2. BIEG „ŚLADAMI ŻUBRA” W STUDZIENICACH

Ochotnicza Straż Pożarna, św. Jana Pawła II, Studzienice, Polska
29.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Androsz Joanna 121 B6 / K POL Rybnik

Zapłacone

2. Arendarski Łukasz 122 B6 / M POL Studzienice Plessteam

Zapłacone

3. Arendt Zdzisław 216 NW12 / M POL Katowice

Zapłacone

4. Bajer Grzegorz 123 B6 / M POL Sosnowiec Gluten Sruten

Zapłacone

5. Bajor Aneta 124 B6 / K POL Żory Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

6. Bajor Rafał 4 B12 / M POL Żory Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

7. Bałazy Krzysztof 125 B6 / M POL Racibórz

Zapłacone

8. Belowska Anna 126 B6 / K POL Tychy

Zapłacone

9. Belowski Dariusz 5 B12 / M POL Tychy

Zapłacone

10. Bienioszek Dariusz 6 B12 / M POL Jankowice Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

11. Bierońska Karolina 7 B12 / K POL Dankowice Johnnie Runner Team

Zapłacone

12. Bilińska Barbara 225 NW6 / K POL Pszczyna

Zapłacone

13. Borkowy Michał 8 B12 / M POL Bojszowy Niezrzeszony

Zapłacone

14. Boroń Luiza 226 NW6 / K POL Tychy RUNHOGS Tychy

Zapłacone

15. Boroń Tomek 227 NW6 / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

16. Boryczka Szymon 127 B6 / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

17. Bosiacka Marta 128 B6 / K POL Świętochłowice Rebellion of Free Runners

Zapłacone

18. Brchrt Marcin 9 B12 / M POL Świętochłowice Chorzowski Klub Rowerowy

Zapłacone

19. Briańska-Kordecka Aleksandra 129 B6 / K POL Katowice Kaua sport

Zapłacone

20. Buchała Andrzej 10 B12 / M POL Lędziny ŚWIERCZYNIEC RUNNING

Zapłacone

21. Buczkowski Tomasz 11 B12 / M POL Komorów Accenture

Zapłacone

22. Bukowska Joanna 12 B12 / K POL Katowice KDN

Zapłacone

23. Bukowski Lukasz 13 B12 / M POL Katowice

Zapłacone

24. Burakowska Małgorzata 130 B6 / K POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

25. Chlebowska Agnieszka 131 B6 / K POL Gilowice

Zapłacone

26. Chrapkiewicz Marek 14 B12 / M POL Pszczyna Szwagry team

Zapłacone

27. Chrobak Ania 15 B12 / K POL Gliwice

Zapłacone

28. Chrobok Tomasz 132 B6 / M POL Jankowice

Zapłacone

29. Chwałek Agnieszka 133 B6 / K POL Bestwina skazaninasukces.pl

Zapłacone

30. Ciosek Anna 134 B6 / K POL Olkusz

Zapłacone

31. Ciosek Artur 135 B6 / M POL Olkusz

Zapłacone

32. Cywiński Robert 16 B12 / M POL Świerczyniec Świerczyniec Running

Zapłacone

33. Czapiewski Janusz 17 B12 / M POL Bieruń ojciec i syn

Zapłacone

34. Dąbrowski Krzysztof 136 B6 / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

35. Damek Ania 137 B6 / K POL Bestwina

Zapłacone

36. Danisz Adrianna 18 B12 / K POL Laka

Zapłacone

37. Dobrzyńska Aldona 228 NW6 / K POL Żory Runwdal

Zapłacone

38. Drąg Grzegorz 19 B12 / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

39. Drogosz Damian 138 B6 / M PCN Czechowice-Dziedzice Aktywna Pszczyna

Zapłacone

40. Drożdż Małgorzata 139 B6 / K PCN Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

41. Dziąbor Andrzej 20 B12 / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

42. Figołuszka Dawid 21 B12 / M POL Studzienice

Zapłacone

43. Filipek Dariusz 22 B12 / M POL Tychy Extreme LR Team / Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

44. Frydrysiak Sylwia 23 B12 / K POL Katowice

Zapłacone

45. Gamoń Dorka 140 B6 / K POL Żory

Zapłacone

46. Gawlak Katarzyna 24 B12 / K POL Goczałkowice-Zdrój

Zapłacone

47. Gawlak Marta 25 B12 / K POL Goczałkowice Edinburgh Running Network

Zapłacone

48. Gębczyński Oliwier 26 B12 / M POL Gliwice

Zapłacone

49. Gębczyński Paweł 27 B12 / M POL Gliwice

Zapłacone

50. Gembala Eugeniusz 229 NW6 / M POL Bełk

Zapłacone

51. Gembala Violetta 230 NW6 / K POL Bełk

Zapłacone

52. Ginalski Adrian 141 B6 / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

53. Gładki Magdalena 231 NW6 / K POL Pszczyna Włóczy-Kijki

Zapłacone

54. Gogol Lucyna 232 NW6 / K POL Pszczyna

Zapłacone

55. Górnik Jerzy 233 NW6 / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

56. Górny Mirosław 28 B12 / M POL Bielsko-Biała Nutrend Team

Zapłacone

57. Gotz Anna 142 B6 / K POL Jankowice Sołectwo Jankowice

Zapłacone

58. Gotz Henryk 29 B12 / M POL Jankowice Zniczowcy

Zapłacone

59. Grześlak Jakub 143 B6 / M NOR Hof

Zapłacone

60. Grzyb Leszek 30 B12 / M POL Łąka Kac Runners

Zapłacone

61. Grzywacz Marcela 144 B6 / K POL Studzienice

Zapłacone

62. Horzela Małgorzata 234 NW6 / K POL Mikołów Cuda na kijach

Zapłacone

63. Hryndio Jerzy 217 NW12 / M POL Katowice Stadion Śląski

Zapłacone

64. Jachymiak Damian 31 B12 / M POL Bukowno Olkuszbiega

Zapłacone

65. Jaromin Błażej 32 B12 / M POL Rudołtowice Spot Pszczyna

Zapłacone

66. Jasik Agata 145 B6 / K POL Ligota SPOT PSZCZYNA

Zapłacone

67. Jeziorowski Grzegorz 146 B6 / M POL Łodygowice

Zapłacone

68. Jucha Jacek 33 B12 / M POL Goczałkowice Zdrój Ca Aktywni/pszczyna Biega

Zapłacone

69. Kaczmarek Ewa 147 B6 / K POL Tychy

Zapłacone

70. Kania Agnieszka 218 NW12 / K POL Łaziska Górne Kolorowa Drużyna Nessi

Zapłacone

71. Kaszuba Katarzyna 219 NW12 / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

72. Kaszuba Łukasz 34 B12 / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

73. Kępka Bartosz 35 B12 / M POL Pszczyna

Zapłacone

74. Kiełbasiński Andrzej 36 B12 / M POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

75. Kiełbasiński Arkadiusz 37 B12 / M POL Jankowice Pszczyna biega

Zapłacone

76. Kiełkowska Maria 38 B12 / K POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

77. Kojder Rafał 39 B12 / M POL Tychy

Zapłacone

78. Komraus Aneta 148 B6 / K POL Studzienice Sklep ogrodniczy NATURA

Zapłacone

79. Komraus Justyna 235 NW6 / K POL Wola

Zapłacone

80. Komraus Marek 149 B6 / M POL Studzienice Sklep ogrodniczy NATURA

Zapłacone

81. Kordowska Bogusława 236 NW6 / K POL Kraków Lux Torpeda

Zapłacone

82. Kordowski Piotr 220 NW12 / M POL Krakow Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

83. Kornak Monika 150 B6 / K POL Czechowice-Dziedzice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

84. Kościelna-Wita Paulina 237 NW6 / K POL Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

85. Kościelny Michał 40 B12 / M POL Jankowice Avanti

Zapłacone

86. Kościelny Sylwia 151 B6 / K POL Jankowice

Zapłacone

87. Kosowski Adam 152 B6 / M POL Podolsze Adamex

Zapłacone

88. Kosowski Krzysztof 153 B6 / M POL Podolsze ADAMEXPODOLSZE.PL

Zapłacone

89. Kowal Robert 154 B6 / M POL Bieruń Nie znamy granic

Zapłacone

90. Kowalczyk Paweł 41 B12 / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Zapłacone

91. Kozłowska Bożena 155 B6 / K POL Świętochłowice

Zapłacone

92. Uczestnik anonimowy 42 B12 / M POL Czeladź Czeladź Biega

Zapłacone

93. Kraska Wiesław 43 B12 / M POL Katowice Californication Team

Zapłacone

94. Kropka Magdalena 156 B6 / K POL Tychy Irons Tychy

Zapłacone

95. Kruszek Małgorzata 44 B12 / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

96. Kublin Szymon 45 B12 / M POL Twardorzeczka

Zapłacone

97. Kuczera-Fatyga Izabela 157 B6 / K POL Zawiercie

Zapłacone

98. Kuczera-Kulaga Magdalena 158 B6 / K POL Katowice

Zapłacone

99. Kudliński Leszek 46 B12 / M POL Ciasna

Zapłacone

100. Kula Magdalena 47 B12 / K POL Katowice ADEA

Zapłacone

101. Kulska Sylwia 159 B6 / K POL Bieruń

Zapłacone

102. Kulski Łukasz 48 B12 / M POL Bieruń

Zapłacone

103. Kurzela Jakub 49 B12 / M POL Świętochłowice Koneserzy Dźwięków

Zapłacone

104. Kuźnik Adam 160 B6 / M POL Bielsko-Biała niezrzeszony

Zapłacone

105. Kwaśnik Michał 50 B12 / M POL Olkusz Olkuskie Tuptusie

Zapłacone

106. Kwaśnik Monika 51 B12 / K POL Olkusz

Zapłacone

107. Lazar Artur 161 B6 / M POL Frydek Tartak Studzienice

Zapłacone

108. Lazar Radosław 162 B6 / M POL Studzienice Tartak Studzienice

Zapłacone

109. Lazar Ryszard 163 B6 / M POL Studzienice Tartak Studzienice

Zapłacone

110. Lech Aleksander 52 B12 / M POL Mysłowice

Zapłacone

111. Lemmon Matthew 53 B12 / M SCO Edinburgh Edinburgh Hash House Harriers

Zapłacone

112. Lenart Sylwia 54 B12 / K POL Tychy

Zapłacone

113. Leszek Gosia 55 B12 / K POL Katowice

Zapłacone

114. Litwinczuk Aneta 56 B12 / K POL Klucze Olkuszbiega.pl

Zapłacone

115. Litwinczuk Gabriel 57 B12 / M POL Klucze Olkuszbiega.pl

Zapłacone

116. Litwińska Bożena 58 B12 / K POL Tychy Biegnę byle dobiec

Zapłacone

117. Litwiński Sławomir 59 B12 / M POL Tychy Biegnę byle dobiec

Zapłacone

118. Loika Aleh 60 B12 / M POL Piasek

Zapłacone

119. Lubowiecki Tomasz 61 B12 / M POL Jankowice

Zapłacone

120. Łapa Piotr 62 B12 / M POLSKA Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

121. Łukasik Krzysztof 63 B12 / M POL Chrzanów

Zapłacone

122. Łyczko Barbara 238 NW6 / K POL Mysłowice

Zapłacone

123. Machoń Tomasz 64 B12 / M POL Pszczyna Kac Runners

Zapłacone

124. Machowska Renata 164 B6 / K POL Mysłowice

Zapłacone

125. Majnusz Michał 65 B12 / M POL Ćwiklice

Zapłacone

126. Marek Rafał 66 B12 / M POL Goczałkowice-Zdrój Kac Runners

Zapłacone

127. Marondel Katarzyna 221 NW12 / K POL Bytom Silesia Nordic Team

Zapłacone

128. Maryjosz Adrian 165 B6 / M POL Żory -

Zapłacone

129. Marzec Mateusz 67 B12 / M POL Stanowice

Zapłacone

130. Maszczyńska-Skalik Ania 166 B6 / K POL Tychy

Zapłacone

131. Michalak Teresa 239 NW6 / K POL Bielsko Biala Rozbbiegane Komorowice

Zapłacone

132. Miketa Marek 68 B12 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele

Zapłacone

133. Mikołajek Barbara 167 B6 / K POL Andrychów

Zapłacone

134. Milewski Łukasz 168 B6 / M POL Nowa Wies Gluten sruten

Zapłacone

135. Mlak Anna 169 B6 / K POL Jaworzno

Zapłacone

136. Młodzik Marcin 170 B6 / M POL Pszczyna

Zapłacone

137. Momot Paweł 69 B12 / M POL Jawiszowice Speed Team Brzeszcze

Zapłacone

138. Moric Anna 70 B12 / K POL Pszczyna Spot

Zapłacone

139. Myszkowska Julia 240 NW6 / K POL Czerwionka Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

140. Nizler Michał 71 B12 / M ENG Sleaford Sleaford Town Runners

Zapłacone

141. Noga Angelika 171 B6 / K POL Kozy Kęckie harpagany

Zapłacone

142. Noga Łukasz 72 B12 / M POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

143. Nowak Marcin 73 B12 / M POL Pszczyna

Zapłacone

144. Nowak Marek 74 B12 / M POL Ligota RyTM Czechowice - Dziedzice

Zapłacone

145. Nowakowska Alina 241 NW6 / K POL Żory Runwdal

Zapłacone

146. Nowicz Mariusz 222 NW12 / M POL Księży Las

Zapłacone

147. Ociepka Daniel 172 B6 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

148. Uczestnik anonimowy 1 / M POL Studzienice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

149. Paczkowski Tomasz 173 B6 / M POL Gliwice

Zapłacone

150. Pająk Grazyna 242 NW6 / K POL Goczalkowice Wloczy-kijki

Zapłacone

151. Pala Aleksandra 76 B12 / K POL Łąka -

Zapłacone

152. Pałaży Nina 75 B12 / K POL Świętochłowice Chorzowski Klub Rowerowy

Zapłacone

153. Pancerz Joanna 174 B6 / K POL Bielsko-Biała Armadillos

Zapłacone

154. Pancerz Mariusz 175 B6 / M POL Bielsko-Biała Armadillos

Zapłacone

155. Pawełko Jakub 176 B6 / M POL Bestwina

Zapłacone

156. Pawełko Jarosław 177 B6 / M POL Bestwina

Zapłacone

157. Pawlik Przemysław 77 B12 / M POL Oświęcim Okr Passionbike

Zapłacone

158. Pepek Bożena 178 B6 / K POL Żory

Zapłacone

159. Piech Michał 179 B6 / M POLSKA Studzienice www.alustal.eu

Zapłacone

160. Piecuch Grzegorz 78 B12 / M POL Tychy Magna Formpol Running Team

Zapłacone

161. Pietroszek Rafał 180 B6 / M POL Strumień Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

162. Pietryja Mateusz 181 B6 / M POL Jankowice Zniczowcy

Zapłacone

163. Pietrzyk Aleksandra 182 B6 / K POL Tychy Lake Runners Tychy

Zapłacone

164. Pikuła Jacek 79 B12 / M POL Bieruń Biegnę byle dobiec

Zapłacone

165. Pławecka Katarzyna 183 B6 / K POLSKA Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

166. Pławecki Bogdan 184 B6 / M POL Studzienice Tartak Studzienice

Zapłacone

167. Pławecki Leszek 185 B6 / M POLSKA Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

168. Płuchowska Grazyna 80 B12 / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

169. Podbioł Dorota 81 B12 / K POL Jankowice Jankofans Myto

Zapłacone

170. Podbioł Zbigniew 82 B12 / M POL Jankowice Jankofans Myto

Zapłacone

171. Pompa Dariusz 83 B12 / M POL Tychy BIEGNĘ BYLE DOBIEC

Zapłacone

172. Proć Andrzej 186 B6 / M POL Balin Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

173. Przechrzta Sylwia 243 NW6 / K POL Łaziska Górne Korowa Drużyna Nessi

Zapłacone

174. Przybylski Tomasz 187 B6 / M POL Witaszyce

Zapłacone

175. Rajwa Jan 188 B6 / M POL Jastrzębie-Zdrój Bzie Bziegacz

Zapłacone

176. Rajwa Roman 84 B12 / M POL Chybie-Bzie KB MOSiR Jastrzębie

Zapłacone

177. Reclik Łukasz 85 B12 / M POL Pszczyna Spot Pszczyna

Zapłacone

178. Rekosz Łukasz 86 B12 / M POL Mysłowice

Zapłacone

179. Uczestnik anonimowy 2 / K POL Wrocław Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

180. Roehrich Krzysztof 87 B12 / M POL Łąka Szwagry Team

Zapłacone

181. Rogóż Kamil 88 B12 / M POL Będzin Przekoty

Zapłacone

182. Rozmus Mateusz 189 B6 / M POL Pszczyna

Zapłacone

183. Sichma Kamila 244 NW6 / K POL Świetochlowice

Zapłacone

184. Uczestnik anonimowy 190 B6 / K POL Katowice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

185. Sinka Damian 89 B12 / M POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

186. Skiba Maciej 191 B6 / M POL Rybnik PRO-KLIMA

Zapłacone

187. Skorupa Adam 90 B12 / M POL Zabrze Miraż Race Team

Zapłacone

188. Skowroński Szymon 91 B12 / M POL Tychy Bsfz

Zapłacone

189. Skrabarczyk Anna 192 B6 / K POL Wola Powoli Do Celu

Zapłacone

190. Skrabarczyk Wiesław 193 B6 / M POL Wola PoWoli do Celu

Zapłacone

191. Skrzypczyk Joanna 92 B12 / K POL Rudołtowice AZYL

Zapłacone

192. Słupianek Paweł 223 NW12 / M POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

193. Słupianek Sonia 224 NW12 / K POL Katowice

Zapłacone

194. Smuda Krzysztof 93 B12 / M POL Tychy

Zapłacone

195. Sobczak Dorota 194 B6 / K POL Klucze Olkuszbiega

Zapłacone

196. Sobczyk Ligia 94 B12 / K POL Świętoszówka

Zapłacone

197. Soból Krzysztof 195 B6 / M POL Jawiszowice Patykiem Pisane 505

Zapłacone

198. Sodzawiczny Bożena 95 B12 / K POL Pszczyna

Zapłacone

199. Sojka Mateusz 96 B12 / M POL Studzienice

Zapłacone

200. Sojka Piotr 97 B12 / M POL Bąków Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

201. Sojka Wojciech 98 B12 / M POL Jankowice Patykiem pisane

Zapłacone

202. Sojka Zbigniew 245 NW6 / M POL Pszczyna

Zapłacone

203. Stańczyk Andrzej 246 NW6 / M POL Wola Górnik Wola

Zapłacone

204. Stefanski Zbyszek 99 B12 / M POL Libiąż Hebel

Zapłacone

205. Stencel Anna 100 B12 / K POL Studzienice

Zapłacone

206. Stolarzewicz Mariusz 101 B12 / M POL Jawiszowice BIGFATRUNNER

Zapłacone

207. Uczestnik anonimowy 196 B6 / K POL Bystra

Zapłacone

208. Stuchlik Marek 197 B6 / M POL Jarząbkowice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

209. Święs Tomasz 198 B6 / M POL Czarków

Zapłacone

210. Szczurek Michal 102 B12 / M POL Mogilany

Zapłacone

211. Szczygieł Paweł 199 B6 / M POL Bieruń Koniczynka

Zapłacone

212. Szewczyk Damian 103 B12 / M POL Jejkowice

Zapłacone

213. Szkarłat Anna 200 B6 / K POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Zapłacone

214. Szklanny-Reclik Elżbieta 104 B12 / K POL Pszczyna SPOT Pszczyna

Zapłacone

215. Szojda Paulina 105 B12 / K POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

216. Szot Magdalena 247 NW6 / K POL Kraków Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

217. Szrobarczyk Małgorzata 248 NW6 / K POL Karchowice Ofiary Kamieńca

Zapłacone

218. Szwed Leszek 106 B12 / M POL Pszczyna Super Tata

Zapłacone

219. Szydłowska Agnieszka 201 B6 / K POL Tychy Biegnę Byle Dobiec

Zapłacone

220. Szydłowski Waldemar 107 B12 / M POL Tychy Magna Formpol running team

Zapłacone

221. Szyja Marcin 108 B12 / M POL Tychy Padam Na Ryj Team

Zapłacone

222. Targiel Lukasz 109 B12 / M POL Tychy Bumerang Team

Zapłacone

223. Uczestnik anonimowy 3 / M POL

Zapłacone

224. Treliński Mariusz 202 B6 / M POL Pszczyna Pszczyna biega

Zapłacone

225. Urbańczyk Alicja 203 B6 / K POL Pszczyna

Zapłacone

226. Waleczek Krzysztof 110 B12 / M POL Łąka Łąka Biega

Zapłacone

227. Wasiewicz Michał 111 B12 / M POL Chorzów

Zapłacone

228. Wernik Katarzyna 112 B12 / K POL Radlin Bestfit club Rybnik

Zapłacone

229. Widło Damian 204 B6 / M POL Libiąż Husaria Race Team

Zapłacone

230. Wieczorek Maciej 205 B6 / M POL Oświęcim Speed Team Brzeszcze / Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

231. Wioska Bogusława 206 B6 / K POL Bierun Irons Tychy

Zapłacone

232. Wioska Zbigniew 113 B12 / M POL Bieruń

Zapłacone

233. Wiśniewski Paweł 207 B6 / M POL Zabrzeg

Zapłacone

234. Włodarczyk Dawid 208 B6 / M POL Katowice MURCKI TEAM

Zapłacone

235. Wodniak Angela 209 B6 / K POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

236. Wójcik Dariusz 210 B6 / M POL Żory RUNwDAL

Zapłacone

237. Wójcik Paweł 211 B6 / M POL Brzeszcze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

238. Wójcik Zofia 249 NW6 / K POL Żory RUNwDAL

Zapłacone

239. Uczestnik anonimowy 250 NW6 / M POL Ćwiklice

Zapłacone

240. Wojtyła Darek 114 B12 / M POL Zabrzeg

Zapłacone

241. Woliński Adam 212 B6 / M POL Żory

Zapłacone

242. Woliński Dariusz 115 B12 / M POL Żory

Zapłacone

243. Wyrwał Monika 116 B12 / K POL Czeladź

Zapłacone

244. Zagórska Beata 213 B6 / K POL Goleszów

Zapłacone

245. Zagórski Mariusz 117 B12 / M POL Goleszów Kornel Team

Zapłacone

246. Żelasko Michał 214 B6 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

247. Zięba Aleksander 215 B6 / M POL Strzyżowice GMINA PSARY

Zapłacone

248. Złoty Tomasz 118 B12 / M POL Pszczyna Ledovo

Zapłacone

249. Żur Marek 119 B12 / M POL Łąka Kac Runners

Zapłacone

250. Zygma Kordian 120 B12 / M POL Ligota Johnnie Runner Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU