3. BIEG ŚLADAMI ŻUBRA

Ochotnicza Straż Pożarna, św. Jana Pawła II, Studzienice, Polska
28.12.2019

Wyniki

Nordic Walking 6km 6 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto 6 km min/km km/h Czas końcowy
1
BOROŃ Tomek
RUNHOGS Tychy
566 POL Tychy --:--:--.-- 6:34 9.09 00:39:23.80
2
SZCZUCKI Krzysztof
559 POL Żory --:--:--.-- 6:40 8.96 00:39:58.20
3
PAŹDZIORA Mariusz
LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA
568 POL Wadowice --:--:--.-- 6:44 8.96 00:40:18.20
4
KANIA Agnieszka
Nessi Team
567 POL Łaziska Górne --:--:--.-- 7:03 8.57 00:42:14.10
5
KASPRZIK Bernard
SieChodzi PTTK
527 POL Toszek --:--:--.-- 7:10 8.33 00:42:59.10
6
RÓŻEWICZ Dariusz
Pance
565 POL Tychy --:--:--.-- 7:11 8.33 00:43:05.60
7
RÓŻEWICZ Ewa
PANCE
564 POL Tychy --:--:--.-- 7:13 8.33 00:43:14.30
8
GAWEŁ Mirosław
418 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 7:21 8.22 00:44:04.30
9
SERWOTKA Jan
Forma Wodzisław Śląski
550 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 7:23 8.11 00:44:12.30
10
KORDOWSKA Boguslawa
LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA
534 POL Kraków --:--:--.-- 7:24 8.11 00:44:20.40
11
SŁOWIK Marek
PoWoli do Celu
504 POL Wola --:--:--.-- 7:24 8.11 00:44:21.50
12
GLISZCZYŃSKI Mirosław
Tarnogórskie Łazęgi
537 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 7:25 8.11 00:44:29.10
13
SZROBARCZYK Małgorzata
Tarnogórskie Łazęgi
557 POL Karchowice --:--:--.-- 7:28 8.00 00:44:43.00
14
PUSKARZ Angelika
Włóczykij
508 POL Balice --:--:--.-- 7:29 8.00 00:44:53.90
15
OGŁAZA Joanna
528 POL Katowice --:--:--.-- 7:33 8.00 00:45:12.60
16
HEROK Dariusz
516 POL Rybnik --:--:--.-- 7:33 8.00 00:45:14.80
17
OLSCHIMKE Kasia
Katarzyna Olschimke
515 POL Katowice --:--:--.-- 7:37 7.89 00:45:41.00
18
ŁATAŚ Monika
555 POL Lędziny --:--:--.-- 7:47 7.69 00:46:40.20
19
GÓRNIK Jerzy
Katowice 49
525 POL Katowice --:--:--.-- 7:50 7.69 00:46:59.70
20
PANCERZ Joanna
Armadillos
553 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 8:12 7.32 00:49:09.80
21
GAŹDZICKI Stanisław
507 POL Tarnowskie Góry --:--:--.-- 8:19 7.23 00:49:50.20
22
WŁODARCZYK Małgorzata
552 POL Preczów --:--:--.-- 8:19 7.23 00:49:50.30
23
PIECHACZEK Tomasz
MDM NT TEAM
563 POL Cieszyn --:--:--.-- 8:20 7.23 00:49:54.40
24
WOJCIECH Agnieszka
522 POL Goczałkowice Zdrój --:--:--.-- 8:26 7.14 00:50:33.30
25
KASZUBA Katarzyna
#czeladzbiega
536 POL Czeladź --:--:--.-- 8:27 7.14 00:50:36.00
26
GAWEŁ Elżbieta
412 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 8:30 7.06 00:50:58.70
27
SICHMA Kamila
541 POL Swietochlowice --:--:--.-- 8:33 7.06 00:51:16.90
28
KOŁODZIEJSKA Justyna
Miraz Race Team
546 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 8:38 6.98 00:51:42.10
29
CZADER Sylwia
imperium sportu
543 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 8:38 6.98 00:51:42.50
30
GAZDA Dorota
STADION ŚLĄSKI
540 POL Katowice --:--:--.-- 8:38 6.98 00:51:45.50
31
GWIOŹDZIK Ela
500 POL Katowice --:--:--.-- 8:44 6.90 00:52:21.10
32
BIELA Lucyna
558 POL Czerwionka --:--:--.-- 8:49 6.82 00:52:53.70
33
BAZYLEWICZ Paweł
510 POL Czeladź --:--:--.-- 8:50 6.82 00:52:55.30
34
MALARZ Barbara
amator
561 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 8:59 6.67 00:53:49.30
35
ZIELIŃSKA Urszula
535 POL Katowice --:--:--.-- 8:59 6.67 00:53:50.10
36
WORWA Dorota
506 POL Jawiszowice --:--:--.-- 9:01 6.67 00:54:00.50
37
STAŃCZYK Krystyna
PoWoli do Celu
532 POL Wola --:--:--.-- 9:02 6.67 00:54:09.10
38
PIECHACZEK Renata
MDM NT TEAM
562 POL Bochnia --:--:--.-- 9:06 6.59 00:54:32.80
39
MACIEJEWSKA Monika
545 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 9:06 6.59 00:54:35.10
40
KASPERCZYK Joanna
531 POL Siemianowice Śląskie --:--:--.-- 9:07 6.59 00:54:36.30
41
ROMAŃSKA Katarzyna
#czeladzbiega
521 POL Katowice --:--:--.-- 9:09 6.59 00:54:50.10
42
BIERNACKA Teresa
Miraz Race Team
393 POL Mikołów --:--:--.-- 9:17 6.45 00:55:36.80
43
ZOZWOREK Małgorzata
524 POL Jastrzębie --:--:--.-- 9:17 6.45 00:55:38.60
44
KWAŚNA Urszula
amator
560 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 9:20 6.45 00:55:56.80
45
POPCZYK Ewa
Brak
542 POL Będzin --:--:--.-- 9:22 6.38 00:56:08.20
46
LECHOWICZ Ewa
554 POL Wojkowice --:--:--.-- 9:22 6.38 00:56:08.80
47
CEMPULIK-ŁAKOMSKA Agnieszka
518 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 9:22 6.38 00:56:10.80
48
ŁAKOMSKA Michalina
519 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 9:29 6.32 00:56:50.20
49
OGÓREK Piotr
GALAXY TEAM
530 POL Katowice --:--:--.-- 9:32 6.32 00:57:10.50
50
ŁYCZKO Barbara
517 POL Mysłowice --:--:--.-- 9:38 6.25 00:57:44.30
51
SOJKA Zbigniew
549 POL Pszczyna --:--:--.-- 9:39 6.25 00:57:50.90
52
PRZYBYŁO Małgorzata
509 POL Kraków --:--:--.-- 10:19 5.83 01:01:48.20
53
FIGIEL Anna
547 POL Katowice --:--:--.-- 10:47 5.56 01:04:38.10
54
BURDAK Agnieszka
548 POL Katowice --:--:--.-- 10:47 5.56 01:04:38.40
55
BLACHNIK Agnieszka
KLACHULE
503 POL Chorzów --:--:--.-- 10:51 5.56 01:05:05.70
56
KOZIOŁ-ŻURAWSKA Dorota
Klachule
512 POL Katowice --:--:--.-- 10:52 5.50 01:05:06.70

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU