MORS MASAKRATOR

Dąbrowa Górnicza, Polska
20.01.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Piotr - Fala 5 / M POL Łódź Morsy Łódź

Niezapłacone

Adamiak Edyta - Fala 6 / K POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

Adamiec-Trutwin Krzysztof - Fala 5 / M POL Chorzów Klub Aktywnych Rodzin

Niezapłacone

Adamowska Joanna - Fala 5 / K POL Olkusz Team Roxane

Zapłacone

Aksamit Ewelina - Fala 4 / K POL Mysłowice Mysłowic Klub Biegaczy No.i

Zapłacone

Aronik Hania - Fala 7 / K POL Myslowice

Zapłacone

Badura Barbara - Fala 6 / K Dąbrowa Górnicza #wspólniedladg

Zapłacone

Balcer Dawid - Fala 5 / M POL Bytom

Zapłacone

Baluta Ann - Fala 4 / K POL Kraków

Niezapłacone

Bałos Liliana - Fala 5 / K POL Pszów Love Story

Zapłacone

Banaś Dawid - Fala 2 / M POL Bytom Tropiciele Przygód

Zapłacone

Banaś Kamila - Fala 2 / K POL Bytom Tropiciele Przygód

Zapłacone

Barczyk Oskar - Fala 3 / M POL Witkowice Strefa Fitness

Zapłacone

Bazylewicz Paweł - Fala 6 / M POL Czeladź

Zapłacone

Bednarz Marcin - Fala 6 / M POL Radlin

Zapłacone

Beigert-Kielar Barbara - Fala 1 / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

Berliński Tomasz - Fala 5 / M Olkusz Team Roxane

Niezapłacone

Białas Bartosz - Fala 6 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

Bieńkowski Robert - Fala 2 / M POL Pyskowice Socios Silesia

Niezapłacone

Bieszczad Kamil - Fala 3 / M POL Świętochłowice Sekcja Morsowania I Lodowego Pływania Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

Bilski Jarek - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Binienda Agnieszka - Fala 1 / K POL Zabrze Świętochłowicki Klub Morsow Harciole

Zapłacone

Błaszczyk Zuzanna - Fala 2 / K POL Przyszowice Run Ciach Ciach

Zapłacone

Bober Aleksandra - Fala 1 / K POL Siemianowice Śląskie Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Bochra Paweł - Fala 3 / M POL Sosnowiec Kołczu Team

Zapłacone

Bogucki Łukasz - Fala 3 / M Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

Borecki Damian - Fala 5 / M POL Hutka Ngb Klobuck

Niezapłacone

Borkowski Przemysław - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Boroń Klaudia - Fala 2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Boroń Przemysław - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Borowicz Grzegorz - Fala 2 / M POL Toruń Toruńskie Morsy

Zapłacone

Borowski Szymon - Fala 4 / M POL Katowice Decathlon Team Katowice Dąbrówka

Zapłacone

Brandys Aneta - Fala 7 / K POL Tychy Perfekt Bieg

Zapłacone

Brauntsch Marek - Fala 1 / M POL Goczałkowice-Zdrój

Zapłacone

Brończyk Kinga - Fala 7 / K POL Częstochowa

Zapłacone

Buchenfeld Weronika - Fala 6 / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

Bucka Monika - Fala 2 / K POL Katowice

Zapłacone

Budzisz Aleksandra - Fala 3 / K POL Katowice

Zapłacone

Bugajski Artur - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Jabiegam

Niezapłacone

Bujak Agnieszka - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Bujak Angelina - Fala 1 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Burski Piotr - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Kocham Biegać

Zapłacone

Całus Adrian - Fala 5 / M POL Osiny

Zapłacone

Chachuła Ryszard - Fala 2 / M POL Zdzieszowice Morsy Na Koksie

Niezapłacone

Chmielarz Grzesiek - Fala 1 / M POL Katowice Pato Kato Running Team

Niezapłacone

Chmielewski Patryk - Fala 3 / M POL Mysłowice Bushi No Nasake Dojo

Zapłacone

Choroba Damian - Fala 2 / M POL Bytom

Zapłacone

Chrobasik Adam - Fala 6 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Chrobasik Monika - Fala 6 / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Chromik Szymon - Fala 6 / M POL Będzin

Zapłacone

Chrzanowski Czesław - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Chytry-Buchta Małgorzata - Fala 1 / K POL Świętochlowice Harciole

Zapłacone

Cieślik Łukasz - Fala 2 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Niezapłacone

Cieślik Marcin - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Niezapłacone

Cioch Michał - Fala 7 / M POL Poczesna

Zapłacone

Ćwikła Kinga - Fala 2 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Cyprian Dominik - Fala 7 / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Czaj Artur - Fala 5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Czeladzka Nina - Fala 6 / K POL Olkusz

Zapłacone

Cziba Anna - Fala 4 / K POL Szymiszów Decathlon Team Dąbrówka

Zapłacone

Czubiliński Michał - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Długajczyk Adrian - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Dobosz Przemysław - Fala 5 / M POL Częstochowa

Zapłacone

Droździk Artur - Fala 5 / M POL Bielsko-Biała Morsy Skoczów

Zapłacone

Dudek Arkadiusz - Fala 5 / M POL Będzin Cielska Będzin:)

Zapłacone

Dudek Arkadiusz - Fala 1 / M POL Będzin

Niezapłacone

Dudziński Krzysztof - Fala 5 / M POL Będzin Sks Łagisza

Zapłacone

Dutkiewicz Tomasz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoriamorsuje

Zapłacone

Dybich Kamil - Fala 6 / M Dąbrowa Górnicza #wspólniedladg

Zapłacone

Dziano Łukasz - Fala 4 / M POL Siemianowice Śląskie Mk Team

Zapłacone

Dziczek Mateusz - Fala 5 / M POL Katowice Alko-Team

Zapłacone

Fabiańka Katarzyna - Fala 2 / K POL Zdzieszowice Morsy Na Koksie

Zapłacone

Fiedor Tomasz - Fala 1 / M POL Koniaków Husaria Race Team

Niezapłacone

Filipowicz Ziemowit - Fala 7 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Fiszer Rafał - Fala 3 / M POL Gmina Rędziny Strefa Cross Częstochowa

Zapłacone

Florek Michał - Fala 4 / M POL Kraków Jw2771

Zapłacone

Formela Piotr - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

Frąckiewicz Paweł - Fala 1 / M POL Bukowno

Niezapłacone

Frankowski Grzegorz - Fala 1 / M POL Chorzów Harciole Świętochłowicki Klub Morsa

Zapłacone

Fryc Jerzy - Fala 6 / M POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

Gaj Rafał - Fala 3 / M POL Chrzanów Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Gałuszka Mateusz - Fala 4 / M POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Zapłacone

Ganszczyk Jakub - Fala 5 / M POL Katowice

Zapłacone

Garus Michał - Fala 1 / M POL Siemianowice Śląskie Decathlon Team Katowice Dąbrówka

Niezapłacone

Gasiński Alan - Fala 1 / M POL Wrocław Orki Z Majorki

Zapłacone

Gawlik Jarosław - Fala 2 / M POL Zabrze Run Ciach Ciach

Zapłacone

Gazurek Kacper - Fala 1 / M POL Ustroń Xrunners

Zapłacone

Glenc Rafal - Fala 5 / M POL Pszow Love Story

Zapłacone

Glica Paweł - Fala 1 / M POL Rogoźnik Morsy Z Chechła Rodem

Zapłacone

Gmyrek Wojciech - Fala 1 / M POL Ruda Sl Swietochlowicki Klub Morsow Harciole

Zapłacone

Gocałek Wiesław - Fala 1 / M POL Tychy

Niezapłacone

Golda Mateusz - Fala 5 / M POL Mierzęcice

Zapłacone

Goliński Dominik - Fala 5 / M POL Częstochowa

Zapłacone

Golonka Igor - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Gorlińska Angelika - Fala 4 / K POL Leszczyny

Zapłacone

Grabiańska Katarzyna - Fala 7 / K POL Katowice

Zapłacone

Grabowski Artur - Fala 5 / M POL Katowice Alkoteam

Zapłacone

Grabowski Tomasz - Fala 5 / M POL Radlin Crosssport

Zapłacone

Greń-Nocentini Joanna - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Grodoń Piotr - Fala 4 / M POL Myslowice Husaria Race Team

Zapłacone

Gros Dawid - Fala 1 / M POL Gliwice Speed Force Runners

Zapłacone

Grycko Adam - Fala 6 / M POL Niegowonice

Zapłacone

Grycko Szczepan - Fala 6 / M POL Niegowonice

Zapłacone

Grzela Krystian - Fala 4 / M POL Żory

Zapłacone

Grzelak Rozalia - Fala 7 / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Gurzęda Angelika - Fala 4 / K POL Będzin

Zapłacone

Guzdek Tomasz - Fala 5 / M POL Bytom Psp Bytom

Zapłacone

Hajduk Magdalena - Fala 4 / K POL Czeladź Strong House

Zapłacone

Hajduk Magdalena - Fala 4 / K POL Czeladź Strong House

Niezapłacone

Hamerla Agnieszka - Fala 4 / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

Han Marcin - Fala 4 / M POL Myslowice

Zapłacone

Han Patrycja - Fala 4 / K POL Mysłowice

Zapłacone

Hanslik Aleksandra - Fala 1 / K POL Ruda Śląska Harciole

Zapłacone

Haręża Agnieszka - Fala 3 / K POL Niegowoniczki Gun Monkey

Zapłacone

Haręża Damian - Fala 3 / M POL Niegowoniczki Gun Monkey

Zapłacone

Hercka Krzysztof - Fala 4 / M POL Rybnik

Zapłacone

Hoła Karol - Fala 5 / M POL Rybnik

Zapłacone

Huzarewicz Henryk - Fala 4 / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

Iwański Marcin - Fala 1 / M POL Katowice Harciole Świętochłowice

Zapłacone

Jabłecki Robert - Fala 4 / M POL Cieszyn

Zapłacone

Jabłonka Mariusz - Fala 2 / M POL Mysłowice Bravehearts Legionowo

Niezapłacone

Jadasz Adam - Fala 6 / M POL Mikołów

Zapłacone

Jagiełka Rafał - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jakubowska Katarzyna - Fala 6 / K POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

Jakubowski Mariusz - Fala 5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jakubowski Paweł - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Janczyk Edyta - Fala 7 / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Janecka Agnieszka - Fala 5 / K POL Kraków Kkm Kaloryfer

Zapłacone

Janecka Zuzanna - Fala 6 / K POL Katowice

Zapłacone

Janecki Adam - Fala 5 / M POL Kraków Abm

Zapłacone

Janik Ilona - Fala 6 / K POL Chybie Świry Stela

Zapłacone

Jankowska Martyna - Fala 4 / K POL Ełk Decathlon Team Dąbrówka

Zapłacone

Jarosz Michał - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Jarszak Sebastian - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Jaskólski Marcin - Fala 3 / M POL Wrocław Happyfeetteam

Niezapłacone

Jęczmionka Szymon - Fala 5 / M POL Pszów

Zapłacone

Jędrzejewska Beata - Fala 1 / K POL Bytom Świętochłowicki Klub Morsow Harciole

Zapłacone

Jeleń Marek - Fala 3 / M POL Trzebinia Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Jendichovska Danka - Fala 7 / K SVK Presov Maras Team

Zapłacone

Jojko Tomasz - Fala 7 / M POL Bełk

Zapłacone

Jordan Patrycja - Fala 4 / K POL Rybnik

Zapłacone

Juniak Sławomir - Fala 6 / M POL Olkusz

Zapłacone

Kaczmarczyk Sebastian - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Kaczmarek Krystian - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kaczmarzyk Kamil - Fala 3 / M POL Biała Strefa Fitness

Zapłacone

Kaja Robert - Fala 5 / M POL Wieluń Wieluń Biega

Zapłacone

Kaleta Rafal - Fala 1 / M POL Bobrowniki Morsy Z Chechla Rodem

Zapłacone

Kalinowska Monika - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Kałkowska Karolina - Fala 6 / K Poznań

Zapłacone

Kamiński Zbigniew - Fala 1 / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

Kania Marek - Fala 1 / M POL Olkusz Morsy Balaton

Zapłacone

Kaniowski Piotr - Fala 3 / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię

Zapłacone

Karut Krzysztof - Fala 5 / M POL Wodzisław Śląski Klub Morsów 'kra'

Zapłacone

Karwowska Beata - Fala 3 / K POL Zgierz Łódzkie Morsy

Zapłacone

Kawalec Krzysztof - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

Kazimirski Robert - Fala 6 / M Dąbrowa Górnicza #wspólniedladg

Zapłacone

Kędzior Tomasz - Fala 5 / M POL Skoczów Morsy Skoczów

Zapłacone

Kiełbasa Patrycja - Fala 1 / K POL Chełmek Xrunners

Zapłacone

Kijak Olimpia - Fala 7 / K POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Kijak Sebastian - Fala 7 / M POL Kobiór Kobiór Aktywni

Zapłacone

Klimas Patrycja - Fala 2 / K POL Sosnowiec Gym El Torro

Zapłacone

Kluska-Wnuk Anna - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

Kocot Paweł - Fala 3 / M POL Libiąz Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Kokoszyńska Izabela - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kokot Tomasz - Fala 1 / M POL Ruda Śląska Harciole

Zapłacone

Kolarczyk Remigiusz - Fala 1 / M POL Świętochłowice Harciole

Zapłacone

Kolarczyk Remigiusz - Fala 2 / M POL Świętochłowice Harciole

Niezapłacone

Kołacz Aleksander - Fala 4 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Kołacz Aleksander - Fala 4 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Komander Mariusz - Fala 6 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Komarnicki Tomasz - Fala 1 / M POL Rybnik Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

Koniec Mariusz - Fala 4 / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

Konieczny Maciej - Fala 1 / M POL Siemianowice Ślaskie Pogoria Morsuje

Zapłacone

Konieczny Sandra - Fala 4 / K POL Zdzieszowice Morsy Na Koksie

Niezapłacone

Koperski Konrad - Fala 6 / M POL Katowice

Zapłacone

Kopiec Przemyslaw - Fala 4 / M POL Tychy

Zapłacone

Korzec Marcin - Fala 4 / M POL Marcinów

Zapłacone

Kosędka Izabela - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kossakowska Aleksandra - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

Kotas Patrycja - Fala 5 / K POL Katowice Mk Team

Zapłacone

Kotlowski Arkadiusz - Fala 5 / M POL Zdzieszowice Cardio-Sport Scott Mtb Team

Niezapłacone

Kotrys Michał - Fala 1 / M POL Skoczów Xrunners

Niezapłacone

Kowalczyk Maciej - Fala 1 / M POL Sosnowiwc Gym El Toro

Niezapłacone

Kowalik Dorota - Fala 3 / K POL Rędziny

Zapłacone

Kowalik Ewa - Fala 7 / K POL Katowice

Niezapłacone

Kowalski Tomasz - Fala 6 / M Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Kowalski Zbigniew - Fala 5 / M POL Tarnowskie Góry 5.pułk Chemiczny

Niezapłacone

Koza Agata - Fala 1 / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

Koza Robert - Fala 1 / M POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

Kozłowski Krzysztof - Fala 6 / M POL Zabrze Socios Silesia

Niezapłacone

Krainski Piotr - Fala 5 / M POL Czeladź

Zapłacone

Kręgiel Bartłomiej - Fala 3 / M POL Bytom ...

Niezapłacone

Krenzel Krzysztof - Fala 6 / M POL Katowice

Zapłacone

Krętosz Michał - Fala 4 / M POL Leszczyny

Zapłacone

Król Kamil - Fala 1 / M POL Mysłowice Socios Silesia

Niezapłacone

Król Piotr - Fala 1 / M POL Rybnik Socios Silesia

Niezapłacone

Królikowski Jacek - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Królikowski Paweł - Fala 3 / M POL Sosnowiec Kołczu Team

Zapłacone

Krzymowski Dariusz - Fala 1 / M POL Chorzów Batory Harciole Świętochlowice

Zapłacone

Krzyżanowski Sławomir - Fala 3 / M POL Częstochowa Strefa Fitness

Niezapłacone

Kubasiewicz Bartosz - Fala 6 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Kubiczek Radosław - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kubik Jarosław - Fala 2 / M POL Jaworzno Mysłowicki Klub Biegacza Nr1

Zapłacone

Kucharuk Grzegorz - Fala 5 / M POL Biała Podlaska Bialski Klub Morsa

Niezapłacone

Kukuła Anna - Fala 6 / K POL Tychy Żaden

Niezapłacone

Kula Bartek - Fala 1 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Kula Emil - Fala 5 / M POL Katowice

Niezapłacone

Kulaga Sebastian - Fala 6 / M POL Myslowice

Zapłacone

Kulpa Dominik - Fala 1 / M POL Pielgrzymka

Zapłacone

Kunka Sonia - Fala 1 / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Kuziemski Patryk - Fala 1 / M POL Wrocław Orki Z Majorki

Zapłacone

Kuźnik Rafał - Fala 2 / M POL Katowice

Zapłacone

Kwapisz Tomasz - Fala 4 / M POL Świerklany

Zapłacone

Kwiador Artur - Fala 1 / M POL Gliwice Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Kwiatek Magdalena - Fala 1 / K POL Kraków

Zapłacone

Lach-Kowalska Sonia - Fala 6 / K POL Kalety

Zapłacone

Ladra Tomasz - Fala 4 / M POL Wrocław Bez Klubu

Zapłacone

Lebioda Adam - Fala 6 / M POL Katowice Wujek Biega Katowice

Zapłacone

Leśniak Dariusz - Fala 4 / M POL Będzin Decathlon Team Katowice Dąbrówka

Zapłacone

Lewandowski Marcin - Fala 1 / M POL Opole Decathlon Team Opole

Niezapłacone

Ligęza Adam - Fala 7 / M POL Częstochowa

Zapłacone

Lisowski Adam - Fala 1 / M POL Mysłowice Socios Silesia

Zapłacone

Luboń Jarek - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Lubowiecki Andrzej - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Łaptos Agata - Fala 3 / K POL Młoszowa Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Macholc Bartosz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Macholc Piotr - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Żółwik

Niezapłacone

Maciążek Marcin - Fala 2 / M POL Będzin Cfo

Zapłacone

Macijewicz Zbigniew - Fala 4 / M POL Elbląg

Niezapłacone

Madej Elżbieta - Fala 2 / K POL Łódź

Zapłacone

Magdziński Wojciech - Fala 5 / M POL Racibórz

Zapłacone

Majewski Przemysław - Fala 2 / M POL Chruszczobród

Zapłacone

Malara Michał - Fala 2 / M POL Sosnowiec Dziki Gang

Zapłacone

Maras Ladislav - Fala 7 / M SVK Presov Maras Team

Zapłacone

Markowicz Ewelina - Fala 5 / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

Marmurowicz Krystian - Fala 1 / M POL Katowice Harciole

Zapłacone

Maruszczyk Marcin - Fala 3 / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

Matera Kinga - Fala 1 / K POL Wysoka

Niezapłacone

Matuć Aleksandra - Fala 5 / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Matuć Dariusz - Fala 5 / M POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

Matysek Daniel - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Dziki Wodne

Zapłacone

Mendakiewicz Paweł - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicz Kocham Biegać

Zapłacone

Mentlewicz Sylwia - Fala 5 / K Olkusz Team Roxanne

Zapłacone

Michalski Rafal - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Michalski Sebastian - Fala 4 / M POL Będzin Srtg Katowice

Niezapłacone

Milkowski Jan - Fala 1 / M POL Świętochlowice Świętochłowickie Harciole.

Zapłacone

Mirecki Ireneusz - Fala 1 / M POL Bobrowniki Morsy Z Chechła Rodem

Zapłacone

Mirowski Radosław - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Mitręga Przemysław - Fala 3 / M POL Płoki Aktywne Płoki / Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Mnich Hubert - Fala 2 / M POL Świętoszów Fat Runner

Zapłacone

Mojsym Krzysztof - Fala 3 / M POL Chorzów

Zapłacone

Mołdrzyk Kinga - Fala 1 / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

Monowicz Bogdan - Fala 5 / M POL Wodzisław Śląski Kra Mors

Niezapłacone

Mroczek Przemysław - Fala 3 / M POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

Nadolna Aleksandra - Fala 2 / K POL Dąbrowa Górnicza Hdg

Niezapłacone

Nędza Jacek - Fala 5 / M POL Podole Żyworódka Jeziorowa

Zapłacone

Nędza Tomasz - Fala 5 / M POL Podole-Górowa Żyworódka Jeziorowa

Zapłacone

Niedzielczyk Jolanta - Fala 3 / K POL Chrzanów Morsy Balaton

Zapłacone

Nocentini Pierangelo - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Nowak Joanna - Fala 5 / K POL Kraków

Zapłacone

Nowak Rafał - Fala 1 / M POL Sosnowiec Salve-Reditum

Zapłacone

Nowakowski Bartosz - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Nowakowski Karol - Fala 3 / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

Nycek Monika - Fala 1 / K POL Świętochłowice Harciole

Zapłacone

Nykiel Artur - Fala 1 / M POL Mysłowice Socios Silesia

Niezapłacone

Nykiel Mariusz - Fala 1 / M POL Mysłowice Socios Silesia

Niezapłacone

Ochenduszko Grzegorz - Fala 3 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Odoszewski Roman - Fala 6 / M POL Gliwice Oasis Sport Team

Niezapłacone

Ogaza Anna - Fala 4 / K POL Siemianowice Śląskie Husaria Race Team

Zapłacone

Ogon Betina - Fala 1 / K POL Siemianowice Śląskie Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Okniński Konrad - Fala 4 / M POL Kraków Kkm Kaloryfer

Zapłacone

Olejniczak Robert - Fala 5 / M POL Łódź

Niezapłacone

Oleksiuk Zenon - Fala 4 / M POL Kraków Kkm Kaloryfer

Zapłacone

Orkwiszewska Ola - Fala 4 / K POL Bieruń Tta Bieruń

Zapłacone

Orzechowski Adam - Fala 2 / M POL Myslowice Mysłowicki Klub Biegacza No.1

Zapłacone

Oślizło Tomasz - Fala 1 / M POL Gorzyce Xrunners

Zapłacone

Ostrowska Agnieszka - Fala 1 / K POL Olkusz Morsy Balaton

Zapłacone

Ostrowski Maciej - Fala 1 / M POL Knurów Socios Silesia

Zapłacone

Ostrowski Paweł - Fala 1 / M POL Olkusz Morsy Balaton

Niezapłacone

Osuchowski Artur - Fala 3 / M POL Częstochowa Strefa Fitness

Niezapłacone

Owczarek Tomasz - Fala 3 / M POL Czestochowa

Zapłacone

Pajda Arleta - Fala 5 / K POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

Pajszczyk Paweł - Fala 2 / M POL Konstantynów Łódzkie Morsy

Niezapłacone

Pakuła Paweł - Fala 4 / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

Pałasiński Adrian - Fala 3 / M POL Bytom

Niezapłacone

Pasternak Natalia - Fala 3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Pasternak Patryk - Fala 3 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

Pawiński Paweł - Fala 4 / M POL Zdzieszowice Morsy Na Koksie

Niezapłacone

Pawlak Grzegorz - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Paździerko Paweł - Fala 5 / M POL Kraków Swd Team

Zapłacone

Pęczkowski Przemysław - Fala 3 / M POL Sosnowiec Kołczu Team

Zapłacone

Pępek Michał - Fala 6 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Piech Alicja - Fala 1 / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsa Harciole

Zapłacone

Piechota Sylwester - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Piekarski Tomasz - Fala 4 / M POL Katowice

Zapłacone

Pietraszek Ewa - Fala 1 / K POL Chorzów Harciole

Zapłacone

Pilsyk Bartłomiej - Fala 4 / M POL Bielsko-Biała Morsy Bielsko-Biała

Niezapłacone

Pilszek Marek - Fala 4 / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

Piłko Marcin - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Kocham Biegać

Zapłacone

Pinoczek Mariusz - Fala 3 / M POL Rybnik

Zapłacone

Pinoczek Wiktoria - Fala 3 / K POL Rybnik

Zapłacone

Piórkowski Przemysław - Fala 4 / M POL Będzin

Niezapłacone

Piotrowicz Małgorzata - Fala 3 / K POL Konstantynów Łódzki Łódzkie Morsy

Zapłacone

Pluszczyk Marcin - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

Płachta Aneta - Fala 4 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Płachta Łukasz - Fala 4 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Płocieniak Krzysztof - Fala 6 / M POL Mikołów

Zapłacone

Podsiadlo Pawel - Fala 5 / M POL Mierzęcice

Zapłacone

Poloczek Dawid - Fala 2 / M POL Ruda Śląska Alpha Collective

Zapłacone

Pomrenke Łukasz - Fala 6 / M POL Katowice Katowicki Klub Morsów "arktyka"

Zapłacone

Pośpiech Krzysztof - Fala 1 / M POL Górzyce Xrunners

Zapłacone

Pośpiech Krzysztof - Fala 4 / M POL Gorzyce Xrunners

Niezapłacone

Prochowska Sylwia - Fala 1 / K POL Wrocław Night Runners Wrocław

Zapłacone

Przywarka Rafał - Fala 1 / M POL Świętochłowice Harciole Świętochłowicki Klub Morsa

Zapłacone

Purgoł Adam - Fala 3 / M POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

Pydzik Marcin - Fala 5 / M POL Częstochowa

Zapłacone

Pyrek Marcin - Fala 5 / M Ruda Śląska Rugby Club Ruda Śląska

Zapłacone

Radoła Marcin - Fala 4 / M POL Katowice

Zapłacone

Radwanek Rafał - Fala 4 / M POL Brzezie Husaria Race Team

Niezapłacone

Rakoczy Rafał - Fala 6 / M POL Tychy

Zapłacone

Ratajczak Paulina - Fala 4 / K POL Opole

Niezapłacone

Róg Bartosz - Fala 6 / M POL Myślenice Morsy Myślenice

Niezapłacone

Romański Paweł - Fala 3 / M POL Trzebinia Mors Balaton

Zapłacone

Rosa Arkadiusz - Fala 4 / M POL Katowice

Zapłacone

Rosiek Anna - Fala 5 / K POL Podole-Górowa Żyworódka

Zapłacone

Rosiek Jakub - Fala 5 / M POL Podole-Górowa Żyworódka

Zapłacone

Rożdżyńska Maja - Fala 2 / K POL Niegowoniczki

Zapłacone

Rozwadowski Rafał - Fala 4 / M POL Będzin Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

Rudolf Dariusz - Fala 5 / M POL Zabrze

Zapłacone

Rumas Paweł - Fala 7 / M POL Poczesna

Zapłacone

Rydelek Mariusz - Fala 4 / M POL Katowice Decathlon Team

Zapłacone

Schabiński Maciej - Fala 1 / M POL Bartkowa-Posadowa Żyworódka Jeziorowa

Niezapłacone

Sendel Joanna - Fala 3 / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

Seręga Anna - Fala 3 / K POL Bolęcin Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Siegert Joanna - Fala 6 / K POL Zabrze Socios Silesia

Niezapłacone

Simsak Klaudia - Fala 6 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Sitarska Agnieszka - Fala 1 / K POL Ruda Śląska Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Sitko Sylwester - Fala 2 / M POL Preczów

Zapłacone

Siwy Krzysztof - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Skiba Dominik - Fala 1 / M POL Sędziszów Małopolski -

Zapłacone

Skoczylas Jerzy - Fala 6 / M POL Kraków Wkurw_Team

Niezapłacone

Skolik Damian - Fala 1 / M POL Swietochlowice Harciole

Zapłacone

Skrężyna Jakub - Fala 2 / M POL Rudno Dolne

Niezapłacone

Skurzyńska Kaja - Fala 1 / K POL Chorzów

Niezapłacone

Skuta Artur - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Rkidm

Zapłacone

Skutnik Rafał - Fala 2 / M POL Mysłowice W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

Smaczyński Dariusz - Fala 2 / M Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

Smolik Sławomir - Fala 4 / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

Smyczek-Tryka Małgorzata - Fala 5 / K POL Skoczów

Zapłacone

Snopek Karolina - Fala 3 / K POL Niegowonice

Zapłacone

Sobanek Maciej - Fala 3 / M POL Trzebinia Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Sobota Marcin - Fala 4 / M POL Sosnowiec Latacze Ostrowy

Zapłacone

Sokół Marian - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Factory&fitnes

Zapłacone

Spała Aleksandra - Fala 7 / K POL Tychy Parkrun Tychy

Zapłacone

Sproska Kornelia - Fala 1 / K POL Bytom Harciole Świętochłowicki Klub Morsa

Zapłacone

Stana Maria - Fala 7 / K POL Książenice

Zapłacone

Stanek Kinga - Fala 5 / K POL Jaroszowiec Team Roxanne

Zapłacone

Stanisz Krzysztof - Fala 7 / M POL Piekary Sl

Zapłacone

Starczynowska Anna - Fala 2 / K POL Sosnowiec Gym El Toro

Zapłacone

Strzemiński Marcin - Fala 5 / M POL Preczów Husaria Race Team

Zapłacone

Sudoł Katarzyna - Fala 3 / K POL Chrzanów Morsy Balaton

Zapłacone

Synowiec Józef - Fala 1 / M POL Zabrze Harciole

Zapłacone

Szadyko Monika - Fala 1 / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Szatkowska Anna - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Szczęsna-Sobczyk Marlena - Fala 6 / K Dąbrowa Górnicza #wspólniedladg

Niezapłacone

Szczeszak Tomasz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Zapłacone

Szerszeń Barbara - Fala 1 / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsa Harciole

Zapłacone

Szkup Rafał - Fala 5 / M POL Bielsko-Biała Morsy Skoczów

Niezapłacone

Szmajduch Beata - Fala 1 / K POL Bełk

Zapłacone

Szojda Małgorzata - Fala 2 / K POL Katowice Run Ciach Ciach

Zapłacone

Szołtysek Brajan - Fala 3 / M POL Świętochłowice Sekcja Morsowania I Lodowego Pływania Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

Szołtysek Tomasz - Fala 2 / M POL Chorzów

Zapłacone

Szyma Michal - Fala 7 / M POL Poczesna

Zapłacone

Szymańska Ewa - Fala 3 / K POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

Szymura Szymon - Fala 1 / M POL Orzesze Peppa Run

Zapłacone

Szyroki Henryk - Fala 1 / M POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

Talarczyk Marzena - Fala 2 / K POL Łącko Łąckorun

Niezapłacone

Tlałka Andrzej - Fala 3 / M POL Chrzanów Morsy Balator

Zapłacone

Tomaszkiewicz Jacek - Fala 4 / M POL Będzin

Zapłacone

Tomaszkiewicz Magdalena - Fala 4 / K POL Będzin

Zapłacone

Trojak Marcin - Fala 4 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Trojak Marcin - Fala 2 / M POL Mysłowice No.1

Niezapłacone

Tronowski Michał - Fala 6 / M POL Dąbrowa Górnicza Dziki Wodne

Zapłacone

Tronowski Michał - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Dziki Wodne

Niezapłacone

Tryka Sebastian - Fala 5 / M POL Skoczów

Zapłacone

Trzeciecka Magdalena - Fala 3 / K POL Łódź

Zapłacone

Tuszyńska Grzegorz - Fala 6 / M POL Katowice

Zapłacone

Tybon Łukasz - Fala 7 / M POL Jaworzno

Zapłacone

Uherek Marcin - Fala 5 / M POL Pszow

Zapłacone

Unuczek Tomek - Fala 1 / M POL Dąbrowa Górnicza Klub Biegacza Pwc Sdc

Zapłacone

Urbanowicz Maksym - Fala 2 / M POL Kraków

Zapłacone

Wabik Krzysztof - Fala 4 / M POL Wojkowice Koscielne

Zapłacone

Wacławska Izabela - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Walczak Michał - Fala 6 / M POL Czeladź Pogoria Morsuje

Zapłacone

Walkowiak Jacek - Fala 3 / M POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Walkowiak Natalia - Fala 3 / K POL Łódź Łódzkie Morsy

Zapłacone

Walukiewicz Przemysław - Fala 4 / M POL Tychy

Zapłacone

Wałęsiak Patrycja - Fala 6 / K POL Sosnowiec Power Training

Zapłacone

Warlewski Piotr - Fala 1 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

Warlewski Piotr - Fala 1 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Warso Kamil - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

Warso Wojtek - Fala 3 / M POL Sosnowiec Bushi No Nasake

Zapłacone

Wartalski Dariusz - Fala 3 / M POL Chrzanów Morsy Ziemi Chrzanowskiej

Zapłacone

Wawrzynczok Adrian - Fala 4 / M POL Chorzów

Niezapłacone

Wencel Mariusz - Fala 3 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Wesoły Tomasz - Fala 1 / M POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

Wicher Grzegorz - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Wicherek Mateusz - Fala 6 / M POL Mikołów

Zapłacone

Widuch Ryszard - Fala 6 / M POL Rybnik

Zapłacone

Wieczorek Arkadiusz - Fala 7 / M POL Żory Wieczne Młodzieniaszki

Zapłacone

Wilczek Lukasz - Fala 7 / M POL Cieszyn

Niezapłacone

Wilczek Lukasz - Fala 4 / M POL Cieszyn Mordo Bicie

Zapłacone

Wizner Czesław - Fala 4 / M POL Mysłowice Ipa Katowice Viii

Zapłacone

Wlaźlak Damian - Fala 4 / M POL Pabianice

Niezapłacone

Wojas Jakub - Fala 6 / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

Wojtasik Ewelina - Fala 4 / K POL Tychy

Zapłacone

Wojtasiński Robert - Fala 5 / M POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa-Morsy Z Chechła Rodem

Zapłacone

Wolny Agnieszka - Fala 3 / K POL Świętochłowice

Zapłacone

Wysłuch Iza - Fala 1 / K POL Skoczów

Zapłacone

Zabawa Małgorzata - Fala 2 / K POL Chorzów

Zapłacone

Zając Maciej - Fala 1 / M POL Kraków

Zapłacone

Zawisza Beata - Fala 1 / K POL Świętochłowice Harciole Świętochłowice

Zapłacone

Zbroszczyk Damian - Fala 4 / M POL Rybnik Husaria Race Team

Zapłacone

Zębala Kamil - Fala 1 / M POL Ciepłowody

Niezapłacone

Żebrowska Matylda - Fala 4 / K POL Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No.i

Zapłacone

Żuterek Daniel - Fala 7 / M POL Żory Lili Team

Zapłacone

Zwardoń Marcin - Fala 1 / M POL Opole

Zapłacone

Zych Wioleta - Fala 2 / K POL Preczów

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU