Mors Masakrator

Dąbrowa Górnicza, Polska
19.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Aksamit Ewelina - Fala 4 / K POL Mysłowice Morsy Mysłowice

Zapłacone

Bałaziński Paweł - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

Bałazy Michał - Fala 3 / M POL Sosnowiec Zimnokrwisci
Banaś Dawid - Fala 4 / M POL Bytom #Kamraty
Banaś Kamila - Fala 4 / K POL Bytom #Kamraty
Bazylewicz Paweł - Fala 2 / M POL Czeladź

Zapłacone

Białas Bartosz - Fala 1 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

Bielecka Katarzyna - Fala 3 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Bieszczad Kamil - Fala 6 / M POL Świętochłowice TERMOKLINA MORSY ŚWIĘTOCHŁOWICE

Zapłacone

Binienda Agnieszka - Fala 1 / K POL Zabrze Harciole
Boryczka Oliwia - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza
Brzóska Katarzyna - Fala 3 / K POL Chrzanów Power Studio
Brzozowski Krzysztof - Fala 5 / M POL Pasłęk Harciole Świętochłowice
Bucki Marcin - Fala 3 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje
Czempas Tomasz - Fala 3 / M POL Mysłowice
Drozdek Paweł - Fala 3 / M POL Będzin
Dutkiewicz Tomasz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoriamorsuje
Dybicz Justyna - Fala 4 / K POL Mysłowice Mors Hubertus
Dziedzic Bogdan - Fala 4 / M POL Imielin MORS HUBERTUS

Zapłacone

Froncek Kazimierz - Fala 1 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Fryc Jerzy - Fala 2 / M POL Ruda Śląska Amator
Gilga Tomasz - Fala 2 / M POL Wodzisław Śląski
Gmyrek Wojciech - Fala 1 / M POL Siemianowice Śląskie Swietochlowicki klub morsów Harciole
Goliński Dominik - Fala 1 / M POL Częstochowa Husaria Race Team

Zapłacone

Grabiańska Katarzyna - Fala 1 / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

Grabowski Tomasz - Fala 1 / M POL Radlin Crosssport

Zapłacone

Greń-Nocentini Joanna - Fala 1 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Grzonka Tomasz - Fala 1 / M POL Radlin

Zapłacone

Guzdek Tomasz - Fala 1 / M POL Bytom Psp Bytom

Zapłacone

Han Marcin - Fala 3 / M POL Myslowice
Horbacz Dariusz - Fala 3 / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

Imiołek Zuzia - Fala 1 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Jakubowski Mariusz - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza
Jamroży Marcin - Fala 1 / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland
Jarosz Jolanta - Fala 4 / K POL Mysłoiwce Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

Jędrzejewska Beata - Fala 1 / K POL Bytom Harciole

Zapłacone

Kaczwiński Paweł - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kamiński Zbigniew - Fala 1 / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom
Kaniowski Piotr - Fala 3 / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię
Karaś Krzysztof - Fala 1 / M POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

Kierat Joanna - Fala 3 / K POL Sosnowoec

Zapłacone

Kistela Krystian - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

Kiszka-Maziarczuk Berenika - Fala 1 / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole / Lecymy Durś

Zapłacone

Kojko Paweł - Fala 2 / M POL Siemianowice Sl

Zapłacone

Kokot Tomasz - Fala 1 / M POL Ruda Śląska Świetochłowicki Klub Morsów Harciole
Kolarczyk Remigiusz - Fala 1 / M POL Świętochłowice HARCIOLE
Komarnicki Tomasz - Fala 1 / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom
Kosmala Sebastian - Fala 3 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Kozieł Jeremiasz - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści
Krukowska Monika - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kruszyna Sara - Fala 3 / K POL Knurów
Kubik Jarosław - Fala 1 / M POL Jaworzno
Kułaczewski Krzysztof - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kuś Grzegorz - Fala 2 / M POL Psary

Zapłacone

Kutek Michał - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kuźnik Rafał - Fala 1 / M POL Katowice Husaria Race Team
Kwiador Artur - Fala 1 / M POL Gliwice Świetochłowicki Klub Morsów Harciole
Lach-Chodakowska Marta - Fala 1 / K POL Dąbrowa Górnicza
Łysiak Sylwia - Fala 1 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Macholc Bartosz - Fala 3 / M POL Dabrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

Majewski Przemysław - Fala 3 / M POL Chruszczobród Zimnokrwiści

Zapłacone

Matera Kinga - Fala 2 / K POL Wysoka
Michałek Krystyna - Fala 2 / K POL Przeciszów

Zapłacone

Mikołajczyk Tomasz - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

Mnich Hubert - Fala 3 / M POL Legionowo FAT RUNNER

Zapłacone

Nocentini Pierangelo - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Nowak Marcin - Fala 5 / M POL Dobieszowice

Zapłacone

Ochenduszko Grzegorz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje
Ogaza Anna - Fala 5 / K POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team
Opozda Kuba - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Osman Aneta - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Pasternak Patryk - Fala 2 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje
Patyk Ewelina - Fala 3 / K POL Libiąż

Zapłacone

Pawlik-Niedziela Sandra - Fala 4 / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Zapłacone

Paździerski Rafał - Fala 3 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Pezda Magdalena - Fala 2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Pietraszek Ewa - Fala 1 / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Pluszczyk Anna - Fala 2 / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Pluszczyk Marcin - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Podstawny Katarzyna - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Przybysz Paweł - Fala 5 / M POL Jastrzębie Zdrój Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Radoła Marcin - Fala 2 / M POL Katowice STG Katowice
Redziak Izabela - Fala 3 / K POL Sosnowiec Gitfit
Redziak Robert - Fala 3 / M POL Sosnowiec Gitfit
Rosa Arkadiusz - Fala 2 / M POL Katowice Srtg Katowice
Rudolf Dariusz - Fala 3 / M POL Zabrze
Serwatka Angelika - Fala 1 / K POL Zabrze Harciole
Sielańczyk Małgorzata - Fala 3 / K POL Dąbrowa Górnicza ZIMNOKRWIŚCI
Sitarska Agnieszka - Fala 1 / K POL Ruda Śląska Swietochlowicki klub morsów Harciole

Zapłacone

Sitko Sylwester - Fala 3 / M POL Preczów Zimnokrwiści

Zapłacone

Siudziński Dawid - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Skuta Tomasz - Fala 7 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega
Skutnik Rafał - Fala 4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Sobanek Maciej - Fala 3 / M POL Jaworzno Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Szczendzina Mariusz - Fala 1 / M POL Zabrze

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 2 / M POL Gródków

Zapłacone

Szołtysek Brajan - Fala 6 / M POL Świętochłowice Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

Szymik Krzysztof - Fala 5 / M POL Jastrzębie-Zdrój Bziegacz Samotny Wilk
Tomaszkiewicz Jacek - Fala 3 / M POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

Tomaszkiewicz Jakub - Fala 3 / M POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

Tomaszkiewicz Magdalena - Fala 3 / K POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

Trojak Marcin - Fala 3 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

Trzcionka Klaudiusz - Fala 3 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Uherek Marcin - Fala 1 / M POL Pszow CrossSport
Unuczek Tomasz - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza PwC SDC Runners team

Zapłacone

Wabik Krzysztof - Fala 3 / M POL Wojkowice Koscielne
Wach Marek - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

Warso Kamil - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

Wicherek Mateusz - Fala 4 / M POL Mikołów

Zapłacone

Widurski Patryk - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wilczek Lukasz - Fala 1 / M POL Cieszyn
Wizner Czesław - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus
Włodarski Sebastian - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Woźniak Anna - Fala 1 / K POL Bytom HARCIOLE

Zapłacone

Zabawa Małgorzata - Fala 3 / K POL Chorzów ZIMNOKRWIŚCI
Żebrowska Matylda - Fala 4 / K POL Mysłowice MIRS HUBERTUS MYSOWICE

Zapłacone

Zwoliński Marcin - Fala 1 / M POL Dobieszowice Harciole Swiętochłowice

Zapłacone

Zych Wioleta - Fala 3 / K POL Preczów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU