Mors Masakrator

Dąbrowa Górnicza, Polska
19.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adam Łukasz - Fala 5 / M POL Katowice

Zapłacone

2. Adamczyk Jarosław - Fala 1 / M POL Łódź

Niezapłacone

3. Adamczyk Piotr - Fala 3 / M POL Łódź Morsy Łódź

Zapłacone

4. Aksamit Ewelina - Fala 4 / K POL Mysłowice Morsy Mysłowice

Zapłacone

5. Antonik Roman - Fala 5 / M POL Bełk

Zapłacone

6. Antosik Michalina - Fala 4 / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

7. Bałaziński Paweł - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

8. Bałazy Michał - Fala 3 / M POL Sosnowiec Zimnokrwisci

Niezapłacone

9. Bałdyga Daniel - Fala 1 / M POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

10. Banaś Dawid - Fala 4 / M POL Bytom #Kamraty

Zapłacone

11. Banaś Kamila - Fala 4 / K POL Bytom #Kamraty

Zapłacone

12. Bazylewicz Paweł - Fala 2 / M POL Czeladź

Zapłacone

13. Bebak Andrzej - Fala 2 / M POL Łazy

Niezapłacone

14. Bębnik Piotr - Fala 5 / M POL Bieruń Nowy

Zapłacone

15. Białas Bartosz - Fala 1 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

16. Bielecka Katarzyna - Fala 2 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

17. Bielecki Mariusz - Fala 6 / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

18. Bieszczad Dawid - Fala 6 / M POL Świętochłowice

Niezapłacone

19. Bieszczad Kamil - Fala 6 / M POL Świętochłowice TERMOKLINA MORSY ŚWIĘTOCHŁOWICE

Zapłacone

20. Binek Witek - Fala 5 / M POL Goleszów Morsy Skoczów

Zapłacone

21. Binienda Agnieszka - Fala 6 / K POL Zabrze Harciole

Zapłacone

22. Błakała Damian - Fala 1 / M POL Kocmyrzów Husaria Race Team

Zapłacone

23. Błaszczyk Szymon - Fala 4 / M POL Łaziska Górne Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

24. Uczestnik anonimowy - Fala 6 / M POL Chorzów

Zapłacone

25. Bogucki Łukasz - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

26. Boksa Anna - Fala 2 / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

27. Boksa Bartłomiej - Fala 2 / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

28. Borgosz Kamil - Fala 5 / M POL Pszczyna

Niezapłacone

29. Boryczka Oliwia - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

30. Boryczka Szymon - Fala 4 / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

31. Brandys Aneta - Fala 5 / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

32. Brzóska Katarzyna - Fala 6 / K POL Chrzanów Power Studio

Zapłacone

33. Brzozowski Krzysztof - Fala 6 / M POL Pasłęk Harciole Świętochłowice

Zapłacone

34. Bucki Marcin - Fala 3 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

35. Budzik Krzysztof - Fala 1 / M POL Katowice Karate Fitness

Zapłacone

36. Bułman Jagoda - Fala 6 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

37. Bunikowska Emilia - Fala 1 / K POL Kraków

Zapłacone

38. Chmielewski Patryk - Fala 3 / M POL Mysłowice Bushi No Nasake Dojo

Zapłacone

39. Chrobasik Monika - Fala 5 / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

40. Chrzanowski Czesław - Fala 4 / M POL Sosnowiec Mysłowicki Klub Biegacza No.i

Zapłacone

41. Chudzik Edyta - Fala 3 / K POL Olkusz Morsy ziemi chrzanowskiej

Zapłacone

42. Chytry-Buchta Małgorzata - Fala 6 / K POL Świętochlowice Harciole

Zapłacone

43. Cygan Łukasz - Fala 4 / M POL Siemianowice I felt like running

Zapłacone

44. Cyprian Dominik - Fala 4 / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

45. Uczestnik anonimowy - Fala 4 / M POL Zgierz Zgierzoludy

Zapłacone

46. Czempas Tomasz - Fala 3 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

47. Czepiec Alicja - Fala 1 / K POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

48. Czernachowski Marek - Fala 1 / M POL Tarnowskie Gory Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Niezapłacone

49. Długosz Paweł - Fala 1 / M POL Siemianowice Hussaria Race Team

Zapłacone

50. Dłuś Jacek - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

51. Dolezik Patryk - Fala 2 / M POL Chorzów

Zapłacone

52. Drańko Piotr - Fala 4 / M POL Otwock

Zapłacone

53. Drost Dawid - Fala 5 / M POL Piekary Śląskie Lecemy durs

Zapłacone

54. Drozdek Paweł - Fala 3 / M POL Będzin

Zapłacone

55. Droździk Artur - Fala 5 / M POL Bielsko-Biała Morsy Skoczów

Zapłacone

56. Dubiel-Santos Kornelia - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza Speleoklub Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

57. Duda Michal - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

58. Duklas Karolina - Fala 3 / K POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

59. Dutkiewicz Magdalena - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

60. Dutkiewicz Magdalena - Fala 7 / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

61. Dutkiewicz Tomasz - Fala 5 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Niezapłacone

62. Dutkiewicz Tomasz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoriamorsuje

Zapłacone

63. Dybicz Justyna - Fala 4 / K POL Mysłowice Mors Hubertus

Niezapłacone

64. Dziedzic Bogdan - Fala 4 / M POL Imielin MORS HUBERTUS

Zapłacone

65. Dziewoński Kamil - Fala 2 / M POL Strzegom Parkour Wrocław

Zapłacone

66. Dżugaj Mateusz - Fala 2 / M POL Mysłaków

Zapłacone

67. Fabia Marcin - Fala 5 / M POL Kęty

Zapłacone

68. Florek Michał - Fala 6 / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

69. Froncek Kazimierz - Fala 1 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

70. Frontczak Kamil - Fala 3 / M POL Zgierz Lodzkie Morsy

Zapłacone

71. Fryc Jerzy - Fala 5 / M POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

72. Uczestnik anonimowy - Fala 5 / K POL Mysłowice

Zapłacone

73. Gilga Tomasz - Fala 2 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

74. Głowacz Grzegorz - Fala 1 / M POL Czarny Dunajec Husaria Race Team

Zapłacone

75. Gmyrek Wojciech - Fala 6 / M POL Siemianowice Śląskie Swietochlowicki klub morsów Harciole

Zapłacone

76. Gorgol Barbara - Fala 3 / K PHL Sosnowiec 3 żywioły

Niezapłacone

77. Górny Michał - Fala 1 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

78. Górska-Morawiec Dagmara - Fala 3 / K POL Cieszyn Szakal Team

Niezapłacone

79. Grabiańska Katarzyna - Fala 1 / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

80. Grabka Anna - Fala 3 / K POL Mysłowice Bushi No Nasake

Zapłacone

81. Grabowski Tomasz - Fala 1 / M POL Radlin Crosssport

Zapłacone

82. Greń-Nocentini Joanna - Fala 1 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

83. Gromadzka Justyna - Fala 6 / K POL Bytom

Zapłacone

84. Gros Dawid - Fala 1 / M POL Gliwice Speed Force Runners

Zapłacone

85. Gros Michał - Fala 1 / M POL Gliwice s

Zapłacone

86. Gruszka Kamil - Fala 2 / M POL Jaworzno ICE FEVER - Lodowa Gorączka

Zapłacone

87. Grycko Adam - Fala 3 / M POL Niegowonice

Zapłacone

88. Grycko Szczepan - Fala 3 / M POL Niegowonice

Zapłacone

89. Grzechuła Sławek - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

90. Grzonka Tomasz - Fala 1 / M POL Radlin

Zapłacone

91. Guzdek Tomasz - Fala 1 / M POL Bytom Psp Bytom

Zapłacone

92. Guzy Adrian - Fala 4 / M POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

93. Gwóźdź Roman - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

94. Han Marcin - Fala 3 / M POL Myslowice

Zapłacone

95. Harbul Natalia - Fala 2 / K POL Wrocław Parkour Wrocław

Zapłacone

96. Hawlena Marcin - Fala 6 / M POL Sosnoweic Lubię burbeesy

Zapłacone

97. Horbacz Dariusz - Fala 3 / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

98. Imiołek Zuzia - Fala 1 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

99. Jakubowski Mariusz - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

100. Jamroży Marcin - Fala 1 / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland

Niezapłacone

101. Janicki Arkadiusz - Fala 3 / M POL Strzelce Opolskie Niezrzeszony

Zapłacone

102. Janota Piotr - Fala 4 / M POL Bukowno

Zapłacone

103. Jarosz Jolanta - Fala 4 / K POL Mysłoiwce Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

104. Jarszak Sebastian - Fala 4 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Niezapłacone

105. Jasek Wiola - Fala 6 / K POL Zabrze Harciole

Zapłacone

106. Jaworska Gabriela - Fala 5 / K POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

107. Jędrzejewska Beata - Fala 6 / K POL Bytom Harciole

Zapłacone

108. Jeleń Michał - Fala 2 / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

109. Juniak Sławomir - Fala 5 / M POL Olkusz

Zapłacone

110. Juszczyk Jarosław - Fala 5 / M POL Warszawa

Zapłacone

111. Uczestnik anonimowy - Fala 6 / K POL Bojszowy

Zapłacone

112. Kaczwiński Paweł - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

113. Kalicki Krzysztof - Fala 5 / M POL Częstochowa Zmorsowani Częstochowa

Zapłacone

114. Kalinowska Monika - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

115. Kałkowska Karolina - Fala 5 / K POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

116. Kamińska Dorota - Fala 1 / K POL Jastrzebie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

117. Kamiński Zbigniew - Fala 1 / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

118. Kania Marek - Fala 3 / M POL Olkusz Morsy Ziemi Cgrzanowskiej

Zapłacone

119. Kaniowski Piotr - Fala 3 / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię

Zapłacone

120. Karaś Krzysztof - Fala 1 / M POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

121. Karwowska Beata - Fala 4 / K POL Zgierz Zgierskie Morsy

Zapłacone

122. Kawalec Krzysztof - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

123. Kędzior Tomasz - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

124. Kierat Joanna - Fala 3 / K POL Sosnowoec

Zapłacone

125. Kistela Aneta - Fala 3 / K POL Dabrowa Gornicza Zimnokrwisci

Zapłacone

126. Kistela Krystian - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

127. Kiszka-Maziarczuk Berenika - Fala 6 / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole / Lecymy Durś

Zapłacone

128. Klimaszewski Kamil - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

129. Kmieciak Bogdan - Fala 2 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

130. Kmieciak Szymon - Fala 2 / M POL Radlin Runpatola

Niezapłacone

131. Kocur Łukasz - Fala 5 / M POL Cieszyn MORSY SKOCZÓW

Zapłacone

132. Kojko Paweł - Fala 2 / M POL Siemianowice Sl

Zapłacone

133. Kokot Tomasz - Fala 6 / M POL Ruda Śląska Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

134. Kolarczyk Remigiusz - Fala 6 / M POL Świętochłowice HARCIOLE

Niezapłacone

135. Komainda Krzysztof - Fala 4 / M POL Wrocław KK

Zapłacone

136. Komander Mariusz - Fala 1 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

137. Komarnicki Tomasz - Fala 1 / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

138. Kondaszewska Halina - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

139. Koniec Mariusz - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

140. Konieczny Maciej - Fala 4 / M POL Siemianowice Ślaskie Pogoria Morsuje

Zapłacone

141. Koperski Konrad - Fala 5 / M POL Katowice

Zapłacone

142. Kosmala Sebastian - Fala 2 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

143. Kotowski Mikołaj - Fala 4 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

144. Kowalczyk Ania - Fala 1 / K POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

145. Kowalski Dawid - Fala 5 / M POL Nierada K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

146. Kozieł Jeremiasz - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

147. Królikowski Jacek - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

148. Krukowska Monika - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

149. Kruszek Małgorzata - Fala 2 / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

150. Kruszyna Sara - Fala 3 / K POL Knurów

Niezapłacone

151. Krzemińska Marzena - Fala 6 / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsów HARCIOLE

Zapłacone

152. Krzymowski Dariusz - Fala 6 / M POL Chorzów Batory Harciole Świętochlowice

Zapłacone

153. Krzyżanowski Przemysław - Fala 1 / M POL Jaworzno Husaria Race Team

Zapłacone

154. Książkiewicz Adam - Fala 5 / M POL Częstochowa Zmorsowani Częstochowa

Zapłacone

155. Książkiewicz Tadeusz - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

156. Kubik Jarosław - Fala 1 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

157. Uczestnik anonimowy - Fala 4 / K POL Zgierz Zgierzoludy

Zapłacone

158. Kuklok Janusz - Fala 1 / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

159. Kuligowska Karolina - Fala 5 / K POL Wrzosowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

160. Kuligowska Paulina - Fala 5 / K POL Wrzosowa K. S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

161. Kulik Krzysztof - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

162. Kułaczewski Krzysztof - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

163. Kunka Sonia - Fala 6 / K POL Chorzów Świętochlowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

164. Kurek Jan - Fala 7 / M POL Krzeszowice Klub Wesołego Szampana

Zapłacone

165. Kuś Grzegorz - Fala 2 / M POL Psary

Zapłacone

166. Kutek Michał - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

167. Kuźnik Rafał - Fala 1 / M POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

168. Kwiador Artur - Fala 6 / M POL Gliwice Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

169. Lach-Chodakowska Marta - Fala 1 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

170. Lelonkiewicz Krzysztof - Fala 5 / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

171. Lorkowski Marcel - Fala 3 / M POL Trzebinia Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

172. Lubowiecki Andrzej - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

173. Uczestnik anonimowy - Fala 5 / M POL Mysłowice

Zapłacone

174. Łaptos Agata - Fala 2 / K POL Młoszowa Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

175. Łucka Angelika - Fala 6 / M POL Ruda Śląska Lubię burbeesy

Zapłacone

176. Łukasik Miłosz - Fala 2 / M POL Rokitno Szlacheckie

Zapłacone

177. Łysiak Sylwia - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

178. Macholc Bartosz - Fala 3 / M POL Dabrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

179. Maciuszek Julia - Fala 1 / K POL Wrocław Wataha Grupa Treningowa

Zapłacone

180. Madej Elżbieta - Fala 3 / K POL Łódź łódzkie morsy

Zapłacone

181. Magnuszewska Izabela - Fala 7 / K POL Knurów Beboki

Niezapłacone

182. Majchrzyk Dorota - Fala 6 / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

183. Majewski Przemysław - Fala 3 / M POL Chruszczobród Zimnokrwiści

Zapłacone

184. Malinowski Krzysztof - Fala 1 / M POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

185. Uczestnik anonimowy - Fala 7 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

186. Markowicz Ewelina - Fala 4 / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

187. Marszalik Stanisław - Fala 4 / M POL Katowice

Zapłacone

188. Matera Kinga - Fala 2 / K POL Wysoka

Niezapłacone

189. Michalik Kamil - Fala 6 / M POL Sosnowiec Lubię burpeesy

Zapłacone

190. Michalski Rafał - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

191. Michałek Krystyna - Fala 2 / K POL Przeciszów

Zapłacone

192. Mikołajczyk Tomasz - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

193. Milkowski Jan - Fala 6 / M POL Świętochłowice Harciole

Zapłacone

194. Miłosz Piotr - Fala 4 / M POL Zgierz Zgierzoludy

Zapłacone

195. Mitręga Przemysław - Fala 3 / M POL Płoki Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

196. Mizgała Daniel - Fala 7 / M POL Mysłowice

Zapłacone

197. Młynarczyk Artur - Fala 2 / M POL Wroclaw Parkour Wrocław

Zapłacone

198. Młynarczyk Dorota - Fala 6 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

199. Mnich Hubert - Fala 3 / M POL Legionowo FAT RUNNER

Zapłacone

200. Morawiec Marek - Fala 1 / M POL Cieszyn Szakal Team

Niezapłacone

201. Morawski Marcin - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

202. Mroczek Przemysław - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

203. Mroczka Tadeusz - Fala 5 / M POL Chrzanów Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

204. Mucha Michał - Fala 5 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

205. Niźnik Borys - Fala 1 / M POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

206. Nocentini Pierangelo - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

207. Nowak Angelika - Fala 3 / K POL Niegowoniczki

Zapłacone

208. Nowak Ania - Fala 3 / K POL Niegowoniczki

Zapłacone

209. Nowak Łukasz - Fala 1 / M POL Sudołek Husaria Race Team

Zapłacone

210. Nowak Marcin - Fala 5 / M POL Dobieszowice

Zapłacone

211. Nowakowski Tomasz - W90dO / M W90dO
POL Częstochowa Wyzwanie 90 dni

Niezapłacone

212. Obuchowska Kinga - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

213. Obuchowska Małgorzata - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

214. Obuchowski Damian - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

215. Obuchowski Robert - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Leader Fox Mtb Team

Zapłacone

216. Ochenduszko Grzegorz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

217. Ogaza Anna - Fala 4 / K POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

218. Olbrych Monika - Fala 4 / K POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

219. Opozda Kuba - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

220. Oślizło Marek - Fala 1 / M POL Skrzyszów Socios Silesia

Zapłacone

221. Oślizło Tomasz - Fala 1 / M POL Gorzyce Xrunners

Zapłacone

222. Osman Aneta - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

223. Ostrowska Agnieszka - Fala 3 / K POL Olkusz Morsy ziemi chrzanowskiej

Niezapłacone

224. Ostrowski Maciej - Fala 1 / M POL Knurów Socios Górnik

Zapłacone

225. Pakuła Paweł - Fala 1 / M POL Radzionków Pablo Paka

Zapłacone

226. Pandzich Kamil - Fala 5 / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

227. Pantera Daniel - Fala 1 / M POL Myślenice Husaria Race Team

Zapłacone

228. Pasternak Patryk - Fala 2 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

229. Patyk Ewelina - Fala 3 / K POL Libiąż

Zapłacone

230. Pawełniak Marcin - Fala 7 / M POL Łódź Łódźkie Morsy

Zapłacone

231. Pawlak Grzegorz - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

232. Pawlik Michał - Fala 5 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

233. Pawlik Roman - Fala 3 / M POL Chrzanów Morsy Ziemi Crzanowskiej

Zapłacone

234. Pawlik-Niedziela Sandra - Fala 4 / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Zapłacone

235. Paździerski Rafał - Fala 3 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

236. Petelczyc Piotr - Fala 1 / M POL Tychy Husaria Race Team

Zapłacone

237. Pezda Magdalena - Fala 2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

238. Piega Katarzyna - Fala 7 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

239. Piega Kuba - Fala 7 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

240. Piekarski Tomasz - Fala 2 / M POL Katowice SRTG KATOWICE

Zapłacone

241. Pietrasz Krzysztof - Fala 2 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

242. Pietraszek Ewa - Fala 6 / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

243. Pietroń Monika - Fala 1 / K POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

244. Pilarski Grzegorz - Fala 2 / M POL Jastrzębie-Zdrój ICE FEVER - Lodowa Gorączka

Zapłacone

245. Pilszek Marek - Fala 1 / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

246. Piotrowicz Małgorzata - Fala 3 / K POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy/Wyzwanie 90 dni

Zapłacone

247. Pluszczyk Anna - Fala 2 / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

248. Pluszczyk Marcin - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

249. Podstawny Katarzyna - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

250. Pomrenke Łukasz - Fala 7 / M POL Katowice Katowicki Klub Morsów Arktyka

Niezapłacone

251. Uczestnik anonimowy - Fala 3 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

252. Pronobis Mateusz - Fala 1 / M POL Będzin Silesia Skating

Zapłacone

253. Przybysz Paweł - Fala 4 / M POL Jastrzębie Zdrój Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

254. Pustkowski Wojciech - W90dO / M W90dO
POL Tczew Wyzwanie90dni

Niezapłacone

255. Pyka Daniel - Fala 5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durś

Zapłacone

256. Pytlarz Wojtek - Fala 1 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

257. Pyzalski Wojciech - Fala 6 / M POL Białystok Harpagan Beast

Zapłacone

258. Radoła Marcin - Fala 2 / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

259. Raś Agnieszka - Fala 1 / K POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

260. Razim Mateusz - Fala 1 / M POL Zabrze

Niezapłacone

261. Redziak Izabela - Fala 3 / K POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

262. Redziak Robert - Fala 3 / M POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

263. Uczestnik anonimowy - Fala 2 / M POL Katowice

Niezapłacone

264. Rogala Michał - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

265. Rogóż Kamil - Fala 2 / M POL Będzin Przekoty

Zapłacone

266. Rosa Arkadiusz - Fala 2 / M POL Katowice Srtg Katowice

Zapłacone

267. Różycka-Pustkowska Basia - W90dO / K POL Tczew Wyzwanie90dni

Niezapłacone

268. Rudolf Dariusz - Fala 3 / M POL Zabrze

Niezapłacone

269. Santos Celso - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

270. Serwatka Angelika - Fala 6 / K POL Zabrze Harciole

Zapłacone

271. Sielańczyk Małgorzata - Fala 3 / K POL Dąbrowa Górnicza ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

272. Sikora Piotrek - Fala 5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

273. Sikora Rafał - Fala 5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

274. Sitarska Agnieszka - Fala 6 / K POL Ruda Śląska Swietochlowicki klub morsów Harciole

Zapłacone

275. Siudziński Dawid - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

276. Skok Łukasz - Fala 2 / M POL Chorzów

Niezapłacone

277. Skorek Patrycja - Fala 5 / K POL Sosnowiec Power Training

Zapłacone

278. Skorupa Adam - Fala 4 / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

279. Skuta Tomasz - Fala 7 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Niezapłacone

280. Skutnik Rafał - Fala 4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

281. Śliwińska Aleksandra - Fala 2 / K POL Wrocław

Zapłacone

282. Smyczek-Tryka Małgorzata - Fala 5 / K POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

283. Sobanek Maciej - Fala 3 / M POL Jaworzno Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

284. Sojka Robert - Fala 6 / M POL Chorzów ŚKM Harciole

Zapłacone

285. Sokół Marian - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Dziady Ocr Rada

Zapłacone

286. Sosz Ania - Fala 4 / K POL Szczejkowice

Zapłacone

287. Sosz Sebastian - Fala 4 / M POL Szczejkowice

Zapłacone

288. Spychała Sławek - Fala 5 / M POL Częstochowa Zmorsowani Częstochowa

Zapłacone

289. Stachurski Michał - Fala 1 / M POL Klimontów Husaria Race Team

Zapłacone

290. Stalmach Martyna - Fala 6 / K POL Lędziny

Zapłacone

291. Stasińska Ilona - Fala 5 / K POL Częstochowa Taekwondo

Zapłacone

292. Stefan Grzegorz - Fala 5 / M POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

293. Stępel Marek - Fala 4 / M POL Siemianowice Śląskie Grupa Nomax

Zapłacone

294. Szatkowska Anna - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

295. Szczendzina Mariusz - Fala 1 / M POL Zabrze

Zapłacone

296. Szczerba Tomasz - Fala 5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

297. Szczeszak Tomasz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza EWSASZ TEAM FOREVER

Niezapłacone

298. Uczestnik anonimowy - Fala 2 / M POL Gródków

Zapłacone

299. Szeremeta Adam - Fala 4 / M POL Dąbrówka Sowice Zgierzoludy

Zapłacone

300. Szerszeń Adam - Fala 6 / M POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

301. Szewczyk Monika - Fala 2 / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

302. Szmajduch Beata - Fala 4 / K POL Bełk

Zapłacone

303. Szmajduch Urszula - Fala 4 / K POL Bełk

Zapłacone

304. Szmuk Andrzej - Fala 2 / M POL Jastrzębie-Zdrój ICE FEVER - Lodowa Gorączka

Zapłacone

305. Szołtysek Brajan - Fala 6 / M POL Świętochłowice Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

306. Szymańska Ewa - Fala 2 / K POL Sosnowiec Fitness club 3 Żywioły

Zapłacone

307. Szymczyk Jakub - Fala 5 / M POL Michałów K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

308. Szymik Krzysztof - Fala 5 / M POL Jastrzębie-Zdrój Bziegacz Samotny Wilk

Zapłacone

309. Tiahnybok Paweł - Fala 1 / M POL Kalety Beboki

Zapłacone

310. Tkacz Ania - Fala 1 / K POL Kędzierzyn-Kozle Morsy na koksie

Niezapłacone

311. Tochowicz Barbara - Fala 1 / K POL Michałowice Husaria Race team

Zapłacone

312. Tokarz Daro - Fala 5 / M POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

313. Tomaszkiewicz Jacek - Fala 3 / M POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

314. Tomaszkiewicz Jakub - Fala 3 / M POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

315. Tomaszkiewicz Magdalena - Fala 3 / K POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

316. Trojak Marcin - Fala 3 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

317. Tryka Sebastian - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

318. Trzcionka Klaudiusz - Fala 3 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

319. Trzeciecka Magdalena - Fala 3 / K POL Łódź

Zapłacone

320. Trzepizur Juliusz - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Niezapłacone

321. Tybon Lukasz - Fala 1 / M POL Jaeorzno Ratownik Gorniczy

Niezapłacone

322. Uherek Marcin - Fala 1 / M POL Pszow CrossSport

Niezapłacone

323. Unuczek Tomasz - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza PwC SDC Runners team

Zapłacone

324. Wabik Krzysztof - Fala 3 / M POL Wojkowice Koscielne

Zapłacone

325. Wach Marek - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

326. Wacławska Izabela - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

327. Walotek Mariusz - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

328. Walotek Paweł - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

329. Warso Kamil - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

330. Warso Wojtek - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

331. Wąs Marcin - Fala 4 / M POL Zgierz

Zapłacone

332. Wawrzyczek Janusz - Fala 4 / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celug

Zapłacone

333. Wawrzyczek Weronika - Fala 4 / K POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

334. Wencel Mariusz - Fala 7 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

335. Wicherek Mateusz - Fala 4 / M POL Mikołów

Zapłacone

336. Widło Damian - Fala 1 / M POL Libiąż Husaria Race Team

Zapłacone

337. Widuch Ryszard - Fala 1 / M POL Rybnik

Zapłacone

338. Widurski Patryk - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

339. Wieczorek Arkadiusz - Fala 4 / M POL Żory Wieczne Młodzieniaszki

Zapłacone

340. Wiertelorz Paweł - Fala 6 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

341. Wilczek Lukasz - Fala 1 / M POL Cieszyn

Niezapłacone

342. Wilczek Łukasz - Fala 5 / M POL Cieszyn

Niezapłacone

343. Witkoś Patryk - Fala 6 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

344. Uczestnik anonimowy - Fala 1 / M POL Kędzierzyn Koźle Morsy na koksie

Niezapłacone

345. Witon Ariel - Fala 5 / M POL Pyskowice

Niezapłacone

346. Wizner Czesław - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

347. Włodarczyk Jan - Fala 1 / M POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

348. Włodarski Sebastian - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

349. Wojas Jakub - Fala 2 / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

350. Wojnowski Dominik - Fala 6 / M POL Czestochowa

Niezapłacone

351. Wójs Marzena - Fala 2 / K POL Wola Filipowska

Zapłacone

352. Wojtyczka Alicja - Fala 6 / K POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

353. Woźniak Anna - Fala 6 / K POL Bytom HARCIOLE

Zapłacone

354. Zabawa Małgorzata - Fala 3 / K POL Chorzów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

355. Zak Bogumila - Fala 4 / K POL Zgierz Zgierzoludy

Zapłacone

356. Zaława Łukasz - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

357. Uczestnik anonimowy - Fala 4 / M POL Warszawa

Zapłacone

358. Zaprzałka Klaudia - Fala 6 / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

359. Zawisza Beata - Fala 6 / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsów ,, HARCIOLE

Zapłacone

360. Uczestnik anonimowy - Fala 1 / M POL Rybnik

Zapłacone

361. Żebrowska Matylda - Fala 4 / K POL Mysłowice MIRS HUBERTUS MYSOWICE

Zapłacone

362. Żelech Grzegorz - Fala 4 / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

363. Zięba Dominika - Fala 5 / K POL Świętochłowice

Zapłacone

364. Ziemba Kacper - Fala 5 / M POL Częstochowa K. S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

365. Ziemba Tomek - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S.RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

366. Zwoliński Marcin - Fala 6 / M POL Dobieszowice Harciole Swiętochłowice

Zapłacone

367. Zybaczyński Jacek - Fala 6 / M POL Zabrze Wyzwanie90dni

Zapłacone

368. Zych Wioleta - Fala 3 / K POL Preczów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU