Masakrator Akademii WSB

Malinowe Górki, Dąbrowa Górnicza, Polska
11.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bąk Małgorzata - F4 / K POL Bukowno

Zapłacone

2. Bednarz Łukasz - F1M / M POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

3. Bereza Natalia - F2M / K POL Łazy

Niezapłacone

4. Białas Bartosz - F3 / M POL Brudzowice Deaf Runner

Zapłacone

5. Biegański Damian - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

6. Bielecki Mariusz - F4 / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

7. Bielich Adrian - F4 / M POL Rybnik Alko Team Rybnik

Niezapłacone

8. Bierońska Wioleta - F1M / K POL Żywiec ZSM-E Żywiec

Zapłacone

9. Bobek Kamil - F1M / M POL Sosnowiec Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

10. Bober Mike - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

11. Borucki Mariusz - F4 / M POL Krakow WSB

Zapłacone

12. Brych Klaudia - F1M / K POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

13. Brzóska Katarzyna - F4 / K POL Chrzanów Power Studio

Zapłacone

14. Buczak Łukasz - F3 / M POL Rybnik Alko Team Rybnik

Niezapłacone

15. Budny Robert - F1M / M POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

16. Bugański Damian - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

17. Bułman Jagoda - F3 / K POL Sosnowiec Biegam wolno, bo mi wolno

Zapłacone

18. Butor Anna - F1M / K POL Żywiec ZSME Żywiec

Zapłacone

19. Chmura Kornelia - F1M / K POL Sosnowiec Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

20. Cichocki Robert - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

21. Ciepiela Angelika - F1M / K POL Katowice Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

22. Cymer Natan - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

23. Czepielewicz Dawid - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

24. Czermak Wiktoria - F1M / K POL Sosnowiec Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

25. Czerw Magdalena - F3 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

26. Czerwiński Cyprian - F1M / M POL Żywiec ZSME Żywiec

Zapłacone

27. Daniluk Jakub - F5 / M POL Sosnowiec STAFF

Zapłacone

28. Długosz Justyna - F1M / K POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

29. Doman Łukasz - F3 / M POL Ruda Śląska Socios Silesia

Zapłacone

30. Drogosiewicz Adam - F3 / M POL Bytom

Zapłacone

31. Dróżdż Michał - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza Ma to Sens

Zapłacone

32. Dyrda Paweł - F1M / M POL Pszczyna Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie

Zapłacone

33. Dziopa Karol - F1M / M POL Sosnowiec Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

34. Faryna Patryk - F1M / M POL Sosnowiec Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

35. Fik Łukasz - F2M / M POL Łazy

Niezapłacone

36. Fryc Jerzy - F3 / M POL Ruda Śląska Amator

Zapłacone

37. Garbat Michał - F1M / M POL Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

38. Głąb Małgorzata - F4 / K POL Łazy

Zapłacone

39. Gładkowski Jakub - F1M / M POL Krzeszowice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach

Zapłacone

40. Godlewski Patryk - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

41. Grajkowska Urszula - F5 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

42. Hekłowski Piotruś - F4 / M POL Jaworzno

Zapłacone

43. Henel Martin - F1M / M POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

44. Hojka Daniel - F3 / M POL Bytom

Zapłacone

45. Hyla Adrian - F1M / M POL Katowice Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu ZDZ w Katowicach

Zapłacone

46. Imielski Filip - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

47. Jaskólski Piotr - F3 / M POL Chorzów Carbon OCR ResingTeam

Niezapłacone

48. Jureczko Jakub - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

49. Karpiel Kacper - F1M / M POL Sosnowiec Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

50. Kasiński Dariusz - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza Ma to Sens

Zapłacone

51. Kasprusz Marcelina - F3 / K POL Bytom

Zapłacone

52. Kierat Joanna - F3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

53. Kilichowski Oskar - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

54. Klimowicz Wiktoria - F1M / K POL Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

55. Kmita Zuza - F3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

56. Knap Radosław - F4 / M POL Olkusz

Zapłacone

57. Kocik Dawid - F1M / M POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

58. Konarski Gabriel - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

59. Kopczyński Wiktor - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

60. Kośna Weronika - F5 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

61. Kost Mateusz - F1M / M POL Pszczyna Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie

Zapłacone

62. Kot Katarzyna - F4 / K POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

63. Kot Sebastian - F4 / M POL Sosnowiec Husaria Race Team

Zapłacone

64. Kowaliszyn Patryk - F1M / M POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

65. Kowalski Marcin - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

66. Kraśniewski Kamil - F5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

67. Król Dawid - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

68. Królikowski Piotr - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

69. Krukowska Monika - F3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

70. Kubik Dawid - F5 / M POL Goląsza Dolna CARBON OCR RACING TEAM

Zapłacone

71. Kuć Anna - F3 / K POL Będzin Biegam wolno, bo mi wolno

Zapłacone

72. Kucała Ernest - F5 / M POL Sosnowiec LaserCup

Zapłacone

73. Kucharski Michał - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

74. Kufel Oliwia - F1M / K POL Olkusz Liceum Ogólnoksztacące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

75. Kułaczewski Krzysztof - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

76. Kurdziel Dawid - F1M / M POL Krzeszowice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach

Zapłacone

77. Kutek Michal - F3 / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

78. Kuźniak Joanna - F4 / K POL Ryczów

Zapłacone

79. Lendor Wiktoria - F2M / K POL Łazy

Niezapłacone

80. Leśniak Patryk - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

81. Uczestnik anonimowy - F3 / M POL Mysłowice SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

82. Lubos Jan - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

83. Lubos Kinga - F5 / K POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

84. Łobożewicz Aneta - F1M / K POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

85. Łokietek Kryspin - F1M / M POL Sosnowiec Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

86. Łuczkiewicz Karolina - F3 / K POL Sosnowiec Biegam wolno, bo mi wolno

Zapłacone

87. Majchrzyk Dorota - F4 / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

88. Majkiewicz Jakub - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

89. Matyja Magda - F2M / K POL Łazy

Niezapłacone

90. Mendak Arkadiusz - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

91. Michalski Fabian - F3 / M POL Jaworze

Zapłacone

92. Michalski Jakub - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

93. Michalski Sebastian - F3 / M POL Będzin STG Katowice

Zapłacone

94. Mizgała Daniel - F5 / M POL Mysłowice

Zapłacone

95. Młynarczyk Dorota - F3 / K POL Sosnowiec Biegam wolno, bo mi wolno

Zapłacone

96. Mroncz Edyta - F4 / K POL Łazy

Zapłacone

97. Mróz Hubert - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

98. Mucharska Julia - F1M / K POL Żywiec ZSME Żywiec

Zapłacone

99. Myśliwiec Wojciech - F1M / M POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

100. Nadolna Aleksandra - F5 / K POL Dąbrowa Górnicza Klub odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

101. Niedziela Michał - F1M / M POL Sosnowiec Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

102. Nowak Agnieszka - F4 / K POL Dąbrowa Górnicza Gołonóg

Zapłacone

103. Nowak Angelika - F2M / K POL Łazy

Niezapłacone

104. Nowak Piotr - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

105. Obuchowska Kinga - F3 / K POL Dąbrowa Górnicza Biegam wolno, bo mi wolno

Zapłacone

106. Obuchowski Robert - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza Ameba

Zapłacone

107. Ochenduszko Grzegorz - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza Pogoria Morsuje

Zapłacone

108. Ogaza Anna - F4 / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

109. Olbromska Justyna - F5 / K POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

110. Olbromski Jacek - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

111. Olbromski Tomasz - F5 / M POL Katowice Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

112. Olczyk Jakub - F2M / M POL Łazy

Niezapłacone

113. Olejnik Anna - F3 / K POL Chorzów cross-swiony

Zapłacone

114. Pałka Kacper - F1M / M POL Krzeszowice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach

Zapłacone

115. Pasternak Patryk - F3 / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

116. Penar Dominik - F1M / M POL Katowice #czeladźbiega

Zapłacone

117. Pieczyrak Karol - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

118. Pławecki Radosław - F1M / M POL Pszczyna Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie

Zapłacone

119. Postek Alicja - F3 / K POL Świętochłowice Biegam wolno, bo mi wolno

Zapłacone

120. Postek Wiktoria - F3 / K POL Świętochłowice Biegam wolno, bo mi wolno

Zapłacone

121. Potaczek Aleksandra - F1M / K POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

122. Przybyła Michał - F1M / M POL Pszczyna Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie

Zapłacone

123. Radoła Marcin - F3 / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

124. Rok Andrzej - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

125. Rosa Arkadiusz - F3 / M POL Katowice STG Katowice

Zapłacone

126. Ściślicki Konrad - F2M / M POL Łazy

Niezapłacone

127. Serafin-Pazdyga Sylwia - F4 / K POL Krupski Młyn

Zapłacone

128. Seweryn Jola - F4 / K POL Łazy

Zapłacone

129. Seweryn Kamil - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

130. Sieczka Karol - F1M / M POL Krzeszowice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach

Zapłacone

131. Sikora Paulina - F2M / K POL Łazy

Niezapłacone

132. Siwek Tobiasz - F1M / M POL Żywiec ZSME Żywiec

Zapłacone

133. Skręt Monika - F1M / K POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

134. Śleziona Daniel - F1M / M POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

135. Smoll Mariola - F4 / K POL Krupski Młyn

Zapłacone

136. Sokołowska Maria - F3 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

137. Sołtysik Elżbieta - F1M / K POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

138. Sowa Artur - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

139. Stalmaska Joanna - F4 / K POL Olkusz

Zapłacone

140. Stanclik Krzysztof - F5 / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

141. Stępień Julia - F2M / K POL Łazy

Niezapłacone

142. Stopa Alan - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

143. Stopińska Kamila - F1M / K POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

144. Uczestnik anonimowy - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

145. Studencka Milena - F1M / K POL Żywiec ZSME Żywiec

Zapłacone

146. Suliga Anna - F4 / K POL Łazy

Zapłacone

147. Świercz Jan - F1M / M POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

148. Szczeszak Tomasz - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team

Niezapłacone

149. Szklarski Przemysław - F4 / M POL Bytom Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

150. Szymaniec Artur - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

151. Szymańska Agnieszka - F5 / K POL Mstyczów CARBON OCR RACING TEAM

Zapłacone

152. Szymkowiak Maciej - F3 / M POL Katowice

Zapłacone

153. Telecki Maciej - F3 / M POL Dąbrowa Górnicza Spartadg

Zapłacone

154. Tkocz Małgorzata - F1M / K POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

155. Tukaj Piotr - F4 / M POL Jaworzno

Zapłacone

156. Urbański Maciej - F1M / M POL Olkusz Liceum Ogólnokształcące W Olkuszu Zdz W Katowicach

Zapłacone

157. Warska-Kubiak Monika - F3 / K POL Sosnowiec Rebellion of Free Runners

Zapłacone

158. Wicherek Mateusz - F4 / M POL Mikołów

Zapłacone

159. Wieczorek Oliwier - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

160. Wielińska Natalia - F1M / K POL Dąbrowa Górnicza Iii Liceum Ogólnokształcące

Zapłacone

161. Wierzbowski Marcin - F5 / M POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

162. Woźniakowska Karolina - F1M / K POL Sosnowiec Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

163. Wrzosek Karolina - F5 / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

164. Wtorek Ilona - F5 / K POL Dąbrowa Górnicza Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

165. Wypukoł Jakub - F3 / M POL Katowice Socios Silesia

Zapłacone

166. Zaborowicz Julia - F1M / K POL Vii Liceum Ogólnokształcące W Sosnowcu

Niezapłacone

167. Zając Angelika - F5 / K POL Dąbrowa Górnicza Klub Odżywiania Sosnowiec

Zapłacone

168. Zarzycka Paulina - F3 / K POL Chorzów Biegam wolno, bo mi wolno

Niezapłacone

169. Zasik Dawid - F2M / M POL Łazy

Niezapłacone

170. Żeno Krzysztof - F1M / M POL Knurów II LO w ZSZ nr 2 w Knurowie

Zapłacone

171. Ziach Michał - F4 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU