 00:58:52.60
66
ZŁOTY Tomasz
Ledovo
10 POL Pszczyna 00:28:59.20 4:56 12.24 00:59:05.90
67
GREENE Agnieszka
Hónym do mety
103 POL Ustroń 00:29:34.40 4:56 12.12 00:59:10.70
68
ROGÓŻ Kamil
PrzekOtters
106 POL Chorzów 00:30:20.40 4:57 12.12 00:59:13.40
69
LARA Tomasz
222 POL Katowice 00:29:45.30 4:57 12.12 00:59:15.90
70
MAREK Rafał
Kac Runners
30 POL Goczałkowice-Zdrój 00:29:06.10 4:57 12.12 00:59:18.00
71
HANKUS Olimpia
Hankus Team
272 POL Świnna 00:29:42.30 4:57 12.12 00:59:21.30
72
TOKARSKI Wojciech
Olza Cieszyn
258 POL Cieszyn 00:29:51.30 4:58 12.12 00:59:32.90
73
URBAN Oleg
23 POL Piasek 00:30:19.90 4:59 12.12 00:59:39.90
74
SOSNA Kazimierz
88 POL Bieruń 00:30:11.10 4:60 12.00 00:59:52.30
75
SZUSTER Rafał
401 POL Pszczyna 00:30:18.80 5:01 12.00 01:00:07.00
76
KARAWACKI Grzegorz
Kęckie Harpagany
142 POL Kęty 00:29:36.10 5:02 12.00 01:00:14.80
77
REKOSZ Łukasz
124 POL Mysłowice 00:30:34.90 5:02 12.00 01:00:16.50
78
STARZEC Malgorzata
SeaHorseS
187 POL Sulkowice 00:29:57.60 5:03 11.88 01:00:25.80
79
PIDANTY Łukasz
Madyrun
34 POL Jastrzębie Zdrój 00:30:57.30 5:03 11.88 01:00:26.40
80
CEGLARSKI Adrian
Jejkowice Biegają
196 POL Jejkowice 00:30:19.70 5:03 11.88 01:00:28.70
81
GOTZ Henryk
ZNICZOWCY
137 POL Jankowice 00:30:14.40 5:04 11.88 01:00:40.70
82
PAŁAŻY Nina
Aktywna Pszczyna Runners Team
12 POL Świętochłowice 00:30:55.10 5:05 11.88 01:00:52.00
83
DUBALA Dawid
31 POL Pszczyna 00:30:30.80 5:05 11.76 01:00:57.40
84
ŁUGOWSKA Marzena
Biegnę Byle Dobiec
45 POL Tychy 00:30:31.30 5:06 11.76 01:01:02.20
85
BĄK Tymoteusz
i-systems.pl
75 POL Gliwice 00:30:43.60 5:06 11.76 01:01:05.60
86
KOMOROWSKA Żaneta
FRELKI lotajom
161 POL Lędziny 00:30:28.00 5:07 11.76 01:01:21.00
87
SUSKA Łukasz
234 POL Bieruń 00:30:50.70 5:08 11.76 01:01:29.40
88
BREMER Adam
Miraz Race Team
218 POL Bytom 00:29:47.10 5:08 11.65 01:01:30.40
89
KARLIK Paweł
Carbon OCR Racing Team
122 POL Kobiór 00:30:21.50 5:12 11.54 01:02:16.30
90
JANIK Iro
174 POL Suszec 00:31:35.30 5:13 11.54 01:02:28.50
91
GRUSZKA Tomasz
Suszec
203 POL Suszec 00:31:35.30 5:13 11.54 01:02:28.90
92
KĘPKA Bartosz
Real Madryt
289 POL Pszczyna 00:30:58.60 5:13 11.54 01:02:29.10
93
JANUSZYK Rafał
Team Brzoza
256 POL Brzezinka 00:30:37.10 5:13 11.54 01:02:31.00
94
GAWLAK Marta
Edinburgh Running Network
97 GBR Edinburgh 00:31:23.20 5:14 11.43 01:02:46.50
95
TYSZECKI Bartłomiej
Biegnę Byle Dobiec
168 POL Tychy 00:30:55.80 5:14 11.43 01:02:47.50
96
JANKOWSKI Jarosław
Stowarzyszenie Rowerowe Renegaci Bytom
178 POL Zabrze 00:30:55.40 5:15 11.43 01:02:50.60
97
KACZMARCZYK Ryszard
Kęckie Harpagany
153 POL Kobiernice 00:30:34.80 5:15 11.43 01:02:51.80
98
LEMMON Matt
Edinburgh Hash House Harriers
98 GBR Edinburgh 00:30:59.70 5:15 11.43 01:02:53.90
99
SIKORA Magdalena
121 POL Cieszyn 00:31:28.10 5:15 11.43 01:02:59.40
100
PIETRZYK Magdalena
397 POL Chybie 00:32:03.50 5:16 11.43 01:03:01.30
101
KUŹMICZ Wawrzyniec
180 POL Katowice 00:31:32.40 5:16 11.43 01:03:04.10
102
PROCHASKA Bartosz
Zmarzły jej uda bo biegała w mrozie
114 POL Cieszyn 00:32:17.80 5:16 11.43 01:03:11.30
103
KOWALCZYK Paweł
Kęckie Harpagany
352 POL Kęty 00:31:03.00 5:16 11.43 01:03:11.40
104
KRAKOWSKI Wojciech
Ruciana Team
167 POL Bielsko-Biała 00:31:19.20 5:17 11.32 01:03:19.20
105
ŁAKOMSKI Marcin
156 POL Wodzisław Śląski 00:32:34.20 5:18 11.32 01:03:33.80
106
OSTROWSKA Aleksandra
Hager Sport Team
62 POL Tychy 00:31:15.30 5:19 11.32 01:03:38.90
107
WIEWIÓRA Aleksandra
378 POL Tychy 00:31:41.30 5:19 11.32 01:03:42.60
108
PAWŁOWSKA Beata
Radlinioki w biegu
303 POL Radlin 00:32:28.80 5:19 11.32 01:03:45.70
109
RACZYŃSKA Gosia
Coca-Cola Runners
115 POL Mysłowice 00:31:46.50 5:20 11.32 01:03:50.80
110
GOŁAWSKA Ewa
248 POL Ornontowice 00:31:23.50 5:20 11.32 01:03:53.10
111
LARA Izabela
211 POL Katowice 00:31:50.80 5:20 11.21 01:03:55.80
112
RECLIK Jacek
Decathlon Rybnik Przyjaciele
42 POL Rybnik 00:33:11.10 5:20 11.21 01:03:58.20
113
WASIEWICZ Michał
408 POL Chorzów 00:32:15.10 5:21 11.21 01:04:02.60
114
BUKOWSKI Lukasz
Nessi Team
233 POL Katowice 00:31:50.60 5:22 11.21 01:04:13.20
115
MYNARSKA Ligia
Daleko Jeszcze?
286 POL Bielsko-Biała 00:32:27.10 5:23 11.21 01:04:26.70
116
ZAKLIKIEWICZ Piotr
231 POL Bielsko-Biała 00:32:14.90 5:25 11.11 01:04:49.60
117
KWAŚNIK Michał
Olkuskie Tuptusie
347 POL Olkusz 00:32:07.00 5:26 11.01 01:05:10.10
118
STANICZEK Adam
Biegnę Byle Dobiec
315 POL Tychy 00:32:03.70 5:26 11.01 01:05:10.60
119
SOJKA Mateusz
172 POL Jankowice 00:31:16.30 5:28 11.01 01:05:28.30
120
BRZUSKA Katarzyna
Olza Cieszyn
52 POL Cieszyn 00:33:28.30 5:28 11.01 01:05:35.80
121
PŁAWECKA Katarzyna
Pszczyna Biega
295 POL Pszczyna 00:32:15.80 5:30 10.91 01:05:48.40
122
JUCHA Jacek
Carbo Asecura/Pszczyna Biega
2 POL Pszczyna 00:32:16.10 5:30 10.91 01:05:48.60
123
PŁAWECKI Leszek
Pszczyna Biega
321 POL Pszczyna 00:32:16.70 5:30 10.91 01:05:49.10
124
MARCAK Przemysław
Spiritual Homeland
350 POL Oświęcim 00:33:21.30 5:31 10.91 01:06:09.80
125
ROZMUS Marzena
FRELKI lotajom
367 POL Bojszowy Nowe 00:32:31.40 5:32 10.91 01:06:17.90
126
LENART Sylwia
108 POL Tychy 00:32:33.60 5:32 10.81 01:06:20.30
127
KANIA Marcin
428 POL Łaziska Górne 00:33:22.10 5:34 10.81 01:06:38.30
128
STOLARZEWICZ Mariusz
Big Fat Runner
349 POL Jawiszowice 00:33:20.90 5:34 10.81 01:06:39.90
129
IWULSKA Joanna
55 POL Szarów 00:33:33.50 5:36 10.71 01:07:00.70
130
GACH-MICHALSKA Justyna
58 POL Rzezawa 00:33:34.50 5:36 10.71 01:07:01.60
131
OPERCHALSKI Andrzej
Lady Pink
332 POL Jankowice 00:33:20.80 5:36 10.71 01:07:11.00
132
WOJTOWICZ Karolina
Siostry Madizar
74 POL Gliwice 00:32:43.50 5:37 10.71 01:07:16.30
133
MARCZYK Jakub
152 POL Bestwina 00:31:58.10 5:37 10.71 01:07:21.90
134
FICEK Krzysztof
Zieltrans
128 POL Piasek 00:34:34.30 5:38 10.62 01:07:30.50
135
STANOSZEK Agnieszka
Coca-Cola Runners
296 POL Mysłowice 00:33:00.10 5:40 10.62 01:07:48.30
136
KOMAJDA Barbara
MDM NT TEAM
291 POL Cieszyn 00:33:51.50 5:40 10.62 01:07:49.90
137
BIAŁAS Agnieszka
MDM NT TEAM
292 POL Pszczyna 00:33:51.60 5:40 10.62 01:07:50.20
138
KLIŚ Agnieszka
Viking Training Center
276 POL Tychy 00:33:39.20 5:41 10.53 01:08:10.10
139
SKUPIEŃ Agnieszka
Skupiony Łabędź
175 POL Rybnik 00:33:44.10 5:42 10.53 01:08:21.20
140
KYSIEWICZ Jakub
400 POL Suchy Las 00:33:46.30 5:42 10.53 01:08:23.00
141
JELEŃ Wojciech
403 POL Mikołów 00:33:36.60 5:43 10.53 01:08:27.30
142
ŻBEL Ania
HRmax Żory
94 POL Zebrzydowice 00:34:30.90 5:44 10.43 01:08:43.50
143
KROCHMAL Artur
MDM NT TEAM
252 POL Pogwizdów 00:34:20.30 5:44 10.43 01:08:45.60
144
KRASKA Wiesław
Californication Team
35 POL Katowice 00:34:42.70 5:44 10.43 01:08:46.90
145
BAJOR Rafał
Rebellion Of Free Runners
99 POL Żory 00:34:22.80 5:45 10.43 01:08:53.80
146
GŁADYSZ Dominika
344 POL Dąbrowa Górnicza 00:34:04.10 5:46 10.43 01:09:08.50
147
RYBAK Remigiusz
176 POL Ruda Śląska 00:33:48.90 5:47 10.43 01:09:17.50
148
KUDER Beata
148 POL Czechowice-Dziedzice 00:34:20.20 5:48 10.34 01:09:24.50
149
OSTROWSKI Zygmunt
17 POL Tychy 00:34:17.50 5:49 10.34 01:09:38.20
150
TRZCINA Bartosz
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
348 POL Czechowice-Dziedzice 00:35:17.80 5:49 10.34 01:09:47.00
151
ORLIKOWSKA KRYŃ Kasia
Bootcamp
32 POL Katowice 00:33:49.30 5:50 10.26 01:09:56.30
152
KACPROWSKI Filip
Wkurw_team
307 POL Tychy 00:35:25.60 5:51 10.26 01:10:02.90
153
WYSPIAŃSKI Tomasz
305 POL Mikołów 00:35:17.60 5:51 10.26 01:10:04.70
154
KRÓL Alicja
323 POL Bielsko-Biała 00:34:35.00 5:52 10.26 01:10:23.20
155
KWAŚNY Ewa
Amator
405 POL Bielsko-Biała 00:35:17.60 5:58 10.08 01:11:27.60
156
WIECZOREK Patrycja
9 POL Katowice 00:36:29.60 5:59 10.00 01:11:42.60
157
FIGIEL Mariusz
205 POL Katowice 00:36:40.90 5:60 10.00 01:11:49.10
158
PAWELEC Lidia
141 POL Bielsko-Biała 00:35:24.70 6:02 10.00 01:12:16.50
159
HANF Anna
Chwalisz czy nie chwalisz lotej z nami
183 POL Bieruń 00:35:15.60 6:03 9.92 01:12:33.70
160
LITWIŃSKA Bożena
Biegnę Byle Dobiec
46 POL Tychy 00:36:06.30 6:05 9.84 01:12:56.90
161
SZYDŁOWSKA Agnieszka
Biegnę Byle Dobiec
44 POL Tychy 00:36:05.40 6:05 9.84 01:12:57.80
162
BALURA Edyta
Biegnę Byle Dobiec
254 POL Lędziny 00:36:04.50 6:05 9.84 01:12:58.10
163
PARTYKA Agata
Biegnę Byle Dobiec
246 POL Miedzyrzecze 00:36:06.00 6:05 9.84 01:12:58.60
164
JASIŃSKI Krzysztof
Biegnę Byle Dobiec
24 POL Bojszowy Nowe 00:36:07.60 6:05 9.84 01:12:59.00
165
ROBOSZ Marcin
MDM NT TEAM
337 POL Cieszyn 00:36:29.00 6:05 9.84 01:12:59.00
166
WAJDZIK Małgorzata
Biegnę Byle Dobiec
244 POL Tychy 00:36:04.40 6:05 9.84 01:12:59.20
167
BIERNACKA Sylwia
240 POL Katowice 00:37:01.00 6:08 9.84 01:13:29.60
168
GÓRCZAK Małgorzata
243 POL Goczałkowice Zdrój 00:35:55.60 6:19 9.52 01:15:43.50
169
ROTHKEGEL Joanna
ROTH
360 POL Bielsko-Biała 00:36:49.50 6:19 9.52 01:15:45.70
170
WOSZCZEK Janetta
319 POL Tychy 00:38:55.20 6:42 8.96 01:20:17.50
171
SZELĄG Iwona
299 POL Gliwice 00:42:24.40 7:04 8.51 01:24:44.10
172
POLOCZEK Katarzyna
Miraz Race Team
224 POL Zabrze 00:40:02.50 7:11 8.39 01:26:00.40
173
BAJOR Aneta
Rebellion Of Free Runners
100 POL Żory 00:43:10.80 7:23 8.11 01:28:30.70

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU