Mors Masakrator

Dąbrowa Górnicza, Polska
19.01.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adam Łukasz - Fala 5 / M POL Katowice

Zapłacone

Adamczyk Jarosław - Fala 1 / M POL Łódź

Niezapłacone

Adamczyk Piotr - Fala 3 / M POL Łódź Morsy Łódź

Zapłacone

Aksamit Ewelina - Fala 4 / K POL Mysłowice Morsy Mysłowice

Zapłacone

Antonik Roman - Fala 5 / M POL Bełk

Zapłacone

Antosik Michalina - Fala 4 / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Bałaziński Paweł - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

Bałazy Michał - Fala 3 / M POL Sosnowiec Zimnokrwisci

Niezapłacone

Bałdyga Daniel - Fala 1 / M POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Banaś Dawid - Fala 4 / M POL Bytom #Kamraty

Zapłacone

Banaś Kamila - Fala 4 / K POL Bytom #Kamraty

Zapłacone

Bazylewicz Paweł - Fala 2 / M POL Czeladź

Zapłacone

Bebak Andrzej - Fala 2 / M POL Łazy

Niezapłacone

Bębnik Piotr - Fala 5 / M POL Bieruń Nowy

Zapłacone

Białas Bartosz - Fala 1 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

Bielecka Katarzyna - Fala 2 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Bielecki Mariusz - Fala 6 / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Bieszczad Dawid - Fala 6 / M POL Świętochłowice

Niezapłacone

Bieszczad Kamil - Fala 6 / M POL Świętochłowice TERMOKLINA MORSY ŚWIĘTOCHŁOWICE

Zapłacone

Binek Witek - Fala 5 / M POL Goleszów Morsy Skoczów

Zapłacone

Binienda Agnieszka - Fala 6 / K POL Zabrze Harciole

Zapłacone

Błakała Damian - Fala 1 / M POL Kocmyrzów Husaria Race Team

Zapłacone

Błaszczyk Szymon - Fala 4 / M POL Łaziska Górne Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 6 / M POL Chorzów

Zapłacone

Bogucki Łukasz - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

Boksa Anna - Fala 2 / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

Boksa Bartłomiej - Fala 2 / M POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

Borgosz Kamil - Fala 5 / M POL Pszczyna

Niezapłacone

Boryczka Oliwia - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Boryczka Szymon - Fala 4 / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

Brandys Aneta - Fala 5 / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

Brzóska Katarzyna - Fala 6 / K POL Chrzanów Power Studio

Zapłacone

Brzozowski Krzysztof - Fala 6 / M POL Pasłęk Harciole Świętochłowice

Zapłacone

Bucki Marcin - Fala 3 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

Budzik Krzysztof - Fala 1 / M POL Katowice Karate Fitness

Zapłacone

Bułman Jagoda - Fala 6 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Bunikowska Emilia - Fala 1 / K POL Kraków

Zapłacone

Chmielewski Patryk - Fala 3 / M POL Mysłowice Bushi No Nasake Dojo

Zapłacone

Chrobasik Monika - Fala 5 / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Chrzanowski Czesław - Fala 4 / M POL Sosnowiec Mysłowicki Klub Biegacza No.i

Zapłacone

Chudzik Edyta - Fala 3 / K POL Olkusz Morsy ziemi chrzanowskiej

Zapłacone

Chytry-Buchta Małgorzata - Fala 6 / K POL Świętochlowice Harciole

Zapłacone

Cygan Łukasz - Fala 4 / M POL Siemianowice I felt like running

Zapłacone

Cyprian Dominik - Fala 4 / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 4 / M POL Zgierz Zgierzoludy

Zapłacone

Czempas Tomasz - Fala 3 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

Czepiec Alicja - Fala 1 / K POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

Czernachowski Marek - Fala 1 / M POL Tarnowskie Gory Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Długosz Paweł - Fala 1 / M POL Siemianowice Hussaria Race Team

Zapłacone

Dłuś Jacek - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

Dolezik Patryk - Fala 2 / M POL Chorzów

Zapłacone

Drańko Piotr - Fala 4 / M POL Otwock

Zapłacone

Drost Dawid - Fala 5 / M POL Piekary Śląskie Lecemy durs

Zapłacone

Drozdek Paweł - Fala 3 / M POL Będzin

Zapłacone

Droździk Artur - Fala 5 / M POL Bielsko-Biała Morsy Skoczów

Zapłacone

Dubiel-Santos Kornelia - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza Speleoklub Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Duda Michal - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

Duklas Karolina - Fala 3 / K POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

Dutkiewicz Magdalena - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Dutkiewicz Magdalena - Fala 7 / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Dutkiewicz Tomasz - Fala 5 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Niezapłacone

Dutkiewicz Tomasz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoriamorsuje

Zapłacone

Dybicz Justyna - Fala 4 / K POL Mysłowice Mors Hubertus

Niezapłacone

Dziedzic Bogdan - Fala 4 / M POL Imielin MORS HUBERTUS

Zapłacone

Dziewoński Kamil - Fala 2 / M POL Strzegom Parkour Wrocław

Zapłacone

Dżugaj Mateusz - Fala 2 / M POL Mysłaków

Zapłacone

Fabia Marcin - Fala 5 / M POL Kęty

Zapłacone

Florek Michał - Fala 6 / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

Froncek Kazimierz - Fala 1 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Frontczak Kamil - Fala 3 / M POL Zgierz Lodzkie Morsy

Zapłacone

Fryc Jerzy - Fala 5 / M POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 5 / K POL Mysłowice

Zapłacone

Gilga Tomasz - Fala 2 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Głowacz Grzegorz - Fala 1 / M POL Czarny Dunajec Husaria Race Team

Zapłacone

Gmyrek Wojciech - Fala 6 / M POL Siemianowice Śląskie Swietochlowicki klub morsów Harciole

Zapłacone

Gorgol Barbara - Fala 3 / K PHL Sosnowiec 3 żywioły

Niezapłacone

Górny Michał - Fala 1 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Górska-Morawiec Dagmara - Fala 3 / K POL Cieszyn Szakal Team

Niezapłacone

Grabiańska Katarzyna - Fala 1 / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

Grabka Anna - Fala 3 / K POL Mysłowice Bushi No Nasake

Zapłacone

Grabowski Tomasz - Fala 1 / M POL Radlin Crosssport

Zapłacone

Greń-Nocentini Joanna - Fala 1 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Gromadzka Justyna - Fala 6 / K POL Bytom

Zapłacone

Gros Dawid - Fala 1 / M POL Gliwice Speed Force Runners

Zapłacone

Gros Michał - Fala 1 / M POL Gliwice s

Zapłacone

Gruszka Kamil - Fala 2 / M POL Jaworzno ICE FEVER - Lodowa Gorączka

Zapłacone

Grycko Adam - Fala 3 / M POL Niegowonice

Zapłacone

Grycko Szczepan - Fala 3 / M POL Niegowonice

Zapłacone

Grzechuła Sławek - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Grzonka Tomasz - Fala 1 / M POL Radlin

Zapłacone

Guzdek Tomasz - Fala 1 / M POL Bytom Psp Bytom

Zapłacone

Guzy Adrian - Fala 4 / M POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

Gwóźdź Roman - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

Han Marcin - Fala 3 / M POL Myslowice

Zapłacone

Harbul Natalia - Fala 2 / K POL Wrocław Parkour Wrocław

Zapłacone

Hawlena Marcin - Fala 6 / M POL Sosnoweic Lubię burbeesy

Zapłacone

Horbacz Dariusz - Fala 3 / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

Imiołek Zuzia - Fala 1 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Jakubowski Mariusz - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jamroży Marcin - Fala 1 / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Poland

Niezapłacone

Janicki Arkadiusz - Fala 3 / M POL Strzelce Opolskie Niezrzeszony

Zapłacone

Janota Piotr - Fala 4 / M POL Bukowno

Zapłacone

Jarosz Jolanta - Fala 4 / K POL Mysłoiwce Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

Jarszak Sebastian - Fala 4 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Niezapłacone

Jasek Wiola - Fala 6 / K POL Zabrze Harciole

Zapłacone

Jaworska Gabriela - Fala 5 / K POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

Jędrzejewska Beata - Fala 6 / K POL Bytom Harciole

Zapłacone

Jeleń Michał - Fala 2 / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

Juniak Sławomir - Fala 5 / M POL Olkusz

Zapłacone

Juszczyk Jarosław - Fala 5 / M POL Warszawa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 6 / K POL Bojszowy

Zapłacone

Kaczwiński Paweł - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kalicki Krzysztof - Fala 5 / M POL Częstochowa Zmorsowani Częstochowa

Zapłacone

Kalinowska Monika - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Kałkowska Karolina - Fala 5 / K POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

Kamińska Dorota - Fala 1 / K POL Jastrzebie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

Kamiński Zbigniew - Fala 1 / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

Kania Marek - Fala 3 / M POL Olkusz Morsy Ziemi Cgrzanowskiej

Zapłacone

Kaniowski Piotr - Fala 3 / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię

Zapłacone

Karaś Krzysztof - Fala 1 / M POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

Karwowska Beata - Fala 4 / K POL Zgierz Zgierskie Morsy

Zapłacone

Kawalec Krzysztof - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

Kędzior Tomasz - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

Kierat Joanna - Fala 3 / K POL Sosnowoec

Zapłacone

Kistela Aneta - Fala 3 / K POL Dabrowa Gornicza Zimnokrwisci

Zapłacone

Kistela Krystian - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

Kiszka-Maziarczuk Berenika - Fala 6 / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole / Lecymy Durś

Zapłacone

Klimaszewski Kamil - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

Kmieciak Bogdan - Fala 2 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

Kmieciak Szymon - Fala 2 / M POL Radlin Runpatola

Niezapłacone

Kocur Łukasz - Fala 5 / M POL Cieszyn MORSY SKOCZÓW

Zapłacone

Kojko Paweł - Fala 2 / M POL Siemianowice Sl

Zapłacone

Kokot Tomasz - Fala 6 / M POL Ruda Śląska Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Kolarczyk Remigiusz - Fala 6 / M POL Świętochłowice HARCIOLE

Niezapłacone

Komainda Krzysztof - Fala 4 / M POL Wrocław KK

Zapłacone

Komander Mariusz - Fala 1 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

Komarnicki Tomasz - Fala 1 / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Zapłacone

Kondaszewska Halina - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Koniec Mariusz - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

Konieczny Maciej - Fala 4 / M POL Siemianowice Ślaskie Pogoria Morsuje

Zapłacone

Koperski Konrad - Fala 5 / M POL Katowice

Zapłacone

Kosmala Sebastian - Fala 2 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Kotowski Mikołaj - Fala 4 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Kowalczyk Ania - Fala 1 / K POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Kowalski Dawid - Fala 5 / M POL Nierada K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

Kozieł Jeremiasz - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

Królikowski Jacek - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Krukowska Monika - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kruszek Małgorzata - Fala 2 / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

Kruszyna Sara - Fala 3 / K POL Knurów

Niezapłacone

Krzemińska Marzena - Fala 6 / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsów HARCIOLE

Zapłacone

Krzymowski Dariusz - Fala 6 / M POL Chorzów Batory Harciole Świętochlowice

Zapłacone

Krzyżanowski Przemysław - Fala 1 / M POL Jaworzno Husaria Race Team

Zapłacone

Książkiewicz Adam - Fala 5 / M POL Częstochowa Zmorsowani Częstochowa

Zapłacone

Książkiewicz Tadeusz - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

Kubik Jarosław - Fala 1 / M POL Jaworzno

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 4 / K POL Zgierz Zgierzoludy

Zapłacone

Kuklok Janusz - Fala 1 / M POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

Kuligowska Karolina - Fala 5 / K POL Wrzosowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

Kuligowska Paulina - Fala 5 / K POL Wrzosowa K. S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

Kulik Krzysztof - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kułaczewski Krzysztof - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kunka Sonia - Fala 6 / K POL Chorzów Świętochlowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Kurek Jan - Fala 7 / M POL Krzeszowice Klub Wesołego Szampana

Zapłacone

Kuś Grzegorz - Fala 2 / M POL Psary

Zapłacone

Kutek Michał - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kuźnik Rafał - Fala 1 / M POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

Kwiador Artur - Fala 6 / M POL Gliwice Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Lach-Chodakowska Marta - Fala 1 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Lelonkiewicz Krzysztof - Fala 5 / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Lorkowski Marcel - Fala 3 / M POL Trzebinia Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Lubowiecki Andrzej - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 5 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Łaptos Agata - Fala 2 / K POL Młoszowa Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Łucka Angelika - Fala 6 / M POL Ruda Śląska Lubię burbeesy

Zapłacone

Łukasik Miłosz - Fala 2 / M POL Rokitno Szlacheckie

Zapłacone

Łysiak Sylwia - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Macholc Bartosz - Fala 3 / M POL Dabrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

Maciuszek Julia - Fala 1 / K POL Wrocław Wataha Grupa Treningowa

Zapłacone

Madej Elżbieta - Fala 3 / K POL Łódź łódzkie morsy

Zapłacone

Magnuszewska Izabela - Fala 7 / K POL Knurów Beboki

Niezapłacone

Majchrzyk Dorota - Fala 6 / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Majewski Przemysław - Fala 3 / M POL Chruszczobród Zimnokrwiści

Zapłacone

Malinowski Krzysztof - Fala 1 / M POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 7 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Markowicz Ewelina - Fala 4 / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

Marszalik Stanisław - Fala 4 / M POL Katowice

Zapłacone

Matera Kinga - Fala 2 / K POL Wysoka

Niezapłacone

Michalik Kamil - Fala 6 / M POL Sosnowiec Lubię burpeesy

Zapłacone

Michalski Rafał - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Michałek Krystyna - Fala 2 / K POL Przeciszów

Zapłacone

Mikołajczyk Tomasz - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

Milkowski Jan - Fala 6 / M POL Świętochłowice Harciole

Zapłacone

Miłosz Piotr - Fala 4 / M POL Zgierz Zgierzoludy

Zapłacone

Mitręga Przemysław - Fala 3 / M POL Płoki Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Mizgała Daniel - Fala 7 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Młynarczyk Artur - Fala 2 / M POL Wroclaw Parkour Wrocław

Zapłacone

Młynarczyk Dorota - Fala 6 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Mnich Hubert - Fala 3 / M POL Legionowo FAT RUNNER

Zapłacone

Morawiec Marek - Fala 1 / M POL Cieszyn Szakal Team

Niezapłacone

Morawski Marcin - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

Mroczek Przemysław - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

Mroczka Tadeusz - Fala 5 / M POL Chrzanów Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Mucha Michał - Fala 5 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Niźnik Borys - Fala 1 / M POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

Nocentini Pierangelo - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Nowak Angelika - Fala 3 / K POL Niegowoniczki

Zapłacone

Nowak Ania - Fala 3 / K POL Niegowoniczki

Zapłacone

Nowak Łukasz - Fala 1 / M POL Sudołek Husaria Race Team

Zapłacone

Nowak Marcin - Fala 5 / M POL Dobieszowice

Zapłacone

Nowakowski Tomasz - W90dO / M W90dO
POL Częstochowa Wyzwanie 90 dni

Niezapłacone

Obuchowska Kinga - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Obuchowska Małgorzata - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Obuchowski Damian - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Obuchowski Robert - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Leader Fox Mtb Team

Zapłacone

Ochenduszko Grzegorz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Ogaza Anna - Fala 4 / K POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Olbrych Monika - Fala 4 / K POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

Opozda Kuba - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Oślizło Marek - Fala 1 / M POL Skrzyszów Socios Silesia

Zapłacone

Oślizło Tomasz - Fala 1 / M POL Gorzyce Xrunners

Zapłacone

Osman Aneta - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Ostrowska Agnieszka - Fala 3 / K POL Olkusz Morsy ziemi chrzanowskiej

Niezapłacone

Ostrowski Maciej - Fala 1 / M POL Knurów Socios Górnik

Zapłacone

Pakuła Paweł - Fala 1 / M POL Radzionków Pablo Paka

Zapłacone

Pandzich Kamil - Fala 5 / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Pantera Daniel - Fala 1 / M POL Myślenice Husaria Race Team

Zapłacone

Pasternak Patryk - Fala 2 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

Patyk Ewelina - Fala 3 / K POL Libiąż

Zapłacone

Pawełniak Marcin - Fala 7 / M POL Łódź Łódźkie Morsy

Zapłacone

Pawlak Grzegorz - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Pawlik Michał - Fala 5 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Pawlik Roman - Fala 3 / M POL Chrzanów Morsy Ziemi Crzanowskiej

Zapłacone

Pawlik-Niedziela Sandra - Fala 4 / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Zapłacone

Paździerski Rafał - Fala 3 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Petelczyc Piotr - Fala 1 / M POL Tychy Husaria Race Team

Zapłacone

Pezda Magdalena - Fala 2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Piega Katarzyna - Fala 7 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Piega Kuba - Fala 7 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Piekarski Tomasz - Fala 2 / M POL Katowice SRTG KATOWICE

Zapłacone

Pietrasz Krzysztof - Fala 2 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

Pietraszek Ewa - Fala 6 / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Pietroń Monika - Fala 1 / K POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

Pilarski Grzegorz - Fala 2 / M POL Jastrzębie-Zdrój ICE FEVER - Lodowa Gorączka

Zapłacone

Pilszek Marek - Fala 1 / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

Piotrowicz Małgorzata - Fala 3 / K POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy/Wyzwanie 90 dni

Zapłacone

Pluszczyk Anna - Fala 2 / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Pluszczyk Marcin - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Podstawny Katarzyna - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Pomrenke Łukasz - Fala 7 / M POL Katowice Katowicki Klub Morsów Arktyka

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 3 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Pronobis Mateusz - Fala 1 / M POL Będzin Silesia Skating

Zapłacone

Przybysz Paweł - Fala 4 / M POL Jastrzębie Zdrój Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Pustkowski Wojciech - W90dO / M W90dO
POL Tczew Wyzwanie90dni

Niezapłacone

Pyka Daniel - Fala 5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durś

Zapłacone

Pytlarz Wojtek - Fala 1 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Pyzalski Wojciech - Fala 6 / M POL Białystok Harpagan Beast

Zapłacone

Radoła Marcin - Fala 2 / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

Raś Agnieszka - Fala 1 / K POL Kraków HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

Razim Mateusz - Fala 1 / M POL Zabrze

Niezapłacone

Redziak Izabela - Fala 3 / K POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

Redziak Robert - Fala 3 / M POL Sosnowiec Gitfit

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 2 / M POL Katowice

Niezapłacone

Rogala Michał - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Rogóż Kamil - Fala 2 / M POL Będzin Przekoty

Zapłacone

Rosa Arkadiusz - Fala 2 / M POL Katowice Srtg Katowice

Zapłacone

Różycka-Pustkowska Basia - W90dO / K POL Tczew Wyzwanie90dni

Niezapłacone

Rudolf Dariusz - Fala 3 / M POL Zabrze

Niezapłacone

Santos Celso - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Serwatka Angelika - Fala 6 / K POL Zabrze Harciole

Zapłacone

Sielańczyk Małgorzata - Fala 3 / K POL Dąbrowa Górnicza ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Sikora Piotrek - Fala 5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

Sikora Rafał - Fala 5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

Sitarska Agnieszka - Fala 6 / K POL Ruda Śląska Swietochlowicki klub morsów Harciole

Zapłacone

Siudziński Dawid - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Skok Łukasz - Fala 2 / M POL Chorzów

Niezapłacone

Skorek Patrycja - Fala 5 / K POL Sosnowiec Power Training

Zapłacone

Skorupa Adam - Fala 4 / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Skuta Tomasz - Fala 7 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Niezapłacone

Skutnik Rafał - Fala 4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Śliwińska Aleksandra - Fala 2 / K POL Wrocław

Zapłacone

Smyczek-Tryka Małgorzata - Fala 5 / K POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

Sobanek Maciej - Fala 3 / M POL Jaworzno Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Sojka Robert - Fala 6 / M POL Chorzów ŚKM Harciole

Zapłacone

Sokół Marian - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Dziady Ocr Rada

Zapłacone

Sosz Ania - Fala 4 / K POL Szczejkowice

Zapłacone

Sosz Sebastian - Fala 4 / M POL Szczejkowice

Zapłacone

Spychała Sławek - Fala 5 / M POL Częstochowa Zmorsowani Częstochowa

Zapłacone

Stachurski Michał - Fala 1 / M POL Klimontów Husaria Race Team

Zapłacone

Stalmach Martyna - Fala 6 / K POL Lędziny

Zapłacone

Stasińska Ilona - Fala 5 / K POL Częstochowa Taekwondo

Zapłacone

Stefan Grzegorz - Fala 5 / M POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

Stępel Marek - Fala 4 / M POL Siemianowice Śląskie Grupa Nomax

Zapłacone

Szatkowska Anna - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Szczendzina Mariusz - Fala 1 / M POL Zabrze

Zapłacone

Szczerba Tomasz - Fala 5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Szczeszak Tomasz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza EWSASZ TEAM FOREVER

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 2 / M POL Gródków

Zapłacone

Szeremeta Adam - Fala 4 / M POL Dąbrówka Sowice Zgierzoludy

Zapłacone

Szerszeń Adam - Fala 6 / M POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Szewczyk Monika - Fala 2 / K POL Kraków KKM Kaloryfer

Zapłacone

Szmajduch Beata - Fala 4 / K POL Bełk

Zapłacone

Szmajduch Urszula - Fala 4 / K POL Bełk

Zapłacone

Szmuk Andrzej - Fala 2 / M POL Jastrzębie-Zdrój ICE FEVER - Lodowa Gorączka

Zapłacone

Szołtysek Brajan - Fala 6 / M POL Świętochłowice Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

Szymańska Ewa - Fala 2 / K POL Sosnowiec Fitness club 3 Żywioły

Zapłacone

Szymczyk Jakub - Fala 5 / M POL Michałów K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

Szymik Krzysztof - Fala 5 / M POL Jastrzębie-Zdrój Bziegacz Samotny Wilk

Zapłacone

Tiahnybok Paweł - Fala 1 / M POL Kalety Beboki

Zapłacone

Tkacz Ania - Fala 1 / K POL Kędzierzyn-Kozle Morsy na koksie

Niezapłacone

Tochowicz Barbara - Fala 1 / K POL Michałowice Husaria Race team

Zapłacone

Tokarz Daro - Fala 5 / M POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

Tomaszkiewicz Jacek - Fala 3 / M POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

Tomaszkiewicz Jakub - Fala 3 / M POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

Tomaszkiewicz Magdalena - Fala 3 / K POL Będzin Pozytywnie zakręceni

Zapłacone

Trojak Marcin - Fala 3 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

Tryka Sebastian - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

Trzcionka Klaudiusz - Fala 3 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Trzeciecka Magdalena - Fala 3 / K POL Łódź

Zapłacone

Trzepizur Juliusz - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Niezapłacone

Tybon Lukasz - Fala 1 / M POL Jaeorzno Ratownik Gorniczy

Niezapłacone

Uherek Marcin - Fala 1 / M POL Pszow CrossSport

Niezapłacone

Unuczek Tomasz - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza PwC SDC Runners team

Zapłacone

Wabik Krzysztof - Fala 3 / M POL Wojkowice Koscielne

Zapłacone

Wach Marek - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus Mysłowice

Zapłacone

Wacławska Izabela - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Walotek Mariusz - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Walotek Paweł - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Warso Kamil - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

Warso Wojtek - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

Wąs Marcin - Fala 4 / M POL Zgierz

Zapłacone

Wawrzyczek Janusz - Fala 4 / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celug

Zapłacone

Wawrzyczek Weronika - Fala 4 / K POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

Wencel Mariusz - Fala 7 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wicherek Mateusz - Fala 4 / M POL Mikołów

Zapłacone

Widło Damian - Fala 1 / M POL Libiąż Husaria Race Team

Zapłacone

Widuch Ryszard - Fala 1 / M POL Rybnik

Zapłacone

Widurski Patryk - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wieczorek Arkadiusz - Fala 4 / M POL Żory Wieczne Młodzieniaszki

Zapłacone

Wiertelorz Paweł - Fala 6 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Wilczek Lukasz - Fala 1 / M POL Cieszyn

Niezapłacone

Wilczek Łukasz - Fala 5 / M POL Cieszyn

Niezapłacone

Witkoś Patryk - Fala 6 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 1 / M POL Kędzierzyn Koźle Morsy na koksie

Niezapłacone

Witon Ariel - Fala 5 / M POL Pyskowice

Niezapłacone

Wizner Czesław - Fala 4 / M POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

Włodarczyk Jan - Fala 1 / M POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

Włodarski Sebastian - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wojas Jakub - Fala 2 / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

Wojnowski Dominik - Fala 6 / M POL Czestochowa

Niezapłacone

Wójs Marzena - Fala 2 / K POL Wola Filipowska

Zapłacone

Wojtyczka Alicja - Fala 6 / K POL Mysłowice Mors Hubertus

Zapłacone

Woźniak Anna - Fala 6 / K POL Bytom HARCIOLE

Zapłacone

Zabawa Małgorzata - Fala 3 / K POL Chorzów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Zak Bogumila - Fala 4 / K POL Zgierz Zgierzoludy

Zapłacone

Zaława Łukasz - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 4 / M POL Warszawa

Zapłacone

Zaprzałka Klaudia - Fala 6 / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

Zawisza Beata - Fala 6 / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsów ,, HARCIOLE

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 1 / M POL Rybnik

Zapłacone

Żebrowska Matylda - Fala 4 / K POL Mysłowice MIRS HUBERTUS MYSOWICE

Zapłacone

Żelech Grzegorz - Fala 4 / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

Zięba Dominika - Fala 5 / K POL Świętochłowice

Zapłacone

Ziemba Kacper - Fala 5 / M POL Częstochowa K. S. RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

Ziemba Tomek - Fala 5 / M POL Częstochowa K.S.RESPEKT TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA

Zapłacone

Zwoliński Marcin - Fala 6 / M POL Dobieszowice Harciole Swiętochłowice

Zapłacone

Zybaczyński Jacek - Fala 6 / M POL Zabrze Wyzwanie90dni

Zapłacone

Zych Wioleta - Fala 3 / K POL Preczów ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU