VII Cross Czwórki

Dąbrowa Górnicza, Polska
30.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamów Rafał - Bieg15km / M30 POL Tychy Brak

Zapłacone

Bagińska Dorota - NW / K POL Sławków Sławkowskie Włóczykije

Zapłacone

Balicka Anna - Bieg15km / K30 POL Poraj Leśny Konik

Niezapłacone

Bednarczyk Magdalena - Bieg15km / K30 POL Będzin

Niezapłacone

Białek Aleksandra - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Białek Artur - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Bielecka Katarzyna - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Bień Ilona - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bień Mariusz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bień Natalia - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Błaut Magdalena - Bieg 8km / K POL Olkusz Antrans Bis Olkusz

Zapłacone

Bogucka Kamila - Bieg 8km / K POL Katowice

Niezapłacone

Brzeziński Błażej - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Bucka Monika - NW / K POL Katowice

Zapłacone

Bugajski Artur - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza JaBieGam

Zapłacone

Bujok Tomasz - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Burakowska Małgorzata - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Buźniak Masza - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Cabaj Przemysław - Bieg15km / M30 POL Jaworzno Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

Chodakowski Dariusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Citak Jerzy - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Cyrus Bogdan - NW / M POL Strzebiń Silesia Nordic Team

Niezapłacone

Czaj Artur - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Wydziaruni

Zapłacone

Czapla Ewelina - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Czechowski Damian - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Czerw Magdalena - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Czerwik Jakub - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Darsicka-Mączka Roksana - NW / K POLSKA Piekary Śląskie

Zapłacone

Data Paweł - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Dębicka Katarzyna - Bieg15km / K30 POL Kraków Wild Dogs Team

Zapłacone

Delewska Anna - Bieg15km / K50 POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Delkowski Aleksander - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg15km / K16 POL Chorzów Parkrun Dog Team

Niezapłacone

Duliban Joanna - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec Spontan Speed

Niezapłacone

Dulka-Kita Małgorzata - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Działowski Dariusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Dziuk Joanna - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Emerling Wojciech - Bieg15km / M30 POL Katowice

Zapłacone

Gajewska Isabela - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Gajewska Izabela - Bieg 8km / K POL Gliwice 4th Section

Zapłacone

Gajewska Magdalena - NW / K POL Katowice

Niezapłacone

Gajewski Irek - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Gajewski Jacek - Bieg15km / M50 POL Gliwice 4th Section

Zapłacone

Garbat Michał - Bieg15km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Garbat Ryszard - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Gardyński Paweł - Bieg15km / M16 POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Gil Iwona - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Glaba Krzysztof - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Głąb Małgorzata - NW / K POL Łazy

Zapłacone

Głąbik Marcin - Bieg15km / M30 POL Chorzów

Zapłacone

Głowacz Kamil - Bieg15km / M16 POL Jaworzno Wkurw_Team

Zapłacone

Górnik Jerzy - NW / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

Grabarczyk Mariusz - Bieg15km / M50 POL Bedzin

Niezapłacone

Greń-Nocentini Joanna - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Grochowicz Krystian - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Grzmielewski Maciej - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Hajda Marek - Bieg15km / M50 POL Ptakowice

Zapłacone

Hajduk Barbara - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Hajduk Piotr - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Hanak Rafał - Bieg 8km / M POL Psary

Zapłacone

Herman Anna - Bieg 8km / K POL Siemianowice Śląskie 1976

Niezapłacone

Hrabia Łukasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Hyla Dariusz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Cafemobil Team

Niezapłacone

Imiołek Zuzia - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Jabłonka Mariusz - Bieg 8km / M POL Mysłowice DZIADY OCR

Niezapłacone

Jabłoński Adam - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Ottima Plus

Zapłacone

Jabłoński Marek - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Ottima Plus

Zapłacone

Jach Jolanta - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Jakubowski Mariusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jamiński Adam - Bieg15km / M16 POL Tychy adamjaminski.pl

Niezapłacone

Jamróz Kamil - Bieg15km / M30 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Jarszak Sebastian - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Jastrzębska-Szymonek Gabriela - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jaworska Anna - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza URBAŃCZYK DZIADU TEAM

Zapłacone

Jaworska Anna - Bieg15km / K30 POL Starachowice

Zapłacone

Jaworski Łukasz - NW / M POL Wysoka Kswt

Niezapłacone

Jurczenko Marcin - Bieg15km / M30 POL Kraków Itmbw Kraków

Niezapłacone

Jureczek Piotr - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kania Igor - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kania Jan - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kania Jolanta - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kania Krzysztof - NW / M POL Wojkowice Kościelne

Zapłacone

Kania Paweł - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain SQUAD

Zapłacone

Kaniowski Piotr - Bieg 8km / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię

Niezapłacone

Karcz Dorota - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kasperczyk Joanna - NW / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Kasprzyk Justyna - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kępiński Artur - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kistela Krystian - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

Klim Katarzyna - Bieg15km / K30 POL Poznań

Niezapłacone

Kluska-Wnuk Anna - NW / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Kłysko Mariola - NW / K POL Wierbka

Zapłacone

Knap Damian - Bieg15km / M30 POL Czeladź

Niezapłacone

Koniec Mariusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

Korczyński Tomasz - Bieg15km / M16 POL Świętochłowice Srtg Katowice

Niezapłacone

Korniczuk Kamila - Bieg15km / K16 POL Sosnowiec 1991

Niezapłacone

Korzus Paweł - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Lubię Burpeesy

Zapłacone

Kosmala Sebastian - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kotarba Katarzyna - Bieg 8km / K POL Sosnowiec MIRAZ RACE TEAM

Zapłacone

Kotłowski Paweł - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Jabiegam

Zapłacone

Kozieł Jeremiasz - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

Krainski Piotr - NW / M POL Czeladź Czeladz Biega

Zapłacone

Krajewska-Paluch Ewa - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia

Zapłacone

Kryczek Piotr - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Gym El Toro Running Team

Zapłacone

Krząpa Łukasz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Krzystofek Monika - Bieg 8km / K POL Chorzów Saint Gobain-Squad

Zapłacone

Księżopolski Mariusz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kubaczka-Ligenza Sylwia - Bieg 8km / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Kubasiewicz Bartosz - Bieg 8km / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Kucharska Klaudia - Bieg15km / K16 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Kucharska-Kielan Urszula - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza Najprzóg Bugaj

Zapłacone

Kukiełka Adam - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec

Zapłacone

Kula Jarosław - Bieg15km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kułaczewski Krzysztof - Bieg15km / M16 POL Sosnowiec

Zapłacone

Kułakowska Monika - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza w pogoni za duchem

Zapłacone

Kułakowski Grzegorz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

Kuna Kasia - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kurtyka Agnieszka - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza Trenujtriathlon.pl

Niezapłacone

Kuźniak Joanna - Bieg15km / K30 POL Ryczów

Niezapłacone

Lachchodakowska Marta - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Latacz Norbert - Bieg 8km / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Latos Edyta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Leitner Rafał - Bieg15km / M16 POL Rybnik

Zapłacone

Litwinczuk Aneta - Bieg 8km / K POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

Litwinczuk Gabriel - Bieg15km / M30 POL Klucze OLKUSZBIEGA.PL

Zapłacone

Ludwikowska Paulina - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Ludwikowski Przemysław - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Łoszajć Justyna - NW / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Łukaszewska Agnieszka - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Łukaszewski Marcin - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Maciejewska Monika - NW / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Mądrzyk Daniel - Bieg15km / M30 POL Kraków

Zapłacone

Mądrzyk Ewelina - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Majewski Łukasz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Majewski Przemysław - Bieg15km / M30 POL Chruszczobród Pogoria Morsuje

Zapłacone

Malczyk Anna - NW / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Malinowski Adrian - Bieg 8km / M POL Będzin #czeladzbiega

Niezapłacone

Małka Irena - NW / K POL Gliwice

Niezapłacone

Małka Marian - NW / M POL Gliwice

Niezapłacone

Marczewski Tomasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Materka Paulina - Bieg 8km / K POL Sosnowiec City Fitness Sosnowiec

Niezapłacone

Materny Anna - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Matuszek Jacek - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Euroglas Team

Zapłacone

Mazan Justyna - Bieg 8km / K POL Twardowice

Niezapłacone

Mazur Jakub - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Niezapłacone

Michalski Piotr - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Najprzud Bugaj

Zapłacone

Mormul Przemek - Bieg15km / M30 POL Wysoka Panalpina

Zapłacone

Mrożek Zbigniew - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Brak

Zapłacone

Mucha Michał - Bieg15km / M30 POL Siemianowice

Zapłacone

Musialik Jan - Bieg15km / M30 POL Zabrze Pro-Windows Alu &Glass Design TEAM Tarnowskie Góry

Zapłacone

Nagas Pawel - Bieg15km / M30 POL Myslowice Lubie Burpees’Y

Zapłacone

Nagło Piotr - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Solvere Team

Zapłacone

Nalepa Rysiek - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Nalepka Ewa - Bieg15km / K30 POLSKA Sosnowiec Biegam Przez Góry

Zapłacone

Noga Łukasz - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

Nowacki Michał - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Robim Co Możem

Niezapłacone

Nowak Agnieszka - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

Nowak Borys - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Brak

Zapłacone

Nowak Krzysztof - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Oboz Paweł - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec Urodzeni Biegacze

Zapłacone

Olejnik Adam - Bieg15km / M16 POL Katowice

Zapłacone

Ościłowicz Ewa - NW / K POL Sosnowiec Mosir Sosnowiec

Niezapłacone

Osika Damian - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Owczarz Irena - NW / K POL Czeladź #czelzdźbiega

Niezapłacone

Pakuła Paweł - Bieg15km / M30 POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

Paluch Daniel - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pawłowski Tomasz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pęczak Tomasz - Bieg15km / M16 POL Ogrodzieniec

Zapłacone

Pelle Laszlo - Bieg15km / M30 HUN Dabrowa Gornicza Huncutek

Niezapłacone

Pełka Tomasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Pozytywnie Zakręceni/aktywna Dąbrowa

Niezapłacone

Piątek Mateusz - Bieg15km / M16 POL Bukowno HERCOG RUNNING TEAM

Zapłacone

Piotrowski Maciej - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Piskorz Agnieszka - Bieg 8km / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Pobiedzińska Karolina - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Podkowa Tomasz - Bieg15km / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

Podlejska Karina - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Polczyk Miroslaw - Bieg15km / M50 POL Katowice

Zapłacone

Powązka-Nabiałek Aleksandra - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Probierz Paweł - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Przybył Anna - Bieg15km / K16 POL Łazy

Zapłacone

Przyłucki Grzegorz - Bieg15km / M50 POL Preczów 10 Stopień Żasilania

Niezapłacone

Pszczoła Marcin - Bieg15km / M30 POL Będzin

Zapłacone

Pudlik Paweł - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Rosak-Szyrocka Joanna - Bieg 8km / K POL Częstochowa 1979

Niezapłacone

Roskosz Rafał - Bieg15km / M30 POL Tarnowskie Góry Pro-Window Alu &Glass Desing TEAM Tarnowskie Góry

Zapłacone

Różewicz Dariusz - Bieg15km / M50 POL Tychy PANCE

Zapłacone

Różewicz Ewa - Bieg15km / K50 POL Tychy PANCE

Zapłacone

Rutka Mariola - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Rutka Piotr - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Rybak Adam - Bieg15km / M30 POL Zawiercie

Zapłacone

Rzeszowski Sergiusz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Sąkol Anna - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Sarota Mariola - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Sarota Sylwester - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Sitko Sylwester - Bieg15km / M30 POL Preczów

Zapłacone

Ślęk Aneta - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Ślęk Aneta - Bieg15km / K30 POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Ślusarczyk Piotr - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowe

Niezapłacone

Sobierajski Rudolf - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Sokół Marian - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Dziady Ocr-Rada

Niezapłacone

Sopel Aniela - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Sopel Zygmunt - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Sowula Weronika - Bieg 8km / K POL Brzeszcze

Zapłacone

Staroń Magdalena - NW / K POL Siewierz

Niezapłacone

Staroń Małgorzata - NW / K POL Mikołów

Zapłacone

Stasiński Tomasz - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Stefański Zbigniew - Bieg15km / M30 POL Libiąż Hebel

Zapłacone

Stodolski Mateusz - Bieg15km / M30 POL Chełm Śląski Brembo

Niezapłacone

Stromczynski Maciej - Bieg15km / M50 POL Zabrze

Zapłacone

Struk Agnieszka - Bieg15km / K30 POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Zapłacone

Struzik Agata - Bieg 8km / K POL Sosnowiec Srtg Katowice

Niezapłacone

Supernak Monika - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Synal Marta - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Sypek Damian - Bieg15km / M30 POL Sosnowiec

Zapłacone

Szaleniec Patrycja - Bieg 8km / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

Szaleniec Sebastian - Bieg 8km / M POL Będzin Będzin Górą

Niezapłacone

Szatniewska Agnieszka - Bieg15km / K30 POL Będzin Owocowa Kraina

Zapłacone

Szczęsna Marta - Bieg15km / K30 POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Szczęśniak Krzysztof - Bieg15km / M30 POL Pilica Ks-Architektura

Niezapłacone

Szczeszak Tomasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Zapłacone

Szczygiel Marek - NW / M POL Zawiercie Grupa JuraPL

Zapłacone

Szczygieł Michał - Bieg15km / M30 POL Czeladź #NOTmyWARCHIEF

Zapłacone

Sztajer Bartek - Bieg15km / M30 POL Będzin Lubię Burpeesy

Zapłacone

Szymański Jerzy - Bieg15km / M30 POL Kraków Wild Dogs Team

Zapłacone

Szymonek Piotr - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Szymusik Maja - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Szymusik Tomasz - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Szyszka Bożena - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Tomalik Anna - Bieg 8km / K POL Sarnów

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg15km / M30 POL Grodno LUBIĘ burpeesy

Zapłacone

Trzaska Paweł - Bieg15km / M30 POL Dabrowa Gornicza

Niezapłacone

Turek Rafał - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Owocowa Kraina

Zapłacone

Ujma Krzysztof - Bieg15km / M30 POL Wręczyca Wielka Aktywna Wręczyca

Zapłacone

Wach Elżbieta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wach Kamila - Bieg15km / K30 POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Walnik Tomasz - Bieg 8km / M POL Łazy Grupa Jura

Zapłacone

Wawrzoła Antoni - Bieg15km / M50 POL Siemianowice Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Wiśniewska Marzanna - NW / K POL Zabrze

Zapłacone

Wiśniewski Paweł - Bieg15km / M30 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Wiśniewski Sławomir - NW / M POL Zabrze

Zapłacone

Witek Kamil - Bieg15km / M16 POL Falmirowice Husaria Race Team

Niezapłacone

Wojdyło Dominik - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

Wojtaś Bartosz - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wojtaś Eugeniusz - Bieg15km / M50 POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wower Maria - NW / K POL Katowice Csc Adventure Academy

Niezapłacone

Woźniak Anna - Bieg 8km / K POL Bytom

Niezapłacone

Wróblewska Karolina - Bieg 8km / K POL Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice

Zapłacone

Wypysiński Daniel - Bieg 8km / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Niezapłacone

Żak Arkadiusz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Zarychta Agnieszka - Bieg 8km / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Zdancewicz Anna - Bieg15km / K30 POL Katowice

Niezapłacone

Zielińska Agata - Bieg 8km / K POL Częstochowa

Niezapłacone

Zielińska Grażyna - NW / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Niezapłacone

Zobek Edward - NW / M POL Sosnowiec Osoba Niepełnosprawna

Zapłacone

Żurawiecki Maciej - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Żryj pełnią życia

Zapłacone

Żurawiecki Marcin - Bieg15km / M30 POL Dąbrowa Górnicza Żryj Pełnią Życia

Zapłacone

Żurawiecki Michał - Bieg15km / M16 POL Dąbrowa Górnicza Żyryj pełnią życia.

Zapłacone

Zych Wioleta - Bieg15km / K30 POL Preczów

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU