IX SZÓSTKA POGORII - Bieg Indywidualny na Czas

Dąbrowa Górnicza, Polska
12.05.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. - - - B / M POL Katowice Al Pl

Zapłacone

2. Adamiak Edyta - NW / K POL Skoczów Świry Stela

Niezapłacone

3. Akseńczyk Anna - NW / K POL Poraj

Zapłacone

4. Arkuszewski Maciej - B / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

5. Baczyński Arek - NW / M POL Będzin

Zapłacone

6. Badek Kinga - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

7. Bagińska Dorota - NW / K POL Sławków Sławkowskie Włóczykije

Zapłacone

8. Bąk Kartarzyna - NW / K POL Poraj

Zapłacone

9. Balana Jerzy - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

10. Bałazy Michał - B / M POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Zapłacone

11. Bałdyga Maja - B / K POL Gródków

Zapłacone

12. Uczestnik anonimowy - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

13. Banach Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Opolski Klub Bokserski Odra Opole

Niezapłacone

14. Banasiewicz Damian - B / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

15. Baran Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę

Zapłacone

16. Bartyzel Magdalena - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

17. Baruch Henryka - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

18. Baruch Włodzimierz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordic Team

Zapłacone

19. Batoryna Aleksander - B / M POL Będzin Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Zapłacone

20. Bazyl Adam - B / M POL Dąbrowa Górnicza BREMBO

Zapłacone

21. Bednarski Dominik - B / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

22. Betka Bartłomiej - B / M POL Będzin

Niezapłacone

23. Białas Adam - B / M POL Strzyżowice Grupa biegowa 65

Zapłacone

24. Bielecka Marta - B / K POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Niezapłacone

25. Bielecki Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

26. Bień Ilona - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

27. Bień Mariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM

Zapłacone

28. Bień Natalia - B / K POL Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM

Zapłacone

29. Bittner Łukasz - B / M POL Mysłowice Team Papry

Zapłacone

30. Błach Wojciech - B / M POL Sosnowiec FORZA MINIA

Zapłacone

31. Błasiak Artur - B / M POL Sławków

Zapłacone

32. Błaszczyk Krzysztof - B / M POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

33. Błaszczyszyn Łukasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

34. Bocheński Jakub - B / M POL Dąbrowa Górnicza ES Team

Zapłacone

35. Bogdoł Marek - B / M POL Siemianowice Śląskie Drogadotokio.pl

Zapłacone

36. Bomba Robert - B / M POL Będzin Banda Z Placu

Zapłacone

37. Bonczar Bogumila - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

38. Borcz Małgorzata - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

39. Borcz Tomasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

40. Borcz Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Zagłębie Dąbrowskie

Niezapłacone

41. Boryszko Iwona - NW / K POL Sosnowiec Recepturki

Zapłacone

42. Boryszko Jarosław - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

43. Borzęcki Andrzej - B / M POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

44. Brodzińska Kam - B / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Niezapłacone

45. Brzdęk Anita - B / K POL Zawiercie Leśni Olimpijczycy

Zapłacone

46. Brzeziecka Anna - B / K POL Chorzów Hajduki Lotajom

Zapłacone

47. Brzeziecka Wioletta - B / K POL Chorzów Hajduki Lotajom

Zapłacone

48. Brzeziński Błażej - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

49. Brzeziński Paweł - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

50. Buchta Adam - B / M POL Katowice

Zapłacone

51. Bucka Monika - NW / K POL Katowice

Zapłacone

52. Bugajski Artur - B / M POL Dąbrowa Górnicza Jabiegam

Niezapłacone

53. Bujak-Kapa Dorota - B / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

54. Bujnowski Arek - B / M POL Sosnowiec KMW

Zapłacone

55. Bujoczek Ewa - B / K POL Bytom

Niezapłacone

56. Bujoczek Piotr - B / M POL Bytom

Niezapłacone

57. Burakowska Małgorzata - B / K POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

58. Bury Janusz - B / M POL Będzin INSTAL ZASUWA

Zapłacone

59. Bury Lidia - B / K POL Będzin INSTAL ZASUWA

Zapłacone

60. Cebo Marta - B / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije SAMO SIĘ NIE PRZEJDZIE

Zapłacone

61. Cegielska Dorota - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

62. Cetnarska Magdalena - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

63. Chełmicki Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

64. Chlewicka Magdalena - B / K POL Częstochowa Zabiegani Częstochowa

Niezapłacone

65. Chojnicka Agnieszka - B / K POL Ruda Śląska WAŻKA TEAM

Zapłacone

66. Cholewińska Sylwia - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

67. Chrapkiewicz Marek - B / M POL Pszczyna Szwagry Team Pszczyna

Zapłacone

68. Chrzeszczyk Gosia - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

69. Ciasto Sebastian - B / M POL Przezchlebie

Zapłacone

70. Ciemnołoński Genadiusz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

71. Ciuba Paweł - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

72. Cupiał Agata - B / K POL Tychy Tyskie Sinice

Zapłacone

73. Cupiał Mariusz - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

74. Cyrnal Barbara - B / K POL Katowice BBKTS

Zapłacone

75. Czaja Andrzej - B / M POL Niegowonice

Zapłacone

76. Czech Piotr - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

77. Czerczyk Elzbieta - NW / K POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

78. Czerniewski Grzegorz - B / M POL Sosnowiec KS Wake Zone Stawiki

Niezapłacone

79. Czub Jarosław - NW / M POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

80. Czubala Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

81. Darsicka-Mączka Roksana - B / K POL Dąbrowa Górnicza Team URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

82. Darska Katarzyna - B / K POL Zawiercie Leśni Olimpijczycy

Zapłacone

83. Dolibóg Jacek - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

84. Doman Radosław - B / M POL Katowice nd

Niezapłacone

85. Domin Krystyna - NW / K POL Siemuanowice MK TEAM

Zapłacone

86. Drogosz Damian - B / M POL Czechowice-Dziedzice Aktywna Pszczyna

Zapłacone

87. Duda Anna - B / K POL Katowice

Niezapłacone

88. Duda Łukasz - B / M POL Chorzów Śląsk Runners

Zapłacone

89. Duda Mariusz - B / M POL Chorzów

Zapłacone

90. Dudek Sandra - B / K POL Piekary Śląskie LECYMY DURŚ

Zapłacone

91. Dulewicz Marika - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

92. Dutkiewicz Kacper - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

93. Dybowski Seweryn - B / M POL Chorzów

Zapłacone

94. Dydak Przemysław - B / M POL Kuźnica Podleśna

Niezapłacone

95. Dylag Roman - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

96. Dziąbor Andrzej - B / M POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

97. Dziewięcki Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza #byledomety

Niezapłacone

98. Dziki Marek - B / M POL Rogoźnik Farmabrain Run

Niezapłacone

99. Dziopa Agnieszka - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

100. Eisler Anna - B / K POL Cięcina NESSI TEAM

Zapłacone

101. Eisler Tomasz - B / M POL Cięcina SklepBiker.pl

Zapłacone

102. Famuła Anna - B / K POL Katowice Famuła Team

Zapłacone

103. Famuła Ewa - NW / K POL Katowice Famuła Team

Zapłacone

104. Famuła Marek - B / M POL Katowice Famuła Team

Zapłacone

105. Famuła Tomasz - B / M POL Katowice Future Processing Running Team, Tridivision

Zapłacone

106. Filek Adrian - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

107. Filipczyk Basia - B / K POL Będzin Team URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

108. Uczestnik anonimowy - B / M POL Zawiercie

Zapłacone

109. Frajer Iwona - NW / K POL Poraj

Zapłacone

110. Furman Artur - B / M POL Sosnowiec Ghostbikers

Zapłacone

111. Furman Sylwia - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

112. Fus Julia - B / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

113. Gajdka Jolanta - NW / K POL Czeladź Kije w dobrych rękach / Recepturki

Zapłacone

114. Gajek Justyna - B / K POL Sosnowiec KS Wake Zone Stawiki

Niezapłacone

115. Uczestnik anonimowy - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

116. Gajewska Magdalena - NW / K POL Katowice

Niezapłacone

117. Gajewski Marek - B / M POL Katowice

Niezapłacone

118. Gancarczyk Klaudia - B / K POL Sosnowiec Team Urodzeni Biegacze

Zapłacone

119. Garbacz Łukasz - B / M POL Będzin WAŻKA TEAM

Zapłacone

120. Garbat Bożena - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

121. Garbat Łukasz - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

122. Garbat Ryszard - NW / M POL Sosnowiec

Zapłacone

123. Gawlikowska Agnieszks - B / K POL Katowice

Zapłacone

124. Giemza Piotr - B / M POL Dąbrowa Górnicza BREMBO

Zapłacone

125. Gierczak Piotr - B / M POL Sosnowiec ES Team

Zapłacone

126. Głąb Małgorzata - NW / K POL Łazy

Zapłacone

127. Głogowska Hanula - B / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

128. Głogowska Hanula - B / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

129. Gołda Martyna - B / K POL Siewierz

Zapłacone

130. Góra Mateusz - B / M POL Będzin

Zapłacone

131. Górnikiewicz Agnieszka - B / K POL

Zapłacone

132. Gregorczyk Marcin - B / M POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

133. Groborz Karolina - B / K POL Zabrze Biegamy z Sercem

Zapłacone

134. Grucel Sławomir - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

135. Grzanka Izabela - NW / K POL Ujków Nowy

Zapłacone

136. Grzyb Michał - B / M POL Sosnowiec ZaDyszka

Niezapłacone

137. Gwarda Łukasz - B / M POL Bytom

Zapłacone

138. Han Marcin - B / M POL Mysłowice Zimnokrwisty

Zapłacone

139. Hanak Rafał - B / M POL Psary OPP Katowice

Niezapłacone

140. Hanasiewicz Marcin - B / M POL Czeladź

Zapłacone

141. Hangiel Monika - B / K POL Dąbrowa Górnicza Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

142. Hei Marco - NW / M POL Chorzów

Niezapłacone

143. Uczestnik anonimowy - B / K POL Tychy

Niezapłacone

144. Herman Anna - B / K POL Siemianowice Śląskie Runonline Team

Niezapłacone

145. Hilaszek Agata - B / K POL Siemianowice Śląskie Night Runners Gliwice

Zapłacone

146. Horbacz Dariusz - B / M POL Sosnowiec Zimnokrwiści

Zapłacone

147. Huk Katarzyna - NW / K POL Sławków 5904

Niezapłacone

148. Hyla Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Cafemobil Team

Zapłacone

149. Jabłonka Mariusz - B / M POL Mysłowice DZIADY OCR

Zapłacone

150. Jabłońska Magdalena - B / K POL Dąbrowa Górnicza OTTIMA plus Sp. z o.o.

Zapłacone

151. Jabłoński Adam - B / M POL Sosnowiec Ottima Plus

Zapłacone

152. Jabłoński Marek - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ottima Plus

Zapłacone

153. Jach Joanna - B / K POL Łazy Lejdis Team Zawiercie

Zapłacone

154. Jachimowski Piotr - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

155. Jagieła Anna - B / K POL Zawiercie Lejdis Team Zawiercie

Zapłacone

156. Jagieła Mariusz - B / M POL Zawiercie

Zapłacone

157. Jakubaszek Magdalena - B / K POL Otwock

Zapłacone

158. Jakubowski Mariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

159. Jama Lucyna - B / K POL Sławków

Zapłacone

160. Jamróz Kamil - B / M POL Ruda Śląska Lubię Burpeesy

Zapłacone

161. Jankowska Becia - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

162. Jankowski Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

163. Jaskólski Piotr - B / M POL Chorzów Carbon OCR Resing Team

Niezapłacone

164. Jaśtal Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

165. Jaworska Anna - B / K POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

166. Jędrusik Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Biegowa Kuźnia

Zapłacone

167. Jurczak Brygida - NW / M POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

168. Jureczek Piotr - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

169. Jureczko Joanna - B / K POL Bytom Lecymy Durś

Zapłacone

170. Kaczmarzyk Paweł - B / M POL Sosnowiec Magneti Marelli Sosnowiec

Zapłacone

171. Kajzer Damian - B / M POL Bedzin

Zapłacone

172. Kajzer Kamila - NW / K POL Będzin

Zapłacone

173. Kalaga Karol - B / M POL Piekary Śląskie

Niezapłacone

174. Kalaga Małgorzata - NW / K POL Chruszczobrod Grupa JuraPL

Niezapłacone

175. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Chruszczobrod grupa jura ,pl

Zapłacone

176. Kałczuga Magdalena - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

177. Kałczuga Weronika - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

178. Kałużna Anna - NW / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

179. Kamińska Aneta - B / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

180. Kamińska Dorota - B / K POL Jastrzebie Zdrój GRUBIORZE LOTAJOM

Niezapłacone

181. Kamola-Kasak Monika - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

182. Kaniowska Małgorzata - NW / K POL Dąbrowa Górnicza Biegam bo lubię

Zapłacone

183. Kaniowski Piotr - B / M POL Rokitno Szlacheckie Biegam Bo Lubię

Zapłacone

184. Kapa Tomasz - B / M POL Czeladź #Czeladzbiega

Zapłacone

185. Karlik Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza ES Team

Zapłacone

186. Kasprowski Radosław - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

187. Kasprzyk Łukasz - B / M POL Będzin Team URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

188. Kaszuba Łukasz - B / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

189. Kaźmierczyk Mateusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

190. Kędzior Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

191. Kępista Robert - B / M POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

192. Kidawa-Wysocka Ilona - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

193. Klaja Piotr - B / M POL Katowice Aktywni Inaczej

Zapłacone

194. Klebach Marek - B / M POL Będzin W pogoni za duchem

Zapłacone

195. Klich Izabela - B / K POL Mysłowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

196. Klimasara Magdalena - B / K POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

197. Klisowski Łukasz - B / M POL Ruda Śląska

Niezapłacone

198. Kłysko Mariola - NW / K POL Wierbka

Zapłacone

199. Knaś Łukasz - B / M POL Piekary Śląskie F-team

Zapłacone

200. Kocioł Rafał - B / M POL Jaworzno Sony

Zapłacone

201. Kocjan Agnieszka - B / K POL Olkusz

Zapłacone

202. Koclęga Alicja - B / K POL Łazy 665954053

Niezapłacone

203. Kocyła Ewelina - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

204. Kolarczyk Kamila - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Niezapłacone

205. Kołat Tomasz - B / M POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

206. Kołodziej Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

207. Kołodziej Kasia - B / K POL Dąbrowa Gornicza W Pogoni za duchem

Zapłacone

208. Kołodziejczyk Adam - B / M POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

209. Konach Dominika - B / K POL Sosnowiec 41-200

Zapłacone

210. Koniec Mariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza SpartaRunningRage

Zapłacone

211. Konopka Teresa - NW / K POL Sławków

Zapłacone

212. Korona Szymon - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

213. Kościółek Ryszard - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

214. Kostrzewiński Łukasz - B / M POL Częstochowa Rebellion Of Free Runners

Zapłacone

215. Kowal Agata - NW / K POL Czeladz

Zapłacone

216. Kowalczyk Grzegorz - B / M POL Gliwice Biegaj Z Trenerami

Zapłacone

217. Kowalczyk Paweł - B / M POL Żory

Zapłacone

218. Kowalewski Łukasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

219. Kowalska Magdalena - NW / K POL Poraj

Zapłacone

220. Kowalski Grzegorz - B / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

221. Kozera Anna - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

222. Kozera Krzysztof - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

223. Kozera Paweł - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

224. Kozera Sylwia - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

225. Kozłowska Bożena - B / K POL Świętochłowice

Zapłacone

226. Kozubek Dorota - NW / K POL Poraj

Zapłacone

227. Krawczyk Grzegorz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

228. Krawczyk Łukasz - B / M POL Będzin

Zapłacone

229. Król Krystyna - NW / K POL Sosnowiec Recepturki

Niezapłacone

230. Kruczek Andrzej - NW / M POL Kobyla

Zapłacone

231. Krupa Krzysztof - B / M POL Siemianowice Amator

Zapłacone

232. Kryczek Piotr - B / M POL Dąbrowa Górnicza TEAM URODZENI BIEGACZE

Zapłacone

233. Książek Grzegorz - B / M POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Zapłacone

234. Kubasik Aneta - B / K POL Będzin

Zapłacone

235. Kubicka Brygida - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

236. Kudła-Gwarda Agnieszka - B / K POL Bytom

Zapłacone

237. Kulig Karolina - B / K POL Dąbrowa Górnicza Saint-Gobain SQUAD

Zapłacone

238. Kuna Kasia - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

239. Kurtyka Agnieszka - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

240. Kwaśniewska Daria - B / K POL Bytom

Niezapłacone

241. Kwiatek Ireneusz - B / M POL Będzin IRU75

Zapłacone

242. Lacheta Kacper - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

243. Lacheta Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

244. Langer Jacek - B / M POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

245. Langer Katarzyna - B / K POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

246. Latacz Norbert - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

247. Lebioda Grzegorz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

248. Lech Miłosz - B / M POL Jaworzno KB MCKiS Jaworzno

Zapłacone

249. Leśniak Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza The Flash is coming

Zapłacone

250. Lichota Wojciech - B / M POL Skoczów Lichota Team

Zapłacone

251. Lniany Beniamin - B / M POL Ruda Śląska Pobiega(L)Niany

Zapłacone

252. Luboń Jarek - B / M POL Dąbrowa Górnicza Crossfit Sparta Rage/Dzik Extreme Kettlebell Team

Niezapłacone

253. Luboń Kalina - B / K POL Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem

Zapłacone

254. Luboń Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Wpogonizaduchem

Zapłacone

255. Luzak Monika - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

256. Luzak Monika - B / K POL Siemianowice Śląskie

Niezapłacone

257. Łagodzińska Anna - B / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

258. Łagowski Paweł - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ficosa Team

Zapłacone

259. Ławeczko Radosław - B / M POL Brzeszcze Zadyszka Oświęcim

Zapłacone

260. Łoszajć Justyna - NW / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

261. Łukaszewska Agnieszka - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

262. Łukaszewski Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

263. Łuszcz Konrad - B / M POL Będzin #GrodziecRun

Niezapłacone

264. Łytek Konrad - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

265. Machalica Jacek - B / M POL Siemianowice Śląskie Famuła Team

Zapłacone

266. Macholc Bartosz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwiści

Zapłacone

267. Maciejewska Monika - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

268. Maciejewski Arkadiusz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

269. Maćkowski Wojciech - B / M POL Czeladź

Niezapłacone

270. Madej Marysia - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

271. Majchrzak Katarzyna - B / K POL Katowice

Zapłacone

272. Majewski Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

273. Majewski Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza Maj Music

Zapłacone

274. Majza Katarzyna - B / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

275. Malec Katarzyna - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

276. Malicki Sebastian - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

277. Malinowski Adrian - B / M POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

278. Małek Melania - B / K POL Katowice

Niezapłacone

279. Małka Irena - NW / K POL Gliwice

Niezapłacone

280. Małka Marian - NW / M POL Gliwice 1959

Niezapłacone

281. Marszałek Dariusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

282. Martowski Przemysław - B / M POL Zabrze Po robocie

Niezapłacone

283. Marzec Anna - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

284. Marzec Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team

Zapłacone

285. Marzec Łukasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Triathlon X-Team

Zapłacone

286. Matejek Weronika - B / K POL Katowice

Zapłacone

287. Materny Anna - NW / K POL Czeladź #czeladzbiega

Niezapłacone

288. Matuszek Jacek - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Euroglas Team

Zapłacone

289. Matuszewska Agnieszka - B / K POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team Forever

Zapłacone

290. Mazur Jakub - B / M POL Dąbrowa Górnicza Benteler

Zapłacone

291. Mazurek Patryk - B / M POL Jedlina-Zdrój AZS AWF KATOWICE

Zapłacone

292. Mętlak Małgorzata - B / K POL Zawiercie

Niezapłacone

293. Michta Andrzej - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

294. Michta Magdalena - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

295. Mikołajczyk Anna - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

296. Mikołajski Damian - B / M POL Dąbrowa Górnicza Team Damiko/Triathlon X Team

Zapłacone

297. Mokwińska Anna - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

298. Moliński Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

299. Morawska Aleksandra - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

300. Morawski Konrad - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

301. Mosz Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę

Zapłacone

302. Motyka Sebastian - B / M POL Sosnowiec A-Team

Niezapłacone

303. Mrożek Zbigniew - B / M POL Dąbrowa Górnicza Brak

Zapłacone

304. Muskała Mateusz - NW / M POL Chorzów HURAGAN LIGOTA

Zapłacone

305. Muskała Mateusz - NW / M POL Sosnowiec WIRUSY

Zapłacone

306. Nabrdalik Paweł - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

307. Nagło Piotr - B / M POL Sosnowiec Solvere Piotr Nagło

Zapłacone

308. Niedbała Magdalena - B / K POL Czeladź

Zapłacone

309. Niedzielska Joanna - B / K POL Będzin

Zapłacone

310. Niedzielski Szymon - B / M POL Będzin

Zapłacone

311. Niepsuj Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

312. Niklewicz Zdzisław - B / M POL Będzin

Zapłacone

313. Nowacka Amelia - B / K POL Sławków

Zapłacone

314. Nowak Agnieszka - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

315. Nowak Andrzej - B / M POL Sosnowiec Cross Box Evolution

Zapłacone

316. Nowak Katarzyna - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

317. Nowak Łukasz - B / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

318. Nowak Marcel - NW / M POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

319. Nowak Sebastian - B / M POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

320. Nowakowski Tomasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

321. Nowakowski Tomasz - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

322. Nowok Patrycja - NW / K POL Poraj

Zapłacone

323. Nykiel Małgorzata - B / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

324. Ogórek Adam - B / M POL Chorzów Batory Loto

Zapłacone

325. Ogórek Wioletta - B / K POL Chorzów Batory Loto

Zapłacone

326. Okrajni Przemek - B / M POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

327. Olczyk Mateusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

328. Oleszek Magdalena - B / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

329. Opiołka Krzysztof - B / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Niezapłacone

330. Opuchlik Roman - B / M POL Świętochłowice

Zapłacone

331. Opuchlik Tomasz - B / M POL Studzienice Aktywna Pszczyna Runners Team

Zapłacone

332. Opyrchał-Bednarz Justyna - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

333. Pacana Krzysztof - B / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

334. Pająk Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza Tkkf Triathlon Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

335. Paliga Bożena - NW / K POL Poraj

Zapłacone

336. Paluch Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

337. Pawlak Magdalena - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

338. Pawlik Katarzyna - B / K POL Zabrze

Zapłacone

339. Pawlik-Niedziela Sandra - B / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem/ Biegowa kuźnia

Zapłacone

340. Pecyna Barbara - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

341. Penczek Bartłomiej - B / M POL Bieruń

Zapłacone

342. Penczek Klaudia - B / K POL Bieruń

Zapłacone

343. Piątek Przemysław - B / M POL Katowice Husaria Race Team

Zapłacone

344. Piega Katarzyna - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

345. Uczestnik anonimowy - B / K POL Czeladź

Niezapłacone

346. Pietruszka Klaudia - NW / K POL Sosnowiec W Pogoni za Duchem / Wkurw_team

Zapłacone

347. Pietrzyk Tomasz - B / M POL Mysłowice Nojak

Zapłacone

348. Piłat Ksenia - B / K POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni za Duchem

Zapłacone

349. Piłat Rafał - B / M POL Dąbrowa Górnicza W Pogoni za Duchem

Zapłacone

350. Piórkowski Krzysiek - B / M POL Będzin Brembo

Zapłacone

351. Pirańska Aleksandra - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

352. Piróg Konrad - B / M POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

353. Piskorz Agnieszka - B / K POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

354. Piwowarczyk Natalia - B / K POL Dąbrowa Górnicza BENTELER

Zapłacone

355. Placek Dawid - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ficosa Team

Zapłacone

356. Plich Andrzej - B / M POL Mysłowice Lece bo chce

Zapłacone

357. Plucińska Edyta - B / K POL Sosnowiec Fuchs Oil Team

Zapłacone

358. Pluciński Paweł - B / M POL Sosnowiec Fuchs Oil Team

Zapłacone

359. Pobiedzińska Karolina - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

360. Podkowa Tomasz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

361. Podsiadło Jarosław - B / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Zapłacone

362. Popczyk Ewa - NW / K POL Będzin

Zapłacone

363. Popczyk Magdalena - B / K POL Będzin Decathlon Sosnowiec #SzybkiSzpil

Zapłacone

364. Potempa Artur - B / M POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

365. Powązka-Nabiałek Aleksandra - B / K POL Dąbrowa Górnicza Fitolaa

Niezapłacone

366. Probierz Paweł - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

367. Przybylik Ewa - B / K POL Zawiercie

Niezapłacone

368. Przybylska Dorota - B / K POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

369. Przybylska Magdalena - B / K POL Sosnowiec Aktywni Inaczej

Zapłacone

370. Przybylski Andrzej - B / M POL Sosnowiec Aktywni Sosnowiec

Zapłacone

371. Przyłucka Grażyna - B / K POL Preczów GRAMMI

Zapłacone

372. Purc Paweł - B / M POL Sławków SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Zapłacone

373. Purc Sylwia - NW / K POL Sławków Sławkowskie Włóczy-Kije

Zapłacone

374. Pyrek Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

375. Radzięta Anna - B / K POL Czeladź

Zapłacone

376. Rasała Joanna - B / K POL Bytom

Zapłacone

377. Rasała Piotr - B / M POL Bytom

Zapłacone

378. Redzia Agnieszka - NW / K POL Sosnowiec

Zapłacone

379. Redziak Robert - B / M POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

380. Richtarz Tomasz - B / M POL Sosnowiec Brembo

Zapłacone

381. Robakowski Robert - B / M POL Myszków

Niezapłacone

382. Roehrich Krzysztof - B / M POL Łąka Szwagry Team Pszczyna

Zapłacone

383. Rojczyk Katarzyna - B / K POL Katowice Augus Team

Zapłacone

384. Rosińska Gosia - B / K POL Bytom

Zapłacone

385. Rosiński Artur - B / M POL Ruda Śląska Parkrun Katowice

Zapłacone

386. Równicki Marcin - B / M POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

387. Rutka Mariola - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

388. Rutka Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

389. Rutka Piotr - NW / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

390. Ryba Radosław - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

391. Rynk Agata - B / K POL Będzin #byledomety

Zapłacone

392. Rynk Jakub - B / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

393. Rynk Mateusz - B / M POL Będzin #byledomety

Zapłacone

394. Rząsa Anna - B / K POL Sarnów amator

Zapłacone

395. Rzeźniczek Krzysztof - B / M POL Piekary Śląskie www.hamexpert.pl

Zapłacone

396. Sadowski Tomasz - NW / M POL Sosnowiec W Pogoni Za Duchem

Zapłacone

397. Salamon Paweł #poldek - B / M POL Będzin #byledomety

Niezapłacone

398. Ściańska Aleksandra - B / K POL Wolbrom Wolbrom Team

Zapłacone

399. Ściślicki Radosław - B / M POLSKA Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

400. Sichma Kamila - NW / K POL Świętochłowice

Zapłacone

401. Sieja Zbyszek - B / M POL Piekary Śl Lecymy Durś

Zapłacone

402. Sielańczyk Małgorzata - B / K POL Dąbrowa Górnicza Zimnokrwisci

Zapłacone

403. Sikora Elżbieta - NW / K POL Poraj

Zapłacone

404. Siwy Karolina - B / K POL Będzin

Zapłacone

405. Siwy Krzysztof - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

406. Skrzypiec Włodzimierz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

407. Śliwka Agnieszka - B / K POL Sosnowiec Gitfit

Zapłacone

408. Słupianek Paweł - NW / M POL Katowice Lecymy Durś

Zapłacone

409. Słupianek Sonia - NW / K POL Katowice

Zapłacone

410. Smolik Sławomir - B / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

411. Sobieraj Bartosz - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

412. Sobierajski Rudolf - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

413. Socha Marek - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

414. Sodowski Marek - B / M POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i przyjaciele biegają

Zapłacone

415. Sojka Aleksander - B / M POL Siemianowice Śląskie Ć Chopcy

Zapłacone

416. Sokół Marian - B / M POL Dąbrowa Górnicza ZIMNOKRWIŚCI

Zapłacone

417. Sowula Weronika - B / K POL Brzeszcze

Zapłacone

418. Spirydowicz Ewelina - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

419. Spruch Dorota - B / K POL Sosnowiec-Jaworzno

Zapłacone

420. Spyra Krzysztof - B / M POL Zawiercie

Zapłacone

421. Srokosz Weronika - B / K POL Sosnowiec W pogoni za duchem

Zapłacone

422. Stach Wojciech - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

423. Stachniewicz Halina - NW / K POL

Zapłacone

424. Stachurska Anna - NW / K POL Katowice parkrun Katowice

Zapłacone

425. Stalmach Damian - B / M POL Piekary Ślaskie Lecymy Durś

Zapłacone

426. Staniec Katarzyna - B / K POLSKA Dąbrowa Górnicza Zamarski Team

Zapłacone

427. Starczynowska Anna - B / K POL Sosnowiec Gym El Torro

Zapłacone

428. Stasierski Maciej - B / M POL Katowice Triathlon X-Team

Zapłacone

429. Stelmach Michał - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

430. Stochnij Karol - B / M POL Chorzów

Zapłacone

431. Stochnij Katarzyna - B / K POL Chorzów

Zapłacone

432. Stodolski Mateusz - B / M POL Chełm Śląski

Zapłacone

433. Strączek Grzegorz - B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

434. Struzik Agata - B / K POL Sosnowiec

Zapłacone

435. Struzik Damian - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

436. Strzelczyk Ewa - NW / K POL Katowice Dziki Na Dwóch Nogach

Niezapłacone

437. Suchocka Przybylik Ewa - B / K POL Zawiercie

Niezapłacone

438. Świątek-Młynarska Paulina - B / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

439. Synal Marta - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

440. Szczepanek Joanna - B / K POL Olkusz olkuszbiega.pl

Zapłacone

441. Szczepankiewicz Katarzyna - B / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

442. Szczęsna Edyta - B / K POL Czechowice-Dziedzice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

443. Szczeszak Tomasz - B / M POL Dąbrowa Górnicza Ewsasz Team Forever

Zapłacone

444. Szczurek Izabela - NW / K POL Świętochlowice

Niezapłacone

445. Szczurek Karolina - NW / K POL Świetochlowice

Niezapłacone

446. Szczygiel Marek - NW / M POL Zawiercie Grupa JuraPL

Zapłacone

447. Szer Daniel - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

448. Szewczyk Kasia - B / K POL Sosnowiec Wirusy

Zapłacone

449. Szewczyk Katarzyna - B / K POL Czechowice-Dziedzice Johnnie Runner Team

Zapłacone

450. Szewczyk Marek - B / M POL Wieluń

Zapłacone

451. Szmit Jerzy - B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

452. Szmurta Andrzej - B / M POLSKA Dąbrowa Górnicza Saint Gobain Squad

Zapłacone

453. Szpada Arkadiusz - B / M POL Knurów Biegaj z trenerami

Niezapłacone

454. Szpada Monika - B / K POL Knurów Biegaj z trenerami

Niezapłacone

455. Szustak Krzysztof - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

456. Szydłowska Sabina - B / K POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

457. Szydłowski Marcin - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

458. Szydłowski Piotr - B / M POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

459. Szymański Krzysztof - B / M POL Sosnowiec Harpagan Sosnowiec

Niezapłacone

460. Szymański Paweł - B / M POL Katowice Przestworze.pl / Niewymiekacze

Zapłacone

461. Szymański Piotr - B / M POL Bytom

Zapłacone

462. Szymkowiak Maciej - B / M POL Katowice

Niezapłacone

463. Szymkowski Krzysztof - B / M POL Czestochowa

Zapłacone

464. Szyszka Bożena - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

465. Tatuś Sebastian - B / M POL Chorzów

Zapłacone

466. Telecki Maciej - B / M POL Dąbrowa Górnicza Spartadg

Zapłacone

467. Tkaczewska Agnieszka - B / K POL Będzin #byledomety

Zapłacone

468. Tomczyk Wiktor - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

469. Torbus Marcin - B / M POL Twardowice

Zapłacone

470. Tracz Michał - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

471. Trojak Marcin - B / M POL Mysłowice Zimnokrwiści

Zapłacone

472. Trzcińska Elżbieta - NW / K POL Poraj

Zapłacone

473. Tutak Ewelina - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

474. Tys Małgorzata - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

475. Uczestnik anonimowy - B / M POL Bedzin

Zapłacone

476. Uczestnik anonimowy - B / M POL Sosnowiec ZaDyszka

Zapłacone

477. Wach Elżbieta - NW / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

478. Wach Kamila - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

479. Wajzer Lucja - NW / K POL Zawiercie GRUPA JURAPL

Zapłacone

480. Walczak Arek - B / M POL Zawiercie

Zapłacone

481. Walczak Daniel - B / M POL Sosnowiec Mizopol

Zapłacone

482. Walczak Klaudia - B / K POL Zawiercie

Zapłacone

483. Walnik Tomasz - B / M POL Łazy

Zapłacone

484. Waluda Radosław - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

485. Warcholińska Anna - NW / K POL Racibórz Eko-okna Runners

Niezapłacone

486. Warska-Kubiak Monika - B / K POL Sosnowiec Rebellion of Free Runners

Zapłacone

487. Wawrzyniak Paweł - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

488. Wiatr Krysitan - B / M POL Tychy

Zapłacone

489. Widlak Grzegorz - B / M POL Dabrowa Gornicza

Zapłacone

490. Wieczorek Radek - B / M POL Sosnowiec

Zapłacone

491. Wiekieta Helena - B / K POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

492. Wiekieta Marek - B / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

493. Wierzbicki Andrzej - B / M POL Sosnowiec Sosnowiec

Zapłacone

494. Wierzbowski Jarosław - B / M POL Kraków

Niezapłacone

495. Wojciechowski Mariusz - B / M POL Sosnowiec Mario

Zapłacone

496. Wojciechowski Tadeusz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Nordik Team

Zapłacone

497. Wójcik Aleksandra - B / K POL Czerna

Zapłacone

498. Wójcik Dawid - B / M POL Dąbrowa Górnicza Arue Capoeira Polska

Zapłacone

499. Wojdas Mateusz - B / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

500. Wojdyło Dominik - B / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

501. Wojsa Grzegorz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

502. Wojsa Zdzisława - B / K POL Dągrowa Górnicza

Zapłacone

503. Wojtaś Bartosz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

504. Wojtaś Eugeniusz - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

505. Wojtunik Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza Sportowa Dąbrowa

Zapłacone

506. Woś Krzysztof - B / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

507. Woźniak Olga - B / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

508. Wróbel Wojciech - B / M POL Bytom Szombierki Dream Team/pkm Katowice

Niezapłacone

509. Wydmański Paweł - B / M POL Zalesie Golczowskie Kobylica

Zapłacone

510. Wypysińska Ewa - B / K POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

511. Wypysiński Daniel - B / M POL Dąbrowa Górnicza Brembo

Zapłacone

512. Z. Basia - B / K POL Jawodzno Harpagan Beast

Niezapłacone

513. Żak Arkadiusz - NW / M POL Dąbrowa Górnicza Nordic Strzemieszyce

Zapłacone

514. Zamarski Karol - B / M POL Czeladź Zamarski Team

Zapłacone

515. Zamarski Sebastian - B / M POL Czeladź Zamarski Team

Zapłacone

516. Zaradna-Szymańska Iwona - NW / K POL Siemianowice Śląskie MK team

Zapłacone

517. Żelezik Krzysztof - NW / M POL Będzin

Zapłacone

518. Żelezik Marzena - NW / K POL Będzin

Zapłacone

519. Zielonka Roman - B / M POL Blachownia Brembo

Zapłacone

520. Zuchowicz Elzbieta - B / K POL Dabrowa Gornicza Medicover Runners

Niezapłacone

521. Żurawiecki Marcin - B / M POL Dąbrowa Górnicza Żryj Pełnią Życia

Zapłacone

522. Żurawiecki Michał - B / M POL Dąbrowa Górnicza Żyryj pełnią życia.

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU