MASAKRYCZNE WALENTYNKI

Siemianowice Śląskie, Polska
16.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Uczestnik anonimowy - Fala 3 / M POL Nysa

Zapłacone

Adam Łukasz - Fala 3 / M POL Katowice

Zapłacone

Aleksandrowicz Artur - Fala 2 / M POL Chorzów

Zapłacone

Białas Bartosz - Fala 2 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

Biegańska Joanna - Pary II / K POL Ruda Śląska CITYFIT CHORZÓW

Niezapłacone

Bielecka Katarzyna - Pary I / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Bieniek Sebastiam - Fala 1 / M POL Chorzów SOCIOS SILESIQ

Zapłacone

Bieszczad Kamil - Pary II / M POL Świętochłowice Rugby Ruda Śląska

Zapłacone

Binienda Agnieszka - Pary I / K POL Zabrze Harciole

Zapłacone

Borchert Marcin - Fala 2 / M POL Świetochlowice PEPPA RUN

Zapłacone

Boryczka Szymon - Pary I / M POL Miedzyrzecze PoWoli do celu

Zapłacone

Brzezinka Mariusz - Fala 1 / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Brzoska Jacek - Fala 3 / M POL Ruda Slaska Klub Morsów Harciole Świętochłowice

Niezapłacone

Bucki Adam - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Bucki Bartosz - Fala 2 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Budzik Krzysztof - Fala 1 / M POL Katowice Karate Fitness

Zapłacone

Chojna Zygmunt - Fala 1 / M POL Piekary Śląskie SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Cholewiński Paweł - Fala 2 / M POL Chorzów Harciole

Zapłacone

Chomczyk Michał - Pary II / M POL Siemianowice Śląsk runners

Zapłacone

Chorąży Magda - Fala 2 / K POL Katowice Harciole

Niezapłacone

Chytry-Buchta Małgorzata - Pary I / K POL Świętochlowice Harciole

Zapłacone

Ciesielska Magdalena - Fala 2 / K POL Katowice Gryfne dziołchy

Niezapłacone

Ciszowski Łukasz - Pary II / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Dąbrowski Krzysztof - Fala 1 / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Dendra Marcin - Pary I / M POL Chorzów CF Kuźnia Damiana

Zapłacone

Depczyńska Alicja - Fala 3 / K POL Bytom

Zapłacone

Długosz Paweł - Pary II / M POL Siemianowice Hussaria Race Team

Zapłacone

Doman Łukasz - Fala 2 / M POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

Duch Dawid - Fala 2 / M POL Mysłowice PwC SDC Runners Team

Zapłacone

Fryc Jerzy - Fala 3 / M POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

Gach Damian - Pary II / M POL Świętochłowice CITYFIT CHORZÓW

Zapłacone

Gajewska Monika - Pary II / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 2 / M POL Chorzów Harciole

Niezapłacone

Glogowska Katarzyna - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Gmyrek Wojciech - Pary I / M POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

Gołas Patrycja - Pary II / K POL Jaworzno

Zapłacone

Grabiańska Katarzyna - Fala 2 / K POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

Grabiański Tomasz - Fala 2 / M POL Katowice Viking Training Center

Zapłacone

Grabowski Mateusz - Fala 1 / M POL Środa Śląska WATAHA

Niezapłacone

Grzebień Michał - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Guzy Adrian - Fala 3 / M POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

Haber Patryk - Pary II / M POL Bytom SZTURM

Zapłacone

Han Marcin - Fala 2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

Haubner Anna - Fala 2 / K POL Bielsko-Biała Beskid Runners

Zapłacone

Horbacz Dariusz - Fala 2 / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

Huras Michał - Pary II / M POL Ruda Slaska CITYFIT CHORZÓW

Zapłacone

Jakubowski Mateusz - Fala 2 / M POL Aleksandria

Zapłacone

Janda Sebastian - Fala 2 / M POL Bielsko-Biała Beskid Runners

Zapłacone

Jankowska Becia - Fala 2 / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

Jasek Wiola - Pary I / K POL Zabrze Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Jeleń Michał - Fala 1 / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

Jeromin Michał - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Jokisz Krzysztof - Fala 2 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

Kałkowska Karolina - Pary I / K POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

Kamiński Zbigniew - Fala 1 / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

Kanafek Marek - Fala 2 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kazior Tomasz - Fala 1 / M POL Gliwice X-team Special Forces

Zapłacone

Kempny Paweł - Fala 1 / M POL Mikołów Viking Training Center

Zapłacone

Kicka Małgorzata - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Kinel Agnieszka - Fala 2 / K POL Siemianowice Śląskie Kuźnia Damiana

Zapłacone

Kmita Zuzanna - Fala 2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kolarczyk Remigiusz - Pary I / M POL Świętochłowice Świętochłowicki klub morsów Harciole

Zapłacone

Kolasińska Monika - Pary I / K POL Gliwice Srtg Gliwice

Zapłacone

Koperski Konrad - Fala 3 / M POL Katowice

Zapłacone

Kot Katarzyna - Fala 2 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Kot Sebastian - Fala 2 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

Krawczyk Pawel - Fala 2 / M POL Ruda Slaska Śląsk Runners

Zapłacone

Król Żaneta - Fala 2 / K POL Świętochłowice Kuźnia Damiana

Zapłacone

Krukowska Monika - Pary II / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Kruszek Małgorzata - Pary I / K POL Katowice Przekoty

Zapłacone

Krysta Damian - Fala 2 / M POL Bielsko-Biała Beskid RUNNERS

Zapłacone

Krywult Mariusz - Fala 2 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Kudliński Leszek - Fala 2 / M POL Lubliniec

Zapłacone

Kunka Sonia - Pary I / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Kurka Kasia - Fala 2 / K POL Bytom Gryfne dziołchy

Niezapłacone

Kwiador Artur - Pary I / M POL Gliwice Świetochłowicki Klub Morsów Harciole

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 1 / M POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

Łyczko Ewelina - Pary II / K POL Kozy

Zapłacone

Macholc Bartosz - Fala 2 / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

Magnuszewska Izabela - Pary II / K POL Knurów BEBOKI

Niezapłacone

Maj Monika - Pary II / K POL Ruda Śląska CITIFIT CHORZÓW

Zapłacone

Majchrzak Sara - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Majchrzyk Szymon - Pary II / M POL Chorzów CITYFIT CHORZÓW

Zapłacone

Malinowski Krzysztof - Pary II / M POL Gilowice Powoli Do Celu

Zapłacone

Maliszewski Andrzej - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

Marczuk Tomasz - Pary I / M POL Świętochłowice

Zapłacone

Markowicz Ewelina - Fala 1 / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

Matusiak Dominika - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Mazur Klaudia - Pary I / K POL Świętochłowicach Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Mielczarek Mateusz - Fala 2 / POL Katowice

Zapłacone

Migaszewski Adrian - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Milbrant Katarzyna - Fala 2 / K POL Ruda Śląska ADS Masna

Zapłacone

Mizgała Daniel - Fala 3 / M POL Mysłowice

Zapłacone

Mołdrzyk Kinga - Fala 2 / K POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

Morawiec Marek - Pary I / M POL Cieszyn Szakal Team

Zapłacone

Muszyński Krzysztof - Fala 2 / M POL Ruda Śląska PwC SDC Runners Team

Zapłacone

Nadolny Dawid - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Nowak-Tetla Agnieszka - Fala 3 / K POL Sosnowiec Fitness Club 3 Żywioły

Zapłacone

Nycek Monika - Pary I / K POL Świętochłowice Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Ochodek-Bader Paulina - Pary II / K POL Jaworzno

Zapłacone

Ochwat Aleksandra - Fala 2 / K POL Katowice Ads Masna

Zapłacone

Olejnik Anna - Fala 2 / K POL Chorzów cross swiony

Zapłacone

Opiołka Krzysztof - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Opiołka Mariusz - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Orpel Milena - Pary II / K POL Katowice

Zapłacone

Pajestka Katarzyna - Pary II / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

Pałaży Nina - Fala 2 / K POL Świętochłowice PEPPA RUN

Zapłacone

Para Agnieszka - Fala 2 / K POL Chorzow

Zapłacone

Piesiura Krzysztof - Fala 1 / M POL Wisła Wielka SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Pietraszek Ewa - Pary I / K POL Chorzów Świętochłowicki Klub Morsów Harciole/WATAHA Śląsk

Zapłacone

Początek Maria - Fala 2 / K POL Gliwice KiZK

Zapłacone

Pojda Weronika - Pary I / K POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

Popczyk Olaf - Pary II / M POL Katowice

Zapłacone

Przywarka Rafał - Pary I / M POL Świętochłowice ŚKM Harciole

Zapłacone

Pytlarz Wojtek - Fala 3 / M POL Bielsko-Biała

Niezapłacone

Pytlarz Wojtek - Fala 1 / M POL Bielsko-Biała

Zapłacone

Pyzalski Wojciech - Pary II / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

Radoła Marcin - Fala 2 / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

Regiec Artur - Fala 3 / M POL Katowice

Zapłacone

Rekieć Kaja - Pary I / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Rosa Arkadiusz - Fala 2 / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

Różycka-Pustkowska Basia - / POL Tczew Wyzwanie90dni

Bezpłatne

Serafin Klaudia - Fala 3 / K POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Niezapłacone

Siudziński Dawid - Fala 2 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Pary II / M POL Kraków Wkurw_team

Zapłacone

Skorek Patrycja - Pary II / K POL Sosnowiec Power Training

Niezapłacone

Skrzypek Łukasz - Fala 1 / M POL Bytom

Zapłacone

Ślusarek Sabina - Pary II / K POL Ruda Śląska Świętochłowicki Klub Morsów Harciole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Pary I / M POL Kraków

Niezapłacone

Sokołowska Maria - Fala 2 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

Sosz Ania - Pary II / K POL Szczejkowice

Zapłacone

Spalik Radosław - / POL Ruda Śląska

Bezpłatne

Stalmach Martyna - Pary II / K POL Lędziny

Zapłacone

Stefan Grzegorz - Fala 2 / M POL Czerwionka-Leszczyny Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

Sypniewski Grzegorz - Pary II / M POL Jastrzebie-Zdrój

Niezapłacone

Szczendzina Mariusz - Fala 1 / M POL Zabrze

Zapłacone

Szczerba Tomasz - Fala 2 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

Szerszeń Barbara - Pary I / K POL Świętochłowice ŚKM HARCIOLE

Zapłacone

Szołtysek Brajan - Fala 2 / M POL Świętochłowice Termoklina Świętochłowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Pary I / M POL Sosnowiec Szturm

Zapłacone

Szyroki Henryk - Fala 2 / M POL Świętochłowice Peppa Run

Zapłacone

Tochowicz Barbara - Fala 1 / K POL Michałowice Husaria Race team

Niezapłacone

Tomaszkiewicz Jacek - Fala 2 / M POL Będzin Zimnokrwiści

Niezapłacone

Trojak Dawid - Fala 2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

Trojak Marcin - Fala 2 / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

Trzeciak Arkadiusz - Fala 2 / M POL Świętochłowice

Zapłacone

Wachowski Jędrek - Pary II / M POL Lubliniec

Zapłacone

Wawrzyczek Weronika - Fala 3 / K POL Międzyrzecze Powoli do celu

Zapłacone

Węgliński Mateusz - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Widło Damian - Fala 2 / M POL Libiąż Husaria Race Team

Zapłacone

Witkoś Patryk - Fala 2 / M POL Jaworzno Harpagan Beast

Niezapłacone

Włodarski Sebastian - Fala 2 / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

Woźniak Anna - Pary I / K POL Bytom Świętochłowicki Klub Morsów HARCIOLE

Zapłacone

Wrońska-Szczerba Ewelina - Fala 2 / K POL Bedzin Husaria Race Team

Niezapłacone

Wtorek Ilona - Pary I / K POL Bedzin

Zapłacone

Zaprzałka Klaudia - Pary II / K POL Jaworzno Harpagan Beast

Zapłacone

Zarzeczny Marcin - Pary I / M POL Pawłowice Husaria Race Team

Zapłacone

Zawadka Matuesz - Fala 3 / M POL Katowice DECATHLON KATOWICE

Zapłacone

Zawisza Beata - Pary I / K POL Świętochłowice Harciole

Zapłacone

Żelech Grzegorz - Fala 1 / M POL Wola PoWoli do celu

Zapłacone

Ziętek Marcin - Fala 1 / M POL Dzierżoniów

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU