VII Bieg Walentynkowy - Indywidualnie

Hala Widowiskowo- Sportowa „Centrum”, Aleja Róż, Dąbrowa Górnicza, Polska
18.02.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Adam - BIEG_IND / M POL Dąbie Bbl

Zapłacone

Adamczyk Marcin - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Bike Atelier

Niezapłacone

Adamowski Zbigniew - BIEG_IND / M POL Myszków

Zapłacone

Adamski Mateusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Andraczek Tomasz - BIEG_IND / M POL Piekaryśląskie Lecymy Durs

Zapłacone

Arbelska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

Bącalska Monika - BIEG_IND / K POL Czeladź

Zapłacone

Bączek Marzena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bagińska Dorota - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczykije

Zapłacone

Bagniewski Michał - NW_IND / M POL Bytom

Zapłacone

Bąk Jan - NW_IND / M POL Sosnowiec Rogaczówek

Zapłacone

Bałtarowicz Artur - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bargieła Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Barglik Piotr - BIEG_IND / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Bartas Agnieszka - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

Bartos Damian - NW_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Bartosik Monika - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Bartosik Sebastian - BIEG_IND / M POL Wodzisław Śląski Krs Morsy.pl

Zapłacone

Bartosińska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Dzik Z Duszą Sarenki

Zapłacone

Basąg Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Wydziaruni

Zapłacone

Bednarczyk Magdalena - NW_IND / K POL Będzin

Niezapłacone

Białas Bartosz - BIEG_IND / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

Biełanowicz Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bień Natalia - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Biernacka Teresa - BIEG_IND / K POL Mikołów Miraz Race Team

Zapłacone

Bigos Grzegorz - BIEG_IND / M POL Jaworzno Grammi

Zapłacone

Bijak Adam - BIEG_IND / M POL Mstów

Zapłacone

Błasiak Jacek - BIEG_IND / M POL Radzionków Smoleń Biega

Zapłacone

Błaszczyk Adrian - NW_IND / M POL Częstochowa Leśne Ludki

Zapłacone

Boba Monika - BIEG_IND / K POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

Boba Piotr - BIEG_IND / M POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

Bochenek Wojciech - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Bojczuk Władysław - NW_IND / M POL Brzeszcze Bez

Niezapłacone

Bojur Renata - BIEG_IND / K POL Częstochowa

Zapłacone

Borcz Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Zagłębie Dąbrowskie

Zapłacone

Boroń Przemysław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Boroń Tomek - BIEG_IND / M POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Brandys Aneta - BIEG_IND / K POL Tychy Parkrun Tychy

Niezapłacone

Brodzińska Kamila - BIEG_IND / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Brudel Zbigniew - NW_IND / M POL Katowice Tkkf Czarni

Zapłacone

Bryła Paweł - BIEG_IND / M POL Myszków

Zapłacone

Bryś Maciej - BIEG_IND / M POL Zawiercie

Zapłacone

Brzdęk Anita - BIEG_IND / K POL Zawiercie Zawiercie Biega, Grupa Jura Pl, Lesni Olimpijczycy

Zapłacone

Brzezińska Anna - BIEG_IND / K POL Wolbrom

Zapłacone

Brzeziński Damian - BIEG_IND / M POL Wysoka Wysoka

Zapłacone

Bucka Monika - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

Bujak Angelina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bujok Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Bulica Rafał - BIEG_IND / M POL Dabrowa Gornicza Brembo

Zapłacone

Burakowska Małgorzata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Burliga Marzena - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

Bury Lidia - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Carski Łukasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Cebo Marta - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Się Nie Przejdzie"

Zapłacone

Cesarz Justyna - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Cesarz Katarzyna - BIEG_IND / K POL Myszków

Zapłacone

Chaba Artur - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza 1997

Zapłacone

Chlewicka Magdalena - BIEG_IND / K POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Zapłacone

Chowaniec Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu

Zapłacone

Chrzanowski Czesław - NW_IND / M POL Sosnowiec Mysłowicki Klub Biegacza No.i

Zapłacone

Chuderska Izabela - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

Chwałek Agnieszka - BIEG_IND / K POL Bestwina Skazaninasukces.pl

Zapłacone

Ciask Martyna - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Cieśla Anna - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

Ciołek Łukasz - BIEG_IND / M POL Będzin Brembo

Zapłacone

Cis Adam - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Aś Sosnowiec

Zapłacone

Cis Monika - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Ciszewska Anna - NW_IND / K POL Skałka Grupa Jura.pl

Zapłacone

Ciszewska Ewelina - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Ciszewska Karolina - BIEG_IND / K POL Bełchatów Turbo Team

Zapłacone

Ciszewska Violetta - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Cupiał Aneta - NW_IND / K POL Katowice

Zapłacone

Cupiał Artur - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

Ćwikła Irena - BIEG_IND / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Czado Artur - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

Czaj Artur - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Wydziaruni

Zapłacone

Czapla Ewelina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fitmodelarnia

Zapłacone

Czarny Patrycja - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

Czernik Anna - BIEG_IND / K POL Tychy

Niezapłacone

Czernik Piotr - BIEG_IND / M POL Tychy

Niezapłacone

Czerwik Jakub - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Czopek Małgorzata - NW_IND / K POL Skałka Grupa Jura

Zapłacone

Czub Jarosław - NW_IND / M POL Sosnowiec Czubclub

Zapłacone

Czubala Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Czyżewska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Częstochowa Ngb Kłobuck

Zapłacone

Dąbrowiak Marcin - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Dąbrowiecka Agata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Damięcka Magda - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Darska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Zawiercie

Zapłacone

Dębska Eleonora - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Dędek Gerard - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Delambert Bartosz - BIEG_IND / M POL Będzin Crossfit Sparta Rage

Zapłacone

Delewska Dalia - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Mks-Mos Płomień Sosnowiec / Reebok Run Crew

Zapłacone

Długołęcki Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

Długosz Dariusz - NW_IND / M POL Mikołów

Zapłacone

Długosz Ewa - BIEG_IND / K POL Mikołów Sts Biegaton

Zapłacone

Dmochowska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Radzionków Wataha Team

Zapłacone

Domańska-Grzona Sabina - BIEG_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

Domin Krystyna - NW_IND / K POL Siemianowice Śląskie Mk Team Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Donajska Dobrawa - NW_IND / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Dorobisz Magdalena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Dors Grzegorz - NW_IND / M POL Janów Rtb Tracker Podkowa Janów

Zapłacone

Dors Łukasz - NW_IND / M POL Janów Rtb Tracker Podkowa Janów

Zapłacone

Dragan Damian - BIEG_IND / M POL Galewice Wieluń Biega

Niezapłacone

Drobniak Katarzyna - BIEG_IND / K POL Kraków Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Niezapłacone

Duda Anna - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

Dudziak Ryszard - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Duliban Joanna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Zapłacone

Duśko Daniel - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Bikehead Team

Niezapłacone

Dutkiewicz Izabela - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Dydziak Iwona - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Bolero Team

Zapłacone

Dymek Adrian - BIEG_IND / M POL Będzin A-Team

Niezapłacone

Dynia Krystian - BIEG_IND / M POL Jastrzębie Zdrój RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Działowski Dariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Dzienniak-Pulina Daniela - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Dziki Marek - BIEG_IND / M POL Rogoźnik Farmabrain Run

Zapłacone

Dziwiec-Guzik Justyna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Eisler Anna - BIEG_IND / K POL Cięcina Ski Rent Szczyrk

Zapłacone

Eisler Tomasz - BIEG_IND / M POL Cięcina Ski Rent Szczyrk

Zapłacone

Ejbin Justyna - BIEG_IND / K POL Krupski Młyn Nitroerg

Niezapłacone

Fajer Dorota - NW_IND / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Zapłacone

Fiałkowska Bożena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Filek Adrian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Filipiak Ewelina - BIEG_IND / K POL Orzesze

Zapłacone

Florek Michał - BIEG_IND / M POL Kraków Jw 2771

Zapłacone

Foks Agnieszka - BIEG_IND / K POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Foks Anna - BIEG_IND / K POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Foks Damian - BIEG_IND / M POL Warszowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Folta Renata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

Furman Sylwia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

Fus Julia - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

Gaj Monika - BIEG_IND / K POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

Gajewska Monika - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fitmodelarnia

Zapłacone

Gajewski Szymon - BIEG_IND / M POL Toporowice Ostra Góra 351

Zapłacone

Gamrat Jolanta - NW_IND / K POL Jangrot

Zapłacone

Gancarczyk Klaudia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Garbat Ryszard - NW_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Gardyński Paweł - BIEG_IND / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Garncarz Michał - BIEG_IND / M POL Sosnowiec A-Team

Niezapłacone

Gąsior Anetta - BIEG_IND / K POL Sadowie

Zapłacone

Gąsior Katarzyna - BIEG_IND / K POL Pawłowice

Niezapłacone

Gawron Ewelina - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Gęborska Anna - NW_IND / K POL Malinowice

Zapłacone

Gęborski Mateusz - BIEG_IND / M POL Malinowice

Zapłacone

Gembala Eugeniusz - NW_IND / M POL Bełk

Zapłacone

Gembala Violetta - NW_IND / K POL Bełk

Zapłacone

Gibas Amanda - BIEG_IND / K POL Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek

Niezapłacone

Giełżyńska Angelika - BIEG_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

Gierczak Piotr - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Wolnobieg Sosnowiec

Niezapłacone

Gierwatowski Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Gil Marcin - BIEG_IND / M POL Cynków

Niezapłacone

Glaba Krzysztof - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Glanowska Grażyna - NW_IND / K POL Sławków Włóczykije Samo Się Nie Przejdzie

Zapłacone

Głąb Małgorzata - NW_IND / K POL Łazy

Zapłacone

Gładki Magdalena - NW_IND / K POL Pszczyna Włóczy-Kijki

Zapłacone

Głód Anna - BIEG_IND / K POL Częstochowa

Zapłacone

Goc Edyta - BIEG_IND / K POL Myszków

Zapłacone

Gogolin Jerzy - BIEG_IND / M POL Zabrze Parkrun Katowice

Zapłacone

Gołda Martyna - BIEG_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

Gołda Milena - BIEG_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

Górnik Jerzy - NW_IND / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

Gorus Anna - BIEG_IND / K POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

Grabowska Anna - NW_IND / K POL Bytom Bobry Walking

Zapłacone

Grabowska Sylwia - BIEG_IND / K POL Katowice Uks Orzeł Katowice

Zapłacone

Grzegrzółka Patryk - BIEG_IND / M POL Konin

Zapłacone

Grzelec Grażyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Guzik Justyna - BIEG_IND / K POL Gołaczewy Wolbrom Team

Zapłacone

Gwioździk Sławek - BIEG_IND / M POL Katowice Natalczywi Biegacze

Zapłacone

Gwizdała Anna - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Haas Natalia - BIEG_IND / K POL Zawiercie

Zapłacone

Habryn Renata - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Hajduk-Dołba Monika - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Sie Nie Przejdzie"

Zapłacone

Haładus Marcin - BIEG_IND / M POL Miłość Brembo

Zapłacone

Hanf Ania - BIEG_IND / K POL Bieruń Chwalisz Czy Nie Chwalisz Lotej Z Nami

Zapłacone

Hauke Iwona - NW_IND / K POL Siemonia Bobry Walking

Zapłacone

Hejak Dariusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Hulist Grzegorz - NW_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Imiołek Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Pilchowice Ed-Cert Run

Zapłacone

Izak Gabriela - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jabłonka Mariusz - BIEG_IND / M POL Mysłowice Bravehearts Legionowo

Niezapłacone

Jabłoński Adam - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Ottima Plus

Zapłacone

Jabłoński Marek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Ottima Plus

Zapłacone

Jach Jolanta - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Jagodzińska Magdalena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Spontan Speed

Zapłacone

Jakubowski Mariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jamróz Kamil - BIEG_IND / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Jankowski Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Janocha Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Janoszka Irena - NW_IND / K POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

Janus Krzysztof - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Janusz Barbara - BIEG_IND / K POL Kaniów

Zapłacone

Janusz Tomasz - BIEG_IND / M POL Kaniów Azs Awf Katowice

Zapłacone

Jarawka Natalia - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Natalczywi Biegacze

Zapłacone

Jas Przemysław - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jasica Mateusz - BIEG_IND / M POL Sławków Mks Sławków

Zapłacone

Jaworski Krzysztof - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Jędruś Olgierd - BIEG_IND / M POL Mysłowice

Zapłacone

Jordan Aneta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jura Aleksandra - BIEG_IND / K POL Będzin

Niezapłacone

Jureczek Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jureczka Marcin - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

Jureczko Joanna - BIEG_IND / K POL Bytom Btm Runners

Zapłacone

Jureczko Rafal - BIEG_IND / M POL Olkusz Olkuszbiega

Niezapłacone

Kacuga Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kaczkiewicz Agnieszka - BIEG_IND / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Kaczkiewicz Damian - BIEG_IND / M POL Glgliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Kaczmarczyk Magdalena - BIEG_IND / K POL Pawłowice Runteam

Niezapłacone

Kajca Mirosław - NW_IND / M POL Łaziska Górne Łaziskie Karlusy

Zapłacone

Kaleta-Kolanko Beata - NW_IND / K POL Świętochłowice

Zapłacone

Kalisz Aneta - NW_IND / K POL Bytom 1976

Zapłacone

Kała Dagmara - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kałczuga Magdalena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kamińska Beata - NW_IND / K POL Myszków Myszków Biega, Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Zapłacone

Kamińska Joanna - BIEG_IND / K POL Kraków

Zapłacone

Kamiński Zbigniew - NW_IND / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

Kamionka Jacek - BIEG_IND / M POL Kolbark Paskambiega

Zapłacone

Kandziora Janusz - BIEG_IND / M POL Świętochłowice

Zapłacone

Kania Krzysztof - BIEG_IND / M POL Wojkowice Kościelne

Zapłacone

Karczmarek Tomek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kasprowski Radosław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Ghostbikers

Zapłacone

Kasza Iwona - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kaszuba-Śmieja Małgorzata - BIEG_IND / K POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

Kawulak Kazimierz - BIEG_IND / M POL Jaworzno Jaworzno Runners

Zapłacone

Kaźmierczak Monika - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

Kędra Dariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Kędzierska Izabela - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fitmodelarnia

Zapłacone

Kędzior Przemysław - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kieres Aleksandra - NW_IND / K POL Dąbrowa Gornicza

Zapłacone

Kleinert Bozena - NW_IND / K POL Piekary Sl Lecymy Durś

Zapłacone

Klejnot Katarzyna - BIEG_IND / K POL Niegowonice

Niezapłacone

Klosa Marta - BIEG_IND / K POL Katowice Natalczywi Biegacze

Zapłacone

Kluska-Wnuk Anna - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Kmera Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain-Squad

Niezapłacone

Kmera Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain-Squad

Zapłacone

Knol Agnieszka - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Kocot Adam - BIEG_IND / M POL Bytom

Zapłacone

Kolarczyk Kamila - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Kołek Patryk - NW_IND / M POL Janów Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

Kołodziejczyk Damian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Konderak Angelika - BIEG_IND / K POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Koniec Mariusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

Konieczna Barbara - NW_IND / K POL Zabrze

Zapłacone

Kopeć Mateusz - BIEG_IND / M POL Ryczówek

Zapłacone

Kopij Maciej - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kopta Jerzy - BIEG_IND / M POL Kraków Cwałujące Dziadki

Zapłacone

Kościelniak Józef - BIEG_IND / M POL Łaziska Górne

Zapłacone

Kosiński Dominik - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Kostrzewski Mateusz - BIEG_IND / M POL Myszków

Zapłacone

Kotnis Bogusław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Rfc Active Team

Zapłacone

Kotowicz Bernadetta - BIEG_IND / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Kowalczyk Paweł - NW_IND / M POL Kęty Kęckie Harpagany

Niezapłacone

Kowalska Kinga - BIEG_IND / K POL Dabrowa Gornicza Centrum Formy

Zapłacone

Kowalska Milena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kowalska Patrycja - BIEG_IND / K POL Katowice

Niezapłacone

Kozieł Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kozij-Gulińska Barbara - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

Kozik Rafał - BIEG_IND / M POL Janów Kabex Lks Podkowa

Zapłacone

Kozikowska Sylwia - BIEG_IND / K POL Olkusz

Niezapłacone

Kozok Małgorzata - BIEG_IND / K POL Łaziska Górne Sts Biegaton Mikołow

Zapłacone

Kożuch Agnieszka - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Krainski Piotr - NW_IND / M POL Czeladź

Zapłacone

Krasnodębski Robert - BIEG_IND / M POL Bytom

Zapłacone

Krawczyk Dawid - BIEG_IND / M POL Wiesiółka Biegaj Z Bananem

Zapłacone

Kreft Sylwia - BIEG_IND / K POL Bytom

Zapłacone

Kret Ewa - BIEG_IND / K POL Myszkow

Zapłacone

Król Krzysztof - BIEG_IND / M POL Będzin Mouse In House

Zapłacone

Krupa Krzysztof - BIEG_IND / M POL Siemianowice Slaskie Amator

Zapłacone

Kryczek Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kryczek Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Gym El Toro Running Team

Zapłacone

Krzak Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Krzak Małgorzata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Krzysztowczyk Joanna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Kiwka Biega

Zapłacone

Kubaczka-Ligenza Sylwia - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Kubiak Edyta - BIEG_IND / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kubicka Brygida - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kubisa Bartosz - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Kuc Zbigniew - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kucharski Damian - BIEG_IND / M POL Bełchatów Turbo Team

Zapłacone

Kucypera Teresa - NW_IND / K POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Łazęgi

Zapłacone

Kukiełka Adam - NW_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kumiega Joanna - BIEG_IND / K POL Mysłowice Wkurw_Team

Zapłacone

Kuna Agnieszka - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kuraś Łukasz - BIEG_IND / M POL Siewierz Fast Foot Team

Zapłacone

Kuraś Mateusz - BIEG_IND / M POL Siewierz Fast Foot Team

Zapłacone

Kurek Edward - NW_IND / M POL Katowice Mosir Czeladz

Zapłacone

Kurtyka Agnieszka - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Trenujtriathlon.pl

Zapłacone

Kwestorowski Bartosz - BIEG_IND / M POL Zabrze Running Performance

Zapłacone

Kwiatoń Patrycja - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

Kwiecińska Danuta - NW_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Kwieciński Donat - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Langer Maksym - BIEG_IND / M POL Bytom

Zapłacone

Laskowski Sebastian - BIEG_IND / M POL Gliwice Kataguruma Gliwice

Niezapłacone

Lasota Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Legomiński Werner - BIEG_IND / M POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

Lerch Bożena - BIEG_IND / K POL Jastrzębie-Zdrój RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Lerch Maria - BIEG_IND / K POL Jastrzębie-Zdrój RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Leski Józef - NW_IND / M POL Zawiercie Grupa Jura.pl

Zapłacone

Lewandowska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Lewandowski Arkadiusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Ligęza Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Liszka Konrad - BIEG_IND / M POL Podlipie

Zapłacone

Litwinczuk Gabriel - BIEG_IND / M POL Klucze Olkuszbiega.pl

Niezapłacone

Lorens Malwina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Lubas Kalina - BIEG_IND / K POL Tąpkowice

Zapłacone

Lubczyk Ewa - NW_IND / K POL Bytom Bobry Walking

Zapłacone

Luboń Jarek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Sparta Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Luboń Kalina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Zapłacone

Luboń Łukasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Z Bieganiem Mi Do Twarzy

Zapłacone

Lux Joanna - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

Łopatka Kazimierz - NW_IND / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Łoszajć Justyna - NW_IND / K POL Sosnowiec Czubclub

Zapłacone

Łukasik Zbigniew - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Łukaszek Monika - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Łyczak Jolanta - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Łyczko Barbara - NW_IND / K POL Mysłowice

Zapłacone

Łydka Waldemar - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Macherzyński Krystian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Macholc Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Żółwik

Zapłacone

Maciaszczyk Monika - BIEG_IND / K POL Chorzów

Zapłacone

Mączka Krystian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Madej Gabriela - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

Madej Tomasz - BIEG_IND / M POL Tychy

Zapłacone

Madejczyk Lzabela - NW_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Magiera Ewelina - BIEG_IND / K POL Imielin Chwalisz Czy Nie Chwalisz-Lotej Z Nami

Zapłacone

Mai-Matacz Sabina - BIEG_IND / K POL Tychy Runhogs Tychy

Zapłacone

Majewski Andrzej - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Makosz Barbara - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Malczyk Anna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Malec Katarzyna - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Malinowska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Malska Janina - BIEG_IND / K POL Olkusz Jkla Jawor

Zapłacone

Małka Marian - NW_IND / M POL Gliwice

Niezapłacone

Mańka Wojciech - BIEG_IND / M POL Chorzów Parchowiny

Zapłacone

Marcinkowska Beata - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Marczak Ewelina - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Markowicz Ewelina - BIEG_IND / K POL Katowice Profi Auto Team

Niezapłacone

Marszałek Monika - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Maryniak Wojciech - BIEG_IND / M POL Gliwice

Zapłacone

Masłoń Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Materny Anna - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Matuszek Jacek - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Mazan Justyna - BIEG_IND / K POL Twardowice

Zapłacone

Mazur Krzysztof - BIEG_IND / M POL Częstochowa

Zapłacone

Mendel Beata - BIEG_IND / K POL Orzesze Studio Fitness Beata Mendel

Zapłacone

Mętlak Małgorzata - BIEG_IND / K POL Zawiercie Ks.victoria Zawiercie

Zapłacone

Michalak Agnieszka - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Michalik Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Michalska Beata - NW_IND / K POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Łazęgi

Zapłacone

Michalska-Ćwiek Joanna - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Michalski Grzegorz - BIEG_IND / M POL Lędziny

Niezapłacone

Michniewicz Tadeusz - BIEG_IND / M POL Knurów Niezrzeszony

Zapłacone

Mielnik Andrzej - BIEG_IND / M POL Myszków Leśne Ludki Żarki Letnisko

Zapłacone

Mika Barbara - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipanakijach

Zapłacone

Mikołajczyk Małgorzata - BIEG_IND / K POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Mikołajczyk Mirosław - BIEG_IND / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Mikołajek Marzena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Decathlon Sosnowiec

Zapłacone

Mikoś Agnieszka - NW_IND / K POL Łaziska Górne Cuda Na Kijach

Zapłacone

Miśta Przemysław - BIEG_IND / M POL Myszków

Zapłacone

Misztal Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Pod Syriuszem Team

Niezapłacone

Moliński Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Morzonek Maria - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Mrożek Zbigniew - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brak

Zapłacone

Mroziński Mateusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Mroziński Mateusz - NW_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Mucha Michal - BIEG_IND / M POL Siemianowice

Zapłacone

Mueller Helena - NW_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durs

Niezapłacone

Muskała Mateusz - NW_IND / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Nabrdalik Paweł - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Nalepa Rysiek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Nawacka Ewelina - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

Nawrocka Danuta - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordic Team

Zapłacone

Nawrocki Adam - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Nawrot-Kaczmarczyk Violetta - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Kiwka Biega

Zapłacone

Nędzyński Robert - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Arcellormittal

Niezapłacone

Niepsuj Marcin - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Noszczyk Michał - BIEG_IND / M POL Myszków Życie Częstochowy Team

Zapłacone

Nowak Agnieszka - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Nowak Agnieszka - NW_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Nowak Grzegorz - NW_IND / M POL Czeladz Tkkf Saturn Czeladz

Zapłacone

Nowak Iwona - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Nowak Joanna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Nowak Katarzyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Nowak Kinga - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Nowak Krzysztof - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

Nowak Radosław - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Nowak-Gomułka Agnieszka - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

Oboz Paweł - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Urodzeni Biegacze

Zapłacone

Odrobina Patrycja - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Fit Story

Zapłacone

Okrajni Przemek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Olejnik Rafał - BIEG_IND / M POL Chorzów Wataha Team

Zapłacone

Oleszek Magdalena - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Olszenko Andrzej - BIEG_IND / M POL Będzin Abb

Zapłacone

Opuchlik Aleksandra - BIEG_IND / K POL Studzienice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

Opuchlik Tomasz - BIEG_IND / M POL Studzienice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

Orlikowska Aldona - BIEG_IND / K POL Gliwice

Zapłacone

Osada Edyta - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Owczarz Irena - NW_IND / K POL Czeladź #czeladźbiega

Zapłacone

Ożarowska Danuta - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

Ozimek Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pająk Grażyna - NW_IND / K POL Goczałkowice Włóczy-Kijki

Zapłacone

Pala-Skrzypczyk Danuta - NW_IND / K POL Złoty Potok Kabex Podkowa Janów

Zapłacone

Pałachniuk Przemysław - BIEG_IND / M POL Starczów Kamieniec Ząbkowicki

Zapłacone

Pałyga Agnieszka - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Parkrun Katowice

Zapłacone

Panek Agata - BIEG_IND / K POL Zawiercie Jura.pl

Zapłacone

Partyka Teresa - NW_IND / K POL Brzeg Wesoły Borsuk Team

Zapłacone

Paś Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pasek Rafał - BIEG_IND / M POL Wojkowice Paski

Zapłacone

Pasieka Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Paszewski Zbigniew - BIEG_IND / M POL Czestochowa Leśne Ludki

Zapłacone

Pawlak-Kosno Marta - BIEG_IND / K POL Sławków

Zapłacone

Pawlak-Wojtal Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Pawlik Tatiana - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Pecyna Barbara - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Pendolski Franciszek - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

Piasecka-Wszoła Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Pani

Niezapłacone

Piątek Ewa - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Piekarczyk Joanna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Pieniążek Katarzyna - BIEG_IND / K POL Czeladź

Zapłacone

Pierlak Piotr - BIEG_IND / M POL Sopotnia Wielka

Zapłacone

Pietruszka Przemysław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Wydziaruni

Zapłacone

Pietryga Anna - BIEG_IND / K POL Bytom Wataha Team

Zapłacone

Pietrzyk Aleksandra - BIEG_IND / K POL Tychy Tgb Lake Runners

Zapłacone

Pietrzyk Angelika - NW_IND / K POL Janów

Zapłacone

Piguła Krzysztof - NW_IND / M POL Łódź

Zapłacone

Piórkowski Przemysław - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Piotrowski Mieczysław - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Pirańska Aleksandra - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Piskorz Agnieszka - BIEG_IND / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Platen Jerry - BIEG_IND / M POL Bytom Pl@10

Zapłacone

Png Suseł Alek - BIEG_IND / M POL Mikołów

Niezapłacone

Pobiedzińska Karolina - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Podgórska-Golińska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Mierzęcice Brak

Zapłacone

Podkowa Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Polaczek Adam - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

Polaczek Tomasz - BIEG_IND / M POL Bojszowy Tta Bieruń

Niezapłacone

Polak Łukasz - BIEG_IND / M POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

Połoński Andrzej - BIEG_IND / M POL Radom Biegiem Radom!

Niezapłacone

Popiela Mirosław - BIEG_IND / M POL Strzelce Opolskie Fitbull Team

Niezapłacone

Popielewicz Karolina - BIEG_IND / K POL Mikołów Metal Serwis Sport Team

Zapłacone

Popielewicz Marek - BIEG_IND / M POL Katowice Metal Serwis Sport Team

Zapłacone

Porwit-Wójcik Dorota - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Spontan Speed

Zapłacone

Powązka-Nabiałek Aleksandra - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fit Modelarnia

Zapłacone

Presnal Agnieszka - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

Probierz Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Proc Andrzej - BIEG_IND / M POL Balin Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

Przechrzta Sylwia - NW_IND / K POL Łaziska Górne

Zapłacone

Przybylska Magdalena - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

Przybylski Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę !

Zapłacone

Przybyła Klaudia - BIEG_IND / K POL Skałbania

Niezapłacone

Przybyła Violetta - BIEG_IND / K POL Tychy Parkrun Tychy

Niezapłacone

Przyłucka Grażyna - BIEG_IND / K POL Preczów Grammi

Zapłacone

Przyłucki Grzegorz - BIEG_IND / M POL Preczów

Zapłacone

Pszczoła Marcin - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Puchała Ewelina - BIEG_IND / K POL Katowice Da Vinci Team Sp. Z O.o.

Zapłacone

Purc Paweł - BIEG_IND / M POL Sławków Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

Purc Sylwia - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Się Nie Przejdzie"

Zapłacone

Pyka Robert - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Olimpus Fitness Club

Zapłacone

Pytel Janusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Biegacz Górski

Niezapłacone

Racinowski Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Raczyńska Aleksandra - NW_IND / K POL Chorzów Stadion Ślaski

Zapłacone

Rajczyk Wlodzimierz - BIEG_IND / M POL Żarki Letnisko Leśne Ludki Żarki Letnisko

Zapłacone

Rakoczy Rafał - BIEG_IND / M POL Tychy

Niezapłacone

Randak Marek - BIEG_IND / M POL Będzin W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Ratajczyk Beata - BIEG_IND / K POL Zabrze

Niezapłacone

Rawicz-Grotowska Jowita - BIEG_IND / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Rawicz-Grotowski Rafał - BIEG_IND / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Robakowski Robert - BIEG_IND / M POL Myszków

Niezapłacone

Rodak Agnieszka - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Rogala Artur - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Właśnie Zostałem Tatą Jasia!!!!

Zapłacone

Rogalski Mariusz - NW_IND / M POL Siemianianowice Śląskie

Zapłacone

Romańśka Klaudia - BIEG_IND / K POL Dabrowa Górnicza Bebecha Team

Zapłacone

Rosak-Szyrocka Joanna - BIEG_IND / K POL Częstochowa 1979

Niezapłacone

Rosner Krzysztof - BIEG_IND / M POL Gostyń

Niezapłacone

Rost Beata - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Różanka Weronika - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Bolero Team

Zapłacone

Rudy Malwina - BIEG_IND / K POL Łazy

Zapłacone

Rup Wieslaw - BIEG_IND / M POL Wojkowice Brak

Zapłacone

Ruszkiewicz Marcin - BIEG_IND / M POL Katowice Buyers’ World

Zapłacone

Rutka Mariola - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Rutka Piotr - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Ryglewicz Tomasz - BIEG_IND / M POL Katowice Night Runners

Niezapłacone

Rygulski Andrzej - NW_IND / M POL Łaziska Górne Łaziskie Karlusy

Zapłacone

Rzemińska Katarzyna - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Rzepka Michał - BIEG_IND / M POL Chrzanów Parkrun Chrzanów

Zapłacone

Rzepka Piotr - BIEG_IND / M POL Świętochłowice Sportowy Świr

Zapłacone

Sala Andrzej - NW_IND / M POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking

Niezapłacone

Saternus Iwona - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

Seliga Paweł - BIEG_IND / M POL Gliwice Biegaj Z Trenerami Gliwice

Zapłacone

Sersisko Dagmara - BIEG_IND / K POL Zabrze Sas

Zapłacone

Seweryn Jacek - BIEG_IND / M POL Mysłowice

Niezapłacone

Siara-Sańpruch Ewa - BIEG_IND / K POL Mysłowice

Zapłacone

Sikora Marek - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Sikora-Kańczuga Sylwia - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Simlat Anna - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Siudy Przemysław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Siwczyk Grażyna - NW_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Siwy Karolina - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Siwy Krzysztof - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Skiba Marcin - BIEG_IND / M POL Będzin Tauron Ciepło

Zapłacone

Skotniczna Anita - BIEG_IND / K POL Tenczynek

Zapłacone

Skowronek Anna - BIEG_IND / K POL Kraków

Niezapłacone

Skrzypiec Włodzimierz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Skubek Marta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Skuta Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Niezapłacone

Ślęk Aneta - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Ślęzak Ewelina - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Ślusarczyk Piotr - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowe

Zapłacone

Słaboń Mariusz - BIEG_IND / M POL Zarzecze Kiwk-A Biega

Zapłacone

Słomiany Ryszard - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Słupianek Paweł - NW_IND / M POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

Śmieja Joanna - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Smoczyński Maciej - BIEG_IND / M POL Mikołów Saint Gobain _ Squad

Zapłacone

Smolak Kasia - BIEG_IND / K POL Katowice Natalczywi Biegacze

Zapłacone

Smoll Mariola - BIEG_IND / K POL Krupski Młyn Nitroerg

Niezapłacone

Sobierajski Rudolf - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Sobolewska Beata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Socha Marek - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Socha Przemysław - BIEG_IND / M POL Dąbie Bbl

Zapłacone

Sodowski Marek - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Sojka Małgorzata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Sokół-Oleś Ewelina - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Solik Krystyna - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Solik Krzysztof - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Sopel Aniela - NW_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Sopel Zygmunt - NW_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Sowińska Olga - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Sówka Mateusz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Sroka Małgorzata - NW_IND / K POL Twardowice Bobry Wolking

Zapłacone

Sroślak Andrzej - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

Stalmach Damian - BIEG_IND / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

Stanek Bartłomiej - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Stanek Marta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Stąpor Sławomir - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Tauron

Zapłacone

Staroń Magdalena - NW_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

Staroń Marlena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Stasiński Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Staszkiewicz Damian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Stawska Joanna - BIEG_IND / K POL Gliwice Biegaj Z Trenerami

Zapłacone

Stellmach Ewa - NW_IND / K POL Zabrze

Niezapłacone

Stelmaszczuk Damian - BIEG_IND / M POL Gliwice

Zapłacone

Stodolski Mateusz - BIEG_IND / M POL Chełm Śląski Brembo

Zapłacone

Stolarczyk Aleksandra - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Stolarczyk Krystyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Stolorz Katarzyna - BIEG_IND / K POL Tychy

Niezapłacone

Strączek Grzegorz - BIEG_IND / M POL Siemianowice

Zapłacone

Struzik Agata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Struzik Damian - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Struzik Robert - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Stuchlik Marek - BIEG_IND / M POL Jarząbkowice Aktywnapszczyna.pl

Zapłacone

Sularz Agnieszka - BIEG_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

Swałtek-Kostuch Magdalena - NW_IND / K POL Katowice Kiwka Biega

Zapłacone

Świątek Rafał - BIEG_IND / M POL Czeladź

Zapłacone

Świędrych Marek - BIEG_IND / M POL Czermna Brembo

Zapłacone

Sypek Grzegorz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Fitbull Team

Zapłacone

Szajbel Joanna - BIEG_IND / K POL Katowice Parkrun Katowice

Zapłacone

Szaleniec Patrycja - BIEG_IND / K POL Będzin Będzin Górą

Zapłacone

Szaleniec Sebastian - BIEG_IND / M POL Będzin Będzin Team

Zapłacone

Szatanik Monika - BIEG_IND / K POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Szczepańska Anna - NW_IND / K POL Bytom Sucha Góra

Zapłacone

Szczepanski Andrzej - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Szczepański Krzysztof - BIEG_IND / M POL Będzin Niezrzeszony

Zapłacone

Szczepański Rafał - BIEG_IND / M POL Bytom Opel Active Team

Zapłacone

Szczepański Tomasz - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Szczęsna Edyta - BIEG_IND / K POL Czechowice-Dziedzice Rytm Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Szczęsna Marta - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

Szczęsna Marta - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

Szczęśniak Małgorzata - BIEG_IND / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Szczeszak Tomasz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Niezapłacone

Szczurek Lena - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

Szczygiel Marek - NW_IND / M POL Zawiercie Grupa Jurapl

Zapłacone

Szefer Michał - BIEG_IND / M POL Rydułtowy

Zapłacone

Szeląg Olga - BIEG_IND / K POL Czeladź

Zapłacone

Szer Daniel - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Szewczyk Jolanta - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Szewczyk Marek - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Szkarlat Anna - BIEG_IND / K POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

Szlachta Grzegorz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Szmit Jerzy - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Szojda Paulina - BIEG_IND / K POL Tychy Viking Training Center

Zapłacone

Szurlej-Weglarz Ewa - BIEG_IND / K POL Olkusz Buyers' World

Zapłacone

Szwej Dorota - NW_IND / K Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Szydło Kamil - BIEG_IND / M POL Będzin

Zapłacone

Szymańska Monika - BIEG_IND / K POL Krakow

Zapłacone

Szymański Mariusz - BIEG_IND / M POL Rokitno Szlacheckie

Niezapłacone

Szymański Sławomir - BIEG_IND / M POL Bełchatów Turbo Team

Zapłacone

Szymkowski Krzysztof - BIEG_IND / M POL Czestochowa

Zapłacone

Szymusik Maja - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fit Modelarnia

Zapłacone

Tamiola Grazyna - NW_IND / K POL Katowice Stadion Śląski

Zapłacone

Teszner Adrian - BIEG_IND / M POL Mizerów RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Thomalla Bogdan - NW_IND / M POL Zabrze Silesia Nordic Team

Zapłacone

Tokarz Joanna - NW_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Tomaszewska Agnieszka - BIEG_IND / K POL Bełchatów Turbo Team

Zapłacone

Tomczak Jacek - BIEG_IND / M POL Katowice Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać

Niezapłacone

Tomczyk Elżbieta - NW_IND / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije "samo Się Nie Przejdzie"

Zapłacone

Tomczyk Piotr - BIEG_IND / M POL Będzin

Niezapłacone

Tomeczek Michał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Toporek Henryk - BIEG_IND / M POL Siemianowice Śląskie Evogym

Zapłacone

Trojak Marcin - NW_IND / M POL Mysłowice

Zapłacone

Trzewiczek Martyna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Kiwka Biega

Zapłacone

Tuchowska Anna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Tylutki Tomasz - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Urbanek Barbara - BIEG_IND / K POL Tychy

Zapłacone

Urbaniak Izabela - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

Urbańska Mariola - BIEG_IND / K POL Świerklaniec

Zapłacone

Urych Łukasz - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

Wach Anna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wach Kamila - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wadowska Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wajzer Lucja - NW_IND / K POL Zawiercie Grupa Jura Pl

Zapłacone

Waloch Karolina - BIEG_IND / K POL Siewierz

Zapłacone

Waluś Sandra - BIEG_IND / K POL Międzybrodzie Bialskie Miraz Race Team

Zapłacone

Warzocha Danuta - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Wątroba Agnieszka - NW_IND / K POL Libiąż Nordic Walking Luz Libiąż

Zapłacone

Wawrzyniak Mariola - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Węgler Zbigniew - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Latacze Ostrowy Górnicze

Zapłacone

Widurska Magda - BIEG_IND / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Więczkowski Piotr - BIEG_IND / M POL Katowice W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Wieczorel Radosław - BIEG_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Wieszała Marzena - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wilczak Małgorzata - NW_IND / K POL Libiąż Luz Libiąż

Zapłacone

Wilk Agnieszka - BIEG_IND / K POL Łazy

Zapłacone

Wilk Anna - BIEG_IND / K POL Katowice Kiwka Biega

Zapłacone

Winiarczyk-Jadach Beata - BIEG_IND / K POL Kraków Beawin@wp.pl

Zapłacone

Wiśniowska Mirella - BIEG_IND / K POL Knurów

Zapłacone

Włodarczyk Rafał - NW_IND / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Wojciechowska Aneta - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Wojciechowski Tadeusz - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordik Team

Zapłacone

Wójcik Anna - BIEG_IND / K POL Sosnowiec Drużyna Ing

Zapłacone

Wójcik Dariusz - BIEG_IND / M POL Żory Żory

Zapłacone

Wójcik Dawid - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Arue Capoeira Polska

Zapłacone

Wójcik Katarzyna - NW_IND / K POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Wójcik Paweł - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wojdyla Agata - BIEG_IND / K POL Sosnowiec .

Niezapłacone

Wojdyło Dominik - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

Wojtaś Bartosz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wojtaś Eugeniusz - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Wojtoń Łukasz - BIEG_IND / M POL Kraków

Zapłacone

Wolsza Łukasz - BIEG_IND / M POL Bucze

Zapłacone

Wolsza Sabina - BIEG_IND / K POL Bucze

Zapłacone

Wosińska Helena - BIEG_IND / K POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Woźniak Anna - BIEG_IND / K POL Bytom

Niezapłacone

Woźniak Piotr - BIEG_IND / M POL Sosnowiec Saint-Gobain Squad

Zapłacone

Wrucińska Dorota - NW_IND / K POL Radzionków Wataha Team

Zapłacone

Wruciński Adam - NW_IND / M POL Radzionków Wataha Team

Zapłacone

Wtorek Ilona - BIEG_IND / K POL Będzin

Zapłacone

Wypysińska Ewa - NW_IND / K POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

Wypysiński Daniel - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

Wyrzgoł Rafał - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Zachciał Dagmara - BIEG_IND / K POL Wojkowice

Zapłacone

Zając Iwona - BIEG_IND / K POL Sławków Sgb Samo Się Nie Przebiegnie

Zapłacone

Zając Marcin - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Zając Michał - BIEG_IND / M POL Sławków ......

Zapłacone

Żak Arkadiusz - NW_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Żal Katarzyna - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Fitmodelarnia

Zapłacone

Załuska Aleksandra - BIEG_IND / K POL Katowice

Zapłacone

Zamojska Iwona - BIEG_IND / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

Zandecka Magdalena - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Sparta Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Zaradna-Szymańska Iwona - NW_IND / K POL Siemianowice Śląskie Mk Team

Zapłacone

Zarzeczna Marlena - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Zawadzki Damian - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Zemczak Sara - BIEG_IND / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Zięba Aleksander - BIEG_IND / M POL Strzyżowice Gmina Psary

Niezapłacone

Zieba Anna - BIEG_IND / K POL Kietrz Dar Bud-Team

Niezapłacone

Zięba Łukasz - BIEG_IND / M POL Katowice

Zapłacone

Zielińska Agata - BIEG_IND / K POL Częstochowa

Niezapłacone

Zielińska Grażyna - NW_IND / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Zapłacone

Zieliński Sebastian - BIEG_IND / M POL Zabrze

Zapłacone

Zielonka Karolina - BIEG_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

Zielonka Roman - BIEG_IND / M POL Blachownia Brembo

Zapłacone

Zielonka Wiesław - BIEG_IND / M POL Katowice Coveris-Polska

Zapłacone

Ziętek Ewa - BIEG_IND / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Żłobicka Agnieszka - BIEG_IND / K POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

Zobek Edward - NW_IND / M POL Sosnowiec Osoba Niepełnosprawna

Zapłacone

Zobek Wojciech - BIEG_IND / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Żuchowicz Elżbieta - NW_IND / K POL Dąbrowa Górnicza Dabrowa Nordic Team

Niezapłacone

Żurek Tomasz - BIEG_IND / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Zydek Ewa - NW_IND / K POL Dobieszowice Bobry Walking

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU