VIII SZÓSTKA POGORII - NW

Dąbrowa Górnicza, Polska
06.05.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Antosiewicz Bogusława - NW / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

Antosik Michalina - NW / K POL Ruda Śląska

Niezapłacone

Arendt Zdzisław - NW / M POL Katowice Stowarzeszenie Zakątek Dankowo

Zapłacone

Bagińska Dorota - NW / K POL Sławków Sławkowskie Włóczykije

Zapłacone

Bagniewski Michał - NW / M POL Bytom

Zapłacone

Bajor Rafał - NW / M POL Żory Rebellion Of Free Runners

Niezapłacone

Balin Elwira - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bałtarowicz Artur - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Barchanowska Lucyna - NW / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Baruch Henryka - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Baruch Włodzimierz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Batoryna Aleksander - NW / M POL Będzin

Niezapłacone

Bielecka Katarzyna - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Bień Ilona - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Brzezińska Ewa - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Bujoczek Ewa - NW / K POL Bytom

Niezapłacone

Czempik Kornelia - NW / K POL Chorzów Stadion Śląski

Zapłacone

Czerw Magdalena - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Czub Jarosław - NW / M POL Sosnowiec Czubclub

Zapłacone

Dąbrowiak Adriana - NW / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Dębska Eleonora - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Domin Krystyna - NW / K POL Siemianowice Mk Team

Zapłacone

Gajewska Magdalena - NW / K POL Katowice

Zapłacone

Gałek Mariusz - NW / M POL Staszów Tauron Team

Niezapłacone

Gałęziok Adrian - NW / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Niezapłacone

Garbat Bożena - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Garbat Ryszard - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Głąb Małgorzata - NW / K POL Łazy

Zapłacone

Gładki Magdalena - NW / K POL Pszczyna Włóczy-Kijki

Niezapłacone

Górniak Adam - NW / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

Grabowski Dariusz - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Gramatyka Mateusz - NW / M POL Turza Kswt

Niezapłacone

Hauke Iwona - NW / K POL Siemonia Bobry Walking

Zapłacone

Hauke Iwona - NW / K POL Siemonia Bobry Walking

Niezapłacone

Herman Anna - NW / K POL Siemianowice Śląskie Runonline Team

Niezapłacone

Horzela Małgorzata - NW / K POL Mikołów Cuda Na Kijach

Niezapłacone

Inglant Krystyna - NW / K POL Chorzów Stadion Śląski

Zapłacone

Jach Jolanta - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Janik Bogusław - NW / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Janik Marzenna - NW / K POL Siemianowice Śląskie Stadion Śląski

Niezapłacone

Jaworski Łukasz - NW / M POL Wysoka Kswt

Niezapłacone

Jordan Aneta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Kaczmarczyk Irena - NW / K POL Katowice Stadion Slaski

Niezapłacone

Kaleta Anna - NW / K POL Świętochłowice

Niezapłacone

Kaleta-Kolanko Beata - NW / K POL Świętochłowice

Zapłacone

Kalisz Aneta - NW / K POL Bytom

Zapłacone

Kałużna Anna - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kamionka Jacek - NW / M POL Olkusz Paskambiega

Niezapłacone

Kamionka Kamil - NW / M POL Olkusz Paskambiega

Niezapłacone

Kania Ryszard - NW / M POL Kuźnica Podleśna

Zapłacone

Kaniowska Małgorzata - NW / K POL Łazy Biegam Bo Lubię

Zapłacone

Kasza Iwona - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kieca Henryk - NW / M POL Olkusz

Niezapłacone

Kluska-Wnuk Anna - NW / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Kłysko Mariola - NW / K POL Wierbka

Zapłacone

Koczubiej Zofia - NW / K POL Sosnowiec LEFT FREE

Zapłacone

Kolarczyk Joanna - NW / K POL Chorzow Stadion Śląski

Zapłacone

Kosmala Sebastian - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kowalczyk Joanna - NW / K POL Kraków

Zapłacone

Kowalczyk Tadeusz - NW / M POL Kraków

Niezapłacone

Kowalik Dawid - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Krainski Piotr - NW / M POL Czeladź Czeladz Biega

Zapłacone

Kręgiel Paweł - NW / M POL Sosnowiec 100% Zagłębie

Niezapłacone

Kubica Agata - NW / K POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Łazęgi

Niezapłacone

Kurtyka Agnieszka - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Latos Edyta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Leski Józef - NW / M POL Zawiercie Jura

Zapłacone

Liszka Marzena - NW / K POL Podlipie

Zapłacone

Łaba-Szymura Małgorzata - NW / K POL Będzin RUNHOGS Tychy

Zapłacone

Łączyk Barbara - NW / K POL Czeladź

Zapłacone

Łączyk Jerzy - NW / M POL Czeladź

Zapłacone

Łoszajć Justyna - NW / K POL Sosnowiec Czubclub

Zapłacone

Majchrzyk Dorota - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

Malczyk Anna - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Małka Irena - NW / K POL Gliwice

Zapłacone

Małka Marian - NW / M POL Gliwice

Zapłacone

Materny Anna - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Matuszek Jacek - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Euroglas Team

Zapłacone

Mazan Justyna - NW / K POL Twardowice

Zapłacone

Mól Wioletta - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

Motylewski Michał - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Muskała Mateusz - NW / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Nowak Agnieszka - NW / K POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Nowak Agnieszka - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

Nowak Borys - NW / M POL Sosnowiec Brak

Zapłacone

Ościłowicz Ewa - NW / K POL Sosnowiec Mosir Sosnowiec

Niezapłacone

Owczarczyk Łukasz - NW / M POL Dabrowa Górnicza

Zapłacone

Pająk Grażyna - NW / K POL Goczałkowice Włóczy-Kijki

Niezapłacone

Pająk Michał - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Paśnikowska Agnieszka - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pastusiak Kraina - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Patocka Marta - NW / K POL Działoszyn Viking Nordic Team Częstochowa

Zapłacone

Pietroszek Rafał - NW / M POL Strumień AktywnaPszczyna.pl

Niezapłacone

Podsiadło Marcin - NW / M POL Mysłowice Boombarr

Zapłacone

Pokorny Agnieszka - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Polaczek Marta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Poniatowska Aleksandra - NW / K POL Katowice

Zapłacone

Prabucki Rafał - NW / M POL Opole Azs Uo Opole

Niezapłacone

Przybulewska Adriana - NW / K POL Będzin

Niezapłacone

Purc Sylwia - NW / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Sie Nie Przejdzie"

Zapłacone

Rutka Mariola - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Rutka Piotr - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Sala Andrzej - NW / M POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Niezapłacone

Saracka Ewelina - NW / K POL Katowice

Niezapłacone

Sikora Paweł - NW / M POL Będzin

Niezapłacone

Sikora Renata - NW / K POL Czeladź

Niezapłacone

Skotniczna Bożena - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Słupianek Paweł - NW / M POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

Sobolewski Tomasz - NW / M POL Olkusz

Niezapłacone

Sokół Marian - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Dziady Ocr-Rada

Niezapłacone

Sopel Aniela - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Sopel Zygmunt - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Sroka Małgorzata - NW / K POL Twardowice Bobry Wolking

Zapłacone

Stalmach Damian - NW / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

Staroń Magdalena - NW / K POL Siewierz

Niezapłacone

Staroń Magdalena - NW / K POL Siewierz

Zapłacone

Staroń Małgorzata - NW / K POL Mikołów

Zapłacone

Szczygiel Marek - NW / M POL Zawiercie Grupa Jurapl

Zapłacone

Szrobarczyk Małgorzata - NW / K POL Karchowice Ofiary Kamieńca

Zapłacone

Szymczewski Włodzimierz - NW / M POL Świętochłowice

Zapłacone

Trautmann Bogusława - NW / K POL Zbroslawice Ofiary Kamieńca

Niezapłacone

Urgacz Paweł - NW / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Wach Elżbieta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wach Jacek - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Wajzer Lucja - NW / K POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Niezapłacone

Wołoszczuk Grzegorz - NW / M POL Zawiercie

Zapłacone

Żak Arkadiusz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Zaradna-Szymańska Iwona - NW / K POL Siemianowice Śląskie Mk Team

Zapłacone

Zarzeczna Marlena - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Zdejszy Magdalena - NW / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

Zielińska Grażyna - NW / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Zapłacone

Zielonka Andrzej - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Zielonka Ilona - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Zobek Edward - NW / M POL Sosnowiec Osoba Niepełnosprawna

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU