Masakrator Piekary

Piekary Śląskie, Polska
29.07.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiak Edyta - ALL / K POL Skoczów Świry Stela

Zapłacone

2. Antolik Łukasz - ALL / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

3. Antosik Michalina - ALL / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

4. Baluta Anna - ALL / K POL Kraków xRunners

Zapłacone

5. Banaś Justyna - ALL / K POL Jaworze Świry Stela

Niezapłacone

6. Barczak Katarzyna - ALL / K POL Milejów Cooper Standard Piotrków

Zapłacone

7. Barczak Tomasz - ALL / M POL Milejów

Zapłacone

8. Bednarz Marcin - ALL / M POL Radlin

Zapłacone

9. Berski Sławomir - ALL / M POL Kobiór Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

10. Białasik Marcin - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

11. Białkowska Anita - ALL / K POL Tychy Anita Białkowska

Zapłacone

12. Uczestnik anonimowy - ALL / M POL Podwarpie

Zapłacone

13. Boryczka Wojciech - ALL / M POL Piekary Śląskie Klub Turystyki Kwalifikowanej "be loć"

Niezapłacone

14. Brandys Aneta - ALL / K POL Tychy Perfekt Bieg

Zapłacone

15. Burczyk Dariusz - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

16. Byra Łukasz - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

17. Byrtus Józef - ALL / M POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

18. Cetnarska Magdalena - ALL / K POL Sosnowiec

Zapłacone

19. Chojna Zygmunt - ALL / M POL Piekary Śląskie Socios Silesia

Zapłacone

20. Choroba Adam - ALL / M Piekary Śląskie

Zapłacone

21. Cieciura Przemysław - ALL / M POL Katowice SOCIOS SILESIA

Zapłacone

22. Ciemka Marcin - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

23. Cieśla Damian - ALL / M POL Bobrowniki

Zapłacone

24. Czech Bartłomiej - ALL / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

25. Dąbrowski Krzysztof - ALL / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

26. Danielczyk Dawid - ALL / M POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

27. Dobrowolska Paulina - ALL / K POL Bytom Pure fire team

Zapłacone

28. Dobrowolski Bogusław - ALL / M POL Bytom Pure fire team

Zapłacone

29. Dolata Krzysztof - ALL / M POL Gliwice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

30. Drabiński Jacek - ALL / M POL Jaworzno

Zapłacone

31. Drost Dawid - ALL / M POL Piekary Śląskie Lecimy durś

Zapłacone

32. Drożeński Adam - ALL / M POL Bytom

Zapłacone

33. Duch Dawid - ALL / M POL Mysłowice PwC SDC runners team

Zapłacone

34. Dudek Agata - ALL / K POL Warszawa

Zapłacone

35. Dulęba Juliusz - ALL / M POL Gliwice Socios Silesia

Zapłacone

36. Dygas Arkadiusz - ALL / M POL Siemianowice Slaskie

Zapłacone

37. Fiedor Tomasz - ALL / M POL Koniaków Husaria Race Team

Niezapłacone

38. Florek Piotr - ALL / M POL Żory

Zapłacone

39. Frydrych Patryk - ALL / M POL Pszów

Zapłacone

40. Fus Julia - ALL / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

41. Galach Ewelina - ALL / K POL Katowice Gitfit

Zapłacone

42. Gałach Piotrek - ALL / M POL Katowice Gitfit

Niezapłacone

43. Uczestnik anonimowy - ALL / K POL Kalety

Zapłacone

44. Uczestnik anonimowy - ALL / M POL Kalety

Zapłacone

45. Garus Angelika - ALL / K POL Bytom Xrunners

Zapłacone

46. Goj Sylwia - ALL / K POL Piekary Śląskie

Zapłacone

47. Golonka Igor - ALL / M POL Sosnowiec

Zapłacone

48. Golus Beata - ALL / K POL Zabrze

Zapłacone

49. Gołombek Marek - ALL / M POL Orzech CrossTeam

Zapłacone

50. Granica Dani - ALL / K POL Cieszyn Świry Stela

Niezapłacone

51. Grzegorzyca Szymon - ALL / M POL Bytom Xrunners

Zapłacone

52. Grzela Krystian - ALL / M POL Żory

Zapłacone

53. Grzela Sylwester - ALL / M POL Żory

Zapłacone

54. Guzdek Tomasz - ALL / M POL Bytom Toursport running team

Zapłacone

55. Hamerla Agnieszka - ALL / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

56. Hanslik Aleksandra - ALL / K POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

57. Hasiński Jakub - ALL / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

58. Horbacz Dariusz - ALL / M POL Lidzbark Warmiński Zimnokrwiści

Zapłacone

59. Horszczaruk Irek - ALL / M POL Winowno Lecymy Durś

Zapłacone

60. Ilnicki Darek - ALL / M POL Kraków OCRTRAINING

Zapłacone

61. Izba Damian - ALL / M POL Jaworzynka

Zapłacone

62. Jagiełło Joanna - ALL / K POL Milejów

Zapłacone

63. Jagiełło Konrad - ALL / M POL Milejów

Zapłacone

64. Jakubiak Paweł - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

65. Jakubowska Katarzyna - ALL / K POL Kraków Husaria Race Team

Niezapłacone

66. Jałowiczor Szymon - ALL / M POL Jaworzynka Husaria Race Team

Zapłacone

67. Janik Ilona - ALL / K POL Chybie ŚWIRY STELA

Zapłacone

68. Jarosz Michał - ALL / M POL Sosnowiec

Zapłacone

69. Jarząbek Victoria - ALL / K POL Radzionków Xrunners

Zapłacone

70. Jasik Grzegorz - ALL / M POL Gliwice SRTG Gliwice

Niezapłacone

71. Jaskólski Piotr - ALL / M POL Chorzów Miraz Race Team

Niezapłacone

72. Jastrzębski Piotr - ALL / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA

Zapłacone

73. Jaszyk Patryk - ALL / M POL Piekary Śląskie Lecimy durś

Niezapłacone

74. Jaworska Katarzyna - ALL / K POL Katowice

Zapłacone

75. Jęcek Rafał - ALL / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

76. Jędrzejek Krzysztof - ALL / M POL Jaworzno

Zapłacone

77. Jonak Krzysztof - ALL / M POL Bytom Jonak Team

Zapłacone

78. Jóźwiak Agnieszka - ALL / K PCN Jaworzno

Zapłacone

79. Juffer Robert - ALL / M NLD Rotterdam

Zapłacone

80. Just Sylwester - ALL / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

81. Kaczmarczyk Artur - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

82. Kaczwiński Paweł - ALL / M POL Sosnowiec

Zapłacone

83. Kaczyńska Katarzyna - ALL / K POL Katowice

Zapłacone

84. Kalinowska Małgorzata - ALL / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

85. Kałkowska Karolina - ALL / K POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

86. Kaminski Mateusz - ALL / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

87. Kamiński Zbigniew - ALL / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom

Niezapłacone

88. Kistela Krystian - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

89. Klejnowska Katarzyna - ALL / K POL Gliwice Socios Silesia

Zapłacone

90. Klejnowski Mateusz - ALL / M POL Gliwice SOCIOS SILESIA

Zapłacone

91. Klimas Patrycja - ALL / K POL Sosnowiec Gym El Torro

Niezapłacone

92. Kmieciak Bogdan - ALL / M POL Radlin

Zapłacone

93. Kmieciak Szymon - ALL / M POL Radlin

Zapłacone

94. Kmita Zuzanna - ALL / K POL Sosnowiec

Zapłacone

95. Koczyba Karolina - ALL / K POL Orzech

Zapłacone

96. Koenig Krzysztof - ALL / M POL Katowice Husaria Race Team

Niezapłacone

97. Kolodziejczyk Marcin - ALL / M POL Piekary Slaskie

Niezapłacone

98. Kołodziej Adrian - ALL / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

99. Kołodziejczyk Adrian - ALL / M POL Koniecpol

Zapłacone

100. Koniec Mariusz - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Zapłacone

101. Korus Karina - ALL / K POL Piekary Śląskie Cidry Lotajom

Zapłacone

102. Korus Piotr - ALL / M POL Piekary Śląskie Cidry Lotajom

Zapłacone

103. Kossakowska Aleksandra - ALL / K POL Sosnowiec GITFIT

Zapłacone

104. Kossakowski Łukasz - ALL / M POL Sosnowiec GITFIT

Zapłacone

105. Kowalczyk Anna - ALL / K POL Świętochłowice Lecymy Durś

Niezapłacone

106. Kowalczyk Maciej - ALL / M POL Sosnowiwc Gym El Toro

Niezapłacone

107. Kowalczyk Marcin - ALL / M POL Świętochłowice Moja żona mi kazała

Niezapłacone

108. Koza Małgorzata - ALL / K POL Tarnowskie Góry SRTGTG

Zapłacone

109. Koza Robert - ALL / M POL Tarnowskie Góry SRTGTG

Zapłacone

110. Kozdra Marek - ALL / M POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

111. Kozieł Jeremiaaz - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Niezapłacone

112. Kozuch Magdalena - ALL / K POL Radzionków

Zapłacone

113. Krajewski Damian - ALL / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

114. Król Piotr - ALL / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

115. Kruk Magdalena - ALL / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

116. Krukowska Monika - ALL / M POL Sosnowiec

Zapłacone

117. Kubica Arkadiusz - ALL / M POL Gliwice SRTG Gliwice

Zapłacone

118. Kubik Tomasz - ALL / M POL Adamów

Zapłacone

119. Kunka Sonia - ALL / K POL Chorzów Cross Świony

Zapłacone

120. Kurasiński Konrad - ALL / M POL Brenna Świry Stela

Niezapłacone

121. Kuźnik Anna - ALL / K POL Katowice Husaria race team

Zapłacone

122. Kuźnik Rafał - ALL / M POL Katowice Husaria Race Team

Niezapłacone

123. Kwapisz Tomasz - ALL / M POL Świerklany

Zapłacone

124. Leiszner Izabela - ALL / K POL Piekary Śląskie Husaria Race Team

Zapłacone

125. Libera Klaudia - ALL / K POL Jaworzno FABRYKA FORMY JAWORZNO

Zapłacone

126. Lipok Klaudia - ALL / K POL Rybnik

Zapłacone

127. Lisowski Adam - ALL / M POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Zapłacone

128. Lisowski Grzegorz - ALL / M POL Świętochłowice Socios Silesia

Niezapłacone

129. Lizurek Agnieszka - ALL / K POL Orzech Orzeszki

Zapłacone

130. Luboń Jarek - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza Crossfit Sparta Rage/Dzik Extreme Kettlebell Team

Niezapłacone

131. Łoboda Marcin - ALL / M POL Ustroń Świry Stela

Niezapłacone

132. Łukasik Sylwia - ALL / K POL Kraków

Zapłacone

133. Łukaszewski Maciej - ALL / M POL Świętochłowice Lecymy Durś

Niezapłacone

134. Macholc Bartosz - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

135. Maciejczyk Rafał - ALL / M POL Zabrze Husaria Race Team

Zapłacone

136. Macińska Estera - ALL / K POL Piekary Śląskie

Zapłacone

137. Majewski Przemysław - ALL / M POL Chruszczobród Zimnokrwiści

Zapłacone

138. Malara Dalia - ALL / K POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

139. Malik Justyna - ALL / K POL Buczkowice Wataha

Zapłacone

140. Mańka Tomasz - ALL / M POL Świętochłowice PEPPA RUN

Zapłacone

141. Markowicz Ewelina - ALL / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

142. Marszałek Tomasz - ALL / M POL Jaworzno W KRĘGU FORMY

Niezapłacone

143. Maruszczyk Marcin - ALL / M POL Kalety Spartan Team

Niezapłacone

144. Męczkowska Aleksandra - ALL / K POL Chorzów Xrunners

Zapłacone

145. Michalska Andrea - ALL / K POL Katowice

Zapłacone

146. Mizera Krzysztof - ALL / M POL Krzysztoforzyce

Niezapłacone

147. Murdzek Aleksandra - ALL / K POL Bytom Pure Fire Team

Zapłacone

148. Musik Sebastian - ALL / M PCN Piekary Slaskie

Niezapłacone

149. Musil Marcin - ALL / M POL Bytom

Zapłacone

150. Myalska Katarzyna - ALL / K POL Lędziny Do Porzygu Ocr Team

Zapłacone

151. Niepiekło Mateusz - ALL / M POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

152. Nowak Michał - ALL / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

153. Nowak Rafał - ALL / M POL Bytom Pure Fire Team

Zapłacone

154. Nowakowski Karol - ALL / M POL Piekary Śląskie Spartan Team

Zapłacone

155. Ogrodnik Damian - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

156. Okroskowicz Tomasz - ALL / M POL Radzionków Toursport running team

Niezapłacone

157. Olejak Joanna - ALL / K POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

158. Olejnik Franciszek - ALL / M POL Imielin Husaria Race Team

Zapłacone

159. Olejnik Tomasz - ALL / M POL Bytom

Niezapłacone

160. Olkisz Tomasz - ALL / M POL Piekary Śląskie cft90

Zapłacone

161. Olszewski Wojciech - ALL / M POL Wałbrzych MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

162. Osadnik Magdalena - ALL / K POL Orzech Orzeszki

Zapłacone

163. Osadnik Rafał - ALL / M POL Orzech Orzeszki

Zapłacone

164. Oślizło Katarzyna - ALL / K POL Gorzyce xRunners

Niezapłacone

165. Oślizło Marek - ALL / M POL Skrzyszów xRunners

Zapłacone

166. Oślizło Tomasz - ALL / M POL Gorzyce xRunners

Zapłacone

167. Pakuła Paweł - ALL / M POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

168. Palion Magdalena - ALL / K POL Jaworzno

Zapłacone

169. Palion Marcin - ALL / M POL Jaworzno

Zapłacone

170. Pałka Agnieszka - ALL / K POL Katowice

Zapłacone

171. Pancerz Ewa - ALL / K POL Jaworzno w kręgu formy

Zapłacone

172. Pancerz Tomasz - ALL / M POL Jaworzno Żona mi kazała

Zapłacone

173. Pandzich Kamil - ALL / M POL Katowice Hanys z Eichenau

Zapłacone

174. Papaja Tomasz - ALL / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

175. Paszenda Adam - ALL / M POL Lyski

Zapłacone

176. Patoła Paweł - ALL / M POL Świętochłowice

Niezapłacone

177. Petelczyc Piotr - ALL / M POL Tychy Piter Elmax Husaria

Zapłacone

178. Petrus Karolina - ALL / K POL Katowice SRTG Katowice

Zapłacone

179. Pieczonka Katarzna - ALL / K POL Bytom

Zapłacone

180. Piekarski Tomasz - ALL / M POL Katowice STG KATOWICE

Zapłacone

181. Uczestnik anonimowy - ALL / K POL Jaworzno MCKiS KB Jaworzno/ Jaworzno Runners

Niezapłacone

182. Pietrasz Krzysztof - ALL / M POL Radlin

Zapłacone

183. Pilszek Marek - ALL / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

184. Piorun Adrian - ALL / M POL Siemianowice

Zapłacone

185. Piotrowski Andrzej - ALL / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

186. Plewińska Oliwia - ALL / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

187. Plinta Paweł - ALL / M POL Zory

Niezapłacone

188. Pluszczyk Anna - ALL / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

189. Pluszczyk Marcin - ALL / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

190. Pobłocki Piotr - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

191. Podstawny Katarzyna - ALL / K POL Sosnowiec

Zapłacone

192. Pojda Weronika - ALL / K POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

193. Pomrenke Łukasz - ALL / M POL Katowice Katowicki Klub Morsów ARKTYKA

Zapłacone

194. Przybyłek Lucyna - ALL / K POL Piekary Śląskie Couple Team

Zapłacone

195. Purgoł Adam - ALL / M POL Kalety Spartan Team Kalety

Zapłacone

196. Pyka Daniel - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

197. Pytel Barbara - ALL / K POL Simoradz Świry Stela

Zapłacone

198. Pyzalski Wojciech - ALL / M POL Białystok Fabryka Formy Jaworzno

Zapłacone

199. Radoła Marcin - ALL / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

200. Redzak Robert - ALL / M POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

201. Redziak Izabela - ALL / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

202. Rekieć Kaja - ALL / K POL Dąbrowa Górnicza Husaria Race Team

Niezapłacone

203. Rosa Arkadiusz - ALL / M POL Katowice Srtg Katowice

Zapłacone

204. Rosłaniec Mariusz - ALL / M POL Rybnik

Niezapłacone

205. Rożdżyńska Maja - ALL / K POL Niegowoniczki

Zapłacone

206. Rożek Sandra - ALL / K POL Kraków Husaria Race Team

Zapłacone

207. Rozwadowski Rafał - ALL / M POL Będzin Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

208. Rudnicka Karolina - ALL / K POL Swierzawa

Niezapłacone

209. Rupik Monika - ALL / K POL Kalety Spartan team kalety

Niezapłacone

210. Salicka Izabela - ALL / K POL Bytom Pure fire team

Zapłacone

211. Schutz Maksymilian - ALL / M POL Wielowieś SOCIOS SILESIA

Zapłacone

212. Schutz Mateusz - ALL / M POL Wielowieś SOCIOS SILESIA

Zapłacone

213. Ściebura Agnieszka - ALL / K POL Chorzów

Zapłacone

214. Sendel Joanna - ALL / K POL Kalety Spartan Team

Zapłacone

215. Seweryn Grzegorz - ALL / M POL Katowice

Zapłacone

216. Sielańczyk Małgorzata - ALL / K POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

217. Siudziński Dawid - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

218. Skolik Damian - ALL / M POL Swietochlowice Harciole

Niezapłacone

219. Skorupa Adam - ALL / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

220. Skorupa Kamil - ALL / M POL Radzionków

Zapłacone

221. Skuta Tomasz - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Niezapłacone

222. Sokół Marian - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza Factory Squash & fitnes

Zapłacone

223. Sokołowska Maria - ALL / K POL Sosnowiec

Zapłacone

224. Sokołowski Dariusz - ALL / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

225. Spionkowski Samuel - ALL / M POL Czernica GTW

Niezapłacone

226. Sprutta Mateusz - ALL / M POL Mysłowice

Zapłacone

227. Stanisz Krzysztof - ALL / M POL Piekary Sl Husaria Race Team

Zapłacone

228. Starczewski Adam - ALL / M POL Bytom

Zapłacone

229. Starczynowska Anna - ALL / K POL Sosnowiec Gym El Torro

Niezapłacone

230. Starzycki Przemysław - ALL / M POL Jaworzno W kręgu formy

Zapłacone

231. Staszak Barbara - ALL / K POL Bytom Pure Fire Team

Zapłacone

232. Staszak Kaleb - ALL / M POL Bytom Pure Fire Team

Zapłacone

233. Stefaniak Justyna - ALL / K POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Biega

Niezapłacone

234. Stefański Kamil - ALL / M POL Piekary Śląskie Müller Adrenalina Team

Zapłacone

235. Stolka Grzegorz - ALL / M POL Bytom Szturm

Zapłacone

236. Stosz Bartosz - ALL / M POL Chorzów Lecymy durś

Zapłacone

237. Straś Andrzej - ALL / M POL Sosnowiec Pozytywnie Zakręceni

Zapłacone

238. Uczestnik anonimowy - ALL / M POL Piekary Śląskie Klub Turystyki Kwalifikowanej "be loć”

Zapłacone

239. Strzemiński Marcin - ALL / M POL Preczów Husaria Race Team

Zapłacone

240. Świadek Wojciech - ALL / M POL Psary

Zapłacone

241. Swierc Damian - ALL / M POL Kalety Spartan team kalety

Zapłacone

242. Swierc Magdalena - ALL / K POL Kalety Spartan team kalety

Zapłacone

243. Szadyko Monika - ALL / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

244. Szaruga Małgorzata - ALL / K POL Rabka-Zdrój SOCIOS SILESIA

Zapłacone

245. Szczeć Jola - ALL / K POL Kalety SPARTAN TEAM

Zapłacone

246. Szczendzina Mariusz - ALL / M POL Zabrze

Zapłacone

247. Szerszeń Adam - ALL / M POL Chorzów Cross Świony

Zapłacone

248. Szkoda Dariusz - ALL / M POL Ruda Śląska SOCIOS SILESIA

Zapłacone

249. Szmajduch Beata - ALL / K POL Bełk

Zapłacone

250. Szołtysik Barbara - ALL / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

251. Szołtysik Bartosz - ALL / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

252. Szweda Patryk - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

253. Szweda Patryk - ALL / M POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

254. Szyroki Henryk - ALL / M POL Świętochłowice PEPPA RUM

Zapłacone

255. Tatara Radosław - ALL / M POL Chorzów

Zapłacone

256. Tomala Arkadiusz - ALL / M POL Piekary Śląskie Crossfit Hussars Katowice

Zapłacone

257. Tomala-Jaksik Sabina - ALL / K POL Piekary Slaskie Wopr Piekary

Zapłacone

258. Tomaszewski Mariusz - ALL / M POL Tarnowskie Góry CrossTeam

Niezapłacone

259. Tracz Sławomir - ALL / M POL Myślenice Husaria Race Team

Zapłacone

260. Trela Anna - ALL / K POL Bytom

Niezapłacone

261. Trela Oliwia - ALL / K POL Bytom

Zapłacone

262. Trela Sławomir - ALL / M POL Bytom

Zapłacone

263. Trojak Marcin - ALL / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Niezapłacone

264. Uracz Wioleta - ALL / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

265. Ustrzycki Mateusz - ALL / M POL Radzionków CF Thorium 90

Zapłacone

266. Wajda Rafał - ALL / M POL Bytom

Zapłacone

267. Wałęsiak Patrycja - ALL / K POL Sosnowiec Power Training

Zapłacone

268. Warczok Karina - ALL / K POL Kalety Spartan Team Kalety

Niezapłacone

269. Warecki Wojciech - ALL / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

270. Wąs Katarzyna - ALL / K POL Sosnowiec

Zapłacone

271. Węcel Julita - ALL / K POL Sosnowiec GITFIT

Niezapłacone

272. Weigel Tomasz - ALL / M POL Bytom Szombierki Dream Team

Zapłacone

273. Wicherek Mateusz - ALL / M POL Mikołów

Zapłacone

274. Widuch Ryszard - ALL / M POL Rybnik

Zapłacone

275. Wieczorek Bronisława - ALL / K POL Piekary Ślaskie

Zapłacone

276. Wieczorek Krystian - ALL / M POL Piekary Śląskie Szkoła Policji w Katowicach

Zapłacone

277. Wieczorek Mirosław - ALL / M POL Sosnowiec zimnokrwiści

Zapłacone

278. Wienc-Kasperczak Anna - ALL / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

279. Winczirsz Łukasz - ALL / M POL Bytom

Zapłacone

280. Wirkus Łukasz - ALL / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

281. Wiśniowski Mirosław - ALL / M POL Kraków bronowickie centrum ubezpieczeniowe

Zapłacone

282. Witas Agnieszka - ALL / K POL Dębowiec Świry Stela

Zapłacone

283. Witkoś Patryk - ALL / M POL Jaworzno W kręgu formy

Zapłacone

284. Włochowicz Kamil - ALL / M POL Piekary Śląskie LECYMY DURŚ

Zapłacone

285. Wojas Jakub - ALL / M POL Mysłowice Husaria Race Team

Zapłacone

286. Wojtal Marta - ALL / K POL Radzionków Pure Fire Tam

Zapłacone

287. Wojtal Michał - ALL / M POL Katowice Pure Fire Team

Zapłacone

288. Wojtasik Damian - ALL / M POL Tychy Oś H

Zapłacone

289. Wojtowicz Tomasz - ALL / M POL Jaworzno tęgie tabalugi

Zapłacone

290. Wszeborowska Izabela - ALL / K POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

291. Wszołek Katarzyna - ALL / K POL Bytom

Zapłacone

292. Zabawa Małgorzata - ALL / K POL Chorzów ZIMNOKRWIŚCI

Niezapłacone

293. Zaprzałka Klaudia - ALL / K POL Jaworzno W kręgu formy

Zapłacone

294. Zarzeczny Marcin - ALL / M POL Pawłowice Husaria Race Team

Zapłacone

295. Zbroszczyk Damian - ALL / M POL Rybnik Husaria Race Team

Niezapłacone

296. Zbroszczyk Roksana - ALL / K POL Rybnik

Zapłacone

297. Zeidler Aleksander - ALL / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

298. Zgoda Ania - ALL / K POL Kalety Spartan team kalety

Zapłacone

299. Ziora Mateusz - ALL / M POL Kalety

Zapłacone

300. Ziora Mateusz - ALL / M POL Kalety

Niezapłacone

301. Zoń Kamil - ALL / M POL Rajcza Wataha

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU