3. BIEG ŚLADAMI ŻUBRA

Ochotnicza Straż Pożarna, św. Jana Pawła II, Studzienice, Polska
28.12.2019

Wyniki

Bieg Żubra 6km 6 km

Brak wyników
Nazwisko i imię Nr Kraj Miasto 6 km min/km km/h Czas końcowy
1
SZYMAŃSKI Sylwester
ULKS Barwice-MKL Szczecinek
391 POL Szczecinek --:--:--.-- 3:31 17.14 00:21:03.50
2
JANUSZ Tomasz
Johnnie Runner Team
432 POL Bielsko Biała --:--:--.-- 3:35 16.67 00:21:25.90
3
KOPIEC Przemysław
228 POL Tychy --:--:--.-- 3:37 16.67 00:21:38.40
4
ZYGMA Kordian
Johnnie Runner Team
111 POL Ligota --:--:--.-- 3:46 15.79 00:22:31.10
5
DROGOSZ Damian
Aktywna Pszczyna Runners Team
237 POL Tychy --:--:--.-- 3:51 15.79 00:23:00.20
6
GARGUL Mac
GG Brothers
266 POL Katowice --:--:--.-- 3:52 15.38 00:23:11.80
7
RATYŃSKI Bartłomiej
Happy Runners
407 POL Bytom --:--:--.-- 3:54 15.38 00:23:23.40
8
SINKA Damian
Pszczyna Biega
53 POL Pszczyna --:--:--.-- 3:57 15.38 00:23:37.30
9
PIOTROWSKI Mateusz
86 POL Tychy --:--:--.-- 4:01 15.00 00:24:00.50
10
LISICKI Kamil
Johnnie Runner Team
270 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 4:02 15.00 00:24:12.00
11
ZAGÓRSKI Mariusz
Kornel Team
171 POL Goleszów --:--:--.-- 4:03 15.00 00:24:13.30
12
MIKOŁAJCZYK Mirosław
Miraz Race Team
216 POL Zabrze --:--:--.-- 4:04 14.63 00:24:20.90
13
LACHOWSKA Magdalena
Bziegacze
417 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 4:06 14.63 00:24:33.90
14
RAJWA Jan
Bziegacze
8 POL Jastrzębie-Zdrój --:--:--.-- 4:07 14.63 00:24:39.40
15
BORCHERT Marcin
Aktywna Pszczyna Runners Team
11 POL Świetochlowice --:--:--.-- 4:07 14.63 00:24:41.90
16
ŁUSZCZ Konrad
#GrodziecRun
374 POL Będzin --:--:--.-- 4:08 14.63 00:24:42.60
17
GAŻA Krzysztof
Lady Pink
268 POL Radostowice --:--:--.-- 4:08 14.63 00:24:45.50
18
TRELIŃSKI Mariusz
Aktywna Pszczyna Runners Team
91 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:10 14.29 00:24:54.60
19
BAJER Grzegorz
Gluten Sruten
61 POL Sosnowiec --:--:--.-- 4:10 14.29 00:24:55.80
20
BARANOWSKI Łukasz
282 POL Orzesze --:--:--.-- 4:10 14.29 00:24:57.40
21
KIEŁBASIŃSKI Andrzej
Aktywna Pszczyna Runners Team
87 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:12 14.29 00:25:08.30
22
JUCHA Miłosz
Carbo Asecura/pszczyna Biega
317 POL Goczałkowice Zdrój --:--:--.-- 4:13 14.29 00:25:12.80
23
PIKUŁA Jacek
Biegnę Byle Dobiec
131 POL Bieruń --:--:--.-- 4:16 13.95 00:25:35.00
24
ORKWISZEWSKA Ola
Scarpa Team Polska
301 POL Bieruń --:--:--.-- 4:16 13.95 00:25:35.50
25
RECLIK Łukasz
Aktywna Pszczyna Runners Team
49 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:18 13.95 00:25:43.50
26
PRZYBYLSKI Tomasz
250 POL Witaszyce --:--:--.-- 4:18 13.95 00:25:44.20
27
KEMPA Piotr
208 POL Pszów --:--:--.-- 4:19 13.95 00:25:50.00
28
LASSOTA-BUJAK Mariola
#czeladzbiega
245 POL Czeladź --:--:--.-- 4:22 13.64 00:26:07.20
29
KRAWCZYK Jacek
Spot Pszczyna
431 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:23 13.64 00:26:14.10
30
BIELA Agnieszka
MG SPORT
429 POL Piasek --:--:--.-- 4:23 13.64 00:26:16.00
31
GRYGIER Michał
MG SPORT
135 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:24 13.64 00:26:21.40
32
JACEK Natalia
Miraz Race Team
217 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:31 13.33 00:27:02.40
33
OCIEPKA Daniel
brak
249 POL Sosnowiec --:--:--.-- 4:32 13.33 00:27:07.40
34
PANCERZ Mariusz
Armadillos
310 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 4:32 13.33 00:27:11.60
35
JANECKI Mateusz
Bziegacze
236 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 4:33 13.33 00:27:12.20
36
PIETROSZEK Rafał
Aktywna Pszczyna Runners Team
380 POL Strumień --:--:--.-- 4:33 13.33 00:27:12.70
37
CHRAPKIEWICZ Marek
Aktywna Pszczyna Runners Team
48 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:34 13.04 00:27:19.00
38
MAŁEK Adam
279 POL Orzesze --:--:--.-- 4:34 13.04 00:27:22.20
39
CZACHURSKI Wojciech
329 POL Bochnia --:--:--.-- 4:35 13.04 00:27:25.50
40
MARYJOSZ Adrian
-
60 POL Żory --:--:--.-- 4:37 13.04 00:27:38.30
41
HOROWSKI Tomasz
RUNHOGS Tychy
194 POL Tychy --:--:--.-- 4:40 12.77 00:27:59.60
42
PŁAWECKI Bogdan
3 POL Studzienice --:--:--.-- 4:42 12.77 00:28:07.80
43
RATYŃSKI Krzysztof
Lear dream team
306 POL Oświęcim --:--:--.-- 4:43 12.77 00:28:13.00
44
KIEŁKOWSKA Maria
Aktywna Pszczyna Runners Team
110 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:43 12.77 00:28:14.10
45
KUŚ Tomasz
Miraz Race Team
191 POL Świętochłowice --:--:--.-- 4:43 12.77 00:28:15.00
46
BUDA Michał
Aktywna Pszczyna Runners Team
375 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:43 12.77 00:28:16.60
47
MARKS Marcin
MG SPORT
146 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:44 12.77 00:28:19.50
48
KILAROVA Jana
421 CZE Ostrava --:--:--.-- 4:44 12.77 00:28:19.70
49
OLESIAK Franciszek
Miraz Race Team
288 POL Mikołów --:--:--.-- 4:44 12.77 00:28:22.50
50
JOŃCA Michał
324 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 4:46 12.50 00:28:31.70
51
BIELA Rafał
MG SPORT
430 POL Piasek --:--:--.-- 4:47 12.50 00:28:39.10
52
KOŁODZIEJSKI Dariusz
Miraz Race Team
293 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 4:47 12.50 00:28:39.70
53
SZWED Wojciech
385 POL Ligota-Miliardowice --:--:--.-- 4:47 12.50 00:28:41.10
54
SZYDŁOWSKI Waldemar
Biegnę Byle Dobiec
43 POL Tychy --:--:--.-- 4:47 12.50 00:28:41.60
55
BEDNARZ Marcin
Runpatola
283 POL Radlin --:--:--.-- 4:48 12.50 00:28:44.80
56
ŻELASKO Michał
85 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 4:49 12.50 00:28:49.90
57
GOŁĘBIOWSKI Paweł
73 POL Tychy --:--:--.-- 4:49 12.50 00:28:53.80
58
KRAWCZYK Maja
Miraz Race Team
257 POL Zabrze --:--:--.-- 4:51 12.50 00:29:00.80
59
SKORUPA Adam
Miraz Race Team
219 POL Zabrze --:--:--.-- 4:54 12.24 00:29:22.70
60
BELOWSKI Dariusz
89 POL Tychy --:--:--.-- 4:55 12.24 00:29:27.00
61
GRYGIER Maciej
MG SPORT
134 POL Pszczyna --:--:--.-- 4:56 12.24 00:29:33.70
62
KRĘTOSZ Marcin
19 POL Orzesze --:--:--.-- 4:56 12.24 00:29:35.20
63
SETLAK Rafał
Grupa Pościgowa
340 POL Bojszowy --:--:--.-- 4:57 12.24 00:29:38.80
64
ŻYŁA Remigiusz
425 POL Jankowice --:--:--.-- 4:59 12.00 00:29:48.40
65
SKRZYPCZYK Paulina
Miraz Race Team
351 POL Tychy --:--:--.-- 4:60 12.00 00:29:55.30
66
TRZOPEK Marcin
Iron Team Ujsoły
346 POL Ujsoły --:--:--.-- 4:60 12.00 00:29:57.60
67
LITWINCZUK Gabriel
OLKUSZBIEGA.PL
356 POL Klucze --:--:--.-- 5:01 12.00 00:30:00.80
68
WRONA Darek
Winniczek Team
318 POL Piasek --:--:--.-- 5:01 12.00 00:30:03.20
69
PALA Zuzanna
Lady Pink
259 POL Łąka --:--:--.-- 5:02 12.00 00:30:07.40
70
JANUSZ Agnieszka
Johnnie Runner Team
232 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 5:02 12.00 00:30:08.60
71
ŻYCZYŃSKI Piotr
Gluten Sruten
47 POL Sosnowiec --:--:--.-- 5:03 12.00 00:30:15.80
72
MALINOWSKA Małgorzata
PoWoli do Celu
82 POL Gilowice --:--:--.-- 5:03 12.00 00:30:16.20
73
PALA Aleksandra
Lady Pink
255 POL Łąka --:--:--.-- 5:03 12.00 00:30:16.50
74
FLIŚ Łukasz
Fulfill Dreams Team Pszczyna
184 POL Pszczyna --:--:--.-- 5:03 12.00 00:30:17.10
75
KRZYSTOLIK Krystian
MG SPORT
199 POL Pszczyna --:--:--.-- 5:03 12.00 00:30:17.40
76
HALAMA Anna
Kocia drużyna
369 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 5:03 12.00 00:30:17.70
77
OKRZESIK Ewelina
Lady Pink
247 POL Żywiec --:--:--.-- 5:04 11.76 00:30:21.20
78
GÓRA Marcin
Rodzicewruchu.pl
6 POL Chorzów --:--:--.-- 5:05 11.76 00:30:30.00
79
CHRONOWSKA Justyna
Bez klubu
242 POL Katowice --:--:--.-- 5:06 11.76 00:30:34.10
80
MALINOWSKI Adam
273 POL Rybnik --:--:--.-- 5:06 11.76 00:30:34.50
81
KOZŁOWSKA Bożena
79 POL Świętochłowice --:--:--.-- 5:07 11.76 00:30:37.10
82
KAPŁON Marek
Winniczek Team
313 POL Bojszowy --:--:--.-- 5:12 11.54 00:31:06.90
83
GRABOWSKA Iwona
Nessi Team
101 POL Kęty --:--:--.-- 5:12 11.54 00:31:07.60
84
HAŚNIK Daria
FRELKI lotajom
328 POL Bieruń --:--:--.-- 5:13 11.54 00:31:14.10
85
PIETRZYK Aleksandra
Lake Runners Tychy
33 POL Tychy --:--:--.-- 5:13 11.54 00:31:14.40
86
DUDZIAK Tadeusz
179 POL Branice --:--:--.-- 5:13 11.54 00:31:17.60
87
TRZCIONKA Mirosław
419 POL Katowice --:--:--.-- 5:15 11.54 00:31:25.40
88
GRYGIER Monika
MG SPORT
150 POL Pszczyna --:--:--.-- 5:15 11.54 00:31:28.00
89
DANISZ Adrianna
69 POL Łąka --:--:--.-- 5:16 11.32 00:31:33.70
90
ZAKRZEWSKI Krzysztof
BEBOKI I SPÓŁKA
294 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 5:17 11.32 00:31:39.30
91
BANIAK Przemyslaw
354 POL Zawiercie --:--:--.-- 5:18 11.32 00:31:46.10
92
JÓZEFUS Ewa
192 POL Lędziny --:--:--.-- 5:18 11.32 00:31:46.30
93
WALCZYŃSKA Karolina
RUNHOGS Tychy
201 POL Tychy --:--:--.-- 5:18 11.32 00:31:46.90
94
BALCAREK Magdalena
335 POL Połomia --:--:--.-- 5:19 11.32 00:31:50.80
95
CZAPLAK Tomasz
Radlinioki w biegu
311 POL Radlin --:--:--.-- 5:19 11.32 00:31:51.30
96
MIKOŁAJEK Barbara
29 POL Sułkowice --:--:--.-- 5:19 11.32 00:31:53.80
97
HANKUS Łukasz
Hankus Team
271 POL Świnna --:--:--.-- 5:20 11.32 00:31:54.50
98
MICHAŁEK Krystyna
107 POL Przeciszów --:--:--.-- 5:20 11.32 00:31:55.10
99
GÓRALSKI Jarosław
Smerfy biegają razem po 0.7
188 POL Racibórz --:--:--.-- 5:20 11.32 00:31:58.80
100
KOSOWSKI Adam
Adamex Podolsze
1 POL Podolsze --:--:--.-- 5:20 11.32 00:31:59.20
101
WLAZŁO Monika
Grupa Pościgowa
362 POL Sosnowiec --:--:--.-- 5:21 11.32 00:32:04.20
102
RACHWAŁ Mariusz
383 POL Studzienice --:--:--.-- 5:21 11.32 00:32:05.50
103
CEBO Agnieszka
Miraz Race Team
223 POL Bytom --:--:--.-- 5:22 11.11 00:32:10.90
104
WLAZŁO Marcin
Grupa Pościgowa
363 POL Sosnowiec --:--:--.-- 5:23 11.11 00:32:15.70
105
GAWRON Monika
Miraz Race Taem
322 POL Ruda Śląska --:--:--.-- 5:24 11.11 00:32:19.80
106
ZIĘBA Anna
Góry Bez Cenzury
76 POL Żywiec --:--:--.-- 5:24 11.11 00:32:22.70
107
URBANKIEWICZ Marcin
241 POL Katowice --:--:--.-- 5:25 11.11 00:32:29.30
108
ŚWIĘS Tomasz
406 POL Czarków --:--:--.-- 5:26 11.11 00:32:34.50
109
DRAŻYK Andrzej
395 POL Orzesze --:--:--.-- 5:29 10.91 00:32:50.20
110
CYWIŃSKI Robert
FRELKI lotajom
26 POL Świerczyniec --:--:--.-- 5:30 10.91 00:32:54.40
111
BARSZCZEWSKI Andrzej
Extreme Team
209 POL Kędzierzyn-Koźle --:--:--.-- 5:30 10.91 00:32:57.80
112
SZWED Paweł
Tętno 220
359 POL Tychy --:--:--.-- 5:31 10.91 00:33:03.80
113
CHARUSTA Martyna
Wataha- Łączy Nas Bieganie
284 POL Targanice --:--:--.-- 5:31 10.91 00:33:05.20
114
WICHEREK Mateusz
392 POL Mikołów --:--:--.-- 5:33 10.91 00:33:14.70
115
WOJNOWSKA Natalia
Miraz Race Team
226 POL Zabrze --:--:--.-- 5:33 10.91 00:33:16.40
116
LITWINCZUK Aneta
OLKUSZBIEGA.PL
357 POL Klucze --:--:--.-- 5:34 10.71 00:33:21.90
117
BURAKOWSKA Małgorzata
Gluten Sruten
59 POL Sosnowiec --:--:--.-- 5:35 10.71 00:33:26.40
118
MIKOŁAJCZYK Dominika
Miraz Race Team
371 POL Zabrze --:--:--.-- 5:36 10.71 00:33:32.10
119
WATA Marta
GOODRUN
166 POL Tychy --:--:--.-- 5:36 10.71 00:33:32.80
120
FLISOWSKA-WITOSZ Agata
Kocia drużyna
413 POL Goczałkowice Zdrój --:--:--.-- 5:38 10.71 00:33:42.10
121
SZNEPKA Łukasz
125 POL Tychy --:--:--.-- 5:39 10.71 00:33:48.40
122
KORNAK Monika
Aktywna Pszczyna Runners Team
285 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 5:39 10.71 00:33:50.30
123
TOPÓR Danuta
GALAXY TEAM
182 POL Katowice --:--:--.-- 5:40 10.53 00:33:58.20
124
SŁOWIAK Daniel
GALAXY TEAM
144 POL Katowice --:--:--.-- 5:40 10.53 00:33:58.40
125
JURCZYK Łukasz
390 POL Katowice --:--:--.-- 5:41 10.53 00:34:02.90
126
SUCHY Małgorzata
160 POL Pszczyna --:--:--.-- 5:41 10.53 00:34:04.60
127
PIECUCH Grzegorz
Biegnę Byle Dobiec
158 POL Tychy --:--:--.-- 5:42 10.53 00:34:06.80
128
KIEŁCZEWSKA Katarzyna
77 POL Tychy --:--:--.-- 5:43 10.53 00:34:15.60
129
MAGDZIORZ Magdalena
177 POL --:--:--.-- 5:44 10.53 00:34:18.50
130
ŻYWICA Marcin
Jak Dzik w Szyszki
300 POL Bytom --:--:--.-- 5:46 10.34 00:34:32.10
131
FICEK Marzena
336 POL Łąka --:--:--.-- 5:47 10.34 00:34:36.60
132
MACHOŃ Tomasz
Kac Runners
384 POL Pszczyna --:--:--.-- 5:47 10.34 00:34:37.40
133
ROST Adam
309 POL Świętochłowice --:--:--.-- 5:47 10.34 00:34:37.80
134
JANOSZ Maria
51 POL Studzienice --:--:--.-- 5:47 10.34 00:34:37.80
135
WYBRANIEC Agnieszka
FRELKI lotajom
325 POL Bieruń --:--:--.-- 5:48 10.34 00:34:44.00
136
DAJKA Barbara
FRELKI lotajom
304 POL Bieruń --:--:--.-- 5:48 10.34 00:34:45.20
137
PIWKO Anna
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
4 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 5:49 10.34 00:34:51.50
138
SMOLEJ Sebastian
261 POL Chełm Śląski --:--:--.-- 5:49 10.34 00:34:52.10
139
KAPŁON Magdalena
Winniczek Team
326 POL Bojszowy --:--:--.-- 5:51 10.34 00:35:01.70
140
WRONA Monika
Winniczek Team
320 POL Piasek --:--:--.-- 5:51 10.34 00:35:02.70
141
KOLARCZYK Dorota
398 POL Wodzisław Śląski --:--:--.-- 5:52 10.17 00:35:06.30
142
KAWULAK Iwona
Świerczyniecki Running
56 POL Bojszowy Nowe --:--:--.-- 5:52 10.17 00:35:08.80
143
RYT Mirosław
Aktywna Pszczyna Runners Team
434 POL Pszczyna --:--:--.-- 5:52 10.17 00:35:08.80
144
WÓJCIK Jakub
TriDIVISION
143 POL Gliwice --:--:--.-- 5:52 10.17 00:35:10.20
145
BIZON Katarzyna
68 POL Kraków --:--:--.-- 5:53 10.17 00:35:12.80
146
NYCZ Artur
145 POL Jankowice --:--:--.-- 5:54 10.17 00:35:19.50
147
KUBICA Miłosz
NIEBIESKI - ADHD TEAM
173 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 5:55 10.17 00:35:24.70
148
SZYMOCHA Katarzyna
Lady Pink
355 POL Żywiec --:--:--.-- 5:55 10.17 00:35:26.50
149
DUDA Agnieszka
Lady Pink
281 POL Pszczyna --:--:--.-- 5:55 10.17 00:35:26.80
150
GOTZ Anna
Zniczowcy
36 POL Jankowice --:--:--.-- 5:55 10.17 00:35:27.00
151
GROŃSKA Agnieszka
4A
113 POL Łaziskagórne --:--:--.-- 5:55 10.17 00:35:29.20
152
POPCZYK Magdalena
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil
277 POL Będzin --:--:--.-- 5:55 10.17 00:35:29.60
153
KUKLA Agata
PoWoli do celu
66 POL Brzeszcze --:--:--.-- 5:55 10.17 00:35:29.90
154
MIŁASZEWSKA Agnieszka
Miraz Race Team
377 POL Katowice --:--:--.-- 5:56 10.17 00:35:32.00
155
PIOTROWSKI Lucyna
264 GBR Londyn --:--:--.-- 5:57 10.17 00:35:38.90
156
ŚWIATŁOCH Patrycja
330 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 5:58 10.00 00:35:42.70
157
PŁAWECKA Klaudia
382 POL Studzienice --:--:--.-- 5:60 10.00 00:35:55.60
158
BŁOCH-ZŁOTY Justyna
505 POL Miedżna --:--:--.-- 6:01 10.00 00:36:00.40
159
NOWAK Tadeusz
Runanywhere
41 POL Katowice --:--:--.-- 6:01 10.00 00:36:02.40
160
KONIECZNY Izabella
Fulfill Dreams Team Pszczyna
126 POL Mikołów --:--:--.-- 6:03 10.00 00:36:15.30
161
GAWLIK Zbigniew
404 POL Imielin --:--:--.-- 6:03 10.00 00:36:15.50
162
KUBECKA Anna
402 POL Katowice --:--:--.-- 6:05 9.84 00:36:24.80
163
GWIOŹDZIK Sławek
13 POL Katowice --:--:--.-- 6:06 9.84 00:36:34.10
164
STANISZEWSKA-COLIK Magdalena
278 POL Tychy --:--:--.-- 6:07 9.84 00:36:41.30
165
KRZEMPEK Paulina
415 POL Mnich --:--:--.-- 6:08 9.84 00:36:42.20
166
KRAJCARZ Tomasz
416 POL Łękawica --:--:--.-- 6:08 9.84 00:36:43.00
167
BUKOWSKA Joanna
Nessi Team
21 POL Katowice --:--:--.-- 6:10 9.68 00:36:58.40
168
BELOWSKA Anna
90 POL Tychy --:--:--.-- 6:13 9.68 00:37:14.00
169
PAJER Basia
334 POL Tychy --:--:--.-- 6:17 9.52 00:37:37.60
170
JANKO Cyprian
ZF
149 POL Pszczyna --:--:--.-- 6:19 9.52 00:37:48.40
171
TUMIDAJEWICZ Beata
Mirazraceteam
221 POL Zabrze --:--:--.-- 6:19 9.52 00:37:52.50
172
ŁAPA Aleksandra
4A
341 POL Pszczyna --:--:--.-- 6:19 9.52 00:37:52.80
173
GIEJŁASZEWSKA Grażyna
424 POL Bielsko-Biała --:--:--.-- 6:20 9.52 00:37:59.30
174
KULSKI Łukasz
38 POL Bieruń --:--:--.-- 6:23 9.38 00:38:14.10
175
MREŻAR Małgorzata
215 POL Przecieszyn --:--:--.-- 6:23 9.38 00:38:15.30
176
STUDENCKI Jakub
214 POL Przecieszyn --:--:--.-- 6:23 9.38 00:38:15.50
177
BIEGAŁA Przemysław
399 POL Żory --:--:--.-- 6:24 9.38 00:38:19.60
178
GRZYWNA Marek
MDM NT TEAM
361 POL Wojciechów --:--:--.-- 6:24 9.38 00:38:20.00
179
BRDĘK Asia
118 POL Suszec --:--:--.-- 6:25 9.38 00:38:24.80
180
WYCISK Marcin
MDM NT TEAM
327 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 6:25 9.38 00:38:27.40
181
SEREDYŃSKI Sławomir
210 POL Pszczyna --:--:--.-- 6:28 9.23 00:38:47.50
182
CUBER Żaneta
Grupa Pościgowa
366 POL Tychy --:--:--.-- 6:30 9.23 00:38:57.10
183
DZIAŁOWSKI Dariusz
235 POL Dąbrowa Górnicza --:--:--.-- 6:30 9.23 00:38:59.00
184
JÓZEFUS Rafał
193 POL Lędziny --:--:--.-- 6:33 9.23 00:39:12.60
185
LENART Gabriela
Miraz Race Team
225 POL Zabrze --:--:--.-- 6:33 9.23 00:39:14.40
186
SZOJDA Paulina
Biegnę Byle Dobiec
18 POL Tychy --:--:--.-- 6:34 9.09 00:39:20.20
187
CYWIŃSKA Elżbieta
FRELKI lotajom
27 POL Świerczyniec --:--:--.-- 6:34 9.09 00:39:22.70
188
ZAGÓRSKA Beata
123 POL Goleszów --:--:--.-- 6:37 9.09 00:39:40.10
189
SEMIK Dariusz
197 POL Przecieszyn --:--:--.-- 6:40 8.96 00:39:54.00
190
STACHOŃ Sylwia
4A
427 POL Czuchów --:--:--.-- 6:43 8.96 00:40:16.10
191
KLOZIK Agnieszka
4A
423 POL Łaziska Górne --:--:--.-- 6:43 8.96 00:40:17.00
192
SODZAWICZNY Bożena
25 POL Pszczyna --:--:--.-- 6:49 8.82 00:40:51.70
193
PROŃCZUK Adam
Wehicool
213 POL Czechowice-Dziedzice --:--:--.-- 6:52 8.70 00:41:07.70
194
BOSIACKA Marta
Rebellion of Free Runners
57 POL Świętochłowice --:--:--.-- 6:52 8.70 00:41:10.80
195
KOTARBA Katarzyna
Miraz Race Team
229 POL Sosnowiec --:--:--.-- 6:59 8.57 00:41:53.90
196
KSIĄŻEK Justyna
388 POL Ligota --:--:--.-- 7:05 8.45 00:42:25.70
197
MIKOŁAJCZYK Adrian
387 POL Zabrzeg --:--:--.-- 7:05 8.45 00:42:25.80
198
BĄK Joanna
365 POL Oświęcim --:--:--.-- 7:05 8.45 00:42:29.30
199
RATYŃSKA Agnieszka
364 POL Oświęcim --:--:--.-- 7:06 8.45 00:42:30.90
200
PARUZEL Joanna
67 POL Rybnik --:--:--.-- 7:17 8.22 00:43:36.30
201
PRZYBYŁO Marta
164 POL Kraków --:--:--.-- 7:20 8.22 00:43:59.40
202
ŻOŁNA Jakub
Fulfill Dreams Team Pszczyna
422 POL Pszczyna --:--:--.-- 7:24 8.11 00:44:20.20
203
JANIK Aga
129 POL Tychy --:--:--.-- 7:30 8.00 00:44:58.90
204
ŻELECH Gabriela
PoWoli do Celu
139 POL Wola --:--:--.-- 7:31 8.00 00:45:01.60
205
WIECZOREK Klaudia
Alko Team Rybnik
40 POL Jastrzębie Zdrój --:--:--.-- 7:36 7.89 00:45:32.90
206
OLBRICH Barbara
Miraz Race Team
373 POL Świętochłowice --:--:--.-- 7:36 7.89 00:45:33.20
207
BUCZAK Łukasz
Alko Team Rybnik
39 POL Rybnik --:--:--.-- 7:36 7.89 00:45:33.70
208
DUDA Łukasz
Miraz Race Team
372 POL Chorzów --:--:--.-- 7:36 7.89 00:45:34.10
209
KACZMAREK Ewa
420 POL Tychy --:--:--.-- 7:48 7.69 00:46:42.70
210
FIGIEL Wojciech
298 POL Katowice --:--:--.-- 8:06 7.41 00:48:33.10
211
LATKOWSKA Beata
206 POL Katowice --:--:--.-- 8:08 7.41 00:48:46.50
212
WIERKIEWICZ Aleksandra
302 POL Krostoszowice --:--:--.-- 8:44 6.90 00:52:20.30
213
BUJAK Magdalena
Biegnę Byle Dobiec
138 POL Tychy --:--:--.-- 8:47 6.82 00:52:36.70
214
SZKLANNY-RECLIK Elżbieta
Aktywna Pszczyna Runners Team
16 POL Pszczyna --:--:--.-- - - DNS
215
KRYBUS-GORAUS Sabina
MDM NT TEAM
339 POL Radostowice --:--:--.-- - - DNS
216
ERAZMUS Michał
Biegnę Byle Dobiec
220 POL Bieruń --:--:--.-- - - DNS
217
PIEKACZ Patrycja
Biegnę Byle Dobiec
230 POL Bieruń --:--:--.-- - - DNS
218
PIOTROWSKI Łukasz
263 GBR Londyn --:--:--.-- - - DNS

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU